Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και ποιο το νόημα; Αφού το ζώο δε θα είναι ποια το ίδιο, θα είναι μια ακριβής αντιγραφή του ;)

 

 

Kai to idio na einai kai kazanaki na travaei otan ta kanei sthn toualeta egw 30xiliarika den tha edina..

 

Twra ama h gunaika tou x ekatomuriouxou den mporei na zhsei xwris to agaphmeno ths kanis(pou shmeiwteon olh mera kathetai) tote.. gia na mhn griniazei(kai mono) o antras ths tha ta edine(ton lalak@)..:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Παλια υπήρχαν κατι jpg που ανανεώνονταν και είχαν τον καιρό της πόλης σου και τα εβαζες σαν signature. Θυμαστε που μπορω να τα βρω?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

to akousa kai egw ayto gia to diploma kai tin adia ma mou ipan episis pws den apetitai gia kapoion pou paei APLA na kanei mia fora na dei pws einai se kapoia paralia. i adeia kai to diploma einai aparetita gia katoxo jetski. se poies paralies edw stin athina nikiazoun?
Link to comment
Share on other sites

Ας πούμε τι τρελό βλέπουμε-ακούμε και κάνουμε στις παραλίες.

Summer 2006 Season starts...

 

 

let the story begin:

Eίσαι πολύ ενθουσιασμένος σήμερα, μπαγάσα. Μπορεί να είσαι και πάλι στο μίζερο γραφείο που είσαι κάθε πρωί, έχεις όμως ένα αίσθημα υπεροχής απέναντι στους υπόλοιπους συναδέρφους σου! Διότι σήμερα φοράς μαγιό μέσα από το παντελόνι σου και έχεις αφήσει στο αμάξι τις πετσέτες, τα αντιηλιακά και τα λοιπά εξαρτήματα που χρειάζονται για να πας για το πρώτο σου μπανάκι στη θάλασσα! Και ενώ κάνεις την ίδια μίζερη δουλειά που κάνεις κάθε ημέρα, το χαμόγελο είναι ζωγραφισμένο στο πρόσωπο σου (άλλο που δεν το παρατηρεί κανείς γιατί όλοι σε έχουνε γραμμένο).

 

Αμάν, όχι τα καθάρματα, αμάν, η ώρα πήγε 4.00! Πετάγεσαι σαν ελατήριο από την καρεκλίτσα σου και φεύγεις από το γραφείο χαιρετώντας όπως πάντα όλο ευγένεια τους συναδέρφους σου (λέγοντας κάτι που ακούγεται σαν μισό γεια αλλά και το οποίο κάλλιστα θα μπορούσε να είναι: "σας σιχαίνομαι όλους, την κατάρα μου να έχετε, μου έχετε φάει τη ζωή τόσα χρόνια εδώ μέσα").

 

Αγοράζεις νερά και αναψυκτικά για την παραλία και μπουκάρεις στο αμαξάκι σου (αυτό που σε 53 άτοκες δόσεις ακόμη θα είναι και επίσημα πια δικό σου). Καλά δεν ακούς το κινητό σου; Η παρέα σου είναι, σήκωσε το ντεεεεε. «Φτάσατε εσείς; Άψογα, σε μισή ωρίτσα έρχομαι και εγώ!».

 

Ποια μισή ωρίτσα μωρέ – με το συμπάθειο κιόλας – κακομοίρη; Τρίτη μεσημέρι είναι και δουλεύεις στο κέντρο. Μισή ώρα θες να διασχίσεις την Χαριλάου Τρικούπη και την Λεωφόρο Αλεξάνδρας; (τι της κάναμε της Αλεξάνδρας εμείς οι οδηγοί και της πληρώνουμε κάθε μέρα τέτοιο (λεω)φόρο; ). Αλλά σιγά μην σου χαλάσει το κέφι. Εδώ πας για το πρώτο σου μπάνιο λέμε!

 

Πιες τώρα και το νεράκι που αγόρασες για την παραλία γιατί έχεις σκάσει και μέσα στο ρημάδι – και στο έλεγε ο αυτοκινητέμπορος, βάλε κλιματισμό αλλά σε είχαν πιάσει οι τσιγκουνιές σου - και στην παραλία παίρνεις άλλο (που έτσι που έχουν πάει οι τιμές στα νεράκια στις παραλίες, με πέντε – έξι νεράκια έβαζες και τον κλιματισμό που λέγαμε).

 

Το καλό νέο είναι που η Αλεξάνδρας τελείωσε. Το κακό είναι που αρχίζει η Κηφισίας. Σιγά. Το πολύ σε μισή ωρίτσα (και αφού έχεις πιει και τον χυμό και έχεις κάνει και δέκα τσιγάρα και έχεις ρίξει πέντε μούντζες και είκοσι κόρνες) έφτασες άνετα και ωραία στην είσοδο της Αττικής Οδού.

 

Άρχοντα σε κόβω δικέ μου. Δίνεις τα 2 και 70 σου (σχεδόν χιλιαρικάκι με την έρμη τη δραχμούλα που όλοι μας αναπολούμε) και μπαίνεις στη δρομάρα! Ρε, λάθος έκανες και ξαναμπήκες στην Κηφισίας; Όχι; Και τότε γιατί έπεσες και πάλι σε κίνηση;

 

 

 

Α, η Αττική Οδός είναι, απλώς και αυτή έχει αρχίζει να πήζει σε ώρα αιχμής. Μάιστα. Και τότε γιατί πληρώνουμε ρε παιδιά σε ώρα αιχμής; Να πληρώνεις να κάνεις τη δουλειά σου, το καταλαβαίνω. Να πληρώνεις για να φας κίνηση, όχι. Αλλά τέλος πάντων, τι σε μιζεριάζω και εσένα, εδώ λέμε είσαι έτοιμος να φτάσεις στη Λούτσα για να κάνεις το μπάνιο σου!

 

Το τηλέφωνο σου χτυπάει, μεγάλε (καλά κουφός είσαι; ). Η παρέα σου είναι πάλι και ρωτάει που είσαι και γιατί αργείς. Αυτοί βλέπεις μένουν μόνιμα στην Παιανία και κατά κανόνα πας πιο εύκολα στην Λούτσα από την Παιανία. Από το κέντρο πας στην Λούτσα πιο δύσκολα, πιο αργά και... λούτσα.

 

Τέλος πάντων, τους λες ότι φτάνεις αλλά ξεχνάς να ρωτήσεις: Που πάνε ρε παιδιά όλοι αυτοί και είναι γεμάτη η Αττική Οδός; Δε πειράζει θα το κατάλαβεις σε λίγο όταν θα φτάσεις στην Λούτσα και θα χρειαστείς κάνα εικοσάλεπτο για να βρεις να παρκάρεις!

 

Υπάλληλοι ήταν βρε και οι άλλοι και στις παραλίες πήγαιναν. Τι ήθελες δηλαδή σε μια πόλη – τέρας 6.000.000 κατοίκων, μόνο εσύ και η παρέα σου θα είχατε την ιδέα να κάνετε τις βουτιές σας; Και στατιστικά να το δεις, πάλι καλά πρέπει να λες που μπόρεσες να φτάσεις.

 

Να σου πω όμως κάτι φίλε; Πολύ γκρινιάρης είσαι μωρέ! Έχεις άπλετο χώρο να ανοίξεις τη (μισή, μην είσαι και πλεονέκτης) πετσέτα σου και να αράξεις ενώ και στη θάλασσα κάπου έχει χώρο για να κολυμπήσεις (βλέπεις εκεί δεξία που είναι μια μεγάλη παρέα; Ναι; Δίπλα δεν είναι άλλη μια μεγάλη παρέα; Ε, διάλεξε παρέα και χώσου, αν ήθελες την ηρεμία σου, αλήτη, να έκανες μπάνιο στο σπίτι σου).

 

 

Μου αρέσει που απορείς γιατί είναι άδεια η θέση για τον ναυαγοσώστη... Τι να τον κάνεις τον ναυαγοσώστη ρε παικταρά; Και να τύχει καμιά στραβή και να πας να πνιγείς (να ησυχάσουμε), 6.306 νοματαίοι είναι μέσα στο νερό μαζί σου, κάποιος θα σε σώσει (και δε θα ησυχάσουμε). Κανονικά δεν θα έπρεπε τέτοιες μέρες να έχει θέση για ναυαγοσώστες αλλά γραφεία με ειδικούς ψυχολόγους για να στηρίζουν όσους πάσχουν από αγοραφοβία και παραλύσουν. Παρα-λύα σκέτη!

 

Γυρνάς στο σπίτι σου κατά τις 9 το βράδυ, νευριασμένος και αηδιασμένος. Αλλά τώρα έμαθες. Δεν την ξαναπατάς σαν αρχάριος.

Την Κυριακή το πρωί θα πάρεις την εκδίκηση σου!:lol:

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευή , πρωτο μπάνιο με αντροπαρέα. Εγώ να έχω πάρει αντιηλιακό αφού είμαι και άσπρος , άσπρος και να ξεκιναω να βάζω . Έλα μου όμως που οι άλλοι βουτήξαν αμέσως και εγω δεν φτάνω να αλλέιψω την θεική κορμαρα μου και τις αππολωνιες πλάτες μου με αντιηλιακό ....

 

Προσπαθώ λοιπον να καλύψω την πλα΄τη μου με ωραια ακροβατικα και εξαρθρώσεις. Νομίζω ότι τα καταφερα και...... την πατησες μάγκα.

 

Το βράδυ με βλέπει ο αδερφός μου και σκάει στα γελια. Του λεω γελάς επειδη κάικα εε ,ποναω του λέω .

 

Με βγαζει φωτο και τι να δω, 2 ωραίους κόκκινους κύκλους στην πλατη μου (εκεί που δεν έφτασε το αντιηλιακό) σαν σε αμερικάνικη ταινια.

Τώρα είναι μάυροι.

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Killing_you2 xara sto kouragio sou na to grapseis olo auto :p etsi apo aporia ti vriskete oloi kai pate sthn loutsa?!

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κανει 2 μπανακια χωρις ταλαιπωρια.

το σ/κ ομως δουλευω και λεω να παω μετα τις 15:30 που σχολαω!

ετσι οπως στην ιστορια!να φοραω το μαγιο απο μεσα και να εχω σακο με τα μπανιερα μου στο αυτοκινητο!

αλλα τωρα που διαβαζω το ξανασκεφτομαι!:(

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή κάθε σχέσης δεν προλαβαίνουμε να δείχνουμε την αγάπη μας ο ένας στον άλλον.

Εκείνος σαν ιππότης, ανοίγει ανελλιπώς την πόρτα του αυτοκινήτου για να μπεί εκείνη, ή φροντίζει να την πηγαίνει σε ρομαντικά μέρη για δείπνο.

Εκείνη του στέλνει δεκάδες γλυκά μηνυματάκια με το κινητό ή τον υποδέχεται με ένα 'μόνιμο' χαμόγελο ευτυχίας.

Και ο χρόνος κυλάει και το αρχικό πάθος μειώνεται και η σχέση 'τραβάει' τον δρόμο της ρουτίνας.

 

:!: Πόσο κρατάει τελικά αυτός ο αγώνας αμοιβαίων ικανοποιήσεων?

:!: Πότε ήταν η τελευταία φορά που θυμήσατε στον άνθρωπο σας πόσο σημαντικός είναι για σας? και με ποιό τρόπο?

:!: Μπορούν να ανανεώσουν μια σχέση, κάποιες μικρές, πολύ μικρές, χειρονομίες αγάπης?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/roseface11.jpg

Κάτω απ' τον ήλιο σε μια απέραντη αγκαλιά

καράβι η αγάπη ταξιδεύει,

κι εμείς στη πλώρη του να δίνουμε φιλιά

κι η θάλασσα να μας ζηλεύει!!!

Link to comment
Share on other sites

Πλην ελαχιστων εξαιρεσεων,αυτα διαρκουν πολυ λιγο πιστευω,σε σχεση με τη συνολικη διαρκεια της σχεσης.τους πρωτους μηνες,οταν ο ερωτας ειναι στα 'φορτε του'.μετα ερχεται η ρουτινα,οι περισσοτερες απαιτησεις,η λιγοτερη διαθεση για αμοιβαιες υποχωρησεις(κατι που στην αρχη γινεται συνεχεια για να δωθει η καλη εντυπωση στον αλλον),με επακολουθο τις μικροδιαφωνιες.αγαπη υπαρχει,αλλα ισως σε λιγο μικροτερη ενταση σε σχεση με την αρχη.Πιστευω οτι το ιδανικο για να θυμιζουμε στον ανθρωπο μας ποσο σημαντικος ειναι για μας,εκτος απο τα συνηθισμενα(δωρα κλπ),ειναι να το κανουμε καθε μερα,σε καθε ευκαιρια με μικρα,απλα,καθημερινα πραγματα.(Το θεμα ειναι ποσο υο κανουμε,γιατι συνηθως θεωρουμε τον αλλο δομενο οπως και ο αλος εμας).Ακομα ομως κι ενα βλεμμα η ενα 'σ'αγαπω',ενα φιλι και μια αγκαλια εχουν μεγαλυτερη αξια και απο το ακριβοτερο δωρο.τελος,ναι πιστευω οτι οταν ερχεται η ρουτινα(απειλητικη για καθε σχεση)οι μικρες χειρονομιες αγαπης ειναι ο,τι καλυτερο μπορουμε να κανουμε για να τονωσουμε τη σχεση και να κανουμε πιο δυνατη τη φλογα της αγαπης...

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

καπου βρηκα αυτο...

 

Μικρές κινήσεις που θα κάνουν τη διαφορά ...

 

 

Δεν χρειάζονται πάντα γεμάτα πορτοφόλια και πολυτελή δώρα για να ξυπνήσετε το ρομαντισμό στη σχέση σας. Συνήθως δε χρειάζονται καθόλου. Μπορείτε καλύτερα να κάνετε μικρές κινήσεις που να σημαίνουν πολλά ...!

• Aφήστε ένα μικρό σημείωμα «Σ' αγαπώ» δίπλα στο μαξιλάρι του συντρόφου σας !

• Κανονίστε να έχετε άδεια από τη δουλειά μια μέρα που μπορεί και εκείνος και μπορείτε περάστε όλη την υπόλοιπη μέρα με τον/ την αγαπημένο/ -η σας.

• Φτιάξτε μια τούρτα ή ένα κέικ σε σχήμα καρδιάς. Αν δεν τα καταφέρνετε τόσο καλά στη ζαχαροπλαστική δοκιμάστε κάποια παραλλαγή της αρχικής ιδέας (π.χ. φτιάξτε ένα ριζότο σε σχήμα καρδιάς, ή γράψτε πάνω με σάλτσα τα ονόματά σας)

• Ξεκινήστε για μια μακρινή ρομαντική βόλτα με τα ποδαράκια σας

• Στείλτε ένα μπουκέτο λουλούδια μαζί με ένα ερωτικό σημείωμα χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο.

• Οργανώστε ένα «κυνήγι του θυσαυρου ». Κρύψτε ένα δωράκι και δώστε στο έτερόν σας ήμισυ στοιχεία για να βρει το πρώτο σημείωμα με στοιχεία που θα οδηγήσουν στο επόμενο και ου το κάθ' εξής. Μπορείτε να δημιουργήσετε «προσωπικά στοιχεία»: π.χ. «για να βρεις το θησαυρό πήγαινε εκεί που δώσαμε το πρώτο μας φιλί»

• Γιατί να αγοράσετε μια έτοιμη κάρτα; Επιστρατεύστε τη φαντασία σας και φτιάξτε μια με τα χεράκια σας!

• Βγείτε για χορό, ή χορέψτε στο σαλόνι σας

• Γράψτε ένα ειλικρινές, υπέροχο ερωτικό γράμμα

• Δεν τα πάτε καλά με το γράψιμο; Ίσως τα χέρια μπορούν να πουν περισσότερα! Χαλαρώστε με ήρεμη μουσική και κάντε στο σύντροφό σας ένα ωραίο μασάζ

• Κάντε μια ξεχωριστή διακόσμηση στο σπίτι

 

• Αν ο σύντροφος της καρδιάς σας είναι ο/ η σύζυγός σας, κάντε του/ της ξανά πρόταση γάμου

• Αν πάλι όχι μόνο δεν είστε παντρεμένοι, αλλά μένετε και με τους γονείς σας, δοκιμάστε κάτι πιο ...επικίνδυνο: Κλείστε τραπέζι για δύο σε ένα ρομαντικό εστιατόριο (τουλάχιστον 30χλμ από το σπίτι) και στείλτε εκεί τους γονείς σας.

Κανονίστε ένα ρομαντικό δείπνο για το δικά σας έτερον ήμισυ στο σπίτι σας

• Κάντε μια λίστα από είκοσι πράγματα που λατρεύετε στο σύντροφό σας και δεκαπέντε που μισείτε. Μπορείτε να ζητήσετε να λάβετε μια παρόμοια λίστα και από εκείνον/ εκείνη.

• Εξομολογηθείτε ο ένας στον άλλο. Απλά μοιραστείτε όνειρα, επιθυμίες, γιατί όχι και φαντασιώσεις

• Κάντε ένα περίπατο κρατημένοι χέρι με χέρι

• Ετοιμάστε ένα ειδικό βάζο και δηλώστε στην αγάπη σας ότι σ' αυτό θα βάζετε και οι δύο χρήματα για να πάτε μαζί διακοπές το καλοκαίρι

• Πηγαίνετε σε εκείνο το μέρος που πάντα σχεδιάζατε να πάτε αλλά ποτέ δεν προλαβαίνατε. Ακόμα καλύτερα: απλά ξαπλώστε στην ακρογιαλιά και χαζέψτε τα αστέρια (μην ξεχάσετε να πάρετε ζεστά ρούχα ή μια κουβέρτα. Η αγάπη σας δεν είναι αρκετή για να σας ζεστάνει το Φεβρουάριο)

• Και μην ξεχάσετε, πως ό,τι και αν κάνετε, αρκεί να ρίξετε τις αντιστάσεις και τις άμυνές σας, να περάσετε όμορφα και απλά και θα απολαύσετε ο ένας την παρέα του άλλου.

 

 

 

 

προσωπικά καθημερινά καταλαβαίνω τη διάθεσή του και πως θέλει να με κάνει να΄νιώσω.

μετά απο 4 χρόνια καταλαβαίνεις πολλά κάνοντας ο άλλος λίγα.

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Η κοροϊδία του Sport24 δεν έχει προηγούμενο. Πριν από λίγο καιρό έβγαλε μια ανακοίνωση για έναν πρωτότυπο διαγωνισμό κειμένου ο οποίος θα είχε ως έπαθλο την σύναψη συμβολαίου ενός χρόνου με τον δικτυακό τόπο. Οι όροι του διαγωνισμού ήταν να αποσταλεί κείμενο ΕΩΣ 300 λέξεις και μια συνοδευτική φωτογραφία που να συνάδει με το αποστελλόμενο κείμενο.

Το μεσημέρι της Δευτέρας, 5 Ιουνίου 2006, ανακοινώθηκαν οι 5 επιλαχόντες που τελικά θα λάβουν μέρος στον διαγωνισμό, εκ των οποίων ο ένας θα κερδίσει το συμβόλαιο ενός έτους με το site!

Παρατηρώντας εξ όψεως τα 5 προκρινόμενα κείμενα, παρατήρησα ότι τα 3 εξ’ αυτών ήταν ιδιαιτέρως μακροσκελή! Μετρώντας εν κατακλείδι τις λέξεις των 3 αυτών κειμένων (με την βοήθεια κειμενογράφου) τα αποτελέσματα ήταν αποκαρδιωτικά έως απαξιωτικά! Το ένα είχε 411 λέξεις, το δεύτερο 475 λέξεις και το τρίτο 453 λέξεις!!! Ειλικρινά δεν πίστευα στα μάτια μου. Η αδικία είναι τεράστια και οι κύριοι που διοργάνωσαν τον σκιώδη διαγωνισμό είναι το λιγότερο ανακόλουθοι. Ειλικρινά λυπάμαι για το ήθος ανθρώπων που θέλουν να λέγονται δημοσιογράφοι! Άνθρωποι που όταν τους δίνεται η οποιασδήποτε μορφής εξουσία κρίσης, δείχνουν το πρόσωπο που έχουν όλοι όσοι έχουν τέτοιες θέσεις.

Πείτε μου αλήθεια… είναι το ίδιο να γράφεις ένα κείμενο με το άγχος του περιορισμού των λέξεων; Είναι το ίδιο πλούσιο ένα κείμενο με 300 λέξεις, με ένα των 475 λέξεων; Είναι το ίδιο να περιορίζεις την σκέψη σου σε ένα στενό όριο 300 λέξεων από το να την αφήνεις ελεύθερη να σταματήσει εκεί που θα στερέψει;

 

Τα κείμενα της προκύρηξης αλλά και των τελικών νικητών τα έχω στην διάθεσή σας ανα πασα στιγμή

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δεν είναι δίκαιο αυτό που συνέβει. Τους όρους συμμετοχής τους έχεις? Αν ναι, και αν όντως λένε ξεκάθαρα για τον περιορισμό τότε αν το έχεις πάρει ζεστά το θέμα, στείλε τους αρχικά ένα email και μετά αν έχεις όρεξη μπορείς και δικαιούσαι να προσβάλλεις το διαγωνισμό νομικά.
Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως και τα έχω κρατήσει και μάλιστα είναι στην διάθεση του καθενός, για να δει το μέγεθος της κοροιδίας φίλε μου. Ενδεικτικό απόσπασμα απο το κείμενο της προκύρηξης...

 

"... Πώς μπορώ να λάβω μέρος στο SportsBlog 2006;

 

Στείλτε μας ένα δοκιμαστικό κείμενο, μαζί με μια συνοδευτική φωτογραφία, γραμμένο στα ελληνικά ή στα αγγλικά (κατά προτίμηση όχι greeklish) μέχρι 300 λέξεις στο email BLOG@SPORT24.GR

 

Η θεματολογία είναι ελεύθερη αρκεί να έχει ως βάση την αθλητική ειδησεογραφία. Η φωτογραφία μπορεί να έχει άμεση σχέση με το θέμα που επιλέξατε.

 

Kανείς δεν θέλει μια "ξερή" περιγραφή γεγονότων, κανείς δεν κάνει κέφι να διαβάζει μια απλή καταγραφή δηλώσεων. Ξεχωρίστε από όλα αυτά με τον δικό σας σχολιασμό, σάτιρα, ανάλυση, γκρίνια, αποκάλυψη, προγνωστικά και γενικά γράψτε για ότι σας κάνει "κλικ", στο στυλ που γουστάρετε και πιστεύετε ότι θ' αρέσει στο αναγνωστικό κοινό του SPORT 24..."

Link to comment
Share on other sites

Κάπου πρέπει να λέει ότι οι όροι του διαγωνισμού έχουν κατατεθεί σε κάποιο Συμβολαιογράφο. Ή όχι?
Link to comment
Share on other sites

Οχι δε λεει κατι τετοιο εξ' αλλου το θεμα δεν ειναι αυτο. Το μειζον ειναι η καταμουτρη κοροιδια των αναγνωστων του εν λογω site. Απορω με το θρασος τους δηλαδη! Πιστευαν οτι δεν θα το παρατηρουσε κανεις δηλαδη;
Link to comment
Share on other sites

Οχι δε λεει κατι τετοιο εξ' αλλου το θεμα δεν ειναι αυτο. Το μειζον ειναι η καταμουτρη κοροιδια των αναγνωστων του εν λογω site. Απορω με το θρασος τους δηλαδη! Πιστευαν οτι δεν θα το παρατηρουσε κανεις δηλαδη;

Αν λοιπόν δεν έχουν κατατεθεί οι όροι κάπου δεν μπορείς εύκολα να κινηθείς νομικά. Όσο για την κοροϊδία, ναι έχεις απόλυτο δίκιο. Στείλε ένα email και κράξε τους κανονικά. Όλα τα δίκια με το μέρος σου είναι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...