Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οπότε ονομάζονται κανονάκια και πλέον έχουν αντικατασταθεί από τα επιστημονικά κομπιουτεράκια.

 

Ευχαριστώ πολύ όλους σας

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Μην το δέσεις κόμπο τώρα οτι λέγονται έτσι :p Ο prowler είπε οτι δεν είναι σίγουρος.

 

Ενδιαφέροντα εργαλεία πάντως. Αγνοούσα παντελώς την ύπαρξή τους...

Link to comment
Share on other sites

Μου τα έδωσε ο καθηγητής της Ιστοριας της Τεχνολογίας για να βρω τι είναι

και να το παρουσιάσω στην τάξη ως εργασία.

 

Καλά βρήκα πολλά πράγματα, ευτυχώς... :)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον απαντήθηκε το ερώτημά μου, δεν έχω πρόβλημα να κλειδωθεί το θέμα.

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

!!!!!!!!SOS!!!!!!!! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΑΜΕΣΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ

 

 

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/02/2008 ΚΑΙ ΩΡΑ 15:50 ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙ

ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΙΕΡΑ ΟΔΟ ΑΡΙΘΜΟΣ 191(ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ) ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

ΟΔΗΓΟΣ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΑΚΗ ΚΑΜΟΥΖΗ. ΟΔΗΓΩΝΤΑΣ

ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (ΜΠΕΖ Η' ΛΕΥΚΟ) ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥ, ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΚΑΘΕΤΟ ΣΤΗΝ Ι.ΟΔΟ ΔΡΟΜΟ, ΤΟΝ ΠΑΡΕΣΥΡΕ, Ο ΑΚΗΣ

ΕΠΕΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΣΕ ΤΑΞΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΟΤΑΝ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ

ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΩΡΑ ΩΣΠΟΥ Η ΤΡΟΧΑΙΑ ΚΑΤΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ

ΤΟΥ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ.

Ο ΑΚΗΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΚΟΜΜΑΤΩΔΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΚΡΑΤΙΚΟ

ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.

 

ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ:6942829505,210-5134473.

 

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΜΗΝ ΑΓΝΟΗΣΕΤΕ ΤΟ MAIL ΑΥΤΟ....Ο ΑΚΗΣ ΕΧΕΙ ΑΙΜΑΤΩΜΑ ΣΤΟ

ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΚΑΚΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ

ΣΥΝΕΛΘΕΙ......

ΜΙΑ ΚΡΑΥΓΗ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...............

 

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΡΟΧΑΙΟ...ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ

ΔΙΑΤΡΕΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟ,ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΣΧΗΜΟ ΠΟΥ ΤΟΥ

ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΜΝΗΣΙΑ...ΑΛΛΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ.

 

 

 

Το βρηκα σε ενα αλλο site και καλο θα ηταν να το προωθησετε οπου μπορειτε! Ξερουμε οτι τελειες ενεργειες εχουν αποτελεσμα! (οπως τοτε με το λευκο peugeot)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δν δινονται αρκετες πληροφοριες σχετικα με το αυτοκινητο..

Ας ελπισουμε το παιδι να γινει καλα..

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα, πρωτα να γινει καλα το παλικαρι!

 

Βεβαια θα πρεπει να βρεθει και αυτος που το εκανε και να πληρωσει!:mad:

 

PS: ευχαριστω τον mod που αλλαξε τον τιτλο γιατι το ποσταρα καπως βιαστικα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Διευκρίνιση : η παρούσα δημοσκόπηση είναι ευγενική προσφορά δύο μπουκαλιών ρετσίνας. Επιτρέψτε τα λαθη.

 

Κάθε χρονιά, από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου, όποτε έρχονται εποχές εορτών ακούω τις γνωστές μεμψιμοιρίες ("δεν υπάρχουν λεφτά και ο κόσμος δεν βγαίνει", "οι κατσαρόλες είναι άδειες και τα μακαρόνια χωρίς κιμά" κλπ κλπ κλπ). Φέτος όμως που έτυχε να βρεθώ στην Θεσσαλονική ημέρα της "μεγάλης Αποκριάς" μου δόθηκε πραγματικά η εντύπωση... πόλης φαντάσματος. Στην 1 το βράδυ είδα λιγότερο κόσμο και από ξημερώματα δεκαπενταύγουστου, η συνηθισμένη καθημερινή νύχτα. Καταστήματα που έβλεπα φίσκα Τετάρτες και Δευτέρες του Οκτωβρίου, είναι κλειστά σήμερα που υποτίθεται ότι είναι νύχτα διασκέδασης και ξεφαντώματος.

 

Παρατηρήσατε κι εσείς το φαινόμενο σε μεγάλες πόλεις? Πού νομίζετε ότι οφείλεται?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν στου Ψυρρή χθες βράδυ, και ο κόσμος που ήταν εκεί γέμιζε στάδια!

 

Μην γελιέσαι gltzs, ο Έλληνας μπορεί να μην έχει φαγητό να φάει η λεφτά να ζήσει, αλλά για διασκέδαση ΠΑΝΤΑ θα έχει λεφτά!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν θα το έλεγα.

 

Γενικά και φέτος είχε πολύ κόσμο στις συνήθεις περιοχές(Κοζάνη,Πάτρα,Ξάνθη κτλ)

Όπως και την Τσικνοπέμπτη σε πολλές πόλεις γινόταν χαμός.

Link to comment
Share on other sites

στις μεγαλες πολεις κ κυριως αθηνα ακομη κ οι μισοι να φυγουν φτανει για να γεμισει το κεντρο,ψυρρη,κολωνακι.2 η ωρα π ξεκινησα απο παραλια για ψυρρη πρεπει να το κανα το πολυ 5-10 λεπτα αδειοι οι δρομοι,ακομη κ αθηνας-ερμου π καταληγει στο the hall ex luv!

απο το να βγουν αθηνα πιο οικονομικα τους βγαινει να πανε στα χωρια τους.

 

το θεμα ειναι οτι απο διασκεδαση αποκριων δεν το χουν καθολου...στα μαγαζια δεν παιζαν καρναβαλιστικα(τοσο δυσκολο ηταν για 2 μερες να ξεκοψουν λιγο απο τα τσιφτετελια κ τα housakia k νησιωτικα?)κ ελαχιστοι ηταν ντυμενοι για αποκριες!

τα μονα μερη που θα βρεις να νιωσεις οτι ηταν αποκριες στην Αθηνα ηταν αποκριατικα party σε σπιτια.

 

η πατρα φετος λογο βροχης δεν το χε κ ξανθη κοζανη,απο αθηνα για να πας θες κανα 6-10 ωρες δεν νομιζω να ξεκινανε πολλοι για τετοια ταξιδια

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν στου Ψυρρή χθες βράδυ, και ο κόσμος που ήταν εκεί γέμιζε στάδια!

 

Μην γελιέσαι gltzs, ο Έλληνας μπορεί να μην έχει φαγητό να φάει η λεφτά να ζήσει, αλλά για διασκέδαση ΠΑΝΤΑ θα έχει λεφτά!

 

Κι εγώ που ήμουν Θησείο είχε πολύ κόσμο. Και από Πλάκα που πέρασα είχε. Και για του Ψυρρή το έμαθα κι εγώ ότι γινόταν χαμός.

 

Δε θα το έλεγα ότι ερημώνουν οι πόλεις. Μπορεί ένα μεγάλο ποσοστό των κατοίκων των μεγάλων αστικών κέντρων να "μετακομίζει" στα χωριά, αλλά όσοι μένουν πίσω βγαίνουν, έστω και για να περπατήσουν. Επίσης μερικοί από αυτούς που έφυγαν επέστρεψαν την Κυριακή για το φόβο του μποτιλιαρίσματος στις εθνικές τη Δευτέρα το απόγευμα.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι εγκαταλείπουν τις μεγάλες πόλεις, ιδιαίτερα την μέρα πριν την Καθαρή Δευτέρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

και εγω πιστευω οτι οι περισσότεροι εγκαταλείπουν τις μεγάλες πόλεις, ιδιαίτερα την μέρα πριν την Καθαρή Δευτέρα,παρολα αυτα καποιες πολης οπως η Πατρα και η ΚΟζανη ειναι εξαιρεσης μια και αυτες ειναι ο λογος εγκαταλειψης των αλλων Πολεων...;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

θα ήθελα να αναφέρω οτι κατ'εμε η αξια της δαδας είναι ανεκτίμητη.

Μήπως γνωρίζει ομως καποιος στο περίπου πόσο κοστίζει η "δάδα Πεκίνο 2008 ?"

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Και για να γυρίσω και πάλι στην αρχική ερώτηση, λογικό θα έβλεπα να ήταν οι πόλεις άδειες με τόσο κόσμο που είδα εκτός από αυτές! Το έγραψαν και οι προηγούμενοι, το επιβεβαιώνω και εγώ :D

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

κ εγω πιστευω οτι αδιεασαν αρκετα οι πολεις αυτο το 3μερο. αφου εκανα την διαδρομη χαριλαου μενεμενη σε 10λεπτα. αδειοι οι δρομοι.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πόσες ζωές παιρνει το παθητικό κάπνισμα και πόσες το "παθητικό" αλκοόλ? Μια αιτηση απαγόρευσης των διαφημίσεων αλκοόλ καθ ολοκληρίαν.Εδω και δυο δεκαετίες εχει απαγορευθει απο τα ηλεκτρονικά μεσα μαζικής ενημέρωσης η διαφήμιση προιόντων καπνού, με το πρόσχημα της προστασίας των νέων απο την γνωριμία με τον καπνό και τις συνέπειες του. Ειναι αλήθεια οτι ο καπνός ανήκει στις κύριες αιτίες θανάτου για τους καπνιστές, αφαιρώντας την ζωή απο πάμπολλους συμπολίτες μας ετησίως λόγω του καπνίσματος. Αλήθεια είναι επίσης, οτι εχουν επιβληθεί απαγορευσεις σε κάθε δημόσιο χωρο (δημοσιες υπηρεσίες, νοσοκομέια, καφετέριες, εστιατόρια, καταστήματα) οσον αφορά την χρήση του καπνου σε αυτά. Πόσοι όμως πεθαίνουν απο το παθητικό κάπνισμα, αν δεν καπνίζουν και οι ίδιοι δηλαδή; Ποιά η αστική ευθύνη ενος καπνιστή που καπνίζει μεσα στην οικογένεια του, στον περίγυρό του και τι προκαλεί το παθητικό κάπνισμα στην ζωή και στις περιουσίες των παθουντων, σε σύγκριση με το αλκοόλ?Η κατανάλωση αλκοόλ, σε μεγαλες ποσότητες, προκαλεί δεκαδες θανάτους κάθε χρόνο, και τεράστιες υλικές ζημιές, σε άτομα που δεν εχουν ουτε άμεση σχεση ουτε έμμεση σχέση με το αλκοόλ καθ' αυτό. Οι παθόντες, ειναι απλώς θύματα μεθυσμένων ατόμων, που λόγω της επήρρειας του ναρκωτικου (περί αυτού πρόκειται) στο αιμα και στον εγκέφαλό τους ειναι ανίκανοι να κρίνουν οτι ειναι ανάξιοι να πιάσουν τιμόνι στα χέρια τους. Και το πιάνουν με τα γνωστά αποκρουστικά αποτελέσματα, με την επιβάρυνση των ταμείων απο τους τραυματισμους και τις πρόωρες συντάξεις λόγω ολικής αναπηρείας, με την αδυναμία των παθουντων να αποζημιωθούν λόγω της λογικότατης άρνησης των ασφαλιστικών εταιρειών να καλύψουν ατυχήματα που προκλήθηκαν υπο την επήρρεια μέθης.Η Διαφήμιση των αλκοολούχων ποτών σε όλα τα μεσα ενημέρωσης ειναι τέτοια, που προβάλλει τον υποψήφιο καταναλωτή ως γοητευτικό, επιτυχημένο τόσο στην εργασία του οσο και με το αντίθετο φύλο, συνήθως Αρρένα. Του κοτσάρουν κι ενα "Απολαυστε υπεύθυνα" μεταθέτοντας πάσα ευθύνη στον καταναλωτή, και ολα καλά και άγια, "Εμείς την δουλειά μας κάνουμε!".Δημιουργουν ετσι ενα υποβόσκων προφίλ στο μυαλό του υποψήφιου καταναλωτή, ο οποίος ταυτίζεται με αυτό καταναλώνοντας το προιόν, αλκοόλη. Καθως το προφιλ οπως αναφέραμε ειναι εκείνο του κυρίαρχου αρσενικού, ο οδηγός που θα αναλώσει αλκοόλη και θα αναλάβει να οδηγήσει μετά, νομίζει οτι εχει την κατάσταση στα χέρια του, εχοντας το προαναφερθέν προφίλ στο μυαλό του και αγνοώντας πάσα υπόδειξη τόσο του κράτους όσο και των φίλιων του προσώπων, καταλήγοντας στο νεκροτομείο προς...ανασυναρμολόγηση τόσο ο ίδιος, όσο και κάθε κακόμοιρος που έτυχε να βρεθεί στο δρόμο του την στιγμή που ο δολοφόνος, εκ των πραγμάτων, εχασε τον έλεγχο.Πρίν σχολιάσετε καθ' οιονδήποτε τρόπο το κειμενο αυτο αρνητικά, βάλτε τον εαυτό σας στην θέση του παθουντα. Επεξεργαστείτε την παραθείσα προσέγγιση και δειτε με τα μάτια της φαντασίας σας τι θα μπορουσε να σας συμβει αυριο τα χαράματα, την ώρα που σηκώνεστε να πάτε στην δουλειά σας, απο κάποιον που γύριζε απο την "διασκεδαση".Μια κάποια "λύσις" στο εν λόγω πρόβλημα ειναι η απομοδοποίηση της κατανάλωσης αλκοόλης σαν γενικό κοινωνικό προφίλ. Το αλκοόλ θα πρέπει να ταυτίζεται με την αποτυχία, με αρνητικά κοινωνικά πρότυπα, με την περιθωριοποίηση, με την γνωση περι της μειωσης του αριθμου των συνάψεων στους εγκεφάλους καταναλωτων (Θελεις παιδί μου να γίνεις πιό ηλίθιος? Αντε, πιές το στην υγειά μου! :P ) και αντίστοιχες απαξιωτικές του "προιόντος" (περι κοινωνικου δηλητηρίου πρόκειται) προσεγγίσεις.Ενα πρόβλημα που αντιμετώπισαν κατα το παρελθόν οι πολέμιοι της αλκοόλης ειναι οτι η προσπάθεια απαγορευσης της (ΗΠΑ, 1920-1933), είναι οτι η απαγόρευση προκάλεσε αυξηση της κατανάλωσης(!). Ο λόγος είναι οτι η απαγορευση εγειρει συναισθήματα καταναγκασμένης στέρησης, σε αντίθεση με την απαξίωση και την επιλεγμένη αποστροφή απο το προιόν. Σκοπός της κάθε ενεργειας κατάργησης της διαφήμισης ειναι και η απαξίωση του προιόντος μεσα στο μυαλό των νέων. Η αλήθεια είναι οτι και ο φυσικός χυμός πορτοκαλιού ειναι πιό υγιεινός απο τα ανθρακουχα αναψυκτικά, αλλα η διαφήμιση και η μοδοποίηση προκαλεί τεραστιες δυσαναλογίες στα ποσοστά κατανάλωσης των δυο κατηγοριων προιόντων.Απωλεσθέντα κέρδη της οικονομίας λόγω της διαφορετικής νοοτροπίας στο θέμα της κατανάλωσης οινοπνεύματος αντισταθμίζονται με: -την αυξημένη παραγωγικότητα, -την ενίσχυση των ταμείων απο την μειωση των κεφαλαίων προς νοσηλεια και πρόωρη συνταξιοδότηση, -την κοινωνική αποδοχή παντός είδους μέτρου που θα τιμωρεί με δυσβάσταχτα πρόστιμα (προτείνω ανεπιφύλακτα το 1/6 του ποσου της φορολογικής δήλωσης εκαστου παραβάτη) την οδήγηση υπο επήρεια μέθης, - την συνολική βελτιωση της ποιότητας ζωής, - το αισθημα ασφάλειας που τόσο μας εχει λείψει οποτε πιάνουμε τιμόνι.
Link to comment
Share on other sites

λοιπον σωστη η παρατηρηση σου φιλε μου αλλα ποιος την ακουει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οταν το καταλάβουμε όλοι οτι πρώτα απο μας ξεκινά το θέμα, να απαξιωσουμε το αλκοόλ, θα εχουμε κάνει ενα μεγάλο βήμα εμπρός.

 

Κανεις να μην αποποιείται την ευθύνη. Ουτε "Κιτς' ουτε "φλουφλικη" ειναι η αρνηση ακόμα και του ενός ποτηριου, οταν κραδαινουμε το κλειδί του αυτοκινήτου. Και όποιος κάνει τον εξυπνο και το κοροιδευει, πειτε του "Κοιτα, εγω ουτε να σκοτωσω κανενα θελω, ουτε να πεθάνω εγώ. Πιείτε εσείς. Εχω, οχι. Οχι απόψε. Οδηγώ.-

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ εν μέρει με όσα λες φίλε μου. Και λέω εν μέρει γιατί δεν το περιορίζεις μόνο στην οδήγηση αλλά το γενικεύεις εντελώς! Εμένα μου αρέσουν τα ποτά, τα γουστάρω και περνάω καλά με την παρέα μου. Παίρνω όμως ταξί όταν πρόκειται να πιω παραπάνω από ένα ποτό (Παρασκευή και Σάββατο δηλαδή)! Θέλω να πω ότι εσύ πήγες στο άλλο άκρο! Το "παν μέτρον άριστον" που πήγε; Γι' αυτό υπάρχει και το αλκοτέστ άλλωστε. Μέχρι ένα ποτό φλερτάρεις ελάχιστα με το όριο, πράγμα που σημαίνει ότι μπορείς να αντιδράσεις αναλόγως σε μια δύσκολη στιγμή ώστε να μη γίνεις αιτία πρόκλησης δυστυχήματος. Οπότε το "απολαύστε υπεύθυνα" είναι πολύ σωστό απλά οι περισσότεροι είναι πανίβλακες και δεν το καταλαβαίνουν. Δηλαδή αν εγώ θέλω να πιω, είναι ντροπή να πάρω ταξί; Γιατί; Επειδή δε θα γυρίσω το γκομενάκι στο σπίτι με το αμάξι; "Πω πω ντροπή!! Θα πας το γκομενάκι σπίτι με ταξί; Ξεφτίλα!" Κάτι τέτοια στερεότυπα είναι που "μασάνε" οι περισσότεροι και την πατάνε! Εγώ δεν κολλάω. Μέχρι ένα ποτό βγαίνω με το αμάξι, για παραπάνω ταξί και πάλι ταξί. Δηλαδή οι ταξιτζήδες κλέφτες θα γίνουν;
Link to comment
Share on other sites

παιδια.δουεύω πανω στην πληροφορικη και θα ηθελα ταυτοχρονα να ανοιξω και μια επιχειριση-γραφειο ουσιαστικα πανω στην πληροφορικη.Οπως καταλαβαινετε δουλευω το πρωι επομενως η ιδεα μου δηλαδη να ανοιξω γραφειο πηγαινει αποκλειστικα για απογευματα.

εχετε καμια ιδεα πανω σε ποιο πραγμα πανω στην πληροφορικη ή την ηλεκτρονικη να ανοιξω?επαναλαμβανω μιλαω μονο για απογευματα-βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...