Jump to content

Η Στιγμή της Αλήθειας (Αnt1)


fishfemale
 Κοινοποίηση

Βλέπετε την εκπομπή "Η στιγμή της αλήθειας";  

119 members have voted

  1. 1. Βλέπετε την εκπομπή "Η στιγμή της αλήθειας";

    • Δεν χάνω επεισόδιο
      25
    • Μερικές φορές
      44
    • Με αφήνει αδιάφορο
      24
    • Δεν θέλω να την δω καθόλου
      26


Recommended Posts

οταν διαβασα το πρωτο post και τα σχολια που ακολουθησαν και οταν ειδα το βιντεο η πρωτη σκεψη που εκανα ηταν "τι ξεφτιλα ειναι αυτη?"

αλλα μετα το ξανασκεφτηκα και ειπα οτι ειναι μια καλη ιδεα,στο να μην κρυβομαστε πλεον,για οτι και να κανουμε.απο το πιο απλο μεχρι και το χειροτερο!

παντως θα ειναι καλη φαση αν ερχοταν στην ελλαδα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 501
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οταν διαβασα το πρωτο post και τα σχολια που ακολουθησαν και οταν ειδα το βιντεο η πρωτη σκεψη που εκανα ηταν "τι ξεφτιλα ειναι αυτη?"

αλλα μετα το ξανασκεφτηκα και ειπα οτι ειναι μια καλη ιδεα,στο να μην κρυβομαστε πλεον,για οτι και να κανουμε.απο το πιο απλο μεχρι και το χειροτερο!

παντως θα ειναι καλη φαση αν ερχοταν στην ελλαδα!

 

αμα ερθει στην Ελλαδα στα σπασει τα μηχανακια της τηλεθεασης.

 

Βεβαια το βλεπω δυσκολο γιατι η Ελλεδα οσο και να το κανουμε ειναι μια μικρη γειτονια και δυσκολα θα παει καποιος να περασει ολη αυτη την ξεφτιλα ,βεβαια θα μου πειτε για τα λεφτα ο Ελληνας ειναι ετοιμος να κανει τα παντα.

Παντως αν ερθει θα γινει χαμος αυτο ειναι το μονο σιγουρο.

Εχουν να κλεισουσν σπιτια :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα να μην ερθει στην Ελλαδα αλλη μια "αμερικανια" που για τα χρηματα καταστρεφει οικογενειες και σχεσεις. Ας αφησουμε τα Αμερικανακια να κανουν τις αηδιες που σκεφτονται και μονο αυτοι.
My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια, προσπαθω να δω ολοκληρα επεισοδια του παιχνιδιου, αλλα στο σαιτ του fox, μου λεει οτι μονο οσοι μενουν αμερικη μπορουν να το δουν ετσι... τι κακοι!!! θελω κι εγω!!!:(:(:(

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Και επίσημα πλέον, ο ΑΝΤ1 εξασφάλισε το reality "The moment of truth"!

Ο ελληνικός του τίτλος θα είναι "Ορός της αλήθειας".

Δεν ξέρω ακόμα πότε θα αρχίσει να προβάλλεται.

Ε ρε τι έχει να γίνει...! :X

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

την πληρωσουν, δεν την πληρωσουν αθωοι,ενα ειναι το σιγουρο!θα γελασουμε πολυ με τα σουργελα!κατι σαν τα γνωστα σε (σχεδον) ολους μας παρατραγουδα!

στο περιπου δεν γνωριζουμε ποτε ξεκιναει?θα ειναι με ελληνες παιχτες ή αυτο που δειχνει στο εξωτερικο?

Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα μετά το καλοκαίρι, και με Έλληνες παίκτες... :ninja:

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω ωστοσο να κρατησει περισσοτερο απο μια σεζον
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω ωστοσο να κρατησει περισσοτερο απο μια σεζον

 

και πολυ λες μαλλον!

το ΕΣΡ θα το αναλαβει κατευθειαν:p

Link to comment
Share on other sites

και πολυ λες μαλλον!

το ΕΣΡ θα το αναλαβει κατευθειαν:p

 

μπα δεν νομιζω , θα βρουνε καμια τρυπα στο νομο και το ΕΣΡ θα τους κανει αερα στα φρυδια:lol::lol::lol:

 

Σιγα μην και δεν καλυφθουν οι του καναλιου μαφιοζοι:cool:

Link to comment
Share on other sites

Tελειο ακουγεται..Αλλα ειμαστε σιγουροι οτι αυτα τα τεστ ειναι αξιοπειστα;Η θα την πληρωσουν αθωοι;:lol::lol:

 

Εδώ μια γυναίκα έχασε γιατί απάντησε "Όχι" στην ερώτηση "Θα ποζάρατε ποτέ γυμνή σε περιοδικό για 100.000$;". Και επειδή το μηχάνημα την έβγαλε ψεύτρα εκείνη απάντησε "Δεν είπα ότι δε θα το έκανα. Θα το έκανα για 200.000$" Πάντως οι συμμετέχοντες υπογράφουν δήλωση ώστε να δεχθούν όποια κι αν είναι τα αποτελέσματα του μηχανήματος.

Το παιχνίδι ξεκίνησε στην Κολομβία και είχε μεγάλη επιτυχία αλλά σταμάτησε μόλις μια συμμετέχουσα παραδέχθηκε ότι είχε πληρώσει δολοφόνους να σκοτώσουν τον άνδρα της. Η απάντησή της ήταν σωστή και τελικά κέρδισε τα λεφτά. Αυτό το διάβασα σε ένα περιοδικό.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη κιολας αλλα ειναι ερωτηση για παιχνιδι αυτη?

 

"εχετε πληρωσει δολοφονους να φανε τον αντρα σας"

και ολως τυχαιως να ισχυει???

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πάντως:

Prior to the show, a contestant is hooked up to a polygraph and asked more than 50 questions; there is no polygraph testing conducted during the actual show. Without knowing the results of the polygraph, he or she is asked 21 of those same questions again on the program, each becoming progressively more personal in nature.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη κιολας αλλα ειναι ερωτηση για παιχνιδι αυτη?

 

"εχετε πληρωσει δολοφονους να φανε τον αντρα σας"

και ολως τυχαιως να ισχυει???

 

:lol::lol: νομίζω οτι γνωρίζουν πράγματα για τη ζωή τους πριν τους κάνουν τις αντιστοιχες ερωτήσεις - επικοινωνούν και με ανθρώπους του περιβάλλοντός τους. Εγώ είχα δει ενα βιντεάκι στο youtube με μια που παραδέχτηκε οτι ειχε πάει με τον κουμπάρο τη μερα του γάμου της και ειχαν φέρει στο στουντιο τον ίδιο τον κουμπαρο να της κάνει την ερώτηση :lol:

εν τω μεταξυ έκαναν και συνεχώς κοντινά στον κερατα, για τον οποίο στις προηγούμενες ερωτήσεις είχε ήδη πει οτι δεν την καλύπτει κ οτι προτιμαει τον πρωην της κ τέτοια...η προσωποποίηση της ρόμπας της ξεκουμπωτης! αφηστε που στο τέλος ουτε τα λεφτά δεν πηρε νομίζω - και φυσικά χώρισαν...

ελεινοοοοοοο :X

 

 

Πάντως:

Prior to the show, a contestant is hooked up to a polygraph and asked more than 50 questions; there is no polygraph testing conducted during the actual show. Without knowing the results of the polygraph, he or she is asked 21 of those same questions again on the program, each becoming progressively more personal in nature.

 

ε ναι ετσι εξηγείται πως λειτουργει...αν κ όντως δεν πιστευω πως το μηχάνημα είναι τόσο αξιόπιστο, ίσως κάνουν σαν τη Βασιλειάδου στην "καφετζου" - ρωτάνε συγγενεις φίλους και γνωστούς για να διασταυρώσουν διαφορα...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως:

Prior to the show, a contestant is hooked up to a polygraph and asked more than 50 questions; there is no polygraph testing conducted during the actual show. Without knowing the results of the polygraph, he or she is asked 21 of those same questions again on the program, each becoming progressively more personal in nature.

 

Wikipedia is your friend ;)

Ξέχασα να παραθέσω το λίνκ. Δείτε και τη λίστα με τα επεισόδια.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Και η μεγάλη στιγμή έφτασε...

Την Παρασκευή 10 Οκτωβρίου στις 21:00 το βράδυ στον ΑΝΤ1, θα έχουμε την πρεμιέρα του τηλεπαιχνιδιού, με ελληνικό τίτλο "Η στιγμή της αλήθειας".

Τι έχουνε να δούνε τα ματάκια μας!

 

Υ.Γ. Δεν έτυχε να δω στην tv διαφήμιση για το πως μπορούν οι ενδιαφερόμενοι να πάρουν μέρος. Μήπως θα είναι στημένο το όλο σκηνικό και θα έχουν κομπάρσους; :ninja:

 

Άκυρο, βρήκα τώρα μια ιστοσελίδα με λεπτομέρειες για την συμμετοχή, όπου λέει το εξής:

"Δηλώστε συμμετοχή καλώντας τον αριθμό 9011515303 ή στέλνοντας με SMS τον κωδικό ΑΛ (κενό) και το ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ σας στο 54991 (χρέωση: 1,19 ευρώ)."

Εγώ δεν ενδιαφέρομαι, αν ενδιαφέρεστε εσείς δείτε παρακάτω για περισσότερες λεπτομέρειες :P

http://www.antenna.gr/1,184581,09,2008.aspx

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

To βαζουνε ομως Παρασκευη ρε γ@μωτο.Απεναντι στην πολυκατοικια.Επρεπε να το βαζουν Σαββατο.
Link to comment
Share on other sites

Ντροπη στον αντ1 για την επιλογη αυτου του ριαλιτι ευχομαι να πατωσει να μην το δει κανεις

 

διαβαζω σε αλλα blog για αυτο το ριαλιτι και το περιμενουνε πως και πως αμαν ρε παιδια τοσο κατω πεσαμε,στην ιδοια κατηγορια ειναι κατο extreme make over τι να πω ο κοσμος δεν ξερει να βλεπει καλεσ σειρες και καλα παιχνιδια

Link to comment
Share on other sites

Ντροπη στον αντ1 για την επιλογη αυτου του ριαλιτι ευχομαι να πατωσει να μην το δει κανεις

Kαλά κι εσύ, ηρέμησε έχουμε δει τόσα και τόσα στη tv, ας δούμε κι αυτό και μετά το κρίνουμε αν και στην ζώνη που το χει βάλει λίγοι θα το προσέξουν, έπρεπε να μπει σ/κ.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το πιο πολυσηζητημενο προγραμμα της σεζον μετα το σιριλ με την Παπαουτσακη.Ξεκιναei σε λιγη ωρα και το περιμενουμε απο περιεργεια κ μονο να δουμε αν διαφερει απο το ξενο MOMENT OF TRUTH
Link to comment
Share on other sites

Ό,τι πρέπει για τα psycho ένστικτά μου! :lol::lol:

 

Δεν με νοιάζει γιατί φτάνει κάποιος στο σημείο να ξεπουλήσει τα προσωπικά του για τα φράγκα, εγώ μένω στο πόσο με καθήλωσε αυτό που είδα. Επιτέλους η greek tv πάει μπροστά! :D

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν με νοιάζει γιατί φτάνει κάποιος στο σημείο να ξεπουλήσει τα προσωπικά του για τα φράγκα, εγώ μένω στο πόσο με καθήλωσε αυτό που είδα. Επιτέλους η greek tv πάει μπροστά!

Θα έπρεπε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...