Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλως ήρθες! Δεν ειναι 3g το τηλεφωνο. Για την σουιτα διαβασε τις προηγουμενες σελιδες και θα δεις οτι υπάρχει.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

wellcome satelsat

no java

no themes

no εφαρμογες

Η μπροστινη καμερα πρεπει να λειτουργει σαν webcam.Δεν το εχω δοκιμασει. Για να την ανοιξεις πηγαινε Καμερα>προαιρεση>Επαναφορα αρχικων ρυθμισεων

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω και εγώ αυτό το κινητό.

Η αλήθεια είναι ότι θα έπρεπε να είχε ανοιχτό λειτουργικό.

Είναι όμως java τελικά; και αν είναι έχετε βρει εφαρμογές?

Επίσης με χαλάει που δεν μπορούμε να βάλουμε θέματα.

Κατά τα άλλα, είναι πανεύκολο σαν κινητό.

Μήπως ξέρετε εάν υπάρχει στο ίντερνετ κάποια "σουίτα" για σύνδεση με υπολογιστή;Υπάρχει πιθανότητα αναβάθμισης του λειτουργικού του;

Τελικά είναι 3G;Δεν έχω βρει ακόμα που μπορώ να χρησιμοποιήσω την μπροστινή κάμερα και σκέφτομαι μήπως είναι μούφα!!

 

Ωστόσο ρίχνω απίστευτο γέλιο με την μετάφραση των Ελληνικών που έχουν κάνει. Λέξεις του στυλ "εκδίδω, προαίρεση, ανταπόκριση, επιτεύχθει" κ.α. κάνουν το κινητό πολύ...μορφωμένο!!:p

an thes na anoikseis tin mprostini kamera pata to pliktro tv otan hdh exeis mpei sthn efarmogh

 

:):):)

Link to comment
Share on other sites

ετσι παιδιά να μαζέψουμε και κανένα tipsaki για το κινητο αυτό....

Κάτι άλλο: web broswer δεν έχει πουθενά!Στο μενού "υπηρεσίες" έχει μόνο το έξτρα μενού της vodafone!Εσάς έχει;

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

ετσι παιδιά να μαζέψουμε και κανένα tipsaki για το κινητο αυτό....

Κάτι άλλο: web broswer δεν έχει πουθενά!Στο μενού "υπηρεσίες" έχει μόνο το έξτρα μενού της vodafone!Εσάς έχει;

oute. 3g kai wap an diabases kai pio prin den prepei ma exei

Link to comment
Share on other sites

κρίμα όμως....

Εχει πολλά άλλα καλουδια και δεν έχει broswer ή 3G;

πάντως σε γενικές γραμμές κάνεις απόσβεση των χρημάτων αγοράς....

Όσο για το ψήσιμο εγκεφάλου,παρ'όλο που έχω δύο κάρτες μέσα την δευτερη την χρησιμόποιώ σπάνια,οπότε τα επίπεδα είναι σαν ένα απλό κινητό στην παρούσα φάση.

μιά άλλη απορία.....Γιατί στον mp3 player δεν μπορώ να φορτώσω κομμάτια απο την κάρτα μνήμης;Αλήθεια πόση εσωτερική μνήμη έχει αυτό το κινητό;

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

μιά άλλη απορία.....Γιατί στον mp3 player δεν μπορώ να φορτώσω κομμάτια απο την κάρτα μνήμης;Αλήθεια πόση εσωτερική μνήμη έχει αυτό το κινητό;

 

Πρωτα στον mp3 player πατας Κατάλογος>προαίρεση>Ρυθμίσεις και επιλέγεις κάρτα μνήμης και οκ

Μετα πατας ξανα προαιρεση>προσθήκη> επιλέγεις τον φακελο που εχεις την μουσική και μετα προαίρεση.

 

Είσαι έτοιμος!!!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα στον mp3 player πατας Κατάλογος>προαίρεση>Ρυθμίσεις και επιλέγεις κάρτα μνήμης και οκ

Μετα πατας ξανα προαιρεση>προσθήκη> επιλέγεις τον φακελο που εχεις την μουσική και μετα προαίρεση.

 

Είσαι έτοιμος!!!:happy:

επέλεξα την κάρτα μνήμης,πατάω προαίρεση,ανανέωση καταλόγου,και μου λέει "αφαίρεση περιεχομένου".και δεν κάνει τπτ...:wacko: γιατί??:blink:

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

επέλεξα την κάρτα μνήμης,πατάω προαίρεση,ανανέωση καταλόγου,και μου λέει "αφαίρεση περιεχομένου".και δεν κάνει τπτ...:wacko: γιατί??:blink:

οχι ανανεωση καταλόγου!!!!

πατας ξανα προαιρεση>προσθήκη> επιλέγεις τον φακελο που εχεις την μουσική και μετα προαίρεση.

το αφαιρεση περιεχομενου στο βγάζει επειδη δεν εχεις κανει προσθηκη φακέλου!

Link to comment
Share on other sites

οχι ανανεωση καταλόγου!!!!

πατας ξανα προαιρεση>προσθήκη> επιλέγεις τον φακελο που εχεις την μουσική και μετα προαίρεση.

το αφαιρεση περιεχομενου στο βγάζει επειδη δεν εχεις κανει προσθηκη φακέλου!

 

Οκ!! Είχα την επιλογή "list auto gen" στο on.

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έγινε καμιά μέτρηση ακτινοβολίας να δούμε τι γίνεται με αυτό το κινητό?

Auti ti stigmi to kinito einai sto polutexneio. Apotelesmata anamenontai....

Link to comment
Share on other sites

Κανένα κινέζικο κινητό που να έχει τηλεόραση και να είναι μικρό δεν υπάρχει:blink::blink:????

 

έχω τρελαθεί να ψάχνω στο ebay αλλά κάτι μικρό δεν είμαι σίγουρος αν έχω βρει. Δεν με πειράζει να έχει μικρή οθόνη ή να μην έχει ελληνικά:!:

Link to comment
Share on other sites

Κανένα κινέζικο κινητό που να έχει τηλεόραση και να είναι μικρό δεν υπάρχει:blink::blink:????

 

έχω τρελαθεί να ψάχνω στο ebay αλλά κάτι μικρό δεν είμαι σίγουρος αν έχω βρει. Δεν με πειράζει να έχει μικρή οθόνη ή να μην έχει ελληνικά:!:

an den exei elliniko menou den tha sou diabazei ellhnika sms kai epafes kata 80% analoga to montelo an epimeneis pare to d2000 anepifilaxta to sinisto. an thes kai ellhnika to mikrotero einai to n95tv me dual sim energi kai elliniko menou.

Link to comment
Share on other sites

Αποτελέσματα αύριο μεσημέρι το πιθανότερο!!! Στο πολυτεχνείο εχουν και μοναδα μετρησης SAR!!!! αλλα δυστυχως για την ωρα δεν δουλευει. Θα μαθουμα αποτελέσματα ακτινοβολίας σε standby και εκπομπή (ομιλία) και ταυτοχρονα θα συγκριθούν οι τιμές με αυτες των απλων τηλεφώνων για να εχουμε μια εικόνα.
Link to comment
Share on other sites

μήπως έχετε καμία φωτογραφία με το κινητό αυτό ανοιχτό;είμαι περίεργος να δω πω είναι εσωτερικά και αν έχει θωρακίσεις..:ninja:
Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

Τα αποτελέσματα βγήκανε η πάθανε τη πλάκα τους εκεί στο Πολυτεχνείο και δε το μαρτυράνε? :shock::hypno:
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αργησα γιατι δεν μπορουσα να πιστεψω αυτα που ακουσα. Κατ'αρχην, εχει μια κεραια και οχι δυο! Απλα δουλευει σε διαφοτικο χρονισμό, μια εκπεμπει στην μια γραμμη και μια στην αλλη .

Σε standby η εκπομπη του ηταν στα επιπεδα των υπολοιπων κινητων:blink::blink::blink:.

Σε ομιλία οι διαφορες πολυ μικρες!!! Ολα αυτα τηλεφωνικος μου τα ειπαν. Δεν μου εχουν δωσει τιμες.

Μακαρι να ειχαμε τελειωσει και με το SAR, αλλα εχει προβλημα το μηχανημα. Μολις ετοιμαστει θα γινει και αυτο. Το SAR ειναι η σπουδαιότερη και ποιο αξιοπιστη μετρηση που μπορει να γινει. Εν ολίγης ομως, μας κουφαναν!

Παιδια, μηπως ο Κινέζος τελικά ειναι.....πολυ μπροστα????

 

(υπ'οψιν, δεν ειμαι εισαγωγεας, δεν περνω μιζα και δεν εχω καμια σχεση με Κινα:cool:. Το ενδιαφερον μου ειναι πραγματικο γιατι και εγω χρησιμοποιω αυτο το τηλεφωνο.)

 

Ακουω τα σχολια σας

Link to comment
Share on other sites

νομίζω οτι τα συγκεκριμένα αποτελέσματα θα πρέπει να μας χαροποιούν...:happy:

Ωστόσο καλό είναι να έχουμε και τα αποτελέσματα sar για να έχουμε μια ποιό καλή εικόνα!

 

Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση!!

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

'Ενα μπράβο στο κινητό και ένα μπράβο στα παιδιά για την καταμέτρηση και την ενημέρωση.Περιμένουμε νεότερα και για το Sar.

Δε το έχω παραγγείλει ακόμα διότι ήμουνα διστακτικός για την ακτινοβολία του.Βέβαια χρησιμοποιώ bluetooth handsfree αλλά και μόνο που το κουβαλάς μαζί σου την τρώς την ακτινοβολίτσα σου...Αν βγει και το Sar σε λογικά επίπεδα θα προχωρήσω και εγώ στην αγορά του.....

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...