Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΗΡΘΕ! ΤΟ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟ V98 ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.

1. ΜΕ EMS ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

2. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ BLUETOOTH. ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ERICSSON ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΑΠΛΟ ΑΡΧΕΙΟ.

3. ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 100Κ. ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΧΡΙ ΑΝΑΛΥΣΗ 800Χ600 ΤΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

4. TV ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ

5. ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΝΟΥ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΑ ΜΕΤΡΙΟ.

*ΦΙΛΕ DROULI, ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΚΑΝΕΙΣ ΦΟΡΜΑΤ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ? ΘΑ ΧΑΘΟΥΝ ΟΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΤΕΙ?

6. ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΛΗΣΗΣ. ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΜΕ 30 ΜΠΡΟΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟ +, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ

7. ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ ΤΟ BLUETOOTH Ο ΗΧΟΣ ΚΛΗΣΗΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ BLUETOOTH.ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΗΔΗ ΑΡΚΕΤΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ.

7. ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ MEDIA MARKT MAYRH DERMATINH ΘΗΚΗ SAMSONITE ΓΙΑ ΤΝ ΖΩΝΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΓΑΝΤΙ (19€)

 

ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ, ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΟ 120€ ΑΞΙΖΕΙ . ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΟΥ. ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΨΗΣΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ!!!

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΜΟΥ? ΛΥΣΕΙΣ,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΛΠ? ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ 3 ΚΙΝΗΤΑ ΜΑΖΙ? ΤΟΥ ΗΡΘΕ ΤΕΛΩΝΕΙΟ?

 

ego den riskaro ta ferno dio-dio. episis ginetai oliko format. o hxos akougetai otan exei bluetooth mono gia ligo sthn arxi.kaloriziko....:) ( mhn mou peis oti h thiki exei eksodo gia keraia kai penaki)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΟΧΙ ΟΧΙ. ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΓΜΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ HANDSFREE. ΕΙΝΑΙ ΘΗΚΗ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΖΩΝΗ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΠΛΑ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΟΘΟΝΗΣ, ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ
Link to comment
Share on other sites

όταν λες ακούγεται μόνο για λίγο στην αρχή εννοείς για λίγο καιρό κ μετά από μερικές μέρες παίζει οκ,ή για λίγα δευτερόλεπτα όταν σε καλούν κάθε φορά κ μετά χτυπάει κ το τηλ??αν μπορείς στείλε μου κ ένα πμ πόσο δίνεις εσύ το κινητό....θενκς
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΥΣΜΑ ΓΙΑ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΚΑΙ HANDSFREE ΜΕ ΤΑ MOTOROLA. TA EXEI ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΑ:wacko::ninja:?

ΦΙΛΕ DROULI ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΦΕ. ΠΟΙΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ? ΠΟΙΟ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ? :p

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΥΣΜΑ ΓΙΑ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΚΑΙ HANDSFREE ΜΕ ΤΑ MOTOROLA. TA EXEI ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΑ:wacko::ninja:?

ΦΙΛΕ DROULI ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΦΕ. ΠΟΙΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ? ΠΟΙΟ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ? :p

 

gousta einai auta mauro kai gkri einai...:)

Link to comment
Share on other sites

ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΕΠΑΦΩΝ, ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ. ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΤΟ MOBILEDIT. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ?
Link to comment
Share on other sites

ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΕΠΑΦΩΝ, ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ. ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΤΟ MOBILEDIT. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ?

 

EKANES SYGXRONISMO EPAFVN ME OUTLOOK DHLADH ? ME ENDIAFEREI !!!

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, όπως είχα προαναγγείλει... το πήρα και εγώ...

Σήμερα ήρθε, ευτυχώς χωρίς τελωνεία

:ninja:. Το εξερευνάω εδώ και 2 ώρες, πολύ καλό (δυνατά ηχεία, ωραία οθόνη), αν και θα ήθελε κάποια πραγματάκια (η κάμερα σίγουρα μπορούσε να έιναι καλύτερη, τα Ελληνικά του είναι παρα μα πάρα πολύ πρόχειρα,δεν έχει java, μόνο 1 παιχνίδι) αλλά με τόσα λεφτά... είμαι πολύ ικανοποιημένος......

Οτι χρειαστείτε πείτε μου κι εμένα. Θα προσπαθήσω να το ...ξεψαχνίσω μέχρι να δω οτιδήποτε μπορεί να κάνει...

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΑΛΕΥ. ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΤΝ ΜΙΑ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ, ΤΗΝ ΑΛΗ ΟΧΙ. ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ. ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΕΠΑΦΕΣ ΑΠΟ OUTLOOK. ΤΩΡΑ ΜΕΛΕΤΑΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ. ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΚΟΥΡΟΥ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ, ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΨΑΞΕΙ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ MOBILEDIT
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια βγάλτε αυτο το caps lock,μας βγαίνουν τα μάτια (καλύτερα πεζά και άτονα παρά κεφαλαία ή ελληνοαρλουμπίστικα-και στους οπχ το γράφει).

Ειναι κρίμα ενα τόσο ενδιαφέρον θεμα να ειναι κουραστικό

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

Tip 1. Για να απαντησετε αμεσα σε μηνυμα οταν η "1 Ανταπόκριση" σας βγάζει λαθος νουμερο, μπορείτε να πατε "8 Χρηση Αριθμου" και μετα "3 Send SMS". Το μηνυμα θα φυγει με τον σωστο αριθμο!!!:cool::cool::cool:

 

Tip 2. Η ιδανικη αναλυση φωτογραφιας για το εν λογο κινητο ειναι 600Χ800. Καλυπτει ολη την οθονη και βγαινει γυρω στα 98Kb:O

 

 

Οποιος εχει κατι να προσθεσει, ευπροσδεκτος. Sorry για τα κεφαλαια πριν:!:

Link to comment
Share on other sites

ενα βιντεο που δειχνει το v98.Στο ιδιο βιντεο διαφημιζει ενα μαγαζι http://www.babiken.com,ζητησα τιμη,μου ειπε 88 ΧΩΡΙΣ μεταφορικα.Ποιος ξερει ποσα ειναι.Τεσπα,αυτο που θελω να ρωτησω περισσοτερο ειναι ayto: http://www.babiken.com/ArticleShow.asp?ArticleID=565

εχει διαφορες με το v98?μαρεσει περισσοτερο εμφανισιακα.

Link to comment
Share on other sites

ενα βιντεο που δειχνει το v98.Στο ιδιο βιντεο διαφημιζει ενα μαγαζι http://www.babiken.com,ζητησα τιμη,μου ειπε 88 ΧΩΡΙΣ μεταφορικα.Ποιος ξερει ποσα ειναι.Τεσπα,αυτο που θελω να ρωτησω περισσοτερο ειναι ayto: http://www.babiken.com/ArticleShow.asp?ArticleID=565

εχει διαφορες με το v98?μαρεσει περισσοτερο εμφανισιακα.

 

Ο καιρός περνάει. Τώρα πλέον οι κινέζοι δίνουν έμφαση στο να υποστηρίζουν τα κινητά τους πολλές γλώσσες (διεύρυνση αγοραστικού κοινού).

Το κινητό που λές φαίνεται με παρόμοια χαρακτηριστικά... Απο ότι έχω καταλάβει οι κινέζοι κυκλοφορούν το ίδιο "μηχανολογικά" κινητό αλλά με άλλη "φάτσα" σε πολλές μορφές. Έχω γράψει και για το

http://www.china-mobile-phone.com

Κι εκεί βρίσκεις 5-6 κινητά ΜΕ Ελληνικά. Αλλά τελικά προτίμησα το V98 απο το e-bay καθότι έιναι πιο σίγουρο! :cool:

 

Παρόλα αυτά θέλω να τονίσω 2 ΜΕΓΑΛΑ θέματα για το V98.

1) 2.0 Mp camera: μάλλον 0.3 Μ θέλαν να πουν οι κινέζοι. Υπάρχει τρόπος να ανεβάσεις την ανάλυση της φωτογραφίας (μεσω software); Μέγιστη ανάλυση 640χ480 (VGA)

2) Δεν έχει JAVA. Μικρό το κακό θα μπορούσε να πει κάποιος αλλά τέτοιο κινητό ΜΕ JAVA απλά θα πετούσε (παιχνιδομηχανή-τηλεόραση-MP3 & MP4 player)...

 

DIMITRISCHAT :!:

Υπάρχει τρόπος να φαίνεται ο τηλεφωνικός κατάλογος με αλφαβητική σειρά;

Απελπισία να ψάχνεις κάποια επαφή στο τηλεφωνο και να μη τη βρίσκεις. Επίσης :wacko: δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση επαφής με ΚΕΦΑΛΑΙΑ Ελληνικά...

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

ξερετε και γω ψινομαι να το αγορασω αλλα ψιλοαποφευγω συναλαγες με εξωτερικο (καρτα δλδ)και θα προτιμουσα να το παρω απο κανενα παιδι απο δω(οχι να δωσω και 250-300..οπως βλεπω πολλα..!)..φιλε droulis θα ξαναφερεις κανενα.?.ψαχνομαι .
Link to comment
Share on other sites

συγνώμη ρε παιδιά αλλά έχω κάποιες ερωτήσεις, μιας και γω ψήνομαι για την αγορα ενός τέτοιου κινητού.

 

1) αν αγοράσω ενα κινητό που δεν έχει ελληνικό μενού δεν θα μπορώ να λαβω ελληνικά μηνύματα? (κάποιος ειπε πως μόνο μηνυματα με κεφαλαια

αυτο ειναι σιγουρο?)

 

2) αυτο το κινητο το βρισκω

στο ebay αλλα χωρις ελληνικά. πως γίνεται αυτο υπάρχουν εκδόσεις διαφορετικές ανα μοντέλο?

 

3)εχω βρει ενα κινητό που φαίνεται πολυ πιο καλύτερο απτο v98 και με πολυ λιγα λεφτα παραπανω αλλα δυστιχως δεν το εχω βρει με Greek μεσα ξερει κανεις για αυτό τιποτα? εδώ

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα για τα υπόλοιπα που ρωτάς ιδέα δεν εχω και με ενδιαφέρουν κ μένα, πάντως λινκ για το κινητο με τα ελληνικά εύκολα θα βρεις αν πατήσεις search TV GREEK και τσεκάρεις το κουτάκι που λέει search titles AND descriptions
Link to comment
Share on other sites

συγνώμη ρε παιδιά αλλά έχω κάποιες ερωτήσεις, μιας και γω ψήνομαι για την αγορα ενός τέτοιου κινητού.

 

1) αν αγοράσω ενα κινητό που δεν έχει ελληνικό μενού δεν θα μπορώ να λαβω ελληνικά μηνύματα? (κάποιος ειπε πως μόνο μηνυματα με κεφαλαια

αυτο ειναι σιγουρο?)

 

2) αυτο το κινητο το βρισκω

στο ebay αλλα χωρις ελληνικά. πως γίνεται αυτο υπάρχουν εκδόσεις διαφορετικές ανα μοντέλο?

 

3)εχω βρει ενα κινητό που φαίνεται πολυ πιο καλύτερο απτο v98 και με πολυ λιγα λεφτα παραπανω αλλα δυστιχως δεν το εχω βρει με Greek μεσα ξερει κανεις για αυτό τιποτα? εδώ

δυστυχως μπορουμε να φτιαξουμε ελληνικα μονο σε τηλεφωνα με mt flash chip και με προυποθεση να υπαρχει ελληνικη γραματοσειρα μεσα στην rom του τηλεφωνου. αυτην την στιγμη λοιπον υπαρχουν 5-6 μοντελα με ελληνικα τα οποια 2 εξαυτων μπορουμε να φτιαξουμε καλυτερη μεταφραση απο την υπαρχουσα που δεν ειναι και τοσο καλη(εχω δει βεβαια πολλη χειροτερες με αποτελεσμα να το γυριζω στα αγγλικα για να καταλαβω:):):):) )

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν εκδοσεις V98 που δεν περνιουνται καλύτερα ελληνικά ή ολα τα V98 μπορεις και τα αναβαθμιζεις?

 

Drouli εσύ που έχεις τέτοια κινητά ξέρεις αν στα κινητά χωρίς ελληνικό μενού μπορούν να διαβαστούν τα μηνύματα με ελληνικούς χαρακτήρες που στέλνουν οι άλλοι? Γιατι αν διαβάζονται τότε δεν ενοχλεί το Αγγλικό μενου θα γράφω με Greeklish^^

 

εν το μεταξύ να βρω το ίδιο μοντέλο κινητoύ με ακριβώς τα ίδια χαρακτηριστικά σε διαφορετικό Site δεν παίζει μας δουλεύουν ψιλό γαζί οι κινέζοι :)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν εκδοσεις V98 που δεν περνιουνται καλύτερα ελληνικά ή ολα τα V98 μπορεις και τα αναβαθμιζεις?

 

Drouli εσύ που έχεις τέτοια κινητά ξέρεις αν στα κινητά χωρίς ελληνικό μενού μπορούν να διαβαστούν τα μηνύματα με ελληνικούς χαρακτήρες που στέλνουν οι άλλοι? Γιατι αν διαβάζονται τότε δεν ενοχλεί το Αγγλικό μενου θα γράφω με Greeklish^^

 

εν το μεταξύ να βρω το ίδιο μοντέλο κινητoύ με ακριβώς τα ίδια χαρακτηριστικά σε διαφορετικό Site δεν παίζει μας δουλεύουν ψιλό γαζί οι κινέζοι :)

den ksero file,an exei ellhniki gramatoseira i rom tha diabazontai alla den to ksero. mono se ellhnika v98 mporo na peraso kalitera ellhnika

Link to comment
Share on other sites

Nα γνωρίζουν οι φίλοι και εραστές του V98 πως μόλις παρέλαβα μια συσκευή και την πουλάω σε λογικότατη τιμή, ειδικά για τους φίλους του thread (εννοείται με ελληνικά)....Όποιοι ενδιαφέρονται να έχουν V98, χωρίς φόβο για τα χρήματά τους, τελωνεία κλπ, ας μου στείλουν ένα pm....:)
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Και εγω μόλις το παρέλαβα απο e-bay, μου ηρθε μια χαρα στο κουτι του και χωρίς τελωνειακες διαδικασιες και ο πωλητης ειναι αψογος αφου μου εδωσε και tracking number να το παρακολουθω!. Δουλεύει αψογα, εχει πολύ καλο tv tuner, δυνατο μπάσο μεγάφωνο και πολύ ομορφη εμφάνιση. Οι 2 γραμμες δουλευουν συγχρονως πολυ καλα και μαλιστα εκει που το nokia ειχε ασθενες σημα πλεον με το V98 μιλαω μια χαρα. Τα ελληνικα του ειναι μια χαρα και φιλε ion83 γιατι το πουλας το κακομοιρο, μια χαρα συσκευουλα είναι? Εβαλες στο ματι καμμια άλλη?:)
Link to comment
Share on other sites

Και εγω μόλις το παρέλαβα απο e-bay, μου ηρθε μια χαρα στο κουτι του και χωρίς τελωνειακες διαδικασιες και ο πωλητης ειναι αψογος αφου μου εδωσε και tracking number να το παρακολουθω!. Δουλεύει αψογα, εχει πολύ καλο tv tuner, δυνατο μπάσο μεγάφωνο και πολύ ομορφη εμφάνιση. Οι 2 γραμμες δουλευουν συγχρονως πολυ καλα και μαλιστα εκει που το nokia ειχε ασθενες σημα πλεον με το V98 μιλαω μια χαρα. Τα ελληνικα του ειναι μια χαρα και φιλε ion83 γιατι το πουλας το κακομοιρο, μια χαρα συσκευουλα είναι? Εβαλες στο ματι καμμια άλλη?:)

 

με γεια σου

και εγω πουλαω το δικο μου γιατι χρειαζομαι τα χρηματα

ειναι ουτε 2 βδομαδων λειτουργουν ολα οκ στο κουτι του

λογικοτατη τιμη για να φυγει γρηγορα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nα γνωρίζουν οι φίλοι και εραστές του V98 πως μόλις παρέλαβα μια συσκευή και την πουλάω σε λογικότατη τιμή, ειδικά για τους φίλους του thread (εννοείται με ελληνικά)....Όποιοι ενδιαφέρονται να έχουν V98, χωρίς φόβο για τα χρήματά τους, τελωνεία κλπ, ας μου στείλουν ένα pm....:)

 

geia sou file mou

poso to dinis to v98

tin kinezia leo

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

geia sou file mou

poso to dinis to v98

tin kinezia leo

Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm να μάθει....Η τιμή αφορά ΜΟΝΟ συμφορουμίτες και εραστές του V98...To κινητό είναι σημερινή παραλαβή και είναι άψογο, λεπτό και πανάλαφρο....Αγορά άμεση, χωρίς φόβο απώλειας χρημάτων, περιττών εξόδων κλπ...:love:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...