Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

προφανως και δε πιστευεις αυτο που λες για την slr!:)

 

γιατι αμα την δεις φτιαχτηκε με σκοπο να ειναι ο διαδοχος της f1 και τελικα για την κατηγορια της gt enzo veryon ουτε μια δεν αξιζει παρα μονο στο ονομα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γιατι αμα την δεις φτιαχτηκε με σκοπο να ειναι ο διαδοχος της f1 και τελικα για την κατηγορια της gt enzo veryon ουτε μια δεν αξιζει παρα μονο στο ονομα

οντως.... και στο ονομα αναμεσα σε ferrari, lamborghini, porsche παλι πιο κατω ειναι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οντως.... και στο ονομα αναμεσα σε ferrari, lamborghini, porsche παλι πιο κατω ειναι....

 

ναι αλλα απο οδηγικης αποψης και αποψης επιδοσεων ειναι απιστευτη...

οπως και να το κανουμε το γοητρο της ferrari δε θα το εχει ποτε, αλλα ως εκει.

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα απο οδηγικης αποψης και αποψης επιδοσεων ειναι απιστευτη...

οπως και να το κανουμε το γοητρο της ferrari δε θα το εχει ποτε, αλλα ως εκει.

 

+1 είναι ποιό γρήγορη από Lambo!

Link to comment
Share on other sites

Χτες το βραδυ 2 SLR (ασημι & μαυρη) με βουλγαρικες πινακιδες!!!:ninja:

 

klassikoi voulgaroi mafiozoi pou kanoun diakopes Xalkidiki?:wacko:

vgale fwtos an tous petixeis kai simera

Link to comment
Share on other sites

οντως.... και στο ονομα αναμεσα σε ferrari, lamborghini, porsche παλι πιο κατω ειναι....

 

para poli pio kato.den me enthousiazei afto to amaxi.makria....

k an mou to xarizan efxaristos tha to poulousa akomi k sti misi timi tou.

Link to comment
Share on other sites

Καλα μεταξυ μας κανεις δεν θα το εδινε τετοιο αμαξι... Και μονο η τιμη του αλλα και η περιορισμενη παραγωγη του το καθιστουν αξιολογο!!

Αν μου το χαριζαν θα το κυκλοφορουσα με πολυ καμαρι... αλλα θα προτιμουσα να μου χαριζαν κατι αλλο (Enzo. Murcielago, Carrera GT)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το θεωρώ εξαιρετικό αυτοκίνητο και δεν θα έλεγα έτσι εύκολα ότι προτιμώ κάποια Ferrari ή Porsche. Οι περισσότεροι άλλωστε νομίζω ότι κολλάτε στο όνομα.
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΦΙΛΕ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΗΜΑ...

ΣΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΥΣ ΤΟ ΣΟΥΛΟΥΠΙ ΘΥΜΙΖΕΙ ΕΙΤΕ SLK ΕΙΤΕ SL...

ΤΟΥΤΕΣΤΙΝ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΣΧΗΜΑ ΣΑΝ ΜΙΑ LAMBO Η FERRARI Η SALEEN,VAYERON ΚΛΠ ΚΛΠ

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΧΑΝΕΙ ΣΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.

 

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΔΙΑΔΟΧΟ ΘΑ ΤΟΝ ΒΓΑΖΑΝΕ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ MC LAREN ΔΙΟΤΙ ΕΛΕΓΑΝ ΠΩΣ ΤΟ SLR ΧΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΛΗ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΗΣ MERCEDES...

 

ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ SUPERCARS.....

Link to comment
Share on other sites

Τα σχετικα με το ονομα ισχυουν... Η επομενη SLR θα λανσαριστει με το ονομα της McLaren και θα μοιαζει περισσοτερο με την McLaren F1!

Γενικα απο το σημα της Mercedes αυτο το αμαξι μαλλον εχασε παρα κερδισε πραγματα...

Link to comment
Share on other sites

Γενικα απο το σημα της Mercedes αυτο το αμαξι μαλλον εχασε παρα κερδισε πραγματα...

 

Και μεταξυ μας, λογικο ειναι.. Οταν παιζεις στην ιδια κατηγορια με ονοματα οπως Ferrari, Lamborghini, Porsche, Buggati κλπ, ακομα και να μην σε νοιαζι τοοοοσο το ονομα............

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Ρε, πατε καλά; τι λέτε; αν μου χάριζε κάποιος τέτοιο αυτοκίνητο θα έκανα τούμπες από τη χαρά μου... Μακάρι να βρεθώ στη ζωή μου στην ευχάριστη θέση να οδηγήσω ένα τέτοιο όχημα... Απλά μακάρι...

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΜΑΣ ΤΟ ΧΑΡΗΖΑΝΕ ΟΛΟΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΥΜΠΕΣ.....

 

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΑ ΜΠΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ 600.000 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΙΣΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ SUPERCARS....

 

ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΘΕ ΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΦΤΥΝΕΙ ΤΟ SLR, ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΑΜΑΞΙ....

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις....τι ειναι αυτα ρε..?? σοβαρευτειτε..!!!! και γω ειδα μια slr σε βυσινι χρωμα....την εκανε διαφημιση η ΑΕΛ..!(με πιστεψατε? εγω οχι.)

 

Λοιπον οποιος εχει δει κατι, για να ειναι πιστευτος,να κανει upload φωτο.. Ειδαλλως ειναι μαλακ1α το thread.

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

στο κατω κατω παιζει σε μια κατηγορια που ουσιαστικα ειναι χωρις αντιπαλο(εκει κατω...)ποιος θα τα παει σε δρομο η πιστα με μια enzo h gt ? λες η slr να μπορει εστω να τα αφησει πισω στα 100 μετρα?.....φτιαχτηκε επειδη δεν ειχαν τι να κανουν και ειπαν να κανουν μια μαιμου viper (δηλαδη ενα αμαξι πολεμικο αλλα με δερματινα a/c 3τονους και ενα μοτερ ετσι για να τι τσουλαει)
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΜΑΣ ΤΟ ΧΑΡΗΖΑΝΕ ΟΛΟΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΥΜΠΕΣ.....

 

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΑ ΜΠΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ 600.000 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΙΣΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ SUPERCARS....

 

ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΘΕ ΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΦΤΥΝΕΙ ΤΟ SLR, ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΑΜΑΞΙ....

ολοι..... ναι.... τι εχει παραπανω απο την κατηγορια την οποια παιζει ωστε να το παραδεχτουν? το σημα? η επιπλεον αεραγωγους?...

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

στο κατω κατω παιζει σε μια κατηγορια που ουσιαστικα ειναι χωρις αντιπαλο(εκει κατω...)ποιος θα τα παει σε δρομο η πιστα με μια enzo h gt ? λες η slr να μπορει εστω να τα αφησει πισω στα 100 μετρα?.....φτιαχτηκε επειδη δεν ειχαν τι να κανουν και ειπαν να κανουν μια μαιμου viper (δηλαδη ενα αμαξι πολεμικο αλλα με δερματινα a/c 3τονους και ενα μοτερ ετσι για να τι τσουλαει)

 

Να τσουλάει; εντάξει, δε τσουλάει απλά, μια χαρά τα πάει... Και εξαιρετικά φρένα έχει, και απίστευτο κράτημα και γονατίζει πολύ εύκολα αλλά supercar. Εγώ αν είχα τα χρήματα, θα το αγόραζα...

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Ρε, πατε καλά; τι λέτε; αν μου χάριζε κάποιος τέτοιο αυτοκίνητο θα έκανα τούμπες από τη χαρά μου... Μακάρι να βρεθώ στη ζωή μου στην ευχάριστη θέση να οδηγήσω ένα τέτοιο όχημα... Απλά μακάρι...

Θα συμφωνησω απολυτα με τον bouhou2.... Αλλα προσεξε... Αλλο να σου το χαριζανε και αλλο να πηγαινες και να το αγοραζες... Γιατι και εμενα αν μου το χαριζανε σαφως και δεν θα ελεγα οχι... Αλλα σε καμια περιπτωση δεν θα πηγαινα να το αγορασω..... Σε καμια ομως.... Προσωπικα σαν πρωτη επιλογη, θα αγοραζα μια Ferrari... Mπορει να ακουστει πολυ πεζο (ισως και σιτροεν:p ) αλλα Ferrari θα αγοραζα... Σε ολο τον κοσμο, :respect: σ'αυτην την εταιρια....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις....τι ειναι αυτα ρε..?? σοβαρευτειτε..!!!! και γω ειδα μια slr σε βυσινι χρωμα....την εκανε διαφημιση η ΑΕΛ..!(με πιστεψατε? εγω οχι.)

 

Λοιπον οποιος εχει δει κατι, για να ειναι πιστευτος,να κανει upload φωτο.. Ειδαλλως ειναι μαλακ1α το thread.

Γιατι βρε αγορι μου καλο εισαι τοσο δυσπιστος??? Πρεπει να εμπιστευεσαι τους συνφορουμιτες σου... Και στο κατω κατω αν δεν τους εμπιστευεσαι τουλαχιστον κανε μια αναζητηση στο συγκεκριμενο thread για να δεις αν στεκουν αυτα που λενε...

Λοιπον οριστε η μια SLR για ηρεμισουμε λιγακι ολοι μας! Λες και ειδατε τον Schumacher με το μονοθεσιο να κανει βολτες στην Αττικη οδο κανετε μερικοι...

http://img157.imageshack.us/img157/9655/slr29xlbt5.th.jpg

Και επειδη ειμαι πολυ καλος παρα και μια αλλη... Απο Αθηνα!

http://img150.imageshack.us/img150/143/bt0002722250ty4.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΑΜΑΞΙ...

 

ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΝΕΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΥΧΕΡΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ Η ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ, Η ΜΕRCEDES ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ ΜΙΑ ΚΟΥΚΟΥΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 3.000 ΕΥΡΩ

 

ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ MERCEDES ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΑΝΕ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε και μια Chrysler Crossfire (την οποία είδα στη ΔΕΘ) χθές!

http://img81.imageshack.us/img81/2929/crossfireeh5.th.jpg

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις....τι ειναι αυτα ρε..?? σοβαρευτειτε..!!!! και γω ειδα μια slr σε βυσινι χρωμα....την εκανε διαφημιση η ΑΕΛ..!(με πιστεψατε? εγω οχι.)

 

Λοιπον οποιος εχει δει κατι, για να ειναι πιστευτος,να κανει upload φωτο.. Ειδαλλως ειναι μαλακ1α το thread.

 

re file gia na min ekteisthese, prin postareis rikse mia matia stis proigoumenes selides kai tha deis fwtos me tis ellinikes slr.....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...