Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επρεπε να τις ειχες ανεβασει χθες! Αλλα δεν πειραζει θα αποζημιωθουμε!

Αυτο το πραγμα στην παραπανω φωτο μου πηρε λιγη ωρα να καταλαβω τι ειναι. Και αυτος δεν πηρε αυτοκινητο γιατι....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτο το ειδα πριν κανα δυο βδομαδες στην χαριλαου,πανω στην παπαναστασιου(με ειχε κλεισει κιολας:mad:)

μονο που δεν ηταν σκεπαστο.(λες να ειναι αλλο;)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Eγω αυτο το βλεπω συνεχεια στην καραμανλη,μπροστα απο ενα μαγαζι με μοτοσυκλετες
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia mia Mclaren SLR tha thela na dw,kai meta as pethena!!!:X

exei dei kanenas apo esas genika sthn ellada?:confused:

 

Υπαρχουν και φωτογραφιες "ελληνικων" SLR σε αυτο το θεμα. Αλλά βεβαια που να ψαχνεις 300 σελιδες.

Link to comment
Share on other sites

eixa dei miaotan pigena stis serres kai mia stin tsimiski.stin proti periptosi eksafanistike se seconds.otan eida kai sto kentro,akousa ton kinitira kai tromaksa.gyrisa kai eida mia mavri slr,i opoia pigaine sti leoforiolorida eno ta alla revmata itan gemata apo cars.(ginotan o gnostos panikos stin tsimiski!)
Link to comment
Share on other sites

πριν περιπου μια ωρα ειδα στη μεγαλου αλεξανδρου μαυρο viper με αθηναικες πινακιδες φορτωμενο σε φορτηγο της express service.φωτο δεν προλαβα να βγαλω:mad::mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα που ήμουν Θεσσαλονίκη βαρέθηκα να βλέπω super Cars.. Eκει που περπατάς αμέριμνος τσουπ μια Lamborghini (μαύρη με ξένες πινακίδες με πολλά 9) παρκαρισμένη...δεν προλαβαίνεις να πάρεις τα μάτια σου τζοοοουπ να μια Ferrari...λίγο πιο κάτω προσπερνά μια porche -οχι Cayenne γιατί είναι πλέον σύνηθες το φαινόμενο - ε αμάν πια...χάνεις τη χαρά του να βλέπεις S C:p:happy::lol:Δεν συζητάω για Κρήνη ..

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Είδα στις ειδήσεις μια Ferrari -μάλλον F430 ασημί- να έχει γίνει κομμάτια σε τροχαίο. Μόνο από τις ζάντες καταλάβαινες ότι ήταν Ferrari. Την οδηγούσε ένα ηλικιωμένο ζευγάρι.
Link to comment
Share on other sites

1.ο αλλος ο 60ρης με την f430 νομιζε πως ειναι κανενα παιδαρελι και πηγε να το παιξει "αρχοντας της βροχης".......παρε τωρα την γυναικα σου στο φερετρο και κατσε σκεψου μεχρι να πεθανεις τι εφταιξε....αν δεν αυτοκτονησεις πρωτα απο τυψεις

 

2.http://espressonews.gr/default.asp?pid=21&la=1&catid=5&artid=515876&pg=1

Link to comment
Share on other sites

RE paidia prospa8w na anevasw tis foto alla dn mporw gt einai panw apo 4 mb!!!

Ginete na mou dwsete ena site to opoio na min exei wrio se mb???

Eyxaristw!!!

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα που ήμουν Θεσσαλονίκη βαρέθηκα να βλέπω super Cars.. Eκει που περπατάς αμέριμνος τσουπ μια Lamborghini (μαύρη με ξένες πινακίδες με πολλά 9) παρκαρισμένη...δεν προλαβαίνεις να πάρεις τα μάτια σου τζοοοουπ να μια Ferrari...λίγο πιο κάτω προσπερνά μια porche -οχι Cayenne γιατί είναι πλέον σύνηθες το φαινόμενο - ε αμάν πια...χάνεις τη χαρά του να βλέπεις S C:p:happy::lol:Δεν συζητάω για Κρήνη ..

 

Εγω ΜΕΝΩ κρηνη. Αλλα δεν μου εχει συμβει αυτο. Αδιαφορω για τις porsche πλεον (εκτος κι αν δω καμια turbo) αλλα παντα ενθουσιαζομαι οταν βλεπω λαμπο και φερραρι. Και αν δω κατι πιο σπανιο ακομα καλυτερα (aston martin κλπ)

 

@SCottas Τι φωτογραφιες ειναι αυτες που ειναι πανω απο 4ΜΒ? Δεν εχεις καποιο προγραμμα να τις κανεις resize? Δεν θα παρεξηγησουμε αν δεν ειναι 25 megapixel οταν τις ανεβασεις.:p

Link to comment
Share on other sites

1.ο αλλος ο 60ρης με την f430 νομιζε πως ειναι κανενα παιδαρελι και πηγε να το παιξει "αρχοντας της βροχης".......παρε τωρα την γυναικα σου στο φερετρο και κατσε σκεψου μεχρι να πεθανεις τι εφταιξε....αν δεν αυτοκτονησεις πρωτα απο τυψεις

δεν ξεπεραστηκε ακομη το φαινομενο να λενε σε καθε τρακαρισμα ετρεχε με 200?

εισουν μπροστα κ ξερεις τι εγινε?

οποιος μεσηλικας εχει ακριβο αυτοκ.φανταζομαι θα τον κραζεις γιατι δεν του χρειαζετε κ αντιθετως κ εναν νεο οπως του λινκ π εβαλες θα λες τα λεφτα του μπαμπα κ φλωρο που δεν την σκιζει ή οτι ολοι οι παραπανω εχουν ακριβο αυτοκ.μονο για την μοστρα κ δεν ανοιγουν με οποιον καγκουρα τους κολαει

Link to comment
Share on other sites

εγω μπροστα δεν ημουν....οι αλλοι που ηταν ομως και ειδαν με τα ιδια τους τα ματια αυτα δηλωσαν..εχεις καμια αλλη απορια να στην λυσω?
Link to comment
Share on other sites

γιναν φορητα ρανταρ αυτοι π τα δηλωσαν?δηλ επεσε στην ευθεια σε μια κολωνα που βρισκοταν δεξια του δρομου γιατι ετρεχε ειπαν?
Link to comment
Share on other sites

απο διασκεδαση φευγανε και κατι ειπωθηκε για κοντρα...το καθε δελτιο λεει τα δικα του...δεν θα ασχοληθω παραπανω...αμα θες εσυ ψαξε και ενημερωσε και εμας.....
Link to comment
Share on other sites

ε ωραια....και εγω εξεφρασα μια γνωμη την υποστηριζω και τελος.....να κανω και διατριβη στο ζητημα θες....?

 

ασε με τωρα και βλεπω και την lambo του γκομενου της θεοδωριδου και

μου ερχεται να αναψω τσιγαρο...και ειμαι και αντικαπνιστης

Link to comment
Share on other sites

ε ωραια....και εγω εξεφρασα μια γνωμη την υποστηριζω και τελος.....να κανω και διατριβη στο ζητημα θες....?

 

ασε με τωρα και βλεπω και την lambo του γκομενου της θεοδωριδου και

μου ερχεται να αναψω τσιγαρο...και ειμαι και αντικαπνιστης

 

Εγώ πάλι άναψα και το 'χα κόψει το ριμάδι 3 βδομάδες και... :(

 

 

Δεν θα ξαναμπώ σε αυτό το topic μου φαίνεται! Βλάπτει σοβαρά την υγεία! :lol:

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι να προλαβω να ανεβασω πραγμα απο Μπολωνια Μοτορ Σοου....

Carrera GT-Enzo XX-Reventon-SLR και μετα παω να πεσω απο τον Πυργο....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι να προλαβω να ανεβασω πραγμα απο Μπολωνια Μοτορ Σοου....

Carrera GT-Enzo XX-Reventon-SLR και μετα παω να πεσω απο τον Πυργο....

 

poia einai h Reventon-SLR ?:blink:

kapoia epetiakh ekdosh?

fantazomai poio akrivh kai me perisoterh upodinamh apo th aplh!

gia pes plhrofories...:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...