Jump to content

Ράδιο Αρβύλα (Ant1)


hostolis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατα τη γνωμη μου το περιεχομενο αυτης της εκπομπης πρεπει να υιοθετηθεί απ ολα τα καναλια(και τα ραδιοφωνα) ετσι ωστε..να χουμε μια πιο αντικειμενικη αποψη..εμενα προσωπικα σε καποια θεματα μου ανοιξε τα ματια..και γι αυτο προσπαθω να μη χανω καθε τους εκπομπη!τους παω γιατι τα λενε ολα ετσι οπως εχουν..ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ !
Link to comment
Share on other sites

Βλέπει κανείς σήμερα; Έκλασα απο τα γέλια! Πήραν τηλέφωνο στον αέρα ροζ γραμμή και μετά μεντιουμ!

 

Ειδικά στο σημείο που του λέει η γκόμενα να πάρουν οικιακή βοηθό λύθηκα... :lol::lol:

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έπεσα κάτω όταν ο Κανάκης είπε οτι δεν πάει πιά σε ψυχολόγο επειδή ο δικός του πήγε κάτω στην Πελοπόννησο για στήριξη των παθόντων!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και γω τη βλέπω πια την εκπομπη ενώ παλιά δε μ άρεσε.Σε μερικές δε ,πεθαίνω στο γέλιο.Λένε πολύ σωστά πράγματα και με αλήθειες.

Σήμερα δυστυχώς δε την είδα.Τα νεύρα μου

Link to comment
Share on other sites

Καλά σήμερα οι άνθρωποι έγραψαν!:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

και γω τη βλέπω πια την εκπομπη ενώ παλιά δε μ άρεσε.Σε μερικές δε ,πεθαίνω στο γέλιο.Λένε πολύ σωστά πράγματα και με αλήθειες.

Σήμερα δυστυχώς δε την είδα.Τα νεύρα μου

 

Κατέβασε την ή δες την στο greek-movies.com όταν ανεβεί!! Μη τη χάσεις!

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

για ποιο επεισοδιο λετε?γιατι τα τελευταια κι εγω τα εχασα!βεβαια τον ειδα live στο μαγαζι αλλα οκ :p
Link to comment
Share on other sites

Της παρασκευής

 

http://video.google.com/videoplay?docid=3319752191061579898

 

Απλά θα πέσεις κάτω απο τα γέλια

 

Τραγικά υπέροχο :D

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έχει αρχίζει και με κουράζει το Ράδιο Αρβύλα.

Τραγικά ωραία τα βιντεάκια που βάζουν, ναι συμφωνώ, αλλά δεν κάνουν και κάτι εντελώς καινούργιο. Κλασσική συνταγή Λαζόπουλου. Βάζεις 10-15 βιντεάκια που βρίσκεις στο youtube ή ακόμα καλύτερα σου τα στέλνουν οι τηλεθεατές, και σχολιάζεις από πάνω. Μπόλικες δόσεις ειρωνίας εν ίδει "εξυπνάδας", τα γνωστά. Απαραίτητη πινελιά η κατακραυγή προς τους κυβερνώντες/κατεστημένο/παπάδες κλπ ...μπλα μπλα μπλα. Οι "φρέσκιες" εκπομπές δε γίνονται με μπαγιάτικες ιδέες... :knife:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

σαν την ελληνοφρενεια με την ειρωνεια. κανουν το τοσο τοοοοοοοσοοοοο.

κ περνανε μηνυματα. Τα πιο σοβαρά πράγματα λέγονται στα αστεία..

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έχει αρχίζει και με κουράζει το Ράδιο Αρβύλα.

Τραγικά ωραία τα βιντεάκια που βάζουν, ναι συμφωνώ, αλλά δεν κάνουν και κάτι εντελώς καινούργιο. Κλασσική συνταγή Λαζόπουλου. Βάζεις 10-15 βιντεάκια που βρίσκεις στο youtube ή ακόμα καλύτερα σου τα στέλνουν οι τηλεθεατές, και σχολιάζεις από πάνω. Μπόλικες δόσεις ειρωνίας εν ίδει "εξυπνάδας", τα γνωστά. Απαραίτητη πινελιά η κατακραυγή προς τους κυβερνώντες/κατεστημένο/παπάδες κλπ ...μπλα μπλα μπλα. Οι "φρέσκιες" εκπομπές δε γίνονται με μπαγιάτικες ιδέες... :knife:

Όταν άρχισε να το κάνει ο κ. Λαζόπουλος Απόστολος (κίναιδος) ήταν ήδη ξεπερασμένο.;)

Link to comment
Share on other sites

Ε σημερα δεν μπορεσαν να πουν και πολλα.Γυρω στις 6 και αρχισε και τελειωσε περιπου στις 7,βαλε και τις διαφημισεις.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ψιλοβαρετη εκμπομπη...μονο ο Σερβετας αξιζει...

 

Κι'εγώ έτσι το βλέπω τελικά...εντάξει μια, δυο, τρείς, αλλά μετά γίνεται μονότονο...

Φίλιππος, πρώτος δέυτερος καλύτερος και πιο πιστός οπαδός του http://www.iphonehellas.gr.
Link to comment
Share on other sites

Αύριο στο Ράδιο Αρβύλα οι JAMES live!!!!! :D:D:D:D
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Αύριο στο Ράδιο Αρβύλα οι JAMES live!!!!! :D:D:D:D

Περα απο αυτο ομως,κατα τα αλλα χαλια σημερα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περα απο αυτο ομως,κατα τα αλλα χαλια σημερα...

 

Δεν την είδα τη χθεσινή, πρόλαβα μόνο τα τραγούδια των ΟΝΑΡ στο τέλος.

 

Εμένα μου άρεσε η σημερινή εκπομπή.

 

Άσχετο: Χοστόλη χθες πήρες τηλέφωνο στο ράδιο καπάκι μετά απο μένα! :p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...