Jump to content

400 καταστήματα και δώρα απο την wind


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mε καθε νεα συνδεση συμβολαιου 400 λεπτα δωρεαν και με καθε νεα συνδεση καρτοκινητου 400 μηνυματα δωρεαν. Απο το site:Γιορτάζουμε 400 ολοκαίνουρια καταστήματα και χαρίζουμε 400 λεπτά χρόνου ομιλίας με κάθε νέα σύνδεση και 400 SMS με κάθε νέα ενεργοποίηση πακέτου καρτοκινητής WIND F2G.

 

Ένα κατάστημα WIND θα είναι σίγουρα δίπλα σου. Πήγαινε σήμερα και επωφελήσου από την εορταστική προσφορά !

 

* η προσφορά αφορά 400 δωρεάν λεπτά / 400 δωρεάν SMS προς όλους τους αριθμούς WIND (συμπεριλαμβάνονται MOMAD & Q) με ισχύ 1 μήνα. Για τα 400 δωρεάν SMS προϋπόθεση είναι να γίνει ανανέωση χρόνου με κάρτα μεγαλύτερη ή ίση των 10€. Η προσφορά ισχύει για νέες συνδέσεις έως 07/05/08.

Link to comment
Share on other sites

Mε καθε νεα συνδεση συμβολαιου 400 λεπτα δωρεαν και με καθε νεα συνδεση καρτοκινητου 400 μηνυματα δωρεαν.

 

πολυ καλο!

Link to comment
Share on other sites

Τα δωρεάν μυνήματα είναι προς όλους;

 

Όχι ο χρόνος ομιλίας και τα μηνύματα είναι μόνο για Wind, Q, MoMad, AB και ισχύουν για 30 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ο χρόνος ομιλίας και τα μηνύματα είναι μόνο για Wind, Q, MoMad, AB και ισχύουν για 30 μέρες.

 

Δηλαδή μια τρύπα στο νερό. Το θέμα είναι πόσο μεγάλη είναι αυτή η τρύπα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μια τρύπα στο νερό. Το θέμα είναι πόσο μεγάλη είναι αυτή η τρύπα.

 

Προτίμησε την ανύπαρκτη προσφορά της cote για τα 10 χρονια λειτουργίας:lol:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα για νέα σύνδεση δίνουν:

1) 400 λεπτά για Wind έστω για ένα μήνα

2) 500 λεπτά για σταθερά για 2 μήνες

3) Υπηρεσία ADSM δωρεάν για ένα μήνα

Θεωρώ ότι είναι αρκετά σε σχέση με τους υπόλοιπους στην παρούσα περίοδο.

Link to comment
Share on other sites

Προτίμησε την ανύπαρκτη προσφορά της cote για τα 10 χρονια λειτουργίας:lol:

 

Τουλάχιστον κρατάει τα προσχήματα. Κάνει αλλαγές για πάντα και για όλους χωρίς μικρά γράμματα. Στις προσφορές λέει ξεκάθαρα τι δίνει χωρίς "αν" κσι "εφόσον".

Link to comment
Share on other sites

ας σβησουμε κερακια τωρα...και αφηστε τα αν και τα εφοσον!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ας σβησουμε κερακια τωρα...και αφηστε τα αν και τα εφοσον!

 

Ετσι Μπιλλάκο σβήσε τις φωτιές και άναψε κεράκια. :lol::lol::lol:

 

* η προσφορά αφορά 400 δωρεάν λεπτά / 400 δωρεάν SMS προς όλους τους αριθμούς WIND (συμπεριλαμβάνονται MOMAD & Q) με ισχύ 1 μήνα. Για τα 400 δωρεάν SMS προϋπόθεση είναι να γίνει ανανέωση χρόνου με κάρτα μεγαλύτερη ή ίση των 10€. Η προσφορά ισχύει για νέες συνδέσεις έως 07/05/08.

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1544&langID=1

Link to comment
Share on other sites

Κλασικά εισπρακτική πολιτική. Πρέπει να βάλεις 10 ευρώ για να πάρεις τα 400 γραπτά μηνύματα, τα οποία ισχύουν μόνο για ένα μήνα, με αποτέλεσμα να γίνεις ο spammer της παρέας...

Καλή προσπάθεια, δεν με πείθει όμως... Προτιμάω τις χωρίς ειδικές συνθήκες προτάσεις του ανταγωνισμού... Με μεγαλύτερη βάση συνδρομητών...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Κλασικά εισπρακτική πολιτική. Πρέπει να βάλεις 10 ευρώ για να πάρεις τα 400 γραπτά μηνύματα, τα οποία ισχύουν μόνο για ένα μήνα, με αποτέλεσμα να γίνεις ο spammer της παρέας...

Καλή προσπάθεια, δεν με πείθει όμως... Προτιμάω τις χωρίς ειδικές συνθήκες προτάσεις του ανταγωνισμού... Με μεγαλύτερη βάση συνδρομητών...

 

Συμφωνώ μαζί σου αλλά η Wind είναι η μόνη εταιρία που μπορεί να σου δώσει το πρόγραμμα καρτοκινητής οποιασδήποτε άλλης εταιρίας. Αυτό δεν νομίζω ότι ανήκει στην εισπρακτική πολιτική γιατί χάνει από αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Συμφωνώ μαζί σου αλλά η Wind είναι η μόνη εταιρία που μπορεί να σου δώσει το πρόγραμμα καρτοκινητής οποιασδήποτε άλλης εταιρίας. Αυτό δεν νομίζω ότι ανήκει στην εισπρακτική πολιτική γιατί χάνει από αυτό.

 

τα δωρα ειναι δωρα και πρεπει να λεμε και ευχαριστω. τωρα αν θα πρεπει να κοστολογησουμε το δωρο, τοτε το βαζω μηδεν.αχρηστο δωρο διοτι δεν κερδιζεις τιποτα. αφου το κανεις που το κανεις ρε wind δωστα τα 400 στην αρχή.πριν το χρονο ομιλιας. ή δωστω ετσι οπως το εκανες αλλα για ολο την διαρκεια της συνδεσης (1 χρονο)

....

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει για όλα τα νέα συμβόλαια; Εγώ έκανα το απεριόριστα 1. Θα έχω τα 400 λεπτά;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει για όλα τα νέα συμβόλαια; Εγώ έκανα το απεριόριστα 1. Θα έχω τα 400 λεπτά;

Ναί, θα τα έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιησα μια σιμ απο φορητοτητα και ενω μου εστειλε καποιος αλλος χρονο ομιλιας 23 ευρω δεν εχω την προσφορα των 400 μηνυματων.οταν τουσ πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι πρεπει να φορτωσω χρονο κατευθειαν και οχι απο καποιο αλλοα χρηστη μεσω του sharing(19020).ΦΥΣΙΚΑ θα κανω αλλου φορητοτητα .οποιος κι να την παρει την εταιρια τελικα οι πονηριες τηςδεν αλλαζουν
Link to comment
Share on other sites

den nomizw pws einai kati paralogo file mou!nai men o filos sou tha plirwsei gia to xrono pou sou esteile alla auto den legete ananewsh ypoloipou alla metafora ypoloipou...exei diafora to ena apo to allo.h rposofora leei me kathe ananewsh...elpizw na katalabes ti lew...
Link to comment
Share on other sites

den nomizw pws einai kati paralogo file mou!nai men o filos sou tha plirwsei gia to xrono pou sou esteile alla auto den legete ananewsh ypoloipou alla metafora ypoloipou...exei diafora to ena apo to allo.h rposofora leei me kathe ananewsh...elpizw na katalabes ti lew...

 

Ο φίλος μου θα μπορούσε να πάρει μια κάρτα και να καλέσει στο 6935601268. Επίσης θα μπορούσε να πάει σε ένα κατάστημα, να πληρώσει και να μου περάσει χρόνο. Μπορεί, όπως σε αυτή τη περίπτωση να επιλέξει να μου ανανεώσει χρόνο με χρέωση στο λογαριασμό του ή στη κάρτα του, όντας συνδρομητής wind. Ανεξάρτητα από το τρόπο (που ναι, είναι μεταφορά) το υπόλοιπό μου θα ανανεωθεί. Άρα μιλάμε για ανανέωση. Στη τελική γιατι η Vodafone στη τρέχουσα προσφορά του cu δέχεται ως ανανέωση και τη μεταφορά μονάδων από συμβόλαιο vodafone?

Link to comment
Share on other sites

Η ανανεωση και η μεταφορα χρονου ομιλιας ειναι διαφορετικα πραγματα.Με μεταφορα ουτε ποντους παιρνεις στο windclub.Ν'αναφερουμε και κατι αλλο αν κανεις επεκταση υπολοιπου μετα με Μεταφορα χρονου ομιλιας δεν σου παιρνει τα 2.85euro αλλα μονο οταν γινει ανανεωση!Αυτο ειναι μια ''πονηρια'' του καταναλωτη...
Link to comment
Share on other sites

Η ανανεωση και η μεταφορα χρονου ομιλιας ειναι διαφορετικα πραγματα.

 

Kατά την άποψη της Wind. Αυτό δεν παύει να είναι πονηριά (όπως επίσης είναι πονηριά δική μας και αυτό που αναφέρεις με την επέκταση).

Link to comment
Share on other sites

μην κανεις ετσι και η cosmote δεν θεωρει στο καρτοσυμβολαιο τα 20€ ως ανανεωση και αν δεν εχεις βαλει καρτα περα των 20 για 2 μηνες, δεν εχει επεκταση υπολοιπου!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...