Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδιά μήπως ξεφύγαμε λίγο ή μου φαίνεται ????

τέσπα στην κύπριακό expansys λέει 4 αυγούστου ενώ στη Ελλάδα λέει 5 αυγούτου ... χεχε ... θα το έχουμε ποιο γρήγορα εμείς http://www.expansys.com.cy/p.aspx?i=169424

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδιά μήπως ξεφύγαμε λίγο ή μου φαίνεται ????

 

:confused::confused::confused::confused:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τέσπα στην κύπριακό expansys λέει 4 αυγούστου ενώ στη Ελλάδα λέει 5 αυγούτου ... χεχε ... θα το έχουμε ποιο γρήγορα εμείς

 

Kala... mi to deneis kai kompo.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το καισερ και γενικα τα htc ειχαν θηκη μεσα στη συσκευασια. Τι εγινε τώρα πρεπει να τιν παρουμε εχτρα?

 

Mallon to kanoun gia na kratisoun to kostos oso to dynato pio xamila. (Ta idia kai sto Diamond).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως λέω ότι έρχεται αύριο

 

ελπίζω να με πιστεύετε

 

:clap::clap::clap::yahoo::yahoo::yahoo:

να παμε για καφε να μου το δείξεις μολις το παρεις στα χερια σου!!!

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς θα είμαι εκτός Αθήνας και δεν μπορώ να το παραλάβω οπότε θα μου το φέρουν ~7 Αυγούστου

 

εκτός αν το θέλει κανείς άλλος

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, μηπως εχει καποιος htc φορτιστή αυτοκινήτου?

Aν ναι, ποιο μοντελο και ποσα αμπερ βγαζει κατα την φορτηση?

Link to comment
Share on other sites

τώρα το είδα... κοίταξα το πρωι στο youtube αλλά δεν το είχε ... τέσπα... είναι τέλειο και από ότι φαίνεται πολύ γρήγορο ... σίγορα όμως θα είναι τόσο γρήγορο ??
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται πολύ γρήγορο το tf3d σε σχέση με εκείνο του diamond.

Πολύ καλό!

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

άψογη ταχύτητα! και χωρίς tweaks, μιλάμε το pda θα πετάει απλά! εγώ θα περιμένω όμως και το titanium για να το συγκρίνω. και κανένα σοβαρό review
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά ποιο είναι το titanium ??? έχετε καμιά ιστοσελίδα να το δω ??? όλο titanium ακούω και titanium δεν βλέπω πουθενά ... πάντως κάτι παραπάνω από άψογη ταχύτητα μπορώ να πω ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

το titanium δεν υπάρχει ακόμα φίλε μου, πιστεύω ότι θα γίνει κάποια ανακοίνωση αρχές Σεπτεμβρίου
Link to comment
Share on other sites

αν είναι να υποθέτουμε ότι θα ανακοινωθεί τότε χ**** ( lol :p ) ... όπως και να έχει το touch pro είναι το καλύτερο μέχρι στιγμής με το xperia ( άντε και το όμνια )
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

αλλο ενα βιντεακι

παντος φενετε οτι θα ειναι η κορυφαια συσκευη,με διαφορα απο ολες τις υπολοιπες.

Link to comment
Share on other sites

το έχω ξαναδεί ... πάντως φαίνεται ποιο παχύ από το Ν95 8gb που είναι 21mm...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

ότι θα βγεί είναι σίγουρο, το πότε ακριβώς δεν ξέρουμε
Link to comment
Share on other sites

δεν κρατιεμαι ρε γμτ... "Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο στον προμηθευτή μας – 10 Ημέρες"

που ειναι αυτος ο προμηθευτης να παω να το παρω μονος μου!!!

Αχ ετσι ακριβως ειμουνα πριν 3 χρονια οταν περιμενα το 9000 τοτε,ετσι και τωρα θα παρω παλι την αιχμη!!

Link to comment
Share on other sites

αν είναι να υποθέτουμε ότι θα ανακοινωθεί τότε χ**** ( lol :p ) ... όπως και να έχει το touch pro είναι το καλύτερο μέχρι στιγμής με το xperia ( άντε και το όμνια )

 

φιλε μου μπορεις να μου πεις πως ξερεις ποιο ειναι το καλυτερο και γιατι??:blink:

 

γιατι μιλας για συσκευες που ακομη (εκτος το ομνια) δεν εχουν δει ακομη το φως της ημερας στην αγορα:blink:

 

μεχρι να βγουν και να δοκιμαστουν σε χερια χρηστων(και ειδικα στα δικα μου,μονο οταν εχω ενα κινητο στα χερια μου εχω αμεση γνωμη,ποτε δεν στηριζομαι σε revews αλλων),κανενα δεν ειναι καλυτερο!!!!!

ολα στα χαρτια μεχρι σημερα ηταν καλα αλλα μολις κυκλοφορουσαν και τα επαιρναν στα χερια τους οι καταναλωτες ...αρχιζαν οι γκρινιες...:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

το έχω ξαναδεί ... πάντως φαίνεται ποιο παχύ από το Ν95 8gb που είναι 21mm...

 

συσκευη για αμεση συγκριση ειναι αυτο που αντικαθιστα,πιστευω και αυτη ειναι το καιζερ :) μην το συγκρινουμε με """αχρηστες"" συσκευες ;)

 

αλλο ενα βιντεακι

παντος φενετε οτι θα ειναι η κορυφαια συσκευη,με διαφορα απο ολες τις υπολοιπες.

 

συνονοματε κανε υπομονη :) απολαυσε την θαλασσα και το καλοκαιρακι και θα ρθει και αυτο,οπως ολα τα αλλα ;)

 

το titanium δεν υπάρχει ακόμα φίλε μου, πιστεύω ότι θα γίνει κάποια ανακοίνωση αρχές Σεπτεμβρίου

 

γεια σου Θοδωρη :D:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

συσκευη για αμεση συγκριση ειναι αυτο που αντικαθιστα,πιστευω και αυτη ειναι το καιζερ :) μην το συγκρινουμε με """αχρηστες"" συσκευες ;)

 

Πραγματικά δεν πιστεύω πως αντικαθιστά το kaiser... Η ανακλινόμενη οθόνη του Kaiser εξυπηρετεί πολύ. Αν συγκρίνουμε το Touch pro με το kaiser δύσκολα θα βρούμε εφαρμογές (όχι software αλλά χρήσεις) που το kaiser δεν ανταποκρίνεται και το touch pro το κάνει.

 

Το Kaiser αντικαθιστούσε το tyTN φέρνοντας gps, ανακλινόμενη οθόνη, περισσότερη μνήμη (τα 64 δεν είναι αρκετά) και μικρότερο μέγεθος + καλύτερη ποιότητα κατασκευής.

 

Η περισσότερη μνήμη που φέρνει το pro δεν λείπει από το Kaiser γιατί τα 128 είναι υπεραρκετά για όλες τις εφαρμογές που έχω δοκιμάσει και έχω γράψει... χωρίς παραχωρήσεις. Εκεί που είναι η διαφορά είναι οι drivers για το 3d που πάλι όπως έχουμε γράψει στο παρελθόν, το kaiser δεν απευθυνόταν καθευατό στο κοινό αυτό...(και πιθανά οι drivers να είναι διαθέσιμοι σε λίγο για το kaiser) Είναι πιο επαγγελματική συσκευή.

 

H έλλειψη ανακλινόμενης οθόνης δείχνει καθαρά πως η συσκευή δεν μπορεί να "καθίσει" στο γραφείο αλλά επιβάλει να ασχολείσαι μαζί της κρατώντας την.

 

Γενικά πιστεύω πως το pro βγαίνει για να συμπληρώσει την αγορά και όχι για να αντικαταστήσει μια συσκευή

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...