Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως παιδιά η μπαταρία δεν κρατάει ούτε μια μέρα. Για μένα αυτό είναι πολύ αρνητικό...

Είπα να ξεφύγω λίγο απο την SE αλλά μάλλον εκεί θα ξαναγυρίσω...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με το Answer Keys Disabler δεν έλυσες το πρόβλημά σου;

:X

 

τι θα κάναμε χωρίς εσένα..:)

 

antvirus πρέπει να έχουμε στην συσκευή; κάπου είχα διαβάσει ότι είναι περιττό και βαραίνει το τηλέφωνο. Ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς :p

Σήμερα πήγα στο Πλαίσιο και το είδα από κοντά αλλά αυτό που με παραξένεψε είναι ότι ενώ το κουτί είχε αυτοκόλλητο της ACE δεν είχε ελληνικό manual και η συσκευή δεν είχε ελληνικά. Το παιδί εκεί μου είπε ότι από βδομάδα θα περάσουν κάποιο patchaki σε όλες τις συσκευές.. Τώρα κατά πόσο είναι official patch της ACE δεν ξέρω..

 

Γιατι δεν τα περνας μονος σου απο το site της ACE? Μπορεις να κανεις και οποια ερωτηση θες σχετικα με αυτο.

play4free.gr | Το blog της δωρεάν διασκέδασης :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

 

Πηγα proχτες το μεσημερι της Παρασκευης απο το Πλαισιο (Καλαμαρια Θεσσαλονικη). Μια απο τα ιδια... Δεν εχουν ελληνικα στη συσκευασια, ουτε στο τηλεφωνο ειναι εγκατεστημενο το αντιστοιχο CAB. Για χαρη μου (μεγαλη) ανοιξε εκεινη τη στιγμη τη συσκευασια που εγραφε πανω ACE... Εσκησε μαλιστα το αντιστοιχο αυτοκολητο που κλεινει τη συσκευη και με αφησε να βαλω μεσα τη δικη μου ΣΙΜ και επαιξα κοντα στα 30 λεπτα...

 

Ερωτηση... ειναι ΤΟΣΟ χαλια το ακουστικο, ωστε να μην ακους τον αλλον σε ενα καταστημα στυλ-πλαισιου; ειναι δυνατον; το ακουστικο ηταν τερμα αλλα ΔΕΝ ακουγα ΤΙΠΟΤΑ!!! Αντιθετα ο συνομιλητης μου με ακουγε ΚΑΜΠΑΝΑ...

 

Μου εκανε ακομα εντυπωση οτι το TF3D ειχε τα κοληματα του... Η ανταποκριση δεν ηταν καθολου καλι... Το ιδιο επισης και ο ΙΕ ο οποιος στο ZoomIn-ZoomOut τα εβρησκε σκουρα... Εφαγε κι αυτος κολημα :(

 

@@ τι να κανω... επαιξα ταυτοχρονα και με το ΚΑΙΣΕΡ και τωρα ειμαι σε ακομα πιο τρελο διλλημα... καθοτι "αισθητικα" αλλα και το μεγεθος του Tytn IIΙ ΔΕΝ παιζεται σε σχεση με το ΙΙ... για πειτε μου λοιπον, τι παιζει με τα παραπανω προβληματα;

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπερα παιδια!

 

Πηγα proχτες το μεσημερι της Παρασκευης απο το Πλαισιο (Καλαμαρια Θεσσαλονικη). Μια απο τα ιδια... Δεν εχουν ελληνικα στη συσκευασια, ουτε στο τηλεφωνο ειναι εγκατεστημενο το αντιστοιχο CAB. Για χαρη μου (μεγαλη) ανοιξε εκεινη τη στιγμη τη συσκευασια που εγραφε πανω ACE... Εσκησε μαλιστα το αντιστοιχο αυτοκολητο που κλεινει τη συσκευη και με αφησε να βαλω μεσα τη δικη μου ΣΙΜ και επαιξα κοντα στα 30 λεπτα...

 

Ερωτηση... ειναι ΤΟΣΟ χαλια το ακουστικο, ωστε να μην ακους τον αλλον σε ενα καταστημα στυλ-πλαισιου; ειναι δυνατον; το ακουστικο ηταν τερμα αλλα ΔΕΝ ακουγα ΤΙΠΟΤΑ!!! Αντιθετα ο συνομιλητης μου με ακουγε ΚΑΜΠΑΝΑ...

 

Μου εκανε ακομα εντυπωση οτι το TF3D ειχε τα κοληματα του... Η ανταποκριση δεν ηταν καθολου καλι... Το ιδιο επισης και ο ΙΕ ο οποιος στο ZoomIn-ZoomOut τα εβρησκε σκουρα... Εφαγε κι αυτος κολημα :(

 

@@ τι να κανω... επαιξα ταυτοχρονα και με το ΚΑΙΣΕΡ και τωρα ειμαι σε ακομα πιο τρελο διλλημα... καθοτι "αισθητικα" αλλα και το μεγεθος του Tytn IIΙ ΔΕΝ παιζεται σε σχεση με το ΙΙ... για πειτε μου λοιπον, τι παιζει με τα παραπανω προβληματα;

 

(Δεν υπάρχει λόγος να ρωτάς τα ίδια παντού από τη στιγμή που παίρνεις απάντηση!)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2546086#post2546086

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γιατι δεν τα περνας μονος σου απο το site της ACE?

 

Δεν έχει βγάλει κάτι τέτοιο η ACE Hellas προς το παρόν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
antvirus πρέπει να έχουμε στην συσκευή; κάπου είχα διαβάσει ότι είναι περιττό και βαραίνει το τηλέφωνο. Ισχύει;

 

Ισχύει. Κανένας μας δεν χρησιμοποιεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Προς Athanaso:

 

Το ποστ, το ποσταρα κατα λαθος στο φορουμ του Kaiser οπου και ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν αφορουσε το Kaiser. Αυτα που γραφω και ρωτω ειναι προφανως για το Raphael. Για αυτο τα ξαναποσταρα εδω... Το Raphael δοκιμασα στο Πλαισιο και τις αδυναμιες για το ακουστικο και τα κοληματα του TFL3D σε αυτο τις διαπυστωσα, οποτε μου φαινεται μαλλον δικαιολογημενο το να ποσταρω εκει που πρεπει, ε;...

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Εχετε παρατηρησει καποιο προβλημα στην ποιοτητα αναπαραγωγης βιντεο; καπου διαβασα οτι δεν ειναι και πολυ καλη. Εγω με το diamond δεν ειχα κανενα προβλημα, οποτε σκεφτηκα να ρωτησω και σας εδω που εχετε τον μεγαλο αδερφο του διαμαντιου.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το ποστ, το ποσταρα κατα λαθος στο φορουμ του Kaiser οπου και ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν αφορουσε το Kaiser.

 

Το κατάλαβα αλλά και πάλι... πήρες την απάντηση που περίμενες έτσι δεν είναι; ;)

 

Τέλος πάντων... εννοείται ότι δεν τίθεται θέμα παρεξήγησης! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εχετε παρατηρησει καποιο προβλημα στην ποιοτητα αναπαραγωγης βιντεο; καπου διαβασα οτι δεν ειναι και πολυ καλη.

 

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Είναι εξίσου καλή με του Diamond (και γιατί να μην είναι εξάλλου; ) :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Είναι εξίσου καλή με του Diamond (και γιατί να μην είναι εξάλλου; ) :rolleyes:

 

Μαλλον να το διατυπωσω καλυτερα. Στην αναπαραγωγη ταινιων.

Εσυ athanaso77 ξερεις που το διαβασα το συγκεκριμενο σχολιο, γι αυτο ειπα να δω τι λενε και οι χρηστες του touch pro.

Link to comment
Share on other sites

Το λοιπον:επειδη εχω και pc στη δουλεια αλλα και laptop σπιτι εχω μια απορια περι συγχρονισμου με το pro.

Πανω κατω και στα 2 outlook εχω τις ιδιες επαφες κατα 80%,αλλα υπαρχουν και μερικες που υπαρχουν στο 1 και τουμπλαλιν αλλες που υπαρχουν μονο στο laptop

Αν συγχρονισω επαφες και απο τα δυο,θα εχω διπλοεγγραφες????

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγάλει κάτι τέτοιο η ACE Hellas προς το παρόν.

 

Εννοείς δεν έχει βγάλει συγκεκριμένα για το PRO ή γενικά δεν βγάζει κάτι τέτοιο η ACE για τις συσκευές τις?

Αν είναι το πρώτο λογικά θα βγάλει κάποια στιγμή..

To ride abroad redressing human wrongs, To speak no slander, no, nor listen to it,

To honor his own word as if his god's, To lead sweet lives in purest chastity,

To love one maiden only, And worship her by years of noble deeds...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εννοείς δεν έχει βγάλει συγκεκριμένα για το PRO ή γενικά δεν βγάζει κάτι τέτοιο η ACE για τις συσκευές τις?

Αν είναι το πρώτο λογικά θα βγάλει κάποια στιγμή..

 

Otan tha bgei anabathmismeni ekdosi tis agglikis ROM, tote kai i ACE Hellas tha bgalei tin analogi ekdosi gia ton eksellinismo tou agglikou menou.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Pε παιδια γιατι κανει να μου φορτισει 4 ωρες?

Mιλαμε για κλειστη την οθονη.

 

Ean einai sxedon adeia i mpataria kai to fortizeis mesw USB... den exeis logo anisixias.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Mιλαω για φόρτιση με τον φορτιστή και τελικα οσες ωρες και να το αφησω δεν παιρνει πανω απο 69%. Γιατι?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Mιλαω για φόρτιση με τον φορτιστή και τελικα οσες ωρες και να το αφησω δεν παιρνει πανω απο 69%. Γιατι?

 

Xm.. den einai logiko. Tha synistousa na deis symperifora me allo fortisti, me fortisi sto USB, h' meta apo hard reset gia na deis pou einai to problima.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το λοιπον:επειδη εχω και pc στη δουλεια αλλα και laptop σπιτι εχω μια απορια περι συγχρονισμου με το pro.

Πανω κατω και στα 2 outlook εχω τις ιδιες επαφες κατα 80%,αλλα υπαρχουν και μερικες που υπαρχουν στο 1 και τουμπλαλιν αλλες που υπαρχουν μονο στο laptop

Αν συγχρονισω επαφες και απο τα δυο,θα εχω διπλοεγγραφες????

κανα νεο στην ερωτηση μου?

Link to comment
Share on other sites

Mιλαω για φόρτιση με τον φορτιστή και τελικα οσες ωρες και να το αφησω δεν παιρνει πανω απο 69%. Γιατι?

Δεν εξηγείται διαφορετικά...έχεις μάλλον σεξουαλικά στερημένη μπαταρία!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Παρακολουθώ την πορεία του τηλεφώνου τους τελευταίους μήνες.

Έχω το htc s710 απο την στιγμή που κυκλοφόρησε Ελλάδα.

Οι λόγοι που θέλω να πάω στο PRO είναι

1. αυξημένη ταχύτητα (επεξεργαστής-μνήμη)

2.GPS (μεσίτης γαρ).

 

ΟΜΩΣ

1. Στο 710 μπορώ να ψάχνω στις επαφές πατώντας πχ 5 και 2 και μου φιλτράρει τις επαφές με όσους έχουν ΜΑ, Κα, μα, ΛΑ, Λα, ka, la ...... είτε στο όνομα είτε στο επίθετο. Έτσι μπορώ να βρω πολύ εύκολα την επαφή που θέλω (τώρα έχω περίπου 800). Αυτό γίνεται ΕΥΚΟΛΑ με το PRO μια που δεν έχει keypad?.

2. Διαβάζω οτι το GPS είναι λίγο(έως πολύ??) αργό. Θα μπορώ να το χρησιμοποιώ σχεδόν κάθε μέρα χωρίς πρόβλημα?. (Θεσσαλονίκη)

3. Κάνει copy paste κείμενο μεταξύ notes excel outlook-calendar contacts?

 

Sorry αρχίζει το meeting.

ξανά σε λίγο.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1. Στο 710 μπορώ να ψάχνω στις επαφές πατώντας πχ 5 και 2 και μου φιλτράρει τις επαφές με όσους έχουν ΜΑ, Κα, μα, ΛΑ, Λα, ka, la ...... είτε στο όνομα είτε στο επίθετο. Έτσι μπορώ να βρω πολύ εύκολα την επαφή που θέλω (τώρα έχω περίπου 800). Αυτό γίνεται ΕΥΚΟΛΑ με το PRO μια που δεν έχει keypad?.

 

Exei omws eikoniko pliktrologio to opoio kanei akribws tin idia douleia (kai kata ti gnwmi mou) me tin idia efkolia.

 

2. Διαβάζω οτι το GPS είναι λίγο(έως πολύ??) αργό. Θα μπορώ να το χρησιμοποιώ σχεδόν κάθε μέρα χωρίς πρόβλημα?. (Θεσσαλονίκη)

 

To GPS tis syskevis den einai kako. Apla exoun emfanistei periptwseis pou argei na lockarei doryforous. Me ligo "peiragma" beltiwnetai i katastasi. Gnwmi mou pantws... ean theleis GPS gia logous epaggelmatikous... kalytera na pareis mia syskevi apokleistika gia afti ti douleia mias kai oi times sou einai poly xamiles pia.

 

3. Κάνει copy paste κείμενο μεταξύ notes excel outlook-calendar contacts?

 

Fusika.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

To GPS tis syskevis den einai kako. Apla exoun emfanistei periptwseis pou argei na lockarei doryforous. Me ligo "peiragma" beltiwnetai i katastasi. Gnwmi mou pantws... ean theleis GPS gia logous epaggelmatikous... kalytera na pareis mia syskevi apokleistika gia afti ti douleia mias kai oi times sou einai poly xamiles pia.

 

Συμφωνώ με 1000......

 

Αργεί πάρα πολύ να lockάρει τους δορυφόρους...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...