Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ηρθε και μενα σημερα πρωι πρωι με ελτα πορτα πορτα:yahoo::yahoo:

Το απογευμα θα το ψαξω εκτενεστερα

Μονο μια ερωτησουλα.Στο ΕΤΕΝ που ειχα,με το πενακι χρειαζοταν απλο αγγιγμα της οθονης.

Εδω χρειαζομαι ποιο πολυ δυναμη,ειναι φυσιολογικο??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Εδω χρειαζομαι ποιο πολυ δυναμη,ειναι φυσιολογικο??

 

Nai giati opws tha diapistwses einai kai diaforetiki i epifaneia tis othonis se sxesi me to ETEN sou. Mporeis bebaia me kapoia registry tweaks na "paikseis" me tin evaisthisia tis othonis, kati to opoio tha to deis pio meta. Me geia sou! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και μενα σημερα πρωι πρωι με ελτα πορτα πορτα:yahoo::yahoo:

Το απογευμα θα το ψαξω εκτενεστερα

Μονο μια ερωτησουλα.Στο ΕΤΕΝ που ειχα,με το πενακι χρειαζοταν απλο αγγιγμα της οθονης.

Εδω χρειαζομαι ποιο πολυ δυναμη,ειναι φυσιολογικο??

 

 

Εγώ έβαλα και την μαμά ζελατίνα και όντως χρειάζεται αρκετή πίεση η οθόνη...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εγώ έβαλα και την μαμά ζελατίνα και όντως χρειάζεται αρκετή πίεση η οθόνη...

 

Apo to katholou kali einai kai i zelatina tis syskevasias an kai tha proteina ean sou dinetai i dynatotita na promithefteis mia eponymi after market (px. tis brando) kai tha deis megali diafora stis aisthisi tis afis kai tou scrolling.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Apo to katholou kali einai kai i zelatina tis syskevasias an kai tha proteina ean sou dinetai i dynatotita na promithefteis mia eponymi after market (px. tis brando) kai tha deis megali diafora stis aisthisi tis afis kai tou scrolling.

 

 

Ευχαριστώ για την συμβουλή... αυτό θα κάνω αλλά ψάχνω και για θήκη για να τα παραγγείλω μαζί...

 

Τον Resco editor που μπορούμε να τον "βρούμε" ? Δεν είχα ξανά κινητό HTC και WM6 σόρρυ για τις ηλίθιες ερωτήσεις...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Apo to katholou kali einai kai i zelatina tis syskevasias an kai tha proteina ean sou dinetai i dynatotita na promithefteis mia eponymi after market (px. tis brando) kai tha deis megali diafora stis aisthisi tis afis kai tou scrolling.

και εγω εβαλα την ζελατινα συσκευασιας εως οτου μου ερθει η brado.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηξηηη(κλασικο πρηξιμο του new user:lol:)

Στο προγραμμα το weather ενω προσθεσα πολεις,παω εκει που λεει delete για να αφαιρεσω αλλα τζιφος.Μολις παταω ντιλιτ μετα τι πρεπει να κανω?

Link to comment
Share on other sites

@bujinkan

menu - remove location (αν αυτο ζητάς) από την αρχική προβολή του tf3d

 

Μου ήρθε τελικά η βάση στηριξης αυτοκινήτου της HTC. Δείχνει ποιοτική (δεν έχω βέβαια προηγούμενη εμπειρία) και δεν φαίνεται προς στιγμής να έχω κάποιο πρόβλημα.

 

Αυτό που θα ρωτούσα τους κατόχους ίδιας ή αντίστοιχής βάσης είναι τι γίνεται με την βεντούζα με την πάροδο του χρόνου , καθώς θα εκτίθεται στον ήλιο. Χάνει την ικανότητα να βεντουζάρει το ίδιο καλά;;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτό που θα ρωτούσα τους κατόχους ίδιας ή αντίστοιχής βάσης είναι τι γίνεται με την βεντούζα με την πάροδο του χρόνου , καθώς θα εκτίθεται στον ήλιο. Χάνει την ικανότητα να βεντουζάρει το ίδιο καλά;;

 

Den pathainei tipota. Den exw testarei bebaia na tin exw monima sto parmpriz.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Den pathainei tipota. Den exw testarei bebaia na tin exw monima sto parmpriz.

τι εννοείς όχι μόνιμα; δλδ κάθε πότε την βγάζεις και γιατί; το "βάλε βγάλε" είναι προτιμότερο;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δλδ κάθε πότε την βγάζεις και γιατί;

 

Thewrw antiasthitiki tin yparksi tis bentouzas sto tzami monima kai tin bazw mono otan thelw na kanw ti douleia mou. Den ti xrieazomai kathe mera eksallou.

 

το "βάλε βγάλε" είναι προτιμότερο;

 

Den mou exei dimiourgisei pote problima. Paizei rolo kai ti xrisi theleis na kaneis bebaia.

 

Ean gia paradeigma eisai epaggelmatias aftokinitistis kai odigeis TAXI... kalytera na tin exeis monima epanw.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

@athanaso77

 

όχι, ευτυχώς δεν είμαι.

Σίγουρα δεν είναι και οτι καλυτερο σε εμφανιση αλλα και η θηκη δεν με βολευει καθολου ωστε να το σηκωνω σε εισερχομενη κληση. Εκτός θήκης είναι ευαίσθητο λογο οθονης και δεν θελω.

Anyway, ειναι καθαρά υποκειμενικό οποτε δεν εχει νοημα παραπανω κουβεντα σε αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χτες το απογευμα το πηρα και΄γω!!!

Πρωτες εντυπωσεις πολυ καλες, αν και θα το ηθελα λιγο πιο ποιοτικο.

Σημερα ομως το επεστρεψα για αντικατασταση ή επισκευη. Θα δειξει...

Bγάζοντας την γραφιδα δεν ανοιγει η οθονη και η επιφανεια των πληκτρων κατω απο την οθονη ειναι στραβή, δηλ απο την δεξια μερια καθεται λιγο πατημενη.

Eλπιζω να γινει αντικατασταση, για ψυχολογικους κυριως λογους...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σημερα ομως το επεστρεψα για αντικατασταση ή επισκευη. Θα δειξει...

Bγάζοντας την γραφιδα δεν ανοιγει η οθονη και η επιφανεια των πληκτρων κατω απο την οθονη ειναι στραβή, δηλ απο την δεξια μερια καθεται λιγο πατημενη.

Eλπιζω να γινει αντικατασταση, για ψυχολογικους κυριως λογους...

 

Na apaitiseis antikatastasi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Nai giati opws tha diapistwses einai kai diaforetiki i epifaneia tis othonis se sxesi me to ETEN sou. Mporeis bebaia me kapoia registry tweaks na "paikseis" me tin evaisthisia tis othonis, kati to opoio tha to deis pio meta. Me geia sou! :rolleyes:

Ευχαριστω.Αν ποτε θελησω να παιξω με registy για την ευαισθησια νασαι σιγουρος οτι θα σε ρωτησω πως γινεται:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστω.Αν ποτε θελησω να παιξω με registy για την ευαισθησια νασαι σιγουρος οτι θα σε ρωτησω πως γινεται:lol:

 

Den einai dyskolo kai den prokeitai na to apofygeis afou einai o kalyteros tropos gia customization tis syskevis. O kalyteros registry editor einai aftos pou exeis enswmatwmeno to Resco Explorer.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάποια από αυτές που έχει εδώ.

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=86

Κατά προτίμηση Destinator 7, iGO8

 

 

den katafera na kano download to destinator 7 den ksero giati??????

k gia xartes tis kipru den vrika tipota.....

mporis na me voithisis???

Link to comment
Share on other sites

Na apaitiseis antikatastasi.

 

@iosif_dig

Αντικατάσταση όπως ακριβώς είπε και ο athanaso!

 

Γιαννη και MASTER1706 αν και δεν το απαίτησα, οι ανθρωποι απο μονοι τους, μετα απο λιγο με πηραν τηλ. να παω να παρω αλλο!!! Tο αντικατέστησαν! Eξαιρετικη εξυπηρέτηση φιλοι μου, απο το play247!!:):)

 

Tωρα, το δευτερο που πηρα "γμτ την ατυχια μου γμτ" εχει ενα καμένο pixel:mad::mad:

Tωρα τι κανουμε? :confused:

Παω για τριτο? Kριμα ρε γμτ...

Θελω αποψεις...

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη και MASTER1706 αν και δεν το απαίτησα, οι ανθρωποι απο μονοι τους, μετα απο λιγο με πηραν τηλ. να παω να παρω αλλο!!! Tο αντικατέστησαν! Eξαιρετικη εξυπηρέτηση φιλοι μου, απο το play247!!:):)

 

Tωρα, το δευτερο που πηρα "γμτ την ατυχια μου γμτ" εχει ενα καμένο pixel:mad::mad:

Tωρα τι κανουμε? :confused:

Παω για τριτο? Kριμα ρε γμτ...

Θελω αποψεις...

 

ναι το αλλάζεις, ήταν defective on arrival, δεν χάλασε από δική σου χρήση

Link to comment
Share on other sites

ναι το αλλάζεις, ήταν defective on arrival, δεν χάλασε από δική σου χρήση

 

Επειδή εχω παρει φόρα, λεω το τριτο να το ανοιξω εκει μπροστά τους, ετσι ωστε να μην κανω δρομολογια... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εχω παρει φόρα, λεω το τριτο να το ανοιξω εκει μπροστά τους, ετσι ωστε να μην κανω δρομολογια... :lol:

 

Δεν είναι κακή ιδέα :-) δες το εξωτερικά να είναι οκ και βάλε την μπαταρία από το προηγούμενο και τσέκαρε και την οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχει ένα χρήσιμη μικρή τροποποίηση του manila που βάζει το wallpaper σε όλες τις επιλογές του TF3D (ώστε να μην εμφανίζεται μόνο στο home screen). Μέχρι τώρα δούλευε μόνο στο Diamond, δουλεύει και στο Touch Pro πλέον:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=432951

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...