Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο play247. Tελικα, δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι της ace, γιατι οπως ειπε ο υπαλληλος στον αδερφο μου, -εχει εγγυηση απο ace, σημερα αυριο θα ξερουν τιμη, την οποια την προσδιόρισαν περιπου στα 729€- Tελος παντων, αυτο δεν σημαινει απολυτα οτι ειναι απο την ace. Θα παρω αυριο τηλ. να ρωτησω εγω ολες τις λεπτομερειες και θα σας ενημερωσω.

 

Ενημέρωσέ μας ! Γιατί και εγώ κοιτάζω το play247 5 φορές τη μέρα για το Touch Pro !!!:) Αλλά μπορεί να μην είναι της Ace γιατί και το iphone 2G που είχε φέρει , ήταν σπασμένο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τα flash στα sites μου παίζουν άψογα. έχω την τελευταία έκδοση για το Opera. δεν ξέρω γιατί εσείς έχετε πρόβλημα.

 

Ίσως το flash lite δεν παίζει σε μένα επειδή είχα βάλει και το Adobe Flash Player 7 For Pocket PC. Ξέρει μήπως κανείς πώς απεγκαθίσταται αυτό? Γιατί δεν εμφανίζεται στο remove programs

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Tελος παντων, αυτο δεν σημαινει απολυτα οτι ειναι απο την ace. Θα παρω αυριο τηλ. να ρωτησω εγω ολες τις λεπτομερειες και θα σας ενημερωσω.

 

Ναι... καλό θα είναι να μη στηρίζεσαι σε αυτό. Διευκρίνισε το πρώτα.

 

Που ειδες αυτην την ανακοινωση?

 

Δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωση ακόμα. Είναι πληροφορία από άνθρωπο μέσα στην ACE Hellas.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστής του κινητού φαίνεται να έχει το ίδιο output με το φορτιστή του ακουστικού bluetooth (5V, 1A), μπορεί να χρησιμοποιηθεί το ένα αντί του άλλου ή το καθένα θέλει το δικό του?
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία ανακοίνωση της ACE Hellas μιλάει για τέλη Οκτώβρη.

 

τελη Οκτωβρη??

ενα καλο δωρακι για την γιορτη μου??

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία ανακοίνωση της ACE Hellas μιλάει για τέλη Οκτώβρη.

 

Εμένα πάντως άλλα μου γράψανε σήμερα από την ACE...

 

Καλησπέρα,

Το HTC Touch Pro αναμένεται να κυκλοφορήσει στην ελληνική αγορά στα τέλη του μήνα.

Με εκτίμηση,

HTC/iGO Support Team

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία ανακοίνωση της ACE Hellas μιλάει για τέλη Οκτώβρη.

 

Δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωση ακόμα. Είναι πληροφορία από άνθρωπο μέσα στην ACE Hellas.

 

Πως η πληροφορια γινεται ανακοινωση, αυτο δεν το καταλαβα...

Συμφωνα με τα λεγομενα αυτων... http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?t=10031

θα το εχουμε ενα μηνα πιο γρηγορα απο την "πληροφορια-ανακοινωση" σου :worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Συμφωνα με τα λεγομενα αυτων... http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?t=10031

θα το εχουμε ενα μηνα πιο γρηγορα απο την "πληροφορια-ανακοινωση" σου

 

Έχετε δίκιο... λάθος βιασύνης. Τέλος Σεπτέμβρη ήθελα να πω. :O

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο... λάθος βιασύνης. Τέλος Σεπτέμβρη ήθελα να πω. :O

 

Παλι καλα γιατι ειχα αρχισει να ανησυχω και εβαζα το μυαλο μου εναλλακτικές...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

την απάντηση περί τέλος του μήνα την έλαβα και εγώ

 

το γελοίο της υπόθεσης ήταν ότι ήταν απάντηση σε mail μου 2.5 ΜΗΝΩΝ!

(τους απάντησα ανάλογα)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Paides kserei kaneis pou mporo na vro mia micro sd 8GB class 6???

Exo vrei afti os tora..http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1157701&catalog=19&x=30&HYKARTAMNIMISTYPOSMNIMIS=microSDHC+Card&category=69977581

An kai sti siskevasia grafei class 4.....

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο... λάθος βιασύνης. Τέλος Σεπτέμβρη ήθελα να πω. :O

Πήγα και ήρθα φίλε μου! :shock: Πάλι καλά που ήταν λάθος..

 

την απάντηση περί τέλος του μήνα την έλαβα και εγώ

 

το γελοίο της υπόθεσης ήταν ότι ήταν απάντηση σε mail μου 2.5 ΜΗΝΩΝ!

(τους απάντησα ανάλογα)

 

 

Ούτε και μένα μου έχουν απαντήσει ακόμα. Δεν επιτρέπεται να υπάρχει τόσο αργή ανταπόκριση. Υποτίθεται ότι υπάρχουν και άλλες εναλλακτικές εκτός τηλεφώνου που δεν είχαμε τόσα χρόνια. Πάλι στο τηλέφωνο καταλήγουμε;;!

Link to comment
Share on other sites

Paides kserei kaneis pou mporo na vro mia micro sd 8GB class 6???

Exo vrei afti os tora..http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1157701&catalog=19&x=30&HYKARTAMNIMISTYPOSMNIMIS=microSDHC+Card&category=69977581

An kai sti siskevasia grafei class 4.....

 

SANDISK 8GB MOBILE ULTRA MICRO SD HIGH CAPACITY WITH READER

 

Eshop, 39 ευρώ

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569135

 

Katerelos, 37 ευρώ

http://www.katerelos.gr/product_info.php?products_id=5971

 

Photoagora, 35 ευρώ

http://www.photoagora.gr/index.php?target=products&product_id=33496

Link to comment
Share on other sites

έχω ήδη πάρει από τον Κατερέλο (από τον οποίο και παλιότερα την ψηφιακή μου) και είναι άριστη αγορά, ΕΙΝΑΙ class 6 (και φαίνεται) και ο reader ΧΡΗΣΙΜΟΤΑΤΟΣ

 

μια βλακεία είναι το μεγάλο cluster size (λέω να το κάνω το μισό ή και λιγότερο) που τώρα έχω "slack" 400MB!!! θα φτιαχτεί στο επόμενο format (και θα χάσει ταχύτητα και η κάρτα - να δούμε πόσο)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

έχω ήδη πάρει από τον Κατερέλο (από τον οποίο και παλιότερα την ψηφιακή μου) και είναι άριστη αγορά, ΕΙΝΑΙ class 6 (και φαίνεται) και ο reader ΧΡΗΣΙΜΟΤΑΤΟΣ

 

μια βλακεία είναι το μεγάλο cluster size (λέω να το κάνω το μισό ή και λιγότερο) που τώρα έχω "slack" 400MB!!! θα φτιαχτεί στο επόμενο format (και θα χάσει ταχύτητα και η κάρτα - να δούμε πόσο)

Thanks telika apo katerelo pira kai ego gt eixa parei k palaiotera mia psifiaki.Thanks

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωσέ μας ! Γιατί και εγώ κοιτάζω το play247 5 φορές τη μέρα για το Touch Pro !!!:) Αλλά μπορεί να μην είναι της Ace γιατί και το iphone 2G που είχε φέρει , ήταν σπασμένο.

 

Πριν απο λιγο μίλησα με play247 και μου ειπαν πως περιπου στις 15 Σεπτεμβρη θα το εχουν!!! Tης ACE παντα. Για να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο μίλησα με play247 και μου ειπαν πως περιπου στις 15 Σεπτεμβρη θα το εχουν!!! Tης ACE παντα. Για να δουμε...

 

Να 'σαι καλα φίλε iosif ! Μετράω μέρες αντίσρτοφα ! Χεχε !:)

Link to comment
Share on other sites

Thanks telika apo katerelo pira kai ego gt eixa parei k palaiotera mia psifiaki.Thanks

 

Κι εγω τετοια πραματα τα παιρνω απο κατερελο με κλειστα ματια...

Την εχω τη συγκεκριμενη καρτα και ειναι μια χαρα...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν γνωρίζω και στο thread της cosmote δεν πήρα απάντηση, τα 250 MB περίπου σε πόση ώρα πλοήγησης αρκούνε; Θέλω να δω αν θα με φτάνουν για τυπική πλοήγηση μέσα στον μήνα.

Όποιος έχει εμπειρία με ppc και internet μέσω κινητής τηλεφωνίας ας απαντήσει χωρίς να επεκταθούμε σε ποιότητας. Μιλάω για μέσω 3g.

Sorry για το λίγο offtopic αλλά είναι ένας από τους λόγους που θα πάρω το pro.:O

 

Υποθέτω οτί υπάρχει τρόπος να παρακολουθώ τον όγκο που καταναλώνω.

thanks

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν γνωρίζω και στο thread της cosmote δεν πήρα απάντηση, τα 250 MB περίπου σε πόση ώρα πλοήγησης αρκούνε; Θέλω να δω αν θα με φτάνουν για τυπική πλοήγηση μέσα στον μήνα.

Όποιος έχει εμπειρία με ppc και internet μέσω κινητής τηλεφωνίας ας απαντήσει χωρίς να επεκταθούμε σε ποιότητας. Μιλάω για μέσω 3g.

Sorry για το λίγο offtopic αλλά είναι ένας από τους λόγους που θα πάρω το pro.:O

 

Υποθέτω οτί υπάρχει τρόπος να παρακολουθώ τον όγκο που καταναλώνω.

thanks

 

Εξαρτάται εγώ για παράδειγμα απο το PC μου χωρίς να κατεβάζω τραγούδια και ταινίες δεν ξεπερνάω το 1,5 giga το μήνα μετρημένα με DU.

Για απλή περιήγηση και chatting είναι αρκετά.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν γνωρίζω και στο thread της cosmote δεν πήρα απάντηση, τα 250 MB περίπου σε πόση ώρα πλοήγησης αρκούνε; Θέλω να δω αν θα με φτάνουν για τυπική πλοήγηση μέσα στον μήνα.

Όποιος έχει εμπειρία με ppc και internet μέσω κινητής τηλεφωνίας ας απαντήσει χωρίς να επεκταθούμε σε ποιότητας. Μιλάω για μέσω 3g.

Sorry για το λίγο offtopic αλλά είναι ένας από τους λόγους που θα πάρω το pro.:O

 

Υποθέτω οτί υπάρχει τρόπος να παρακολουθώ τον όγκο που καταναλώνω.

thanks

 

Δεν υπάρχει ώρα πλοήγησης για τα 250 ΜΒ. Αν βλέπεις πχ youtube κατεβάζει περισσότερο από το να βλέπεις μια στατική σελίδα. Και μην σκέφτεσαι ότι θα μπορείς εύκολα να το κοντρολάρεις γιατί θα κατεβάζεις και email, θα μιλάς και σε chat, θα κατεβάζεις τον καιρό, rss feeds κλπ.

Ένας γνωστός πήρε αυτό το πακέτο για PC. Όταν ήρθε ο λογαριασμός του ήρθε εγκεφαλικό. Μου λέει "Μα πως είναι δυνατόν? Εγώ μπαίνω μια στο τόσο και δεν κατεβάζω τίποτα". Κι όμως τα Windows Update, Antivirus Update και ποιός ξέρει τι άλλο κατέβάζουν αλύπητα χωρίς καν να τα πάρει χαμπάρι.

Και φυσικά η χρέωση για τα επιπλέον MB είναι τσουχτερή.

Εδώ βέβαια μιλάμε για κινητό αλλά μαζεύονται χωρίς να το καταλάβεις.

Το νου σου λοιπόν. Ψάξτο καλά γιατί ένα χρόνο δεν θα μπορείς να κάνεις πίσω.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

.

Εδώ βέβαια μιλάμε για κινητό αλλά μαζεύονται χωρίς να το καταλάβεις.

Το νου σου λοιπόν. Ψάξτο καλά γιατί ένα χρόνο δεν θα μπορείς να κάνεις πίσω.

Άρα από ότι μου έχετε πει μέχρι στιγμής ή πάω στα 5 GB (το επόμενο πακέτο) ή τίποτα;

 

Κάποιος με εμπειρία σε ppc,pda;

 

Ευχαριστώ όπως και αν έχει

Link to comment
Share on other sites

Άρα από ότι μου έχετε πει μέχρι στιγμής ή πάω στα 5 GB (το επόμενο πακέτο) ή τίποτα;

 

Κάποιος με εμπειρία σε ppc,pda;

 

Ευχαριστώ όπως και αν έχει

 

το wind plus non stop το εχεις ακουστα?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι τα 250mb για ppc. Δε χρειάζεσαι κάτι παραπάνω.

 

Όπως είπε κι ο φίλος πιο πάνω, όλα είναι σχετικά, δλδ. άμα βλέπεις videakia online κάθε μέρα, τότε ναι τα 250 δε σου φτάνουν. Το θέμα είναι ότι στα ppc πέρα από βασικό surfarisma είναι πολύ δύσκολο να κάνεις κάτι άλλο, δλδ. και youtube θέλει πολύ παίδεμα να δεις και site με flash (και άρα ίσως έξτρα downloading) πάλι πολύ ζόρι και ούτε πρόκειται να κάνεις download ταινίες. Έτσι λοιπόν "περιορίζεσαι" στα βασικά όπου τα 250 είναι υπέραρκετα. Το μόνο που πρέπει να προσέχεις είναι μη συνδέσεις κάνα λογαριασμό email επάνω, δεν το σετάρεις σωστά, και κατεβάζεις τίποτα μεγάλα...

 

Σχετικά με το wind plus πιστεύω ότι τελικά δεν αξίζει τα 3.5€ το μήνα. Ανοίγουν πολύ βασικά site, msn το ξεχνάς και γενικά ότι κάνεις είσαι πάντα περιορισμένος. Εγώ που έχω wind και σε συμβόλαιο (άρα και 3g) δεν άντεξα και πολύ με το wind plus. Με 8€ αντί των 3.5€ έχω 200mb και πλέον μπορώ και ανοίγω σελίδες 100 φορές πιο εύκολα, ούτε proxy ούτε μόνο http port ούτε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...