Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού ούτως ή άλλως θα βάλεις το Resco Explorer 7.03, θα χρησιμοποιείς το δικό του Registry Editor που είναι μακράν πιο μοντέρνος και κατάλληλος για τη συγκεκριμένη συσκευή.

 

ΑΑΑ μάλιστα...Σωστά δεν θυμόμουν ότι έχει ενσωματωμένο....:thanks:

Rock Simplicity
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
ΑΑΑ μάλιστα...Σωστά δεν θυμόμουν ότι έχει ενσωματωμένο....:thanks:

 

Και είναι και ο καλύτερος μάλιστα! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι δε γίνεται?

 

Γιατί έμαθα ότι μπορείς, με το ανάλογο αντίτιμο βέβαια, να το πας στην ACE Hellas και να στο περάσουν αυτοί όταν με το καλό βγει το ελληνικό μενού...

 

Δεν γινεται με τιποτα και με καμια δυναμη...

Συμφωνα με την ACE Hellas δεν επιτρεπει η Microsoft δευτερη γλωσσα στην ιδια αδεια.

Βεβαια δεν ξερω γιατι δεν μπορεις να αγορασεις μια δευτερη αδεια η οποια θα ειναι ελληνικη:O

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δεύτερη γλώσσα! Είναι add on ουσιαστικά που σου μεταφράζει το μενού. Με κανένα τίμημα δεν περνιέται . Η Ace σε αυτό έχει πάγια τακτική... Δυστυχώς αν το πάρεις από έξω, ξέχνα τα ελληνικά της ACE
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Οταν περάσω το τηλεφωνικό κατάλογο από το δικό μου τωρινό τηλέφωνο στο Pro, θα τον διαβάσει στα ελληνικά (όπως είναι τώρα) ή θα έχω κάποιο πρόβλημα. Η εγκατάσταση του πληκτρολογίου για να γράφει ελληνικά πως γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οταν περάσω το τηλεφωνικό κατάλογο από το δικό μου τωρινό τηλέφωνο στο Pro, θα τον διαβάσει στα ελληνικά (όπως είναι τώρα) ή θα έχω κάποιο πρόβλημα.

 

Den kserw pws exeis skopo na peraseis ton tilefwniko katalogo apo ti mia syskevi stin alli alla den exei problima na diabasei ta ellinika.

 

Η εγκατάσταση του πληκτρολογίου για να γράφει ελληνικά πως γίνεται?

 

Stis ellinikes syskeves tha einai etoimo. Stis agglikes de nomizw na exoun dokimastei akoma kapoies lyseis tou parelthontws gia na doume ean doulevoun kai edw.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να περάσω το τηλεφωνικό κατάλογο από το ένα τηλέφωνο στο άλλο...

 

O kalyteros tropos einai mesw ypologisti. Eksartatai bebaia to kinito apo to opoio thes na pareis tis epafes. Sta PPCs pantws einai poly efkolo me enan aplo sygxronismo na peraseis tis epafes sou apo to Outlook tis Microsoft... sti syskevi.

 

To thema einai... mporeis na peraseis tis epafes sou ston ypologisti me to yparxon kinito sou?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Gia tin elliniki ekdosi tou touch pro, gnorizoume mexri pote tha perimenoume

 

Στο ελληνικο φορουμ της htc διαβασα οτι θα ερθει μεσα Σεπτεμβρη με τιμή γύρω στα 720 ευρω...

Link to comment
Share on other sites

O kalyteros tropos einai mesw ypologisti. Eksartatai bebaia to kinito apo to opoio thes na pareis tis epafes. Sta PPCs pantws einai poly efkolo me enan aplo sygxronismo na peraseis tis epafes sou apo to Outlook tis Microsoft... sti syskevi.

 

To thema einai... mporeis na peraseis tis epafes sou ston ypologisti me to yparxon kinito sou?

 

Mεσω του Outlook τις έχω περάσει στο pc...το κινητό μου είναι το Κ750 της sony ericsson...από το Outlook θα τις περάσω και στο καινούργιο τηλέφωνο...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Mεσω του Outlook τις έχω περάσει στο pc...το κινητό μου είναι το Κ750 της sony ericsson...από το Outlook θα τις περάσω και στο καινούργιο τηλέφωνο...

 

Akribws! :rolleyes:

 

...kai milame gia to Outlook tis suitas tou Microsoft Office kai oxi to Outlook Express.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το εργαλείο!!!!!!!!!!! Φορτίζει.........Για πείτε μου ρε παιδιά. Το screen protector έχει κάποιο ιδιαίτερο τρόπο για να μπει? Να το βάλω? Αξίζει? Ποτέ μου δεν είχα touch κινητό. Sorry αν είναι χαζές ερωτήσεις αλλά αυτή τη στιγμή έχω ψιλοχαζέψει...:)

Μαι μία photo γρήγορη

[ATTACH]12167[/ATTACH]

Rock Simplicity
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το εργαλείο!!!!!!!!!!! Φορτίζει.........Για πείτε μου ρε παιδιά. Το screen protector έχει κάποιο ιδιαίτερο τρόπο για να μπει? Να το βάλω? Αξίζει? Ποτέ μου δεν είχα touch κινητό. Sorry αν είναι χαζές ερωτήσεις αλλά αυτή τη στιγμή έχω ψιλοχαζέψει...:)

 

Καλοριζικο φιλε μου!

Δωστου να καταλαβει !!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το εργαλείο!!!!!!!!!!! Φορτίζει.........Για πείτε μου ρε παιδιά. Το screen protector έχει κάποιο ιδιαίτερο τρόπο για να μπει? Να το βάλω? Αξίζει? Ποτέ μου δεν είχα touch κινητό. Sorry αν είναι χαζές ερωτήσεις αλλά αυτή τη στιγμή έχω ψιλοχαζέψει...:)

 

Μεγειά σου φίλε μου.. γρήγορα για πρώτες εντυπώσεις με το που φορτώσει.. Κακό που βέβαια που δεν ήσουν παλαιότερα χρήστης ppc για σύγκριση αλλά περιμένουμε ρεβιού anyway..

To screen protector φυσικά απλά της HTC δεν ήταν ποτέ από τα καλύτερα.. Φόρεσέ του το και κοίτα για after market στη συνέχεια..

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το εργαλείο!!!!!!!!!!! Φορτίζει.........Για πείτε μου ρε παιδιά. Το screen protector έχει κάποιο ιδιαίτερο τρόπο για να μπει? Να το βάλω? Αξίζει? Ποτέ μου δεν είχα touch κινητό. Sorry αν είναι χαζές ερωτήσεις αλλά αυτή τη στιγμή έχω ψιλοχαζέψει...:)

 

Θα σου πω ενα μυστικο, το πολυ φορτισμα κανει κακο...

Βγαλτο γρηγορα απο το ρεύμα και πες μας τις εντυπωσεις σου γιατι δεν μπορουμε να περιμενουμε αλλο :( :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω ενα μυστικο, το πολυ φορτισμα κανει κακο...

Βγαλτο γρηγορα απο το ρεύμα και πες μας τις εντυπωσεις σου γιατι δεν μπορουμε να περιμενουμε αλλο :( :lol::lol:

 

:lol::lol: Mini review θα έχετε το βραδάκι μιας και δουλεύω σήμερα. Από ποιότητα πάντως είναι ότι καλύτερο έχω πιάσει στα χέρια μου. Και όσον αφορά τον ήχο που κάνει όταν ανοίγει το πληκτρολόγιο δεν είναι τόσο δυνατός όσο στο videάκι που είχα δει. Είχαν βάλει πολλά prima :D Ίσα ίσα που ανοίγει πολύ γρήγορα, σταθερά και με μικρή δύναμη.

Rock Simplicity
Link to comment
Share on other sites

Το εχω και εγω στα χερια μου....

Ειναι πολυ ωραιο και εντυπωσιακα γρηγορο.Βεβαια εχει ενα "παχος" και ενα "βαρος"...

Δεν εχω προλαβει να ασχοληθω και πολυ.

 

Θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα

 

Το hardware πληκρολογιο υπαρχει τροπος να γραψει ελληνικα???

Το destinator παιζει σε vga αναλυση ή θελει καποια συγκεκριμενη εκδοση??

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το hardware πληκρολογιο υπαρχει τροπος να γραψει ελληνικα???

 

Akoma den to exoume diefkrinisei. Efkairia na kaneis mia dokimi me to AEK Map pou doulevame me to Kaiser.

 

Το destinator παιζει σε vga αναλυση ή θελει καποια συγκεκριμενη εκδοση??

 

Paizei kanonika opws einai. De xreiazetai tipota.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια εχει ενα "παχος" και ενα "βαρος"...

 

Ειχες ξανα pocket pc;

Σου φαινεται παχυ και βαρυ σε σχεση με κανονικα κινητα η γενικοτερα;

Το παχος και το βαρος ειναι τα μονα που με κανουν να σκεφτομαι το diamond γιαυτο ρωταω...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...