Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποιά κουμπιά; :)

 

παρτε και μερικα ακομη (οσοι προλαβετε ):worry:

 

http://rapidshare.com/files/105574285/dim_kaiser_stuff.rar

 

τι έχει εκεί μέσα;

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ποιά κουμπιά; :)

 

 

 

τι έχει εκεί μέσα;

 

πολλα....

 

απενεργοποιησε την αυτοματη επεξεργασια συνδεσμων στην παραθεση σου;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

βρήκα κάποιο που με βολεύει. S2P!
Link to comment
Share on other sites

βρήκα κάποιο που με βολεύει. S2P!

 

το ειχες αυτο,δεν το βρηκες τωρα:lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά είχα παλιά έκδοση :D

 

δημήτρη είδα αυτό το πρόγραμμα και μου άρεσε, προσπάθησα να κατευάσω μια απο το μαγαζάκι, αλλά δεν κάνει εγκατάσταση στο Pro, μπορείς να δοκιμάσεις και εσύ?

http://www.sunnysoft.com/software.php?idarticle=296

Link to comment
Share on other sites

ελληνικα δεν θα σου βαλει η ace,βεβαια πληκτρολογιο ελληνικο μπορεις να περασεις, εγγυηση σε hardware ισχυει απο οσο ξερω,αρκει νομιζω να ειναι απο ευρωπη η αγορα,αν δεν κανω λαθος

 

αν το περασω εγω το ελληνικό, θα γράφει και από το hardware πληκτρολογιο ή μόνο από το ψηφιακό; Δοκίμασα το TYNT 2 σήμερα και έγραφα σχετικά άνετα.

 

 

 

Ποτε κυκλοφορει ΕΛλαδα???

 

Από ACE μου είπαν μέσα στον Σεπτέμβρη

Link to comment
Share on other sites

ποιά κουμπιά; :)

 

 

 

 

με εκθετεις ;) κατι σου ζητησα..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Πες μου πως θα το καταλαβω και θα σου πω εγω...;)

pigaine sto htc.com k meta stin kartela support.tha sou zitisei na kaneis register.ekei vaseis to imei sou kai otan oloklirothei tha pas stin epilogi downloads.ekei kapou prepei na to leei

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

pigaine sto htc.com k meta stin kartela support.tha sou zitisei na kaneis register.ekei vaseis to imei sou kai otan oloklirothei tha pas stin epilogi downloads.ekei kapou prepei na to leei

 

Εκανα registration αλλα δυστυχως δεν βλεπω καπου να λεει να βαλω το IMEI μου...

Link to comment
Share on other sites

δεν ζητά ΙΜΕΙ αλλά S/N (δεν είμαι σίγουρος βέβαια)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να βάλω τις εφαρμογές του Omnia στο Touch Pro, το Contacts κυρίως μιας και είναι πολύ καλύτερο απο αυτό που έχουν τα windows, αλλά είναι πολύ μικρά, μήπως κάποιος ξέρει κάποια λύση?
Link to comment
Share on other sites

όχι ... είσαι σίγουρος ? αλλό το ΙΜΕΙ και άλλο το serial number
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

όχι ... είσαι σίγουρος ? αλλό το ΙΜΕΙ και άλλο το serial number

Otan patas *#06# to kinito soy leei seiriakos arithmos An koitakseis sti piso meria ti siskevi opou leei imei einai akrovos ta idia.

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Otan patas *#06# to kinito soy leei seiriakos arithmos An koitakseis sti piso meria ti siskevi opou leei imei einai akrovos ta idia.

 

Φίλε μου δεν είναι ακριβώς έτσι και καλό είναι να μην μπερδεύουμε τον κόσμο εάν δεν είμαστε σίγουροι.

 

Το *#06* δίνει το ΙΜΕΙ.

 

To Serial Number είναι κάτι το διαφορετικό, υπάρχει στο κουτί (εκεί που γράφει και το IMEI) αλλά και μέσα στη συσκευή πίσω από τη μπαταρία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

@ouagantougou Και όμως δεν είναι , αυτό που λες *#06# είναι το ΙΜΕΙ... το ΙΜΕΙ είναι μόνο αριθμοί (17) ενώ το serial number είναι HTxxxxxxxxxxxxxx ή SZxxxxxxxxxxxxxxxxx
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

pigaine sto htc.com k meta stin kartela support.tha sou zitisei na kaneis register.ekei vaseis to imei sou kai otan oloklirothei tha pas stin epilogi downloads.ekei kapou prepei na to leei

 

ρε παιδιά γιατί εγώ δεν το βρίσκω;

στο support έχει να διαλέξεις μοντέλο

διαλέγεις και μετά δεν έχει κάτι να ζητά κωδικούς

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά γιατί εγώ δεν το βρίσκω;

στο support έχει να διαλέξεις μοντέλο

διαλέγεις και μετά δεν έχει κάτι να ζητά κωδικούς

 

Δεν εχει σχεση το IMEI με το site της HTC. Μπορεις απλα να κανεις register στο htc eclub την συσκευη σου για να μπορεις να κατεβαζεις οτιδηποτε επισημο software.Απλα κατα την εγγραφη σου ζηταει S/N της συσκευης το οποιο αναγραφεται πανω στο κουτι για επαληθευση...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν είναι ακριβώς έτσι και καλό είναι να μην μπερδεύουμε τον κόσμο εάν δεν είμαστε σίγουροι.

 

Το *#06* δίνει το ΙΜΕΙ.

 

To Serial Number είναι κάτι το διαφορετικό, υπάρχει στο κουτί (εκεί που γράφει και το IMEI) αλλά και μέσα στη συσκευή πίσω από τη μπαταρία.

 

Sorry gia ton apoprosanatolismo alla tora to katalava kai ego...

 

ρε παιδιά γιατί εγώ δεν το βρίσκω;

στο support έχει να διαλέξεις μοντέλο

διαλέγεις και μετά δεν έχει κάτι να ζητά κωδικούς

 

Vrika sto episimo elliniko forum tis HTC (se sinergasia me tin ACE-Hellas) gt pos mporeis na eksakrivoseis an i siskevi einai ellini kai an oxi apo pou einai sto paratheto http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?t=9404

 

Δεν εχει σχεση το IMEI με το site της HTC. Μπορεις απλα να κανεις register στο htc eclub την συσκευη σου για να μπορεις να κατεβαζεις οτιδηποτε επισημο software.Απλα κατα την εγγραφη σου ζηταει S/N της συσκευης το οποιο αναγραφεται πανω στο κουτι για επαληθευση...

 

Exeis apolito dikio:rolleyes:

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να βάλω τις εφαρμογές του Omnia στο Touch Pro, το Contacts κυρίως μιας και είναι πολύ καλύτερο απο αυτό που έχουν τα windows, αλλά είναι πολύ μικρά, μήπως κάποιος ξέρει κάποια λύση?

 

Με ενδιαφερει και εμενα αυτο το θεμα και το ψαχνω.

Και εμενα δουλευουν κανονικα αλλα εμφανιζονται μικρα στην οθονη.

Μεχρι στιγμης ειναι για 240χ320 οθονες εκτος αν εχω χασει κατι...

Link to comment
Share on other sites

είδες θεϊκή ανάλυση που έχει το omnia? προσπάθησα να βάλω μια εφαρμογή που και καλά γυρνάει τα προγράμματα σε μεγάλη ανάλυση αλλά μου λέει ότι είναι ήδη μεγάλη ανάλυση και δεν γίνεται....

 

α! βρήκα και ένα προγραμματάκι που κάνει το pda walkie- talkie για όποιον ενδιαφέρεται, μπορείς να μιλάς σε κανάλια με άλλους που είναι στο ίδιο δίκτυο με σένα, να έχεις το pc σου και να μιλάς στο pda ktl.

Link to comment
Share on other sites

Vrika sto episimo elliniko forum tis HTC (se sinergasia me tin ACE-Hellas) gt pos mporeis na eksakrivoseis an i siskevi einai ellini kai an oxi apo pou einai sto paratheto http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?t=9404

 

my friend η συσκευή μου δεν είναι Ελληνική ούτε ήθελα να είναι

μιλάω για το ξένο site - όπου το registration ΔΕΝ είναι στο support όπως έχουν αφήσει να φανεί, αλλά στο club τους

 

έκανα μεν εκεί (με τον σειριακό μου) αλλά δεν ξέρω αν αυτό μου δίνει κάποια αυξημένη πρόσβαση κάπου...

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

 

Έχω ήδη το destinator αλλά με χάρτη 2007q4. Για να βάλω το 2008q1 τι κάνω; Αντικαθιστώ τον φάκελο GreeceU όπως είναι και τέρμα;

 

Δεν θα το δοκιμασει καποιος αυτο που λεω να δει αν το παθαινει κι αυτος; Ποση ωρα θα παρει;:ninja:

 

Σε diamond πάντως δεν κολλάει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...