Jump to content

SonyEricsson T303


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε αλλά δεν αλλάζει κάτι. Θα δοκιμάσω ένα update στο firmware και μετά θα το πάει για αλλαγή. Και έλεγα να μην πάρει το συγκεκριμένο μοντέλο ρε γμτ.
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 241
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα.

Αγορασα χθες το sony ericsson t303 απο το cosmote-shop και μολις το ανοιξα ειδα οτι ειχε το μενου "myview" κ οχι το αυθεντικο της sony ericsson και ξενερωσα απιστευτα. Πηρα στη sony ericsson hellas κ μου ειπαν οτι δεν μπορει να γινει τιποτα για αυτο, δλδ να αλλαξει το λογισμικο, οποτε το κινητο μενει ετσι. Υπαρχει καποιος που να το εχει αγορασει απο το γερμανο, ας πουμε, να μου πει αν εχει και αυτο το μενου του myview? δλδ μονο ετσι το δινουν το συγκεκριμενο μοντελο τα 2 αυτα καταστηματα?

Εκτος των αλλων ειναι κ παρανομο, δλδ χωρις να σε ενημερωνουν η' χωρις να εχουν καποια demo συσκευη στο καταστημα να σου πλασαρουν το myview ετσι... Μου θυμιζει λιγο Windows k Internet Explorer , μονοπωλιο.. πραγμα για το οποιο εχουν μηνυσει τον Bill gates στο παρελθον.

 

Επισης...

Εβαλα το handsfree και δοκιμασα να ακουσω ραδιο κ ο ηχος ηταν ΕΛΕΙΝΑ χαμηλος σε ενταση. δλδ το εβαλα στο τερμα και ηταν πολυ χαμηλο. :( τωρα αυτο ειναι προβλημα του συγκεκριμενου μοντελου της sony ericsson η' η δικη μου συσκευη εχει καποιο προβλημα??? η' μηπως φταιει το αρχικο handsfree που εμπεριεχεται στη συσκευασια???

Aν καποιος το εχει παρατηρησει ας μ πει plz για να τους το επιστρεψω αν ειναι...

 

Καλησπερα.

Αγορασα χθες το sony ericsson t303 απο το cosmote-shop και μολις το ανοιξα ειδα οτι ειχε το μενου "myview" κ οχι το αυθεντικο της sony ericsson και ξενερωσα απιστευτα. Πηρα στη sony ericsson hellas κ μου ειπαν οτι δεν μπορει να γινει τιποτα για αυτο, δλδ να αλλαξει το λογισμικο, οποτε το κινητο μενει ετσι. Υπαρχει καποιος που να το εχει αγορασει απο το γερμανο, ας πουμε, να μου πει αν εχει και αυτο το μενου του myview? δλδ μονο ετσι το δινουν το συγκεκριμενο μοντελο τα 2 αυτα καταστηματα?

Εκτος των αλλων ειναι κ παρανομο, δλδ χωρις να σε ενημερωνουν η' χωρις να εχουν καποια demo συσκευη στο καταστημα να σου πλασαρουν το myview ετσι... Μου θυμιζει λιγο Windows k Internet Explorer , μονοπωλιο.. πραγμα για το οποιο εχουν μηνυσει τον Bill gates στο παρελθον.

 

Επισης...

Εβαλα το handsfree και δοκιμασα να ακουσω ραδιο κ ο ηχος ηταν ΕΛΕΙΝΑ χαμηλος σε ενταση. δλδ το εβαλα στο τερμα και ηταν πολυ χαμηλο. :( τωρα αυτο ειναι προβλημα του συγκεκριμενου μοντελου της sony ericsson η' η δικη μου συσκευη εχει καποιο προβλημα? η' μηπως φταιει το αρχικο handsfree που εμπεριεχεται στη συσκευασια?

Aν καποιος το εχει παρατηρησει ας μ πει plz για να τους το επιστρεψω αν ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το το πήρα από e-shop και έβαλα μια what's up, μέσα στο μενού έχω την επιλογή myview. Φυσιολογικό είναι, από τη στιγμή που έβαλα κάρτα Cosmote.

Τώρα για το ράδιο, είναι πρόβημα του λογισμικού, μιας και δοκίμασα τα handsfree των W810i και P990i.

Link to comment
Share on other sites

οταν λεω οτι εχει το μενου του Myview δεν εννοω οτι αφου μπεις στο μενου σου βγαζει εναν φακελο. Εννοω οτι το κινητο ανοιγει με το λογοτυπο της Cosmote και ας πουμε στην αρχικη οθονη αφου εχει ανοιξει το κινητο, αριστερα λεει κλησεις στη μεση μενου και δεξια myview :S

και αυτο δεν αλλαζει. πρπει να απενεργοποιησω το wap σε περιπτωση που πατηθει καταλαθος το πληκτρο κ αρχισω να χρεωνομαι.

οταν βαζεις σε λειτουργια το ραδιο? τα ιδια κ σενα ε? ακουγεται χαμηλα σε ενταση κ ας ειναι στο 15 ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα έτσι είναι το μενού. Δεν είναι κλειδωμένο.. Δοκίμασε να βάλεις κάρτα άλλης εταιρίας..

Μόλις έκανα αναβάθμιση στο λογισμικό, αλλά το πρόβλημα στην ένταση στο ράδιο παραμένει..

Link to comment
Share on other sites

μα τι βλακες ρε γμτ! το κινητο ειναι πολυ ωραιο, αν ειχε καλυτερη ενταση γενικοτερα κ μια καρτα μνημης θα ηταν απιστευτο! εχει κ μικρη ραδιενεργεια!

τελος παντων τωρα, θα το αφησω οπως ειναι και σιγα... δεν θα κατσω να σκασω κιολας..

μακαρι παντως να βγει κατι για να φτιαξει η ενταση!

Link to comment
Share on other sites

Ε ok, όχι και ραδιενέργεια..

Ποσοστό απορρόφησης της έκθεσης σε ραδιοκύματα, είναι πιο σωστά :p

Για να μιλάω το αγόρασα το κινητό. Καμιά πρόσθετη υπηρεσία της συσκευής δε χρησιμοποιώ.

Link to comment
Share on other sites

Ε ok, όχι και ραδιενέργεια..

Ποσοστό απορρόφησης της έκθεσης σε ραδιοκύματα, είναι πιο σωστά :p

Για να μιλάω το αγόρασα το κινητό. Καμιά πρόσθετη υπηρεσία της συσκευής δε χρησιμοποιώ.

 

whatevaaaaaah!!! hehe

κοιτα κ 'γω για δευτερη συσκευή το πήρα :shifty: ;)

απλα, κολλησα κ λιγο γιατι μ αρεσε που ειναι μικρουλι κ απλο.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας.

πηρα τη συσκευή εδώ και ένα μήνα παρουσίασε ένα παράξενο πρόβλημα...δεν ακούγεται κανένας ήχος μόνο με handsfree. έκανα αναβάθμιση στο firmware αλλα παλι τίποτα καμια ιδέα?η ένταση είναι τέρμα και σίγουρα δεν είναι σε silent mode.

αν κάποιος είχε παρόμοιο πρόβλημα τι λύση βρήκε?

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας.

πηρα τη συσκευή εδώ και ένα μήνα παρουσίασε ένα παράξενο πρόβλημα...δεν ακούγεται κανένας ήχος μόνο με handsfree. έκανα αναβάθμιση στο firmware αλλα παλι τίποτα καμια ιδέα?η ένταση είναι τέρμα και σίγουρα δεν είναι σε silent mode.

αν κάποιος είχε παρόμοιο πρόβλημα τι λύση βρήκε?

Εφοσον εχεις τοσο σοβαρο προβλημα :blink: γιατι δεν το πας για service???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλα ειναι δυνατον να βαζει στο πακετο hands free χωρις κουμπι για απαντηση στην κληση? Κατα τα αλλα μαρεσει πολυ το τηλεφωνακι αν και αυτο με τοραδιο ειναι ενα προβλημα...
Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson presents T303 Daisy Edition

 

http://www.mobilewhack.com/wp-content/uploads/2008/11/sony-ericsson-t303-daisy-edition1.jpg

 

The original Sony Ericsson T303 was released on July, but for Christmas there is a special Daisy Edition which will become available on the UK

 

It is priced at £50 which is closed $75, as a “Pay As You Go” cellphone, and the only difference when comparing it to the original model is only the design and colors used. The low-end slider cellphone boasts a TFT display that measures 1.8-inches, and comes with a 1.3-megapixel camera. Other features include FM radio, bluetooth, and 8MB on the internal memory.

 

http://www.mobilewhack.com/sony-ericsson-presents-t303-daisy-edition/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άντε ρε.. Πουλάει τόσο καλά, που έβγαλαν και λουλουδάκια :lol::p

Aντιθετως..δεν πουλαει καθολου και εβγαλαν νεα προσοψη,μηπως και πουλησουν κανενα κομματι :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aντιθετως..δεν πουλαει καθολου και εβγαλαν νεα προσοψη,μηπως και πουλησουν κανενα κομματι :lol: :lol:

 

Στην ουσία νέο καπάκι μπαταρίας έβγαλαν :lol: :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Παντως το κινητο σε μεγεθος ειναι πολυ μικρο.το μονο που το χαλαει και δεν πουλαει προσωπικα για εμενα ειναι η ελειψη καρτας μνημης! μεγαλο (-) :whistle:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντως το κινητο σε μεγεθος ειναι πολυ μικρο.το μονο που το χαλαει και δεν πουλαει προσωπικα για εμενα ειναι η ελειψη καρτας μνημης! μεγαλο (-) :whistle:

 

Και η ανάλυση οθόνης (128x160)

Link to comment
Share on other sites

Και η ανάλυση οθόνης (128x160)

Οντως αυτο μου ξεφυγε.αλλα αμα θελεις να κρατησεις το κοστος της συσκευης σε χαμηλο επιπεδο το "προσπερνας" αυτο.

αυτο το κινητο ειναι καθαρα για παιδια,ας πουμε το πρωτο τους κινητο τηλεφωνο στην ζωη τους :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οτι και να λετε υπαρχουν ανθρωποι που θελουν απλα να μιλανε

το ξερω ειναι τραγικο αλλα τι να τους κανουμε και αυτους :lol:

 

εγω ειμαι ενας απο αυτους

και θελω να βρω εναν τροπο να στειλω απο το παλιο μου (Κ510i) στο καινουργιο ολες μου τις επαφες

εχω δοκιμασει τα παντα αλλα δεν καταφερνω τιποτα

με το παλιο κανω συγχρονισμο μια χαρα με τον υπολογιστη μου

 

επισης το προβλημα με τα θεματα ειναι υπαρκτο, και σε εμενα δεν περνει κανενα θεμα, και εχω μεινει με το πρασινο της cote :cry:

Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα στη κλήση δεν είναι και η καλύτερη (σε σχέση με το Artemis μου).

Σήμερα που θα το δοκιμάσω με bluetooth handsfree, θα πω τις εντυπώσεις μου (αν υπάρχουν).

Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα στη κλήση δεν είναι και η καλύτερη (σε σχέση με το Artemis μου).

 

Γι'αυτό θα πρέπει να φταίει το δίκτυο ε?:worry:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to SonyEricsson T303

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...