Jump to content

Ολυμπιακοί Αγώνες Πεκίνο 2008


aimilios
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για τον μπολτ το πραγμα ειναι απλο.......εχει ενα τετοιο υψος,ειναι λιγο γρηγορος,το ανοιγμα που εχει στα ποδια ειναι τεραστιο πλεονεκτημα,αυτος ο ανθρωπος δε χρειαζεται να παρει τιποτα ουσιες για να τερματισει μπροστα απο αλλους,ειναι τετοια η σωματοδομη του που του επιτρεπει να "περπαταει" στα τελευταια 20 μετρα :lol: τερματισε 4-5 μετρα μπροστα απο τους αλλους αντε και ουσιες να επαιρνε θα τερματιζε 1 μετρο τουλαχιστον μπροστα απο τον δευτερο,ετσι ειναι.

 

Πλάκα κάνεις τώρα ε; Δεν υπάρχει περίπτωση να μην παίρνει ουσίες νόμιμες ή παράνομες. Ο ανθρώπινος οργανισμός δεν μπορεί να κάνει 100 μ. σε λιγότερα από 10 δευτερόλεπτα.

:blink:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 488
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για τον μπολτ το πραγμα ειναι απλο.......εχει ενα τετοιο υψος,ειναι λιγο γρηγορος,το ανοιγμα που εχει στα ποδια ειναι τεραστιο πλεονεκτημα,αυτος ο ανθρωπος δε χρειαζεται να παρει τιποτα ουσιες για να τερματισει μπροστα απο αλλους,ειναι τετοια η σωματοδομη του που του επιτρεπει να "περπαταει" στα τελευταια 20 μετρα :lol: τερματισε 4-5 μετρα μπροστα απο τους αλλους αντε και ουσιες να επαιρνε θα τερματιζε 1 μετρο τουλαχιστον μπροστα απο τον δευτερο,ετσι ειναι.

χμ....10 μετρα σε λιγοτερο απο ενα δευτερολεπτο..

ουτε ο σουπερμαν δεν ετρεχε με τοσο...τοτε δεν ειχε αναβολικα φαινεται..

κακα τα ψεματα.οι μονοι καθαροι αθλητες ειναι οι ιστιοπλοοι και τα υπολοιπα κουπια.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

χμ....10 μετρα σε λιγοτερο απο ενα δευτερολεπτο..

ουτε ο σουπερμαν δεν ετρεχε με τοσο...τοτε δεν ειχε αναβολικα φαινεται..

κακα τα ψεματα.οι μονοι καθαροι αθλητες ειναι οι ιστιοπλοοι και τα υπολοιπα κουπια.

 

Και ο Κακλαμανάκης...40 χρονών και ακόμα αγωνίζεται γιατί λέει δεν μπορεί να απεξαρτηθεί από την θάλασσα...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου στην Jamaica σου λένε "έχεις τρία δευτερόλεπτα για να αρχίσεις να τρέχεις. Μετά αφήνουμε το λιοντάρι ελεύθερο. Αν φτάσεις όλα καλά. Αλλιώς...sorry" :rolleyes::p

 

καλη σκεψη :lol:

 

Πλάκα κάνεις τώρα ε; Δεν υπάρχει περίπτωση να μην παίρνει ουσίες νόμιμες ή παράνομες. Ο ανθρώπινος οργανισμός δεν μπορεί να κάνει 100 μ. σε λιγότερα από 10 δευτερόλεπτα.

 

οι βιταμινες δηλαδη ειναι ουσιες;ε τοτε και οι μακαροναδες του φελπς και οι φακες οι δικες μου ουσιες ειναι......μη τρελαθουμε,εγω ειπα οτι δε πιστευω οτι ο μπολτ παιρνει αναβολικα,μαθετε πρωτα τι ειναι αναβολικο και τι βιταμινες και τι πρωτεινες και τι αμινοξεα.

 

χμ....10 μετρα σε λιγοτερο απο ενα δευτερολεπτο..

ουτε ο σουπερμαν δεν ετρεχε με τοσο...τοτε δεν ειχε αναβολικα φαινεται..

κακα τα ψεματα.οι μονοι καθαροι αθλητες ειναι οι ιστιοπλοοι και τα υπολοιπα κουπια.

 

και οι αθλητες της σκοποβολης :lol::lol: οι ιστιοπλοοι γιατι να ειναι καθαροι μωρε Βιβη επειδη δε βαζουν καθολου δυναμη;εδω επιασαν αθλητες της σκοποβολης να εχουν κανει χρηση αναβολικων :wacko:

Link to comment
Share on other sites

καλη σκεψη :lol:

 

 

 

οι βιταμινες δηλαδη ειναι ουσιες;ε τοτε και οι μακαροναδες του φελπς και οι φακες οι δικες μου ουσιες ειναι......μη τρελαθουμε,εγω ειπα οτι δε πιστευω οτι ο μπολτ παιρνει αναβολικα,μαθετε πρωτα τι ειναι αναβολικο και τι βιταμινες και τι πρωτεινες και τι αμινοξεα.

 

 

 

και οι αθλητες της σκοποβολης :lol::lol: οι ιστιοπλοοι γιατι να ειναι καθαροι μωρε Βιβη επειδη δε βαζουν καθολου δυναμη;εδω επιασαν αθλητες της σκοποβολης να εχουν κανει χρηση αναβολικων :wacko:

 

Μα η ιστιοπλοία δεν έχει να κάνει με δύναμη..Είναι θέμα καθαρής και σωστής δλδ λογικής σκέψης, γρήγορων αντανακλαστικών και άριστης γνώσης τεχνικών θεμάτων για τα πανιά, τα σκοινιά, τις κλίσεις..Να πάρει αναβολικά για ποιο πράγμα?Να κάνει καμιά ειδική διατροφή για να μην ξεπεραστεί το όριο βάρους που έχει το κάθε πλήρωμα να το καταλάβω...

 

Όσο για τις βιταμίνες, τα αμινοξέα και τις πρωτείνες που είπες παραπάνω ναι θεωρούνται ουσίες και δηλώνονται..Το ξέρω αυτό πολύ καλά..Δεν μπορεί ο αθλητής πχ να πιει βιταμίνες από μονος του χωρίς να το δηλώσει ή να πιει ακόμα και 1 depon χωρίς να το δηλώσει...Και αν πρέπει να ακολουθήσει συγκεκριμένη φαρμακευτική αγωγή το δηλώνει εγγράφως..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Άντε γερά Ελλαδάρα. Στις 5:15 σήμερα το απόγευμα ο προημιτελικός με τους Αργεντίνους. :)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Άντε γερά Ελλαδάρα. Στις 5:15 σήμερα το απόγευμα ο προημιτελικός με τους Αργεντίνους. :)

 

ναι ναι ετσι παμε γερα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος δει αγωνα πινγκ-πονγκ ας ενημερωσει πιο νωρις..ποτε παιζουμε κτλ

 

ειδα που νικησε π ελλην τον βραζιλιανο χθες:grin:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος δει αγωνα πινγκ-πονγκ ας ενημερωσει πιο νωρις..ποτε παιζουμε κτλ

 

ειδα που νικησε π ελλην τον βραζιλιανο χθες:grin:

 

Xε, το αθλημά μου:rolleyes: ,δυστυχώς ο Γκιόνης αποκλείστηκε από τον αθλητή του Χονγκ Κόνγκ έχασε, 4-3.:O

Link to comment
Share on other sites

Καλα η Ισπανια σημερα χαλαρα περασε στον ημιτελικο ε??

Για να δουμε σημερα και εμεις με τους Αργεντίνους...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος δει αγωνα πινγκ-πονγκ ας ενημερωσει πιο νωρις..ποτε παιζουμε κτλ

 

ειδα που νικησε π ελλην τον βραζιλιανο χθες:grin:

 

Με το... δεξί ο Γκιώνης

 

Εντυπωσιακή αρχή για τον Παναγιώτη Γκιώνη στο Ολυμπιακό τουρνουά πινγκ πονγκ. Ο Ελληνας αθλητής επικράτησε άνετα 4-0 (11-7, 11-3, 11-5, 11-5) του κατώτερου αγωνιστικα Βραζιλιάνου, Γκουστάβο Τσουμπόι, στον πρώτο γύρο του τουρνουά. Επόμενος αντίπαλος (αύριο 06.00 ώρα Ελλάδας), στον Β` γύρο, ο Τσακ Κο Λάι από το Χονγκ Κονγκ.

Το βρήκα στο

http://www.goalday.gr/summary.asp?catid=14903&tag=7517 ελπίζω να είναι αυτό που ψάχνεις από url για να δεις τι έγινε στην συνέχεια..

 

edit: δεν είδα το πιο πάνω post ότι αποκλείστηκε...Sorry

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

οι βιταμινες δηλαδη ειναι ουσιες;ε τοτε και οι μακαροναδες του φελπς και οι φακες οι δικες μου ουσιες ειναι......μη τρελαθουμε,εγω ειπα οτι δε πιστευω οτι ο μπολτ παιρνει αναβολικα,μαθετε πρωτα τι ειναι αναβολικο και τι βιταμινες και τι πρωτεινες και τι αμινοξεα.

 

Ξέρω πολύ καλά τι είναι. Μην τσαντίζεσαι, γενικά συμφωνούμε (όπως στο θέμα με τον Φελπς), αλλά το 100άρι λιγότερο από 10'' δεν είναι ανθρώπινο, όλοι το ξέρουν, πως να το κάνουμε.

:blink:
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω πολύ καλά τι είναι. Μην τσαντίζεσαι, γενικά συμφωνούμε (όπως στο θέμα με τον Φελπς), αλλά το 100άρι λιγότερο από 10'' δεν είναι ανθρώπινο, όλοι το ξέρουν, πως να το κάνουμε.

 

η πλακα ειναι οτι στο θεμα (φελπς) υπαρχουν απαντησεις σε δικες μου ερωτησεις που εχουν σβηστει :lol: δε το ξερεις αυτο,καποιοι ανθρωποι γεννιουνται πολυ γρηγοροι.μερικοι το καταλαβαινουν και μπαινουν σε ομαδες στιβου.τωρα αν τα 100 μετρα δε μπορουν να γινουν σε κατω απο 10 δευτερα τι να σου πω :confused:

Link to comment
Share on other sites

Just asking: Is Michael Phelps a douche? :p

 

Καλή επιτυχία στην εθνική μπάσκετ. :)

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

μιας και μιλαμε για φελπς

http://www.sport24.gr/html/ent/782/ent.248782.asp

 

κοκκαλο ειναι ρε παιδι μου τι βρισκουν ηθελα να ξερα στα μοντελα :wacko:

Link to comment
Share on other sites

μιας και μιλαμε για φελπς

http://www.sport24.gr/html/ent/782/ent.248782.asp

 

κοκκαλο ειναι ρε παιδι μου τι βρισκουν ηθελα να ξερα στα μοντελα :wacko:

 

Μπράβο στον Φελπς.

 

Εκτός από γούστο στο φαί,έχει γούστο και στις γκόμενες.

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα στο

http://www.goalday.gr/summary.asp?catid=14903&tag=7517 ελπίζω να είναι αυτό που ψάχνεις από url για να δεις τι έγινε στην συνέχεια..

 

edit: δεν είδα το πιο πάνω post ότι αποκλείστηκε...Sorry

 

Σε υπέρευχαριστώ μπισκοτουλα..να σαι καλά,το έκανα αντ στους σέλιδοδείκτες..

 

Μιράζ και μένα ειναι το αγαπημένο μου άθλημα το πινγκ-πονγκ... Εχω συμμετάσχει και σε διαγωνισμούς (σχολικούς)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Σε υπέρευχαριστώ μπισκοτουλα..να σαι καλά,το έκανα αντ στους σέλιδοδείκτες..

 

Μιράζ και μένα ειναι το αγαπημένο μου άθλημα το πινγκ-πονγκ... Εχω συμμετάσχει και σε διαγωνισμούς (σχολικούς)

 

Eύχομαι να συνεχίσεις ,εγώ τα παράτησα πριν καμία 12αριά χρόνια δυστυχώς και στο στρατό καλά τα πήγαινα στους αγώνες που γίνονταν τότε .Ο πολύς κόσμος έχει την εντύπωση ότι πρόκειται για ένα αδιάφορο άθλημα χωρίς πολύ κούραση.Καμία σχέση βέβαια απαιτεί πολύ καλή φυσική κατάσταση εκτός των άλλων ...

Αυριο αγωνίζεται κάποια στιγμή- δεν θυμάμαι ώρα- ο Κρεάνγκα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Usain Bolt 19.30, Παγκόσμιο Ρεκόρ στα 200 μ!

2 Χρυσά μετάλλια, 2 παγκόσμια ρεκόρ! Τι πίνει και δε μας δίνει?

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Usain Bolt 19.30, Παγκόσμιο Ρεκόρ στα 200 μ!

2 Χρυσά μετάλλια, 2 παγκόσμια ρεκόρ! Τι πίνει και δε μας δίνει?

 

Έλα, οκ, όπως και οι άλλοι πριν απο αυτόν, όλοι τον εκθειάζουν μέχρι να αποδειχθεί (ή οχι) ότι παίρνει αναβολικά (βλέπε Μαριον Τζοουνς, Μορις Γκρην, Κεντέρης, κτλ.).

 

Ο Μπολτ ψωνίζει απο εδώ.

http://www.thesimpsons.com/bios/images/bios_family_snowball2.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...