Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν βρίσκω στο μενού απορρήτου αυτό που αναφέρεις για να να αλλάξω τον browser. Δεν ξέρω που μπορεί να είναι η επιλογή, έχω ψάξει παντού νομίζω στις ρυθμίσεις. Εν τω μεταξύ, ανάλογα το κινητό υπάρχει περίπτωση οι ρυθμίσεις της εφαρμογής να είναι διαφορετικές ή κάποιες επιλογές να μην υπάρχουν?

Εμένα νομίζω την εμφάνισε πρόσφατα τη νυχτερινή λειτουργία γιατί πριν δεν το είχε, χτες που ξανακοιτουσα τις ρυθμίσεις το βρήκα. Android 10. Αν και δεν με τρελενει το dark mode στο Facebook να πω την αλήθεια. c8ffaf04d8802c209760768d957809be.jpg15136f9b6e57bfaacf4117ebd59c0564.jpg

με custom rom ?και αν ναι με ποια ?
Link to comment
Share on other sites

με custom rom ?και αν ναι με ποια ?
Όχι, official rom έχω, συσκευή Huawei P20 pro.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

@zananiro Τότε τι το αναζητάς αν δεν σε ενδιαφέρει ιδιαίτερα;

Κι εγώ με μαμά rom έχω dark mode.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους! Το Facebook μου λέει ότι έχω 68 φίλους, αλλά στη λίστα μου δείχνει μόνο 24. Τι μπορεί να συμβαίνει? Οι υπόλοιποι λογαριασμοί να είναι spam? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

@zananiro Τότε τι το αναζητάς αν δεν σε ενδιαφέρει ιδιαίτερα;

 

Κι εγώ με μαμά rom έχω dark mode.

Μα αν δεν το δοκιμάσω το dark mode στο Facebook πως θα ξέρω αν μου αρέσει ή όχι? Γενικά μου αρέσει το dark mode και το χρησιμοποιώ σχεδόν παντού, αλλά στο Facebook κάτι με χαλάει. Θα το αφήσω προς το παρόν, ίσως είναι θέμα συνήθειας.

Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να αλλάξω τον default browser και προς το παρόν δεν το βρίσκω πουθενά στις ρυθμίσεις.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ναι η αλήθεια είναι και εμένα με ξένιζε στην αρχή το dark mode. Νόμιζα ότι έμπαινα σε κάτι άλλο και όχι στο Facebook. Μετά το συνήθισα όμως.

Εγώ το έχω να σκοτεινιάζει με τις ώρες όμως. Όχι μόνο το Facebook, αλλά όλες οι εφαρμογές που έχουν dark mode.

Πχ την ημέρα να είναι λευκά κανονικά και από της 9 το βράδυ να πηγαίνουν σε dark mode.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά εγώ με το dark mode παρατήρησα οτι σε μεγάλο βαθμό αποτοξινώθηκα και δεν μπαίνω στο βαθμό που έμπαινα πριν. Μάλιστα σε τεράστιο βαθμό!Λογικα έπαιξε ρόλο που ξέφυγα από αυτό το μπλε-ασπρο που συνήθισα τόσα χρόνια!Αν ήταν και Πίσα μαύρο βέβαια ακόμα καλύτερα..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ με το dark mode παρατήρησα οτι σε μεγάλο βαθμό αποτοξινώθηκα και δεν μπαίνω στο βαθμό που έμπαινα πριν. Μάλιστα σε τεράστιο βαθμό!Λογικα έπαιξε ρόλο που ξέφυγα από αυτό το μπλε-ασπρο που συνήθισα τόσα χρόνια!Αν ήταν και Πίσα μαύρο βέβαια ακόμα καλύτερα..

Όπως το βλέπει ο καθένας. Εγώ το διαμοιράστικα, λευκό τη μέρα και σκούρο το βράδυ για να μη βαριέμαι. Γιατί συνεχώς μαύρο θα το βαρεθείς κάποια στιγμή.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τι ακριβώς παίζει με τις διαφημιστικές εκστρατείες στο facebook κλπ;

Εμφανίστηκε μια διαφήμιση ξαφνικά στο λογαριασμό μου χωρίς να έχω κάνει κάτι.

Νέο φρούτο είναι αυτό;

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

δε χρειαζεται να κανεις κατι. ενα google search αρκει.
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς παίζει με τις διαφημιστικές εκστρατείες στο facebook κλπ;

Εμφανίστηκε μια διαφήμιση ξαφνικά στο λογαριασμό μου χωρίς να έχω κάνει κάτι.

Νέο φρούτο είναι αυτό;

Τι εννοείς; Εγώ βλέπω στο Messenger ανάμεσα στις συζητήσεις έχει και μια διαφήμιση τύπου... Viber κάθε φορά.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις καμια ιδέα γιατι δεν εχω την επιλογή νυχτερινής λειτουργίας? Εχω κανει τα πάντα, μα τα παντα. Απεγκαταστασεις , εκκαθαρίσεις δεδομένων, cache, εκανα εγκατασταση απο apkmirror νεοτερη εκδοση απο αυτή τoυ play store αλλά τιποτα. Παιδευομαι ενα μηνα. Λες και μου κρατανε μουτρα και δεν μου την δίνουν. Τι μπορει να συμβαίνει. Συσκευή note 10 plus με μαμα ρομ. Προχθες αναβαθμιστήκαμε και σε android 11 αλλα παλι η νυχτερινή λειτουργία στο facebook δεν ερχεται.
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις καμια ιδέα γιατι δεν εχω την επιλογή νυχτερινής λειτουργίας? Εχω κανει τα πάντα, μα τα παντα. Απεγκαταστασεις , εκκαθαρίσεις δεδομένων, cache, εκανα εγκατασταση απο apkmirror νεοτερη εκδοση απο αυτή τoυ play store αλλά τιποτα. Παιδευομαι ενα μηνα. Λες και μου κρατανε μουτρα και δεν μου την δίνουν. Τι μπορει να συμβαίνει. Συσκευή note 10 plus με μαμα ρομ. Προχθες αναβαθμιστήκαμε και σε android 11 αλλα παλι η νυχτερινή λειτουργία στο facebook δεν ερχεται.

Μάλλον θέμα Facebook είναι. Ίσως να μη το δίνει παντού. Άσχετα από συσκευές ή λογισμικό ή έκδοση Facebook.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τον κάδο που τον βρίσκεις στο Facebook από το κινητό; Όταν σβήνω μια δημοσίευση με γράφει από κάτω μετάβαση στον κάδο. Ο κάδος που βρίσκεται;;; :worry:

Έψαξα στις ρυθμίσεις κλπ πουθενά δεν τον βρήκα!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά ακούω για κάδο στο φουμπου

 

 

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Ναι, όταν σβήνεις ένα ποστ σε βγάζει από κάτω μετάβαση στον κάδο. Κι εγώ πρώτη φορά το είδα. Ψάχνω να βρω στις ρυθμίσεις και δεν το βρίσκω.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει επιλογη να μην παιζουν ολες οι ιστοριες αυτοματα με τη σειρα αλλα μονο αυτη που επιλεγω?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Οταν μπλοκαρουμε καποιον στο facebook μπλοκαρεται αυτοματα και στο messenger?

 

Φυσικά ...

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Slimsocial πλέον δεν υπάρχει;;;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Slimsocial πλέον δεν υπάρχει;;;

Slimsocial στα Windows Phones δεν ήταν; Καταργήθηκε;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Slimsocial στα Windows Phones δεν ήταν; Καταργήθηκε;

 

Αλήθεια μόνο εκεί ήταν; Ούτε που θυμάμαι;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...