Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διέγραψε το παλιό email ή κάνε ένα καινούριο που θα συνδέσεις με το fb και μετά θα το διαγράψεις (το email πάντα). 100% μόνιμο αποτέλεσμα δοκιμασμένα, σε 15 μέρες θα απενεργοποιηθεί μόνιμα! :)

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά το τέλος του Unfriends, βρέθηκε κάτι αξιόπιστο για να βλέπουμε ποιός μας διέγραψε;;;

εχω κατεβασει ενα app στο tablet,δε θυμαμαι τωρα πως ακριβως λεγεται αλλα ειναι περα για περα αξιοπιστο.Δειχνει ποιος σε διεγραψε,ποτε(ημερομηνια) καθως και αλλαγες στα στατους των φιλων σου οσο αφορα τις σχεσεις κτλ.

Το μονο αρνητικο που βρισκω ειναι οτι οταν διαγραψεις εσυ καποιον, σου το βγαζει στην λίστα των unfriend

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες ημέρες έχω παρατηρήσει ένα περίεργο bug στη συνομιλία του facebook: Όταν μιλάω με κάποιον και αυτός βγαίνει από την ιστοσελίδα, εξαφανίζεται από το παράθυρο της συνομιλίας ο πράσινος κύκλος όπως είναι λογικό. Αν όμως, ελαχιστοποιήσω το παράθυρο και το ξανανοίξω, τότε ο φίλος εμφανίζεται σα να'ναι online χωρίς όμως να είναι. Μετά από λίγο, όμως, εξαφανίζεται και πάλι.
Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω ότι δεν είναι το κατάλληλο topic για εφαρμογές για Android. Υπάρχει αρμόδιο forum.
Link to comment
Share on other sites

πως γίνεται ενώ είμαι off line σε κάποιον φίλο να φαίνομαι on line; τρώει κανα κόλλημα η σελίδα ή κάνω κάτι λάθος εγώ?
Link to comment
Share on other sites

Εχει χαζεψει το fb? Εκανα ενα status update και μου κανουν Like αλλα εγω πλεον δε το βλεπω στο προφιλ μου. ΠΡιν το εβλεπα αλλα δεν εβλεπα τα like. Τωρα πλεον δεν βλεπω τιποτα. Οταν παταω στην ειδοποιηση τοτε με πηγαινει απευθειας στο status update αλλα το βγαζει με κανενα Like...

 

Αντε βγαλε ακρη...

 

ΑΛλοι που ρωτησα το βλεπουν κανονικα στο προφιλ μου :lol:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Γινεται οταν παταω like σε καποια σελιδα που δεν ειναι κοινη με φιλους μου να μην το βλεπουν οτι το κανω ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις τι γίνεται? ξαφνικά βλέπω on line άτομα που οι ίδιοι μου λένε πως ειναι of line. :confused:

 

Το ίδιο λένε και οι φίλοι μου. :lol: Με βλέπουν on line ενώ δεν είμαι.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο λένε και οι φίλοι μου. :lol: Με βλέπουν on line ενώ δεν είμαι.

 

Τα ιδία κι εγώ,έχω καταντήσει ο άνθρωπος φάντασμα,μέχρι κι εγώ με είδα online από λογαριασμό φίλου ενώ δεν ήμουν μέσα:p

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!

Λίγο την βοήθειά σας... Ενώ στο facebook είμαι offline στους φίλους μου φαίνομαι online...

Πως και γιατί γίνεται αυτό;;;; Ηelp pleaseeeeeeeeee!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!

Λίγο την βοήθειά σας... Ενώ στο facebook είμαι offline στους φίλους μου φαίνομαι online...

Πως και γιατί γίνεται αυτό;;;; Ηelp pleaseeeeeeeeee!!! :rolleyes:

 

Ακριβώς από πάνω το ίδιο ρωτάνε τα παιδιά

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με έχει εκνευρίσει ότι στο chat δεν έχει πλέον τους φίλους σε αλφαβητική σειρά.. Υπάρχει τρόπος να το διορθώσω;
Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνω κοινοποιήση ,είτε μέσω φεις είτε μέσω άλλων σαιτ, αργεί πολύ να φανεί στην αρχική σελίδα...και μου σπάει λίγο τα νεύρα..
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζει κάποιος άλλος αυτή τη στιγμή πρόβλημα με τη συνομιλία του facebook; Με αποσυνδέει, γράφει ότι θα με συνδέσει αυτόματα, αποτυγχάνει, με συνδέει κανονικά αν κάνω επαναφόρτωση της σελίδας, αλλά μετά από λίγο πάλι γίνεται το ίδιο.
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζει κάποιος άλλος αυτή τη στιγμή πρόβλημα με τη συνομιλία του facebook; Με αποσυνδέει, γράφει ότι θα με συνδέσει αυτόματα, αποτυγχάνει, με συνδέει κανονικά αν κάνω επαναφόρτωση της σελίδας, αλλά μετά από λίγο πάλι γίνεται το ίδιο.

 

Ναι εδώ και πόση ώρα τα ίδια κάνει και σε εμένα. ...

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταντήσει αηδία πάντως η ιστορία με τις facebook pages! Έχω μια σελίδα και παλιότερα όταν δημοσίευα κάτι, φαινόταν στην αρχική σελίδα όλων αυτών που είχαν κάνει like στη σελίδα μου. Τώρα, μου ζητά το λιγότερο 4 ευρώ για να το δείξει σε περισσότερους και 16 για να το δείξει σε όλους! :mad:
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταντήσει αηδία πάντως η ιστορία με τις facebook pages! Έχω μια σελίδα και παλιότερα όταν δημοσίευα κάτι, φαινόταν στην αρχική σελίδα όλων αυτών που είχαν κάνει like στη σελίδα μου. Τώρα, μου ζητά το λιγότερο 4 ευρώ για να το δείξει σε περισσότερους και 16 για να το δείξει σε όλους! :mad:

 

:blink: αυτο πρωτη φορα το ακουω!!!!!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταντήσει αηδία πάντως η ιστορία με τις facebook pages! Έχω μια σελίδα και παλιότερα όταν δημοσίευα κάτι, φαινόταν στην αρχική σελίδα όλων αυτών που είχαν κάνει like στη σελίδα μου. Τώρα, μου ζητά το λιγότερο 4 ευρώ για να το δείξει σε περισσότερους και 16 για να το δείξει σε όλους! :mad:

 

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!! και σε λέει μετά οτι θα είναι τζάμπα το fb για πάντα.... Έτσι όπως πάει το fb θα τον φτάσει τον πάτο, απ την άλλη να ναι καλά και οι εναλλακτικές όπως το G+ που παίρνει τα πάνω του σιγά σιγά.

Edited by boombastic
ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

Αν και διαφωνώ με το αλλάζουν ξαφνικά οι οροί, για να έχει κάποιος page σημαίνει ότι έχει πάνω από 5.000 φίλους.

Πάει περισσότερο στην εμπορική εκμετάλλευση πλέον (διαφήμιση, πώληση κλπ) και ισως γι αυτό να βάζουν την πληρωμή.

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω Page για τον εαυτό μου ρε παιδιά. :p Δεν είμαι κανά ψώνιο. :p Facebook Page έχω για ένα χόμπι μου, για μια συλλογή μου που ανεβάζω φωτογραφίες.

 

Να ξεκαθαρίσω ότι αναφέρομαι σε Facebook page, όχι Facebook profile.

 

http://i1284.photobucket.com/albums/a577/b21models/Clipboard01.jpg

Edited by bomber21
Link to comment
Share on other sites

Θα μας τρελλάνει το φειςμπουκ.....:P

Αυτό που άκουσα απο μια πηγή είναι ,ότι κάποιους server του φεις θα τους στείλουν Σουηδία για να εκπέμπουν απο εκεί, για αυτό μάλλον τα τόσα προβλήματα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...