Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πλεον στο Facebook μενει κανεις εφοσον δηλωσει το κινητο του? Εγω δεν θελω να το δωσω και δεν μου δινει αλλη επιλογη. :mad:
Link to comment
Share on other sites

Πλεον στο Facebook μενει κανεις εφοσον δηλωσει το κινητο του? Εγω δεν θελω να το δωσω και δεν μου δινει αλλη επιλογη. :mad:

 

Εμενα δεν μου εχει ζητησει κινητο και δεν το εχω βαλει απο μονος μου.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μου εκανε disconnect απο τον λογαριασμο και οταν παω να συνδεθω μου ζηταει υποχρεωτικα τηλεφωνο... Ελεος... Μπορω να το αποφυγω???
Link to comment
Share on other sites

Μου εκανε disconnect απο τον λογαριασμο και οταν παω να συνδεθω μου ζηταει υποχρεωτικα τηλεφωνο... Ελεος... Μπορω να το αποφυγω???

 

Στα καλα καθουμενα disconnect ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μου εκανε disconnect απο τον λογαριασμο και οταν παω να συνδεθω μου ζηταει υποχρεωτικα τηλεφωνο... Ελεος... Μπορω να το αποφυγω???

 

Εγ παντως, δεν μπορεσα δυστυχως να το αποφυγω... :(

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως εδώ και καιρό μου ζητάει για σύνδεση το κινητό μου ή το e-mail. Πάντα το mail βάζω, και το ζητάει σε όλους τους τρόπους που πάω να συνδεθώ από το κινητό.. Από εφαρμογές και από explorer.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το βρίσκω τραγικό. Βάλτε το κινητό σας, γυρίστε το σε προσωπικό ώστε να μην το βλέπει κανείς.

Ούτως ή άλλως δε θα σας ενοχλήσει το fb, ούτε θα σας χρεώσει τίποτα.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου εχει ζητησει κινητο και δεν το εχω βαλει απο μονος μου.

 

ουτε σε μενα τιποτα...βαλτε ενα παλιο σας αριθμο ρε παιδες

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ουτε σε μενα τιποτα...βαλτε ενα παλιο σας αριθμο ρε παιδες

 

Σου στέλνει sms και ζητάει επιβεβαίωση

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα !!!

 

Εδω και 3-4 μερες στο facebook σε προσωπικο μηνυμα οταν επισυναπτω μια φωτογραφια δεν την δειχνει αλλα λεει μονο το ονομα του αρχειου με ενα κοκκινο Χ

 

Αυτα μονο με internet explorer

 

Με firefox και απο το κινητο δεν εχω προβλημα

 

Το εχει κι αλλος το ιδιο προβλημα ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

το ξερετε οτι μπορειτε να βαλετε το κινητο σας τηλεφωνο στο facebook και καθε φορα που μπαινεται σε αλλον υπολογιστη να μην τον αναγνωριζει και να λαμβανεται μυνημα στο κινητο σας και να βαζετε τον κωδικο αυτον για να αναγωριζει αυτο το σημειο προσβασης και να σας δωσει την προσβαση; . φοβερο διοτι πεφτουνε πολλα ατομα θυμα και τους κλεβουνε τον κωδικο και δεν μπορουνε να μπουνε στο facebook . οποτε με αυτον τον τροπο ο χρηστης λαμβανει μυνημα στο κινητο του και καταλαβαινει οταν καποιος προσπαθει να μπει με τον κωδικο του και επισης δεν μπορει να μπει , χωρις να εισαγει αυτον τον κωδικο απο το σημειο προσβασης για να αναγνωριστει .

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας και Χρονια σας πολλα. Εχω μια απορια.. Μπορω να διαγραψω το ιστορικο αναζητησης του fb? Δηλαδη οταν πηγαινω να γραψω ενα ονομα στην αναζητηση στο fb να μη μου πεταγονται πρωτοι οσοι ειχα ξαναδει παλιοτερα?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας και Χρονια σας πολλα. Εχω μια απορια.. Μπορω να διαγραψω το ιστορικο αναζητησης του fb? Δηλαδη οταν πηγαινω να γραψω ενα ονομα στην αναζητηση στο fb να μη μου πεταγονται πρωτοι οσοι ειχα ξαναδει παλιοτερα?

Όχι (δυστυχώς).

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ξέρει κανείς αν γίνεται να μην εμφανίζεται οποιοδήποτε like και σχόλιο κάνω σε μια φωτογραφία στους φίλους μου; Δηλαδή αυτό καταντάει σπαστικό. Ό,τι κάνεις, να εμφανίζεται στα νέα των άλλων...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ξέρει κανείς αν γίνεται να μην εμφανίζεται οποιοδήποτε like και σχόλιο κάνω σε μια φωτογραφία στους φίλους μου; Δηλαδή αυτό καταντάει σπαστικό. Ό,τι κάνεις, να εμφανίζεται στα νέα των άλλων...

οχι, δεν γινεται αυτο ... ετσι θελει να λειτουργει το Facebook, ωστε να ενημερωνονται ολοι οι φιλοι για οτιδηποτε νεωτερο εχει συμβει και ειδικοτερα οταν αυτο αφορα τις φωτογραφιες τους και μαλιστα να ενημερωνονται και ολοι ωστε να πραξουν αναλογα αν θελουν (γι αυτο και δεν το δινουν στα privacy settings ωστε να μπορει να το αλλαζει καποιος)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ξέρει κανείς αν γίνεται να μην εμφανίζεται οποιοδήποτε like και σχόλιο κάνω σε μια φωτογραφία στους φίλους μου; Δηλαδή αυτό καταντάει σπαστικό. Ό,τι κάνεις, να εμφανίζεται στα νέα των άλλων...

 

οντως ειναι σπαστικο..οχι τοσο στην αρχικη...αλλα πανω δεξια τα εχει αναλυτικοτατα..και ετσι καποιος μπορει να δει την φωτογραφια σου η καμια δημοσιευση σου...ειναι σπαστικο και ας μην εχει το δικαιωμα να κανει σχολιο η να κανει αρεσκω

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

οχι, δεν γινεται αυτο ... ετσι θελει να λειτουργει το Facebook, ωστε να ενημερωνονται ολοι οι φιλοι για οτιδηποτε νεωτερο εχει συμβει και ειδικοτερα οταν αυτο αφορα τις φωτογραφιες τους και μαλιστα να ενημερωνονται και ολοι ωστε να πραξουν αναλογα αν θελουν (γι αυτο και δεν το δινουν στα privacy settings ωστε να μπορει να το αλλαζει καποιος)

 

Μ@λ@κιες του FB. Τελοσπάντων. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

παιδια παω να μπω facebook απο το κινητο και λεει οτι δεν επαληθευεται το email μου τι να κανω??

αυτο δεν εχει σχεση με το κινητο, μαλλον καποιο χαρακτηρα δεν πατας καλα και δεν σε βρισκει το συστημα, ξαναγραψτους εναν-εναν, αλλιως διαλεξε να σου αποστειλουν υπενθυμιση του κωδικου ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδιά.έχω ένα πρόβλημα στο φέισμπουκ.ανεβάζω φωτογραφίες και ενώ γίνεται κανονικά η διαδικασία δεν τις λέπω πουθενά μετά. σε ορισμένες από αυτές μάλιστα μου κάνουν λάικ αλλά πάλι δεν τις βλέπω.σε άλλους τις εμφανίζει και σε άλλους όχι.ξέρετε γιατί γίνεται αυτό; και 2ον τα λάικ που μου κάνουν στις φωτογραφίες ή τα σχόλια επίσης δεν μπορώ να τα δω.Τι γίνεται;Τα έχει παίξει τελείως το φέισμπουκ;;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδιά.έχω ένα πρόβλημα στο φέισμπουκ.ανεβάζω φωτογραφίες και ενώ γίνεται κανονικά η διαδικασία δεν τις λέπω πουθενά μετά. σε ορισμένες από αυτές μάλιστα μου κάνουν λάικ αλλά πάλι δεν τις βλέπω.σε άλλους τις εμφανίζει και σε άλλους όχι.ξέρετε γιατί γίνεται αυτό; και 2ον τα λάικ που μου κάνουν στις φωτογραφίες ή τα σχόλια επίσης δεν μπορώ να τα δω.Τι γίνεται;Τα έχει παίξει τελείως το φέισμπουκ;;;

 

ειναι προβλημα του facebook αυτο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα δεν ξερω εαν αναφερθει αλλα μπορουμε να κανουμε like ή dislike ( μου αρεσει ή δεν μου αρεσει) πατωντας απλα το πληκτρο L του πληκτρολογιου μας. Εμενα τωρα μου το ειπανε και δεν το ηξερα!!. Γνωριζουμε εαν υπαρχει αλλη λειτουργια του facebook με τα πληκτρα του πληκτρολογιου;

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα δεν ξερω εαν αναφερθει αλλα μπορουμε να κανουμε like ή dislike ( μου αρεσει ή δεν μου αρεσει) πατωντας απλα το πληκτρο L του πληκτρολογιου μας.

υπαρχει "dislike button" στο facebook ??? εμενα δεν μου το βγαζει, δεν το βλεπω πουθενα εννοω ... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...