Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορω απο διαγραφώ απο το facebook και πώς;
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Μπορω απο διαγραφώ απο το facebook και πώς;

 

Πλήρης διαγραφή: https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Απενεργοποίηση: Θα πας στο «Λογαριασμός», «Ρυθμίσεις Λογαριασμού» και θα πας στο τέλος που λέει «Απενεργοποίηση Λογαριασμού».

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω. Μολις διαγραφηκα. Εχουν σβηστει ολα τα στοιχεια μου ή όχι; και αν θελησω να ξαναμπω μετα απο 5-6 μηνες θα μπορω με τους ιδιους κωδικούς;
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Τα στοιχεια παντα παραμενουν στην database τους ειτε διαγραφεις ειτε οχι,βεβαια με αυτην την διαγραφη δεν ξερω αν γινεται να ξαναχρησημοποιησεις τα στοιχεια.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ενημερωτικα:

εφοσον σκεφτεσαι να γυρισεις πισω μετα απο 5-6 μηνες, θα μπορουσες απλα να κανεις απενεργοποιηση λογαριασμου ;)

 

παλι προβληματα με το chat και την online mode...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως αυτο εκανα;;;;.........:blink:

 

"You have deactivated your Facebook account. You can reactivate your account at any time by logging into Facebook using your old login email and password. You will be able to use the site like you used to.

Thanks,

The Facebook Team"

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

απο οτι φαινεται,ναι. απενεργοποηση εκανες. δοκιμασε τωρα να μπεις με τω στοιχεια σου. αν σε βαλει, σημαινει οτι εκανες απενεργοποιηση
Link to comment
Share on other sites

Κανένας δεν «φεύγει» εντελώς από το Facebook. Μπορείς απλά να απενεργοποιήσεις τον λογαριασμό σου και (ότ)αν αλλάξεις γνώμη να επιστρέψεις.

 

Δεν ξέρω φυσικά τι θα γίνει εάν αλλάξεις γνώμη σε 3-4 χρόνια, αν θα είναι ακόμη εκεί. Στις απενεργοποιήσεις πάντως το λέει ξεκάθαρα, You can reactivate your account at any time by logging into Facebook using your old login email and password. You will be able to use the site like you used to.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

VeCo, μιλανε για αυτη τη περιπτωση

https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

οπου δεν μπορεις να ξαναενεργοποιησεις τον παλιο λογαριασμο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν 2 χρόνια είχα ένα λογαριασμό στο facebook & δεν είχα σβήσει τίποτα απο επαφές φίλων κλπ απλώς έκανα απενεργοποιήση του λογαριασμού μου & λέω μια μέρα δεν μπαίνω έτσι απο περιέργεια? παρόλο που έχω αλλάξει email ( και έχω κάνει και σε αυτό διαγραφή) , μπήκα κανονικότατα μέσα , λες και δεν το είχα σβήσει ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

VeCo, μιλανε για αυτη τη περιπτωση

https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

οπου δεν μπορεις να ξαναενεργοποιησεις τον παλιο λογαριασμο

 

Χμ, δεν την γνώριζα αυτή την επιλογή... :O

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

απο οτι φαινεται,ναι. απενεργοποηση εκανες. δοκιμασε τωρα να μπεις με τω στοιχεια σου. αν σε βαλει, σημαινει οτι εκανες απενεργοποιηση

 

με εβαλε κανονικα. τελικα απενεργοποιηση εκανα...(προσωρινή..οπως φαινεται)

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω...αυτά που γράφουμε στο chat αποθηκεύονται κάπου?
"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα, μήπως γνωρίζει κανείς πως κοστολογεί την διαφήμιση το facebook?

Το μόνο που βρήκα είναι οτι έχει να επιλέξεις αν το κόστος διαφήμισης θέλεις να είναι per click ή per views, επίσης σε ρωτάει ποσα διαθέτεις. Δηλαδή αν βάλω πχ. 10€ δεν μου λέει σε πόσο αντιστοιχεί ένα click ή ένα view. Ξέρει κανείς λεπτομέρειες?

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα. Θέλει μία φίλη μου να αλλάξει το όνομά της στο Facebook, αλλά δεν μπορεί. Ενώ τις λέει ότι θα ελεγχθεί και θα αλλαχθεί σε 24 ώρες, δεν γίνεται τίποτα. Εγώ προσπάθησα πριν από λίγο και άλλαξε αμέσως. Γιατί συμβαίνει αυτό;; :confused:

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Είχα δοκιμάσει και εγώ να το αλλάξω βάζοντας μία κινέζικη.. μου έβγαλε μήνυμα ότι θα ελεγχθεί και θα αλλάξει μέσα σε 24 ώρες αλλά τίποτα.

Ίσως να κρίνουν ότι δεν είναι έγκυρο..

Link to comment
Share on other sites

Είχα δοκιμάσει και εγώ να το αλλάξω βάζοντας μία κινέζικη.. μου έβγαλε μήνυμα ότι θα ελεγχθεί και θα αλλάξει μέσα σε 24 ώρες αλλά τίποτα.

Ίσως να κρίνουν ότι δεν είναι έγκυρο..

 

Μπορεί να μην δέχεται κινέζικους χαρακτήρες, αλλά αυτό που προσπαθεί να κάνει η φίλη μου είναι να αλλάξει το όνομά της. Από χ σε ψ χωρίς τίποτα περίεργα ώστε να καθυστερούν τόσο πολύ. Και το παράξενο είναι ότι έχει προσπαθήσει πολλές φορές. :worry:

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά ξέρετε αν υπάρχει τρόπος να κάνω block κάποιον από το chat του Facebook ?? Δηλαδή δεν θέλω να τον σβήσω από φίλο, απλά μερικές φορές ενώ είμαι online συγκεκριμένα κάποιος που έχω κάνει block να με βλέπει offline, γιατί αν πατάω αποσύνδεση, τότε με βλέπουν όλοι offline...

Πιστεύω να καταλάβατε τι εννοώ. Κάτι σαν το block του msn με λίγα λόγια ;)

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Mporeis να βαλεις αυτο το ατομο σε μια ομαδα και να πατας να εισαι offline Μονο στην ομαδα που θες....

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

εχει παραγινει το κακο με τις προσκλησεις στα παιχνιδια, στα τεστακια και στα γκρουπακια.

μπορω να κανω κατι να τις σβησω ολες μαζι? ή αναγκαστικα ignore σε καθε μια ξεχωριστα?

Link to comment
Share on other sites

Mporeis να βαλεις αυτο το ατομο σε μια ομαδα και να πατας να εισαι offline Μονο στην ομαδα που θες....

Ευχαριστώ για την απάντηση :)

 

εχει παραγινει το κακο με τις προσκλησεις στα παιχνιδια, στα τεστακια και στα γκρουπακια.

μπορω να κανω κατι να τις σβησω ολες μαζι? ή αναγκαστικα ignore σε καθε μια ξεχωριστα?

Νομίζω ότι στη σελίδα που τις βλέπεις στο πλάι έχει ένα πλαίσιο που πάνω λέει αιτήματα και από κάτω 1 προτεινόμενη σελίδα κλτ. και από κάτω προτάσεις και λέει κάποια άτομα για να τα κάνεις φίλους (συνήθως αυτά που έχετε πολλούς κοινούς). Δίπλα από τη λέξη αιτήματα πρέπει να έχει ένα κουμπί που λέει αγνόηση όλων, κάτι τέτοιο... Αν το πατάς νομίζω ότι φεύγουν όλα ;)

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο πηγα να σβησω μια φωτο μου στο facebook και μου βγαζει ενα μηνυμα ''You don't have sufficient permissions to do that.'' Τι παιζει??:confused:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...