Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Γεια σας! Ξερω οτι η ενημερωση στον καιρο ειναι με χρεωση! Υπαρχει καποιος τροπος να γινεται ενημερωση χωρις χρεωση; Και αν ναι pliz καντε το μου λιγο κατανοητο οσο γινεται! Ευχαριστω! :bow:

 

Ean exeis ti syskevi sou syndedemeni ston ypologisti mesw USB kai o ypologistis einai sto Internet... kaneis enimerwsi tou kairou xwris xrewsi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια καλησπερα σε ολους.απο σημερα ειμαι και εγω κατοχος.αν μππορει καποιος να μου πει που θα βρω χαρτες και εφαρμογες για το καινουργιο μου κινητο????ευχαριστω

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια καλησπερα σε ολους.απο σημερα ειμαι και εγω κατοχος.αν μππορει καποιος να μου πει που θα βρω χαρτες και εφαρμογες για το καινουργιο μου κινητο????ευχαριστω

 

google it :X

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Giati... pote tha bgei? :confused:

 

 

Ειχαν πει στα μεσα Δεκεμβριου αλλα η γνωστη για την συνεπεια της ACE τωρα λεει μεσα Ιανουαριου λογω καθυστερησης απο την HTC.

 

 

Ουπς....Για καποιο λογο δεν μου εμφανιστηκαν τα παραπανω πριν γραψω........Σορρυ.....

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Ειχαν πει στα μεσα Δεκεμβριου αλλα η γνωστη για την συνεπεια της ACE τωρα λεει μεσα Ιανουαριου λογω καθυστερησης απο την HTC.

 

 

Ουπς....Για καποιο λογο δεν μου εμφανιστηκαν τα παραπανω πριν γραψω........Σορρυ.....

μα η ace δεν εχει καμμια δουλεια με τα update(περαν του να δωσει τα ελληνικα)
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω το keyboard του diamond για το xperia.συγκεκριμενα εκεινο με το Τ9.Υπαρχει λινκ??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Pigaine me ton file explorer sou sto Destinator.exe kai me paratetameno patima epelekse copy sto pop-up menu. Meta pas sto fakelo /Windows/Start_Menu/Programs kai me paratetameno patima se keno xwro epilegeis paste-shortcut sto pop-up menu. Meta tha mporeis na to deis kanonika sta programmata sou.

 

Με παρατεταμένο πάτημα σε ένα κενό σημείο ανάμεσα στα εικονίδια (αν κατάλαβα σωστά), δεν εμφανίζει pop-up menu.

Τι κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ψαχνω το keyboard του diamond για το xperia.συγκεκριμενα εκεινο με το Τ9.Υπαρχει λινκ??

 

Το keyboard του Diamond (ή του Pro) δεν κάνει για τη συσκευή σου λόγο διαφορετικής ανάλυσης. Αυτό που θα ταιριάζει είναι του HD αλλά δύσκολο να το βρεις με τα ελληνικά.

 

Με παρατεταμένο πάτημα σε ένα κενό σημείο ανάμεσα στα εικονίδια (αν κατάλαβα σωστά), δεν εμφανίζει pop-up menu.

Τι κάνω λάθος;

 

Μέσα στον file explorer της συσκευής σου θα το κάνεις αυτό. Διάβασε ακριβώς τι έχω γράψει και θα το βρεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στον file explorer της συσκευής σου θα το κάνεις αυτό. Διάβασε ακριβώς τι έχω γράψει και θα το βρεις.

 

Μέσα στα προγράμματα είναι που δεν εμφανίζει pop up menu, ώστε να κάνω paste.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μέσα στα προγράμματα είναι που δεν εμφανίζει pop up menu, ώστε να κάνω paste.

 

Μα δεν λέω πουθενά να πας μέσα στα προγράμματα να κάνεις κάτι τέτοιο! :confused:

 

Αλλά με τον file explorer της συσκευής σου να πας στο φάκελο /Windows/Start_Menu/Programs και να κάνεις εκεί μέσα Paste Shortcut και όχι Paste.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν λέω πουθενά να πας μέσα στα προγράμματα να κάνεις κάτι τέτοιο! :confused:

 

Αλλά με τον file explorer της συσκευής σου να πας στο φάκελο /Windows/Start_Menu/Programs και να κάνεις εκεί μέσα Paste Shortcut και όχι Paste.

 

Επειδή όπως κατάλαβες έιμαι λίγο άσχετος, ο file explorer υπάρχει ή έπρεπε να τον έχω βάλει εγώ;

 

Σε κούρασα, το ξέρω...:O

Link to comment
Share on other sites

Wallpaper μου αλλαζει αλλα μονο στη κεντρικη οθονη με το ρολοι.

Τα υπολοιπα tabs (Προσωπα, μηνυματα, Αλληλογραφια, Εφαρμοφες....κτλ) μενουν στο λευκο φοντο. Αυτο το ασπρο πως φευγει? :( :(

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επειδή όπως κατάλαβες έιμαι λίγο άσχετος, ο file explorer υπάρχει ή έπρεπε να τον έχω βάλει εγώ;

 

Σε κούρασα, το ξέρω...:O

 

File Explorer εννοώ την "Διαχείριση αρχείων" που έχετε εσείς στις ελληνικές συσκευές σας. ;)

 

(Δεν με κουράζεις, θέλω και εγώ να το βρεις! :) )

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

File Explorer εννοώ την "Διαχείριση αρχείων" που έχετε εσείς στις ελληνικές συσκευές σας. ;)

 

(Δεν με κουράζεις, θέλω και εγώ να το βρεις! :) )

 

Το έφτιαξα!

Νόμιζα ότι file manager (διαχείριση αρχείων) και file explorer εννοούσες διαφορετικά πράγματα.

 

Μαθαίνω σιγά σιγά...

 

Χίλλια ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Wallpaper μου αλλαζει αλλα μονο στη κεντρικη οθονη με το ρολοι.

Τα υπολοιπα tabs (Προσωπα, μηνυματα, Αλληλογραφια, Εφαρμοφες....κτλ) μενουν στο λευκο φοντο. Αυτο το ασπρο πως φευγει? :( :(

 

Υποθέτω ότι το πρόβλημά σου είναι το theme που έχει η συσκευή σου. Μήπως να περάσεις το γνωστό μαύρο; Θα το βρεις εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ευχαριστω φιλε μου..

 

Επίσης, εάν θέλεις να κάνεις τη συσκευή σου να έχει το μενού του HD... δες εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει το wind-i30 δοκιμαστικά για ένα μήνα να δω αν με βολεύει, με 30 λεπτά ομιλία, 50 sms και 150mb internet. Αν με βολέψει όσων αφορά το internet θα πάρω το μεγάλο πακέτο. Η ερώτησή μου είναι αν υπάρχει τρόπος να ελέγχω το πόσο υπόλοιπο έχω ή κάποιο μετρητή για τα sms και τα δεδομένα.:)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η ερώτησή μου είναι αν υπάρχει τρόπος να ελέγχω το πόσο υπόλοιπο έχω ή κάποιο μετρητή για τα sms και τα δεδομένα.:)

 

Πολύ καλό μετρητή για δεδομένα συνιστώ το Spb Wireless Monitor.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...