Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να το κάνεις αυτό πρέπει να έχεις φτιάξει τα mb3 σου απο ένα πρόγραμμα που να παίρνει τίς πληροφορίες του cd (εξώφυλο και τίτλους ) από το internet και μετα να πας στον windows media player και να να κάνεις συνχρονισμό . Αλλιώς αν βάλεις το cd στον υπολογιστή ανοίξεις το media player και το κάνεις συνχρονισμό με το πόκετ και έχεις ανοιχτό το internet και είναι δηλωμένο το cd στο δύκτιο τότε θα στο κάνει αυτόματα :lol:

εδω εχει τη λυση για τα εξωφυλα http://discuss.pocketnow.com/showthread.php?t=23550,

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αποφασιστε ρε παιδια.... σαφως και ειναι πιο γρηγορο απο το αρτεμις εφοσον εχει διπλασια και παραπανω ταχυτητα επεξεργαστη απο το 3300.

 

 

File mou eixa to p3300..meta to cruise kai tora to diamond...

 

Sthn anoixth akroash einai prwto to cruise meta to p3300 kai meta to diamond...

 

Kai milaw gia sugrish mono kai mono sthn anoixth akroash...mhn mperdeuomaste...

Link to comment
Share on other sites

File mou eixa to p3300..meta to cruise kai tora to diamond...

 

Sthn anoixth akroash einai prwto to cruise meta to p3300 kai meta to diamond...

 

Kai milaw gia sugrish mono kai mono sthn anoixth akroash...mhn mperdeuomaste...

Σε γενική σύγκριση;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

File mou eixa to p3300..meta to cruise kai tora to diamond...

 

Sthn anoixth akroash einai prwto to cruise meta to p3300 kai meta to diamond...

 

Kai milaw gia sugrish mono kai mono sthn anoixth akroash...mhn mperdeuomaste...

 

ε βαλε μου και σε μια σειρα τις συσκευες αυτες με βαση τον ηχο σε παρακαλω... και πες μου αν ειχαν ολες το ιδιο επε3εργαστη ποια θα ελεγες οτι ηταν καλυτερη;

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι το κανω αλλιος με το Itunes κατεβαζω την εικονα που θελω να βαλω μετα δεξι κλικ στο τραγουδι kai μετα Get info > Artwork και μετα αντιγραφω την εικονα εκει και τελος.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι το κανω αλλιος με το Itunes κατεβαζω την εικονα που θελω να βαλω μετα δεξι κλικ στο τραγουδι kai μετα Get info > Artwork και μετα αντιγραφω την εικονα εκει και τελος.

 

αυτό θα είναι πολύ ενδιαφέρον για 500 τραγούδια ένα-ένα

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

αυτό θα είναι πολύ ενδιαφέρον για 500 τραγούδια ένα-ένα

 

ε ναι δεν ειναι για πολλα τραγουδια αυτο:)

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος γιατι οταν κανω εγκατασταση καποιες εφαρμογες δεν μου της διχνει στα προγραμματα ?
Link to comment
Share on other sites

αυτό θα είναι πολύ ενδιαφέρον για 500 τραγούδια ένα-ένα

 

Αμα γινει συγχρονισμος με media player του pc, το κακο ειναι οτι δημιουργει ενα φακελο για το καθε τραγουδι με εικονα και ηχο, αν φταιαξεις τα art (Mp3tag,MediaMonkey) και τα ενσωματωσεις στο τραγουδι ο μονος player που τα βλεπει ειναι ο s2p (πολυ καλος).

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια proxy settings πως βαζω για να μπω σε ασυρματο δικτυο. Δεν μπορω να βρω καπου ρυθμισεις

 

proxy στο ασυρματο? γιατι?

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Se genikh sugrish den to suzhtame....to diamond.

Σε ευχαριστώ. Απλά επειδή δεν έχω ασχοληθεί με htc, και αργότερα το Δεκέμβριο θα πάρω κινητό με επιδότηση, παρακολουθώ και αυτό το νήμα όπως και του Omnia και του Expiria.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

εδω εχει τη λυση για τα εξωφυλα http://discuss.pocketnow.com/showthread.php?t=23550,

 

Καλή και free λύση για ενσωμάτωση των εξωφύλων και των πληροφοριών μέσα στο αρχείο του mp3....

http://www.mediamonkey.com/

 

Αλήθεια αγορά απο που προτείνετε , Γερμανός ,Κσοσμοτέ λόγω ελληνικών ή απέξω(λογικά το Πλάισιο είναι το ίδιο με το να το αγοράζεις απέξω έτσι? )

Link to comment
Share on other sites

Αμα γινει συγχρονισμος με media player του pc, το κακο ειναι οτι δημιουργει ενα φακελο για το καθε τραγουδι με εικονα και ηχο, αν φταιαξεις τα art (Mp3tag,MediaMonkey) και τα ενσωματωσεις στο τραγουδι ο μονος player που τα βλεπει ειναι ο s2p (πολυ καλος).

 

το θέμα είναι τι κάνεις μέσα από το touchflo3D... έξω από αυτό, υπάρχουν πολλές λύσεις

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλή και free λύση για ενσωμάτωση των εξωφύλων και των πληροφοριών μέσα στο αρχείο του mp3....

http://www.mediamonkey.com/

 

Αλήθεια αγορά απο που προτείνετε , Γερμανός ,Κσοσμοτέ λόγω ελληνικών ή απέξω(λογικά το Πλάισιο είναι το ίδιο με το να το αγοράζεις απέξω έτσι? )

 

Ean to thema sou einai ..ena thes na glutoseis lefta to perneis apo exw...kai oxi apo to plaisio pou to dinei thn idia timh me to ellhniko...

 

Ean thes twra full ellhnika to perneis apo to cosmote ,germano,oteshop..

 

h epilogh dikh sou.

Link to comment
Share on other sites

Ean to thema sou einai ..ena thes na glutoseis lefta to perneis apo exw...kai oxi apo to plaisio pou to dinei thn idia timh me to ellhniko...

 

Ean thes twra full ellhnika to perneis apo to cosmote ,germano,oteshop..

 

h epilogh dikh sou.

 

Η αγγλική έκδοση έχει κανόνικα φαντάζομαι ελληνικά στα μηνύματα και λοιπά.

 

Απλά το μενού είναι αγγλικό παντού αν κατάλαβα καλά?

Link to comment
Share on other sites

Η αγγλική έκδοση έχει κανόνικα φαντάζομαι ελληνικά στα μηνύματα και λοιπά.

 

Απλά το μενού είναι αγγλικό παντού αν κατάλαβα καλά?

 

Nai h agglikh ekdosh exei ellhnika sto TF3D..kai prepei na to energopihseis...kai mhnhmata ean perasei to ellhniko plhktrologio...

 

Ean thes aggliko gia na exeis thn egguhsh partw apo to expansys.com.gr...ena thes aggliko xwris na se niazei h egguhsh tote partw apo to ebay.co.uk pou glutoneis akoma pio polla lefta...

Link to comment
Share on other sites

Nai h agglikh ekdosh exei ellhnika sto TF3D..kai prepei na to energopihseis...kai mhnhmatya ean perasei to ellhniko plhktrologio...

 

Ean thes aggliko gia na exeis thn egguhsh partw apo to expansys.com.gr...ena thes aggliko xwris na se niazei h egguhsh tote partw apo to ebay.co.uk pou glutoneis akoma pio polla lefta...

 

 

Σε ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις....με βλέπω στην παρέα σας.....σύντομα

Link to comment
Share on other sites

Στην δικια μου συσκευη δεν υπηρχε.Εχω την ρομ του Πανου(αν εχει αυτο σημασια)Η' θα το φτιαξεις μονος σου,η θα κατεβασεις 2 cad αρχειακια(ενα ενεργοποιησεις και ενα απενεργοποιησεις) που σου εδωσα πιο πισω.

 

Αυτο με τα 2 cab αρχειακια πως γινεται δεν το καταλαβα;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι τι κάνεις μέσα από το touchflo3D... έξω από αυτό, υπάρχουν πολλές λύσεις

 

Υποχρεωτικα συγχρονισμος με mp και το καθε album θα εχει τον φακελο του.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τα 2 cab αρχειακια πως γινεται δεν το καταλαβα;

 

Απλα περνας οποιο απο τα δυο θες να ενεργοποιησεις,και τα τρεχεις στην συσκευη σου.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=372263

 

Η' απο εδω.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=382548

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στον Γερμανό και το είδα με την ησυχία μου, δυστυχώς μου φάνηκε αρκετά δύσκολο να το συνηθίσω,απογοητεύτηκα,(δυσκολία στην μετάβαση των μενού) μάλλον γεράσαμε για ριζοσπαστική αλλαγή σε πλατφόρμες... δοκίμασα να γράψω sms αλλά μου έδειχνε το πλήρες πληκτρολόγιο με αποτέλεσμα να μπορώ μόνο με την γραφιδα να γράψω και όχι με το ένα δάχτυλο όπως στο παλιό μου κινητό k750i. Βλέπω να πηγαίνω σε κάτι ποιό κοντινό στο δικό μου, υπάρχει κάποιος άλλος που έκανε την μετάβαση από απλό κινητό στο Diamond να πεί την εμπειρία του μήπως και αλλάξω γνώμη; Πλέον τείνω προς το nokia N82 - N78.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, οδηγίες για εγκατάσταση του destinator 6 για touch diamond παίζουν πουθενά;

 

Έχουμε εμείς storage card?!?!

Γιάννης Χ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...