Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε Μανο αυτο εδω ειναι ..http://www.youtube.com/watch?v=8lJoelghkH8

αλλα ξεχνα την εγγυηση,και εαν κανεις καποιο λαθος μπορει να το καταστρεψεις,θελει προσοχη.

Εμενα δεν με ενδιεφερε η εγγυηση,και εαν δεν γινοταν ο ηχος θα αγοραζα αλλη συσκευη, αλλα αφου δουλευει δεν θελω τιποτα αλλο ,το διαμαντι μου εχει κατσει κουτι.και πλεον βλεπω video και ακουω ραδιο.

Να και 2 φωτο για το πως εγινε... Το κ750 το ειχα κλειστο πανω απο χρονο αλλα ξυπνησε και εβγαλε τις φωτο,χωρις κανενα προβλημα.:)

sos-ΠΡΟΣΟΧΗ μπορει να χαλασει η συσκευη,καποιος που δεν γνωριζει να μην ανοιξει την συσκευη.-sos

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σ'ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση!

Έχω αλλο 1 diamond που είναι "νεκρό" λόγω motherboard κ θα το επειχηρήσω εκεί για να δώ αν το πετύχω!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Μανο αφου εχεις και δευτερο κινητο δοκιμασε το,εαν δεν το πετυχεις βαζεις το κομματι ολοκληρο, και το καπακι απο την δευτερη συσκευη.

Απλα να σου πω οτι πρεπει να παρεις ενα καλο (πολυ μικρο) στραβοκατσαβιδο για να μην χαλασεις την κεντρικη βιδα,και μετα θα ακους το destinator μια χαρα :)

Τωρα εχω αλλο προβλημα μου το περνουν και βλεπουν μουσικα βιντεο που εχω μεσα και μου τρωνε γρηγορα την μπαταρια:cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Προσπαθω να συνδεθω στο ασυρματο δύκτιο του σπιτιου μου με το διαμάντι αλλα δεν τα καταφέρνω.Έχω βάλει σωστα όλες τισ ρυθμίσεις και τους κωδικούς ασφαλείας αλλα δεν θέλει να συνδεθει.Στο tab "Network adapters" όταν βάζω connect to work συνδέεται αλλα οπως είναι λογικο δεν εχω internet ενώ οταν βαζω connect to internet συνδεεται και αποσυνδέεται συνέχεια (δεν ξερω αν συνδέεται εικονικα αλλα σε σελιδα δεν μπαίνει). Καμμία ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κανείς να μας δώσει λινκ για ενα "νόμιμο" πρόγραμμα για το gps

 

Αν λέγοντας νόμιμο εννοείς ελεύθερο τοτε δεν νομίζω να βρείς κατι αξιόπιστο. Οπως και να έχει νομίζω οτι είσαι σε λάθος thread.

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει pm ή να δώσει κάποιο link για το που μπορούμε να βρούμε roms για το diamond?
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει pm ή να δώσει κάποιο link για το που μπορούμε να βρούμε roms για το diamond?

εδω http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=430

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει pm ή να δώσει κάποιο link για το που μπορούμε να βρούμε roms για το diamond?

 

 

Έχεις να προτείνεις κάποια?

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον ο φιλος μας κανει πλακα με το x600 γιατι και εγω αυτο ειχα,και ηταν σε ολα χειροτερο με πολλα προβληματα.Και σαν τηλεφωνο πολυ αθλιο,και σαν hardware,και σε ολα.Ιδικα στο θεμα με την μπαταρια μου εμενε στα χερια συνεχεια ,αφου την μια εδειχνε 77% και μετα απο 5 λεπτα 27%..

Εγω δεν δουλεψα το TFLO καθολου ,αλλα εβαλα το spb3.πολυ απλα εχεις ολλες τις συντομευσεις στα δαχτυλα..

το tflo μπορω να το απεγκαταστησω,για να κερδισω μνημη ??

 

Tι κάνει το spb3? :worry:

Εγώ το έχω συνηθίσει το tf3d αλλά με έχει κουράσει η καθυστέρησή του. (ορίτζινα ρομ :O)

 

Πλέον χρειάζομαι και μια βάση για να βάζω το diamond στο αυτοκίνητο. Καμμιά πρόταση? :wacko:

:)
Link to comment
Share on other sites

Πλέον χρειάζομαι και μια βάση για να βάζω το diamond στο αυτοκίνητο. Καμμιά πρόταση? :wacko:

 

Εγω πήρα μια universal απο το saturn με 15€ και είμαι πολυ ικανοποιημένος.Αν θυμαμαι καλά η μαρκα είναι hama και στο εσωτερικο έχει μαλακή επένδυση για να μην γρατζουναει το κινητο.Επισης στο κάτω μερος έχει κενο για τον φορτιστή αυτοκινήτου.

Link to comment
Share on other sites

Tι κάνει το spb3? :worry:

Εγώ το έχω συνηθίσει το tf3d αλλά με έχει κουράσει η καθυστέρησή του. (ορίτζινα ρομ :O)

 

Πλέον χρειάζομαι και μια βάση για να βάζω το diamond στο αυτοκίνητο. Καμμιά πρόταση? :wacko:

 

Κι εγω το ειχα συνηθισει το tf3d αλλα αποφασισα να δοκιμασω το spb3 για αλλαγη. Τo spb3 ουσιαστικα αλλαζει ολο το interface του κινητου σου. Προσωπικα μου αρεσει περισσοτερο και θεωρω οτι ειναι πολυ πιο ευελικτο (το προσαρμοζεις στα μετρα σου), πιο γρηγορο και με πολυ καλυτερες συντομευσεις.

 

Βαση αυτοκινητου (με ευκαμπτο βραχιονα :p)

http://cgi.ebay.com/WINDWIELD-CAR-MOUNT-HOLDER-FOR-HTC-GSM-TOUCH-DIAMOND_W0QQitemZ120448340344QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item1c0b47d178&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A4|39%3A1|72%3A1205|293%3A1|294%3A200

Link to comment
Share on other sites

Δώστε ρε παιδιά ένα λινκ με πμ για την τελευταία έκδοση γιατί έχω χαθεί στο xda... :O

 

εχεις μηνυμα...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Δώστε ρε παιδιά ένα λινκ με πμ για την τελευταία έκδοση γιατί έχω χαθεί στο xda... :O

 

ok, το βρήκα, thanks! :)

 

 

εδιτ: πάρα πολύ καλό και βολικό φαίνεται με μια 1η ματιά!

:)
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια

μπορειτε να μου πειτε σε τι τιμες κυμαινονται σημερα τα διαμαντακια?

ως μεταχειρα αλλα κουτατα λεω..

ευχαριστω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Προσπαθω να συνδεθω στο ασυρματο δύκτιο του σπιτιου μου με το διαμάντι αλλα δεν τα καταφέρνω.Έχω βάλει σωστα όλες τισ ρυθμίσεις και τους κωδικούς ασφαλείας αλλα δεν θέλει να συνδεθει.Στο tab "Network adapters" όταν βάζω connect to work συνδέεται αλλα οπως είναι λογικο δεν εχω internet ενώ οταν βαζω connect to internet συνδεεται και αποσυνδέεται συνέχεια (δεν ξερω αν συνδέεται εικονικα αλλα σε σελιδα δεν μπαίνει). Καμμία ιδέα?

 

κανείς δεν έχει παρόμοιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Εχω προβλημα με το touchflo 3d και δεν εχω ιδεα τι πρεπει να κανω για να το ενεργοποιησω.Αν μπορειτε.....Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

κανείς δεν έχει παρόμοιο πρόβλημα?

ειχα κι εγω καποιο προβλημα καποτε με το wireless.εβαζα τις ρυθμισεις σωστα αλλα τιποτα.τελικα αλλαξα τις ρυθμισεις απο WPA2 σε WPA και δουλεψε.ελπιζω αυτο να σε βοηθαει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...