Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως μια χαρά ξυπνάω το πρωί. Το μόνο κακό είναι ότι εάν ενεργοποιήσεις το παιζνιδάκι που έχει και έχεις ανοιχτο το g-sen σου βγάζει την πίστη μέχρι να πας την μπάλα στο τέλος.

 

Ερώτηση: Με τον resco explorer σε πιο φάκελο μπορώ να βρώ τα εικονίδια απο τα programs? Γιατι έχω σβήσει ενα και δεν έχει φύγει το εικονίδιό του.

 

windows/start menu

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

windows/start menu

 

thanks!:up:

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Δημιούργισε ένα φάκελο μεσα στο Internal strorage htc cabs, και πέρνα μέσα εκει οτι cab έχεις. Μετά με τον file manager του διαμαντιου βρες το cab πατα μια φορά πάνω του και θα κάνει μόνο του Install.(Eγώ τουλάχιστον αυτό κάνω για να έχω και μια τάξη).;)

 

 

Ευχαριστω πολυ ειμαι λιγο ασχετος το εκανα και παιζει .

Να υποθεσω οτι το ιδιο ισχυει και για τα θεματα ?

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
cοοκed rom ηθελα να πω athanaso77 μπερδευτηκα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

 

Μια βοηθεια στο πως γινεται η εγκατασταση και πως δουλευει?

Ευχαριστω!

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μια βοηθεια στο πως γινεται η εγκατασταση και πως δουλευει?

Ευχαριστω!

 

Diabase to thread sto link pou sou esteila kai tha bgaleis akri.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα...

γιατι όταν επιλεγω keyboard και έχω επιλέξει ελληνική γλώσσα,τα κουμπιά είναι στα αγγλικά...????

επίσης ενώ επιλέγω κεφαλαία, γράφει μόνο το πρωτο γράμμα κεφαλαίο και μετά το γυρίζει σε μικρά..????

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα...

γιατι όταν επιλεγω keyboard και έχω επιλέξει ελληνική γλώσσα,τα κουμπιά είναι στα αγγλικά...????

 

Start>settings>input>options>language>diale3e ellhnikh

 

επίσης ενώ επιλέγω κεφαλαία, γράφει μόνο το πρωτο γράμμα κεφαλαίο και μετά το γυρίζει σε μικρά..????

Πάτα 2 φορες το caps lock.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Start>settings>input>options>language>diale3e ellhnikh

 

επίσης ενώ επιλέγω κεφαλαία, γράφει μόνο το πρωτο γράμμα κεφαλαίο και μετά το γυρίζει σε μικρά..????

Πάτα 2 φορες το caps lock.

 

Το caps lock το έκανα..thanks..

έναρξη-ρυθμίσεις-εισαγωγή-επιλογές σ'αυτό το menu δεν έχει κάποια επιλογή για γλώσσα ώστε να επιλέξω Ελληνικά...:O:O:O

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Pio entypwsiako alla den exei eksakribwthei akoma omws to kata poso einai to idio aksiopisto me to pTravelAlarm. ;)
και μια που εγινε κουβεντα το pTravelAlarm ειναι καλυτερα να μπαινει στην εσωτερικη μνημη η δεν πειραζει;
Link to comment
Share on other sites

και μια που εγινε κουβεντα το pTravelAlarm ειναι καλυτερα να μπαινει στην εσωτερικη μνημη η δεν πειραζει;

 

 

εγώ το έχω στην internal storage και δεν εχω κανενα προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εγώ το έχω στην internal storage και δεν εχω κανενα προβλημα...
thanks γιατι ειναι που ειναι λιγη η εσωτερικη μου αν την γεμισω αστα να πανε,αρε τυχεροι με το diamont:)
Link to comment
Share on other sites

στο p3300 το ειχα στην καρτα μνημης στο diamond στη συσκευη,ποτε δεν ειχα προβλημα ετσι η αλλιως.κατι αλλο ποιο backup ειναι πιο αξιοπιστο εγω προτιμαω το resco αλλα στο xda λενε για spb

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Το caps lock το έκανα..thanks..

έναρξη-ρυθμίσεις-εισαγωγή-επιλογές σ'αυτό το menu δεν έχει κάποια επιλογή για γλώσσα ώστε να επιλέξω Ελληνικά...:O:O:O

 

Η συσκεή σου είναι απο Ace Hellas;

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
και μια που εγινε κουβεντα το pTravelAlarm ειναι καλυτερα να μπαινει στην εσωτερικη μνημη η δεν πειραζει;

 

Βάλτο κανονικά Γιάννη στην κάρτα σου και δεν θα έχεις ποτέ πρόβλημα. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

θα το δοκιμασω το sprite,το diamond το εχω σεταρει και ειναι στα μετρα μου το μονο που μου λειπει απο το Ν95 ειναι το shake sms υπαρχει κατι αντιστοιχο? δεν εχω βρει τιποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Sorry ρε παιδιά,πήγα εδώ : http://www.htc.com.gr/download.html και κατέβασα αυτό : Touch Diamond - Ελληνικά έκδοση 1.2.3.2 ενα αρχείο με όνομα HTC_Touch

αλλά πως να το εγκαταστήσω,με τι ανοίγει?:cry:

The light at the end of the tunnel will be switched off until further notice!

 

Xperia Mini ST15i

Rage Kernel v2.7

ROM Xperia Mini Flush78_v6.5 S Edition FINAL

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάπου είχε πάρει το μάτι μου ένα thread για να μη φαίνονται τα γράμματα στο "Start" στην πάνω μπάρα, αλλά μόνο το εικονίδιο. Όμως δε το ξαναβρίσκω με τίποτα, μήπως γνωρίζετε κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...