Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gia oti pio episimo... sto forum tis ACE Hellas.

 

Alliws...tilefwnise sto 801-11-97000. To tilefwno gia ta katastimata Cosmote na se enimerwsoun pou yparxoun diathesimes syskeves.

 

Πηρα τηλεφωνο στον παραπανω αριθμο κ μαντεψτε τι πρωτοτυπο μου ειπαν...δεν υπαρχει πουθενα δαθεσιμο αυτη τη στιγμη:X

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ενημέρωσαν ότι μέσα στην εβδομάδα θα είναι διαθέσιμο σε όλα τα καταστήματα (Cosmote-ΓΕΡΜΑΝΟΣ-ΟΤΕ). Επίσης , από το e-cosmote.gr έκανε παραγγελία γνωστός μου την Παρασκευή και του είπαν ότι θα παραλάβει αύριο (Τρίτη 15/7/2008). Καθ'όλο το Σαββατοκύριακο στο συγκεκριμένο site υπήρχε η δυνατότητα παραγγελίας.
Link to comment
Share on other sites

είναι δυνατο το τηλεφωνο να υποστηριξει καποια απο τις παραπάνω εφαρμογες?

η δεχεται καποιο αλλο προγραμμα που να τα υποστηριζει?

μεσω wifi ennoeitai..

πρωτη φορα είμαι έτοιμος να παρω WM συσκευη κ δεν ειμαι κ πολυ εξοικιωμένος..

ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις καμια ιδεα η καπιο tools το οποιο να αλλαζει το backround ολου του TF3D και οχι μονο του HOME?

Δηλαδη να αλλαζει η εικονα ολων των tab και οχι μονο της πρωτης...

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να ρωτησω κατι.τπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορω να βλεπω το χρονο κλησεων εξερχομενων?επισης νομιζω οτι το tweak να μη σβηνει η οθονη κατα την διαρκεια κλησης δεν παιζει σε μενα.ειναι με τις ωρες του.η συσκευη εχει την τελευταια rom (αγγλικο).το igo8 μου κανει κατι εκνευριστικα κλικ και μονο οταν ξετικαρω τον ηχο απο την ρυθμισεις σταματαει.το προγραμμα ειναι warez κ οχι αυθεντικο.τι πλοηγο συστεινετε?υπαρχει τροπος οταν ειμαι στο ευρετηριο κ πατωντας συνεχεια το κατω πληκτρο να βγαλει ελληνικο αλφαβητο ωστε να με παει στο αρχικο γραμμα των ελληνικων επαφων μου?πως μπορω να εμφανισω την φωτο του αλμπουμ στο τραγουδι που παιζει,οπως στα ηδη περασμενα κομματια μουσικης που εχει η συσκευη?λογικα με καποιο track editor?στο touch flo μενου το εικονιδιο του internet ειναι στατικο κ δεν εχει κινηση οπως ειχα δει σε ενα βιντεακι στο youtube κατα την παρουσιαση της συσκευης.αυτα.σας κουρασα,αλλα οποιος μπορει κ εχει τη διαθεση να μου απαντησει θα χαιρομουν ιδιαιτερα.
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
επισης νομιζω οτι το tweak να μη σβηνει η οθονη κατα την διαρκεια κλησης δεν παιζει σε μενα.

Se alles ROM paizei kai se alles oxi.

τι πλοηγο συστεινετε?

Destinator 7

υπαρχει τροπος οταν ειμαι στο ευρετηριο κ πατωντας συνεχεια το κατω πληκτρο να βγαλει ελληνικο αλφαβητο ωστε να με παει στο αρχικο γραμμα των ελληνικων επαφων μου?

Se aggliki syskevi oxi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το αγορασα το τιμημενο πριν μιση ωρα απο γερμανο:D(ελληνικοτατο 600 ευροπουλα)εντυπωσεις σε λιγο:)
only Apple
Link to comment
Share on other sites

το αγορασα το τιμημενο πριν μιση ωρα απο γερμανο:D(ελληνικοτατο 600 ευροπουλα)εντυπωσεις σε λιγο:)

 

Kaloriziko kai na to xairese...

Link to comment
Share on other sites

Περασα το πρωι απο oteshop ερυθραιας, και η υπευθηνη μου δηλωσε με σιγουρια οτι δεν φερνουν συσκευες HTC. :wacko:

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Επίσης , από το e-cosmote.gr έκανε παραγγελία γνωστός μου την Παρασκευή και του είπαν ότι θα παραλάβει αύριο (Τρίτη 15/7/2008). Καθ'όλο το Σαββατοκύριακο στο συγκεκριμένο site υπήρχε η δυνατότητα παραγγελίας.

 

Επιβεβαιωνω! Πριν λιγη ωρα μου απεστειλε mail το e-cosmote.gr πως το στείλανε. Λογικά αυριο θα είναι στα χέρια μου :)

Τζαμπα ασχολουμουν και ετρεχα σε μαγαζια... online τα παντα... καλυτερα ετσι.

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Περασα το πρωι απο oteshop ερυθραιας, και η υπευθηνη μου δηλωσε με σιγουρια οτι δεν φερνουν συσκευες HTC. :wacko:

 

Mhpws den tha eprepe na einai upeuthinh.....:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

το εχω και φορτιζει,σαν διαστασεις/εξωτερικη εμφανιση δεν παιζεται:)Τραγικο να δινεις 600 ευροπουλα και να μην εχει μια θηκη στη συσκευασια:mad:(πριν 2 χρονια οταν αγορασα το αρτεμις ειχε θηκη μεταφορας)
only Apple
Link to comment
Share on other sites

το εχω και φορτιζει,σαν διαστασεις/εξωτερικη εμφανιση δεν παιζεται:)Τραγικο να δινεις 600 ευροπουλα και να μην εχει μια θηκη στη συσκευασια:mad:(πριν 2 χρονια οταν αγορασα το αρτεμις ειχε θηκη μεταφορας)

 

 

Mporeis na parageileis mia thikoula apo to ebay me 7e mazi ma ta metaforika ...para polu kalh opws ekana egw...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...