Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε και χωρίς το Answer Keys Disabler. To ASyncKiller δεν παίζει κάποιο ρόλο.

 

thanks!!!

έκανα κάποιες δοκιμές και όλα καλά..γιατι το έκανε αυτο?υπάρχουν εκδόσεις για το Answer Keys Disabler?μηπως είναι κάποιο bug?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ειναι ελληνικη αυτη;:confused:

 

¨Οχι! Μου διέφυγε η λέξη ελληνική.:D Αλλά κ εγώ είχα φαγωθεί να πάρω το διαμάντι με ελληνικά απο την ace και την πρώτη ώρα που το πήρα στα χέρια μου το άλλαξα στα αγγλικά.:) Για την ελληνική δες εδώ

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
έκανα κάποιες δοκιμές και όλα καλά..γιατι το έκανε αυτο?υπάρχουν εκδόσεις για το Answer Keys Disabler?μηπως είναι κάποιο bug?

 

Ποια έκδοση έχεις; Γενικώς έχουν εμφανιστεί bugs κάτι που είναι λογικό εξάλλου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δες και εδώ my friend.

 

Αυτη δεν ειναι ελληνικη. Ειναι φτιαγμένη από Ελληνα :!: :!: :!: :!:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτη δεν ειναι ελληνικη. Ειναι φτιαγμένη από Ελληνα :!: :!: :!: :!:

 

Δεν έχει σχέση το ένα με το άλλο, θα μπορούσε να είναι και ελληνική... αλλά απλά η συγκεκριμένη δεν είναι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση έχεις; Γενικώς έχουν εμφανιστεί bugs κάτι που είναι λογικό εξάλλου.

 

v.0.5.1..τελευταία πιστευω..να έβαζα μια πιο παλια και δοκιμασμένη?

και κατι άλλο στο destinator πως κανω την οθόνη σε Landscape...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
v.0.5.1..τελευταία πιστευω..να έβαζα μια πιο παλια και δοκιμασμένη?

 

Καλό θα είναι να το δοκιμάσεις και εάν σου δουλεύει σωστά, φρόνιμο θα ήταν να ενημερώσεις και τον developer για το συγκεκριμένο bug.

 

και κατι άλλο στο destinator πως κανω την οθόνη σε Landscape...

 

Εάν πριν ανοίξεις το Destinator είσαι σε landscape mode... έτσι θα ανοίξει και το Destinator.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα είναι να το δοκιμάσεις και εάν σου δουλεύει σωστά, φρόνιμο θα ήταν να ενημερώσεις και τον developer για το συγκεκριμένο bug.

 

 

 

Εάν πριν ανοίξεις το Destinator είσαι σε landscape mode... έτσι θα ανοίξει και το Destinator.

θα δοκιμασω και βλέπουμε..

thanks..

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σχέση το ένα με το άλλο, θα μπορούσε να είναι και ελληνική... αλλά απλά η συγκεκριμένη δεν είναι.

 

Εγω δεν είπα οτι δεν θα μπορούσε, απλώς εκανα τη διόρθωση στο post που την ανεφερε σαν Ελληνικη. Τιποτε αλλο. Και εγω αυτη εχω by the way.

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει αλλάξει κάποιος το χρώμα των bars όπως εδώ;

 

http://i35.tinypic.com/ienv38.jpg

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

η αυτόματη περιστροφή ήταν διαθέσιμη σε όλες τις εφαρμογές...

 

Δες εδω

και ορισε ποιες εφαρμογες θες να περιστρεφοντε αυτοματα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει αλλάξει κάποιος το χρώμα των bars όπως εδώ;

 

http://i35.tinypic.com/ienv38.jpg

 

Ποιον bars? Δοκιμασε κανα θεμα, να ειναι vga.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ποιον bars? Δοκιμασε κανα θεμα, να ειναι vga.

 

Όσα θέματα έχω δοκιμάσει έχει τρελαθεί το διαμάντι. Δείχνει οτι ναναι ώρα, ημερομηνία, αντί για Wind μου βγάζει άλλα δίκτυα. Στο xda λέει σε 1,93 rom να μην βάλουμε θέματα. Ως bars λέω αυτά.

 

http://i35.tinypic.com/2zqdjck.jpg

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όσα θέματα έχω δοκιμάσει έχει τρελαθεί το διαμάντι.

 

To psaxnw kai egw na brw tropo na allaksw mono ta bars (xwris allagi thematos) alla den exw bgalei akri akoma. :confused: Pou tha paei omws...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

To psaxnw kai egw na brw tropo na allaksw mono ta bars (xwris allagi thematos) alla den exw bgalei akri akoma. :confused: Pou tha paei omws...

 

Αυτα τα αλλαζεις μεσα απο Εναρξη/ρυθμισεις/Σημερα.

play4free.gr | Το blog της δωρεάν διασκέδασης :)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτα τα αλλαζεις μεσα απο Εναρξη/ρυθμισεις/Σημερα.

 

Profanws den egina katanoitos giati milaw gia entelws diaforetiko pragma... prospathw na allaksw tis dyo mpares (top & bottom) apo to klassiko mavro se glossy 3D-look.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ειμαι σιγουρος οτι εχει ξανασυζητη8ει εδω μεσα αλλα δεν το βρισκω..

Αξιζει να παρω την 1340mAh μπαταρια της HTC για το diamond?

Απο την πλευρα της αυτονομιας εννοω , γιατι απο εμφανιση δεν με πειραζουν τα 2-3 χιλιοστα παραπανω.

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα αλλαζεις μεσα απο Εναρξη/ρυθμισεις/Σημερα.

 

Εκεί έχει μόνο 4 θεματάκια που δεν κάνουν το διαμάντι να φαίνετε ωραίο(άποψή μου):D .

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ειμαι σιγουρος οτι εχει ξανασυζητη8ει εδω μεσα αλλα δεν το βρισκω..

Αξιζει να παρω την 1340mAh μπαταρια της HTC για το diamond?

Απο την πλευρα της αυτονομιας εννοω , γιατι απο εμφανιση δεν με πειραζουν τα 2-3 χιλιοστα παραπανω.

 

1. Tha deis diafora alla min perimeneis entypwsiaka pragmata.

2. To paxos tha to katalabeis... tha xaseis tin delicati emfanisi tis syskevis. Tha exei to idio paxos me to Pro, mono pou ekeino exei kai ekswteriko pliktrologio.

3. Ean den pareis official to pisw kapaki den tha exei tin apolyti prosarmogi tou original.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Profanws den egina katanoitos giati milaw gia entelws diaforetiko pragma... prospathw na allaksw tis dyo mpares (top & bottom) apo to klassiko mavro se glossy 3D-look.

 

Φαντάζομαι κοιτάς και κατά xda μεριά ε; Σε μια rom που δοκίμασα για το Atom είχε την πάνω μπάρα ίδιο χρώμα και υφή σαν το wktask manager όταν επιλέξεις από το tab design "Force 3D design even if flat theme".

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι κοιτάς και κατά xda μεριά ε; Σε μια rom που δοκίμασα για το Atom είχε την πάνω μπάρα ίδιο χρώμα και υφή σαν το wktask manager όταν επιλέξεις από το tab design "Force 3D design even if flat theme".

 

αυτή η επιλογή είναι μόνο για τις εφαρμογές που ελαχιστοποιούμε.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

αυτή η επιλογή είναι μόνο για τις εφαρμογές που ελαχιστοποιούμε.

 

Καλά εννοείτε, απλά λέω ότι ο μάγειρας της rom είχε κάνει την πάνω μπάρα των windows ίδιο χρώμα και υφή με του Wktask...

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Profanws den egina katanoitos giati milaw gia entelws diaforetiko pragma... prospathw na allaksw tis dyo mpares (top & bottom) apo to klassiko mavro se glossy 3D-look.

 

Μια χαρα κατανοητος εγινες.

 

Οι μπαρες που θες να αλλαξεις δεν αλλαζουν με κανενα θεμα για το TF3D. Πρεπει να βρεις ενα θεμα για τα wm.6.1. Κυκλοφορουν απειρα στο internet.

play4free.gr | Το blog της δωρεάν διασκέδασης :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...