Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκιμασε να αλλαξεις και την 1 χωρα και την δευτερη μου σε κατι ασχετο και μετα περνα τις σωστες,μου το ειχε κανει στο 3650 αυτο και εφτιαξε ετσι

 

μονο μια χωρα εχω βαλει γιαννη,και δεν κραταει την κανονικη,με βγαζει φιλανδο:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

στις ρυθμισεισ να εχεις κεφαλαια ΗΗ

 

Σε ποιές ρυθμίσεις;;; Στο clock & alarms δεν εχει αυτό που λες.

 

 

edit: Το βρήκα!!!;)

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τους χάρτες από την Symbian εκδοχή του Garmin σε αυτή του Diamond για Windows Mobile;
"LengthPro® Comment Lengthener™always keeps my comments lengthy!"
Link to comment
Share on other sites

lagoudakis εισαι σιγουρος? εγω παντως αυτους που χρησιμοποιω στο Ν95 βαζω και στο diamond

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια να ρωτησω και εγω κατι γιατι το παλευω απο χθες και δεν βγαζω ακρη ως ασχετος που ειμαι.Προσπαθω να συνδεσω ενα ατιμο Bleutooth, το συνδεω κανονικα, ομως τις περισσοτερες φορες (8στις10) δεν ακουγεται τιποτα...ουτε με ακουν ουτε ακουω...δηλ. για να καταλαβεται μονο οταν απενεργοποιω το Bleutooth του τηλ. λειτουργει ξανα κανονικα το τηλ. και μπορω να εχω ηχο στο ακουστικο του τηλ....το μπλε δοντι λειτουργει κανονικα το εχω δοκιμασει σε αλλο τηλ.(Το τηλ. μου κανει το ιδιο και με δευτερο μπλε δοντι που δοκιμασα).Μηπως πρεπει να κανω καποια ρυθμιση?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
lagoudakis εισαι σιγουρος? εγω παντως αυτους που χρησιμοποιω στο Ν95 βαζω και στο diamond
με βαζεις σε σκεψεις:Oλες να κανω λαθος;μιλατε για το προγραμμα η για τους χαρτες;γιατι ειχα ακουσει οτι ειναι αλλη η εκδοση για symbian και αλλη η εκδοση για wm,τι να πω να κανω τοσο λαθος;δηλαδη σου δουλευουν και στο νοκια και στο diamond;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χωρίς παρεξήγηση, έχετε πέσει πολλοί μαζεμένοι και είστε αδιάβαστοι.

Δεν σας το λέει αυτό κανας έμπειρος.

Το diamond ήταν η πρώτη μου συσκευή WM και δεν τόχω παραπάνω από μήνα.

Αλλά έριξα πολύ διάβασμα, πριν ακόμα έλθει στα χέρια μου.

Με ερωτήσεις αστραπή δεν μαθαίνετε.

Οι παλιοί κουράστηκαν να απαντάνε στα ίδια και στα ίδια.

Επειδή πράγματι είναι δύσκολο να ξεχωρίσετε τα post που σας χρειάζονται μέσα από 500 σελίδες, αν θέλετε να διαβάσετε λίγο, ρίξτε μια ματιά εδώ:

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=11231

 

Σας έχω μαζέψει όλα όσα χρειάζεστε και το που θα τα βρείτε.

Θυμιθείτε όμως: πρώτα διαβάζουμε - παιδευόμαστε μόνοι μας και μετά ρωτάμε.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

με βαζεις σε σκεψεις:Oλες να κανω λαθος;μιλατε για το προγραμμα η για τους χαρτες;γιατι ειχα ακουσει οτι ειναι αλλη η εκδοση για symbian και αλλη η εκδοση για wm,τι να πω να κανω τοσο λαθος;δηλαδη σου δουλευουν και στο νοκια και στο diamond;
το προγραμμα φυσικα ειναι διαφορετικο αλλα οι χαρτες ειναι ιδιοι και για wm/s60 :)

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το αγόρασα το Σάββατο και από τις πρώτες κι άλας γραμμές ένιωσα ότι καλά έκανα και επένδυσα το καθόλου ευκαταφρόνητο ποσό.

Ύστερα από την πολύωρη φόρτιση και μετά απο προσεχτική ματιά διαπίστωσα μια λευκή κηλίδα στο κέντρο της ομολογουμένως εξαιρετικής οθόνης. :mad::mad:

Το επιστρέφω αύριο στο Πλαίσιο για αντικατάσταση.

Γνωρίζει κάποιος εάν το αλλάζει άμεσα το Πλαίσιο ή θα πρέπει να το πάω στη ACE ιδιοχείρως.

Και εφόσον αντικατασταθεί , αλλάζει μόνο η οθόνη ή ολόκληρη η συσκευή ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

αν θέλετε να διαβάσετε λίγο, ρίξτε μια ματιά εδώ:

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=11231

 

Σας έχω μαζέψει όλα όσα χρειάζεστε και το που θα τα βρείτε.

Θυμιθείτε όμως: πρώτα διαβάζουμε - παιδευόμαστε μόνοι μας και μετά ρωτάμε.

 

Φιλε Te_salat

Εχεις δίκιο :O

Σε ευχαριστω για τις μαζεμένες πληροφορίες.

 

Φιλικά

FRM

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το αγόρασα το Σάββατο και από τις πρώτες κι άλας γραμμές ένιωσα ότι καλά έκανα και επένδυσα το καθόλου ευκαταφρόνητο ποσό.

Ύστερα από την πολύωρη φόρτιση και μετά απο προσεχτική ματιά διαπίστωσα μια λευκή κηλίδα στο κέντρο της ομολογουμένως εξαιρετικής οθόνης. :mad::mad:

Το επιστρέφω αύριο στο Πλαίσιο για αντικατάσταση.

Γνωρίζει κάποιος εάν το αλλάζει άμεσα το Πλαίσιο ή θα πρέπει να το πάω στη ACE ιδιοχείρως.

Και εφόσον αντικατασταθεί , αλλάζει μόνο η οθόνη ή ολόκληρη η συσκευή ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

ΝΟΜΙΖΩ οτι εχουν υποχρεωση επειδη ειναι καινουργιο (2 ημερων) να στο αλλαξουν επι τοπου. Να το απαιτησεις.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

ΝΟΜΙΖΩ οτι εχουν υποχρεωση επειδη ειναι καινουργιο (2 ημερων) να στο αλλαξουν επι τοπου. Να το απαιτησεις.

 

Το ιδιο νομίζω και εγω.

Χωρίς να λεω μεγάλες κουβέντες είμαι ετοιμος για όλα....!

:rtfm::chair:

 

Απο αυριο θα υπαρχει σχετικό Post για το αποτέλεσμα.

Οχι οτι εχει σημασία αλλά για να γνωρίζουμε σε ποια μαγαζιά θα πρεπει να απευθυνόμαστε και σε ποιά όχι (including ACE Hellas)!

Link to comment
Share on other sites

Απο τον Γερμανο εγω που το πηρα παντως μου ειπαν οτι μεσα σε 7 ημερες εαν βρω τιποτα ελατωματικο μπορω να το παω πισω και επιτοπου να μου δωσουν καινουργιο. :)
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Απο τον Γερμανο εγω που το πηρα παντως μου ειπαν οτι μεσα σε 7 ημερες εαν βρω τιποτα ελατωματικο μπορω να το παω πισω και επιτοπου να μου δωσουν καινουργιο. :)

 

Στο Πλαίσιο μου είπαν 14 ημερες απ την αγορά για ότι hardware πρόβλημα

 

Ειδωμεν .................!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως που είχα πρόβλημα με ένα κινητό που αγόρασα από το e-shop, μου είπαν για 7 μέρες και 30 λεπτά ομιλίας (μέχρι αυτά τα όρια) το αντικαθιστούν. Όπως και έγινε βέβαια, που αν και σε σχέση με την εγγύηση δεν εμπλέκεται το e-shop, αλλά κατευθείαν η Nokia, παρ' όλα αυτά το δέχτηκαν και αυτοί το έστειλαν στη Νοκια.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

ΠΑιδιά έχει δοκιμάσει κανένας την εφαρμογή Second Today; έχω βρεί αυτό το άρθρο
http://an-esorropoi.blogspot.com/2008/09/htc-diamond-who-needs-cooked-roms.html

και λεει οτι <<Έχουμε ορίσει το αριστερό softkey της οθόνης HOME του TF3D ως πλήκτρο ενεργοποίησης του Second Today και απλά του αλλάξαμε το όνομα στην οθόνη του Second Today από τις ρυθμίσεις της εφαρμογής για επιστροφή στο Home tab.>> Μήπως ξέρει κανείς πως αλλάζουμς τα softkeys;:confused:

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Εχει κυκλοφορησει πισω καλυμμα για το diamond που να ειναι απο ματ υλικο οπως αυτο του touch pro?
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

οταν προσπαθω να στειλω ενα τραγουδι με bluetooth σε κινητο ,συγκεκριμενα το παλιο μου s700 δεν περναει(αν και το αναγνωριζει)

και μου βγαζει το μηνυμα

system cannot write to the specified device

και σε ενα motorolla που δοκιμασα ειχε κολλησει και απλα περιμεναμε

στο qtek του αδελφου μου κανενα προβλημα

σε ενα αλλο κινητο ενω το πρωτο τραγουδι πηγε μετα στο δευτερο μου εβγαλε ενα μηνυμα σχετικα με OBEX?

καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

καποιο προγραμμα για να αντιγραψω τις επαφες απο νοκια στο diamond υπαρχη ? ευχαριστω :)

 

Κάντο με το Outlook

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

καποιο προγραμμα για να αντιγραψω τις επαφες απο νοκια στο diamond υπαρχη ? ευχαριστω :)

 

Πέρασε τις επαφές από το ΝΟΚΙΑ στον Outlook μέσω pc sweet και μετά από τον Outlook στο diamond μέσω activesync.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...