Jump to content

LG KF750


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aυριο θα το αγορασω και εγω το secret.Τι καρτα να του βαλω?2gb?

τοσο που εχουν πεσει οι τιμες βαλε μια 4 αρα να τραβας και βιντεο που ειναι τελειο οσο θες:)

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 179
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θέλω να αγοράσω κι εγώ το κινητάκι αυτό, βλέπω μεγάλη διαφορά στις τιμές μεταξύ Wind και μεταξύ Πλαισίου πάντως. 359 η Wind, 309 το Πλαίσιο!.. έλεος
Link to comment
Share on other sites

Επεσε αρκετα η τιμη του αν και ειναι σχετικα καινουργια συσκευη.Αξιζει να το αγορασεις.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Review & Photos: MobilMania.cz

 

 

http://img374.imageshack.us/img374/6555/pictb2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας παιδιά!

Δεν είμαι γνώστης των κινητών και γι'αυτό δεν επισκέπτομαι συχνά το forum,πάντα όμως όταν είναι να αγοράσω σας διαβάζω.

 

Θέλω να σας ρωτήσω λοιπόν , σκέπτομαι να αγοράσω το LG KF750 μιας και η τιμή του είναι τώρα πολύ λογική 310 ευρώ. Αλλά μου αρέσει και το SAMSUNG U900 που έχει παραπλήσια τιμή, όμως το κινητό που έχω εδώ και ένα χρόνο είναι το SAMSUNG G600 που του μοιάζει παρά πολύ...:(

 

Εσείς ποιο από τα δυο προτείνεται? Και γιατί? Δεκτές και άλλες προτάσεις στην ίδια κατηγορία τιμής βέβαια!

 

Σας ευχαριστώ πολύ!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται το Samsung!!!!!! Δε ξέρω τι λένε οι υπόλοιποι και πως είναι δυνατον να είναι ευχαριστημένοι απο το συγκεκρμένο κινητό! Μπαταρία για τα μπάζα, ένδειξη μπαταρίας( τοσο χάλια που θα σε αφήσει χωρίς κινητο πολλές φορές), ενταση ηχείου πολυ μέτρια, η οθόνη αφής απλά ενα δυσλειτουργικό μπλιμπλίκι καμια σχεση με την αφης του iphone αν κατι τετοιο φαντάζεσαι! Η τιμή του έχει πεσει πολυ αλλα σίγουρα και απο πολλα reviews που εχω διαβάσει αλλα και απο προσωπική εμπειρία το Samsung αποτελεί μια ασφαλέστερη επιλογή. Είναι ένα απο τα ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΙΝΗΤΑ που έχω χρησιμοποιήσει! Θα σου προτεινα να παρεις ένα sony που είναι και **** όποιο να' ναι αρκει να είναι sony, ή αμα διαθέτεις κατι παραπάνω και είσαι gadgeτακιας παρε ένa iphone να το φχαριστηθείς εσυ και να ζηλεύω εγ'ω!

 

ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά., όσοι είχαν πρόβλημα με το bluetooth, το έλυσαν? Το έχει ένας φίλος, έχουμε δοκιμάσει τα πάντα. Συνδέεται κανονικά αλλά αποστολή αρχείων, τίποτα.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Το ΜΟΝΟ αρνητικό για μενα είναι η μικρή διάρκεια ζωής της μπαταρίας.

 

Είναι εκπληκτικό κινητό κι αυτά που λέει ο φίλος για δυσλειτουργική οθόνη αφής κτλ. τα ακούω βερεσέ.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το secret ενα μήνα περίπου. Ξέρεται που μπορω να βρώ κανένα πρόγραμμα παιχνιδια wallpaper fonts κλπ; Το επίσημο σαιτ της LGgr είναι απαράδεκτο.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!

Σκεφτομαι να το πάρω τελικά το εν λόγω κινητό επειδη εχει πέσει πολύ η τιμή του, και στα λεφτα αυτα κατα τη γνώμη μου δεν βρίσκεις τόσο όμορφο και και με τόσο καλή κάμερα κινητό. Ομώς εχω μπερδευτει με κάποια αρνητικά σχόλια και θα ήθελα να μου πουν οι κάτοχοι του αν:

1) Εχει όντως πρόβλημα αυτονομίας? Η μπαταρία κρατάει κανα 2ημερο με νορμάλ χρήση? (Μόνο κλήσεις?)

2) Εχει όντως πρόβλημα στο συγχρονισμό με pc?

3) Εχει όντως προβλημα στην ανταλλαγη αρχείων μέσω bluetooth?

4) Από σήμα πώς πάει?

 

Κάθε άλλο σχολιο δεκτό. Ευχαριστω εκ των προτερων :)

Link to comment
Share on other sites

Koιτα,σχετικα με την αυτονομια,οντως δεν ειναι και οτι καλυτερο.Κραταει δυο μερες με πολυ νορμαλ χρηση.Για την μεταφορα δεδομενων μεσω bluetooth,μπα κανενα προβλημα πλεον οι τελευταιες συσκευες.Απο σημα μετρα προς καλα τα παει.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με τον συγχρονιμο δεν εχω pc με windows για να σε πω.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!

Σχετικά με το συγχρονισμό με PC (και συγκεκριμένα Vista?)

Μια χαρά συγχρονίζει με το outlook σε vista...

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι πολυ ωραιο. Αν βρει κανεις κανενα κινητο νεας γεννιας να κραταει πανω απο 2 μερες η μπαταρια του να μου το πει να το αγορασω. Εγω το πηρα χθες απο το Πλαισιο και δεν εχω κανενα προβλημα ουτε με bluetooth ουτε με συγχρονισμο(XP και Vista).Το θεμα αφης των πληκτρων ειναι συνηθεια.Τζαμι το κινητο σου λεω!!!!!!!!! Ξεχασα να σας πω οτι του εβαλα και μια micro sd 8 giga Kingston και πεταει το εργαλειο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας ! Θέλω να κάνω μια ερώτηση . Έχω το Samsung g600 και αποφάσισα να πάρω το LG KF750 , μπορώ να μεταφέρω τον τηλεφωνικό κατάλογο από το ένα τηλεφωνο στο άλλο μέσω PC ?:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας ! Θέλω να κάνω μια ερώτηση . Έχω το Samsung g600 και αποφάσισα να πάρω το LG KF750 , μπορώ να μεταφέρω τον τηλεφωνικό κατάλογο από το ένα τηλεφωνο στο άλλο μέσω PC ?:)

Ναι. Θα συγχρονίσεις και τα δύο σου κινητά με το outlook.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Koιτα,σχετικα με την αυτονομια,οντως δεν ειναι και οτι καλυτερο.Κραταει δυο μερες με πολυ νορμαλ χρηση.Για την μεταφορα δεδομενων μεσω bluetooth,μπα κανενα προβλημα πλεον οι τελευταιες συσκευες.Απο σημα μετρα προς καλα τα παει.

kalispera... exo thema me ton sigxronismo me pc (Xp) ti ginetai??? den petyxainei me tipota!!!

Davas
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

εγω εχω το secret κανα 3μηνο&δεν εχω αδιαιτερα προβληματα σε κατι,απλα το μονο που ξενερωσα οταν ειδα το viewty ειναι οτι το secret δεν χρησιμοποιει την εσωτερικη καμερα για φωτογραφικη&μου φανηκε μικρη η οθονη σε σχεση με το viewty...

αλλα το οτι το secret γραφει σε γρηγορη ειναι κατι το αξιολογο!

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

και εγω το κινιτο το εχω κανα 3μινο ειμαι ευχαριστιμενοσ πολι...γ τιν μπαρατια 2,5 μερεσ τοπ με τιλ αρκετα θα πω...οσο γ καποιοθσ ποθ ακοθσα τα ΒΤ δν λειτουργουν...το επαθα και εγο δν ειναι τπτ εκανα επαναφορα και ηταν οκ κ εκανα ενα ενα τισ ρυθμησησ που ηθελα...σο κατελιξα οτι φταιει η ασφαλεια δν μμπορεισ να κλιδοσεισ τιν συσκευει...

αυτα πιστευω να βοιθεισα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα να ρωτήσω κατι καθως δεν ετυχε να εχω lg.Τα LG κανουν update μεσω ιντερνετ η πρεπει να το παμε στο service? Η μηπως το συγκεκριμενο κινητο κανει apo internet update?
Link to comment
Share on other sites

Από αυτονομία με νορμάλ χρήση πώς τα πάει η συσκευή?

Και ποιές οι βασικές διαφορές από το viewty?

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

αυτονομια ειναι γυρω στις 2.5-3 μερες

διαφορεσ ειναι οτι γραφει και σε διπλη ταχυτητα και σε αργη,οτι εχει καλυτερα παιχνιδια που παιζονται με την κινηση,μικροτερη οθονη αυτο&μονο σε μια επιλογη γινετε αφης η οθονη.δεν ξερω καποια αλλα

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Θελω να ρωτησω σχετικα με το κινητο, 1)για το αν υποστηριζει θεματα εκτος απο τα δικα του τα εγκατεστημενα. Στις σχετικες ιστοσελιδες,Zedge και Ownskin δεν υπαρχει τιποτα

2) Για την αναβαθμιση του κινητου, αυτη γινεται απο το internet ή σε καποιο εξουσιοδοτημενο service? Σε περιπτωση βλαβης το κινητο παει στα κεντρικα της LG και σε ποσο καιρο επιδιορθωνεται? 3) Οποτε πατας καποιο πληκτρο ακουγεται ηχος και το κινητο δονειται. Καταργειται αυτη η λειτουργια? Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...