Jump to content

Η ταινιοθήκη των εφημερίδων και των περιοδικών


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι να πω..παταγα και δεν εμπαινε και το google δεν εβγαζε τιποτα!

Καμια λιστα παντως με τις ταινιες που θα δωσει δεν βλεπω...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καμιά εφημερίδα δεν αποκαλύπτει τα χαρτιά της εν όψη ανταγωνισμού..
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα απο την στιγμη που εχουν υπογραψει οπως λενε αποκλειστικα με την Warner δεν θα επρεπε να φοβουνται μην τους κλεψει κανενας την ταινια και την βγαλει πιο μπροστα απο αυτους ....
Xiaomi Redmi Note 4x - Lenovo Yoga Tablet 3 850 F - Lenovo A806 - Lenovo A820 - LG Optimus L5
Link to comment
Share on other sites

όχι αλλά δεν πρόκειται να κυκλοφορήσουν ΟΛΕΣ τις ταινίες της Warner αλλά μερικές. Διαλέγουν από τον κατάλογο που τους αφήνουν να δώσουν στην εφημερίδα ανάλογα με το τί δίνει η απέναντι εφημερίς
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι θα κάνω χαζομάρα, και κατά 100% θα το μετανιώσω για μια ακόμα φορά :O..

Αλλά αυτήν την Κυριακή θα το ρισκάρω να πάρω το "Θέμα" :ninja:.

Ίδωμεν για το τι θα αντικρίσω (αν και φοβάμαι ότι ξέρω)!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι θα κάνω χαζομάρα, και κατά 100% θα το μετανιώσω για μια ακόμα φορά :O..

Αλλά αυτήν την Κυριακή θα το ρισκάρω να πάρω το "Θέμα" :ninja:.

Ίδωμεν για το τι θα αντικρίσω (αν και φοβάμαι ότι ξέρω)!!!

 

Μη σκας, στη χειροτερη θα σου μεινει η "πολυτελης" θηκη και η "συλλεκτικη" αφισσα :lol:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Μη σκας, στη χειροτερη θα σου μεινει η "πολυτελης" θηκη και η "συλλεκτικη" αφισσα :lol:

Δεν έχεις άδικο :rolleyes:... (αν και θα τα πληρώσω λίγο ακριβά :lol::O)

Link to comment
Share on other sites

PS. Alotan σιγά μην έβαζε το Seom το Θέμα... πολύ ψαγμένο για αυτούς...:p

 

Προφανώς! Γι' αυτό κι εγώ κατάλαβα αμέσως ποιο ήταν το σωστό νησί.

Τι να κάνεις φίλε μου, ευσεβείς πόθοι.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την νέα προσφορά του Θέματος επειδή βλέπω πώς υπάρχει μια καχυποψία (όχι άδικα ;)) έχω να πώ πώς είναι μια καλή προσφορά η οποία θα κάνει τον ανταγωνισμό των προσφορών πιό έντονο.Επειδή κανείς δέν έχει πάρει το Θέμα να αναφέρει για την ποιότητα της ταινίας να αναφέρω πώς η Τροία που έδωσε το Θέμα την περασμένη Κυριακή είναι η αυθεντική έκδοση του εμπορίου με εικόνα 2.35/1,ήχο DD 5.1 (μέγεθος δίσκου 6+GB).Συνεπώς για μένα 4,25 Ευρώ για αυθεντικό DVD + εφημερίδα δέν είναι πολλά όταν το συγκεκριμένο DVD το βρίσκει κανείς στα καταστήματα έναντι 19Ευρώ.

 

Καλώς σας βρήκα :).

 

Καλώς όρισες!

 

Το θέμα το πήρα κι εγώ, αλλά πού να τολμήσω να το πω, δημόσια. Σ'αυτό το forum τέτοια δήλωση είναι απαγορευμένη :X

 

Τα παραπάνω στοιχεία ισχύουν. Φυσικά, η προσφορά δεν έχει καθόλου extras, υποθέτω ότι θα βρίσκονταν στο δεύτερο δισκάκι που θα ήταν πλεονασμός να περιμένουμε να δώσει το θέμα. Ήταν σε πλαστική slim θήκη, που δύσκολα σπάει.

 

Πάντως, και οι "Νύφες" που έδωσε το Έθνος, αλλά και το "Salvador" που έδωσε η Ελευθεροτυπία, ήταν πιο "πλούσιες" προσφορές, από αυτή του θέματος. Διπλής στρώσης και οι δύο. Ειδικά η Ελευθεροτυπία που δίνει άγνωστες ταινίες, έχει ακόμα μεγαλύτερο ενδιαφέρον.

Αντίθετα, το Βήμα ήρθε τέταρτο και καταϊδρωμένο. Με δύο, πάντως, DVD

 

Όσο για το νησί, το είχα δει στο σινεμά, αλλά με είχε απογοητεύσει. Όχι γιατί είναι κακή ταινία, θα την χαρακτήριζα μάλλον μέτρια, αλλά γιατί θα μπορούσε να είχε γίνει πολύ καλύτερη στα χέρια κάποιων άλλων δημιουργών.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα το πήρα κι εγώ, αλλά πού να τολμήσω να το πω, δημόσια. Σ'αυτό το forum τέτοια δήλωση είναι απαγορευμένη :X

 

http://www.swapmeetdave.com/Humor/Cats/Spy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Don't worry παίδες! Εγώ είμαι εδώ. Μόλις σκάει μύτη αφίσσα (συνήθως τις βάζουν Τρίτη για να'χουμε 4 μέρες μπροστά μας) θα σας λέω ποια ταινία να αναμένετε.

Αλήθεια, αν πάω σε κάνα φωτοτυπάδικο λέτε να μου τυπώσουν καμμία χάρτινη σαν αυτές που δίνουν οι εφημερίδες; Γιατί αν βάλει μερικές από όσες είδα που με ενδιαφέρουν, δε θέλω πλαστικές θήκες στη συλλογή μου.

Link to comment
Share on other sites

Α ούτε εσένα άρεσε!

ξαλάφρωσα.. νόμιζα θα μου την έλεγαν οι φαν του Bay.. :lol:

 

Καλά τα είπε ο termi21... Οι ποιοί; :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

To BHMA θα δώσει την Κυριακή το "Επίθεση στον σταθμό 13" http://www.imdb.com/title/tt0398712/ ,νομίζω έχει ξαναδωθεί :O

 

Η Ελευθεροτυπία θα δώσει το "The mark of Cain" http://www.imdb.com/title/tt0837800/

Samsung Galaxy Tab 10.1 ICS 4.0.4, stock

Samsung Galaxy S II Jelly Bean 4.1.2

Link to comment
Share on other sites

To BHMA θα δώσει την Κυριακή το "Επίθεση στον σταθμό 13" http://www.imdb.com/title/tt0398712/ ,νομίζω έχει ξαναδωθεί :O

 

Η Ελευθεροτυπία θα δώσει το "The mark of Cain" http://www.imdb.com/title/tt0837800/

 

αν δείτε μάζες γυναικείου πλυθησμού να τρέχει να αγοράσει Ελευθεροτυπία μη τρομάξετε! διάβασαν τι γράφει στην IMDB :

Plot Keywords: Iraq / Male Full Frontal Nudity / Character Name In Title

Link to comment
Share on other sites

Περα απο το "Male Full Frontal Nudity" η ταινια τι λεει;την εχει δει κανεις;αξιζει ή να κινηθω προς Θεμα μερια;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω ιδέα John.. :(

 

by the way:

 

Πρώτο Θέμα

Με την προσφορά του φιλμ Troy, το Πρώτο Θέμα πούλησε 272 χιλ. φύλλα την περασμένη Κυριακή (αύξηση 70 χιλ. φύλλα). Την ερχόμενη Κυριακή δίνει το 'Νησί'. Μη ξεχνάμε πάντως πως έχει πουλήσει και πάνω από 300 χιλ. χωρίς τόσο μεγάλη διαφημιστική καμπάνια και με τιμή 3 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Τα 300 χιλιαρικα πρεπει να ηταν στις αρχες-αρχες..παιζει και πρωτη Κυριακη.

οχι;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Ταινίες και βιβλία του Σαββατοκύριακου

 

Βήμα (Σάββατο) – Αναζητώντας το χαμένο χρόνο, από τη μεριά του Σουάν, του Μαρσέλ Προυστ (βιβλίο)

 

Βήμα (Κυριακή) – Assault on Precinct 13

 

Βήμα (Κυριακή) – Original Sin

 

Καθημερινή (Σάββατο) – Το ημερολόγιο των άγριων ζώων (ντοκιμαντέρ του BBC, 1o από 6)

 

Καθημερινή (Κυριακή) – Δεύτερος Παγκόσμιος Πόλεμος Η Συλλογή (το 7ο DVD από τα 12 του ντοκιμαντέρ)

 

Πρώτο Θέμα (Κυριακή) – The Island

 

Έθνος (Σάββατο) – Ιστορία της Μακεδονίας (2ος τόμος από 14)

 

Έθνος (Σάββατο) – Η Ανάσταση από το History Channel

 

Έθνος (Κυριακή) – Η αυτοκρατορία των λύκων

 

Ελευθεροτυπία (Σάββατο) – Βιβλίο 192 σελίδων με τίτλο 'Η επανάσταση του '17 και ο Λένιν'

 

Ελευθεροτυπία (Κυριακή) – The mark of Cain

 

Νέα (Σάββατο) – Κόμικ Disney (Οι Απίθανοι)

 

Ελεύθερος Τύπος (Σάββατο) – Οι τελευταίες μέρες του πλανήτη Γη, Α' μέρος

 

 

http://sport24.gr/media.asp

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον μονο στο εθνος της κυριακης θα καταληξω .... ισως και ελευθεροτυπια ...
Xiaomi Redmi Note 4x - Lenovo Yoga Tablet 3 850 F - Lenovo A806 - Lenovo A820 - LG Optimus L5
Link to comment
Share on other sites

 

Πρώτο Θέμα

Με την προσφορά του φιλμ Troy, το Πρώτο Θέμα πούλησε 272 χιλ. φύλλα την περασμένη Κυριακή (αύξηση 70 χιλ. φύλλα). Την ερχόμενη Κυριακή δίνει το 'Νησί'. Μη ξεχνάμε πάντως πως έχει πουλήσει και πάνω από 300 χιλ. χωρίς τόσο μεγάλη διαφημιστική καμπάνια και με τιμή 3 ευρώ.

 

 

Εγώ όπως είπα και παλιότερα πιστεύω οι πωλήσεις της 2ης εβδομάδας θα είναι πιο ενδεικτικές. Τώρα, όλοι εκείνοι που έτρεξαν να κάνουν book την εφημερίδα για το Troy ξέρουν την τιμή της και επίσης το έργο θα είναι λιγότερο "ελληνικό" από το Troy. Αν βάλει κάποια εφημερίδα τους "300" να δείτε τι έχει να γίνει :p

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όπως είπα και παλιότερα πιστεύω οι πωλήσεις της 2ης εβδομάδας θα είναι πιο ενδεικτικές. Τώρα, όλοι εκείνοι που έτρεξαν να κάνουν book την εφημερίδα για το Troy ξέρουν την τιμή της και επίσης το έργο θα είναι λιγότερο "ελληνικό" από το Troy. Αν βάλει κάποια εφημερίδα τους "300" να δείτε τι έχει να γίνει :p

 

Mετά από κάποια χρόνια, ίσως... :rolleyes::rolleyes:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα την διαφημιση για ΤΟ ΑΡΘΡΟ της κυριακης .

 

Εκτος απο την εφημεριδα που κυκλοφορει με την ταινια "Ρευκιαβικ " κυκλοφορει και μια εξτρα εκδοση που λεγεται "ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ " και απ'οτι καταλαβα ειναι 10 dvd απο το CSI :Las Vegas με τιμη 3 euros.

Xiaomi Redmi Note 4x - Lenovo Yoga Tablet 3 850 F - Lenovo A806 - Lenovo A820 - LG Optimus L5
Link to comment
Share on other sites

Τα 300 χιλιαρικα πρεπει να ηταν στις αρχες-αρχες..παιζει και πρωτη Κυριακη.

οχι;

 

Πρέπει να ήταν όταν έδωσε το 1ο DVD από Lord Of the Rings.

 

Τόσο καιρό διαβάζω τί εφημερίδα θα πάρει ο ένας και ο άλλος.Ήρθε ο καιρός να πώ και εγώ τις δικές μου επιλογές ;).

 

Καθημερινή σταθερά :)

Samsung Galaxy Tab 10.1 ICS 4.0.4, stock

Samsung Galaxy S II Jelly Bean 4.1.2

Link to comment
Share on other sites

Ναι θυμαμαι οταν το ειχε δωσει που δεν μπορουσαν οι φιλοι μου να βρουν εφημεριδα πουθενα ειχε γινει χαμος .
Xiaomi Redmi Note 4x - Lenovo Yoga Tablet 3 850 F - Lenovo A806 - Lenovo A820 - LG Optimus L5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...