Jump to content

Vector Master 590 (PNA)


killer_instinct
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που μπορω να βρω τα αρχεια αναβαθμισης της Dis ,τωρα που δεν υπαρχει , τουλαχιστον στην παλια της ιστοσελιδα;

Θελω να ξεκλειδωσω το vector 590 και να εγκαταστησω το μενου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 457
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατέβασε το μενού.είναι όλα μεσα

ευχαριστω γιαα την αμεση απαντηση,μια ερωτηση τωρα.

στο 590 δεν βλεπω την flash ,

με την γραμμη εντολων μου βγαζει το εξης μηνυμα:

(destination file already exists - specify -f to overwrite)

κανω την παραπανω διαδικασια ,και δεν συμβαινει τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Tην εσωτερική μνήμη δεν μπορείς να την δεις. Τι ακριβώς προσπαθεις να αντιγραψεις εκεί; όλα τα αρχεία για το μενού και το ξεκλειδωμα πάνε στην sd
Link to comment
Share on other sites

Tην εσωτερική μνήμη δεν μπορείς να την δεις. Τι ακριβώς προσπαθεις να αντιγραψεις εκεί; όλα τα αρχεία για το μενού και το ξεκλειδωμα πάνε στην sd

ευχαριστω και παλι,θελω να περασω το igo primo στη συσκευη,βαζω σε φορμαρισμενη (fat32) sd χυμα τα αρχεια,κανω hard reset ,βαζω την sd,soft reset, και δεν γινεται τιποτα.

μπορεις να μου εξηγησεις πως γινεται η ολη διαδικασια;

γιατι απο το forum ετσι οπως προσπαθησα εχω καταλαβει οτι γινεται!

Link to comment
Share on other sites

H διαδικασία φίλε ειναι αυτή που περιγράφεται στο http://www.navimania.gr/showpost.php?p=110452&postcount=1 και έχει και σχετικό βιντεο.
Link to comment
Share on other sites

H διαδικασία φίλε ειναι αυτή που περιγράφεται στο http://www.navimania.gr/showpost.php?p=110452&postcount=1 και έχει και σχετικό βιντεο.

Ευχαριστω , αλλα δεν μπορω να βρω το desktop.exe για να εχω αρχικα προσβαση στα windows.

Δεν ξέρω πως να χρησημοποιησω τα αρχεία ξεκλειδωματος της dis,γιατι η συσκευη δεν ειναι δικη μου αλλα μια απο τις περιπου 20 που εχουν πεσει κατα καιρους στα χερια μου,απλα γερναμε και ξεχναμε αυτα που λιγα χρονια πριν τα καναμε σε 5 λεπτα.

Βαζοντας την sd με τα αρχεια οπως περιγραφει το post δεν ξεκλειδωνει η συσκευη!

O.k. ,την βρήκα την άκρη , thanks any way!

Edited by manthos1969
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ το μενου του xroupista κανω ο,τι λεει στις οδηγιες, αλλα το vector δεν ξεκλειδωνει...Δεν βλεπει καν το αρχειο για να μπει στα windows.....
God grant me the serenity to accept the things I can not change. Courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...