Jump to content

Vector Master 590 (PNA)


killer_instinct
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι φιλε μου ετσι ειναι οπως τα λες. το destinator το γραφεις στην καρτα μνημης και μπορεις να τρεχεις και το προγραμμα τις dis οποτε θες. Δεν το χάνεις ,

 

 

προσοχή όμως να δώσεις τις εξής διαδρομές για να σου τρέξει το dest

α Η διαδρομή για το destinator7 είναι η εξής

SDMMC\Destinatorapps\Destinator7\Destinator.exe

 

Β) Η διαδρομή για το destinator6 είναι η εξής

SDMMC\Destinatorapps\Destinator\Destinator.exe

 

Για την κάρτα που ρωτάς επόμενο ειναι να την έχεις πάνω στο 590 αλλιώς ούτε το μενού δουλεύει ούτε τα προγράμματα πλοήγησης (εκτός το vector navigator software που είναι όπως έχουμε πει πολλές φορές στην κρυφή μνήμη της συσκευής my flash disk

 

καλη επιτυχεια:cool:

Πάντα στην ώρα και άμεσα στην βοήθεια....

 

Μπράβο xroupista.....

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 457
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Xroupitsa help αλλη μια ερωτηση οταν λες διαδρομη τι εννοεις??λοιπον εχω βαλει το προγραμμα dest 6 kai 7 στην καρτα,θα μπω μεσα στο windows και θα παω εκει που λεει device οπως το κανεις στο βιντεακι που εχεις ανεβασει και θα παω στην SDMMC\Destinatorapps\Destinator\Destinator.exe και διπλο κλικ στο destinator.exe???Aυτη ειναι η διαδρομη???help please....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
Link to comment
Share on other sites

Xroupitsa help αλλη μια ερωτηση οταν λες διαδρομη τι εννοεις??λοιπον εχω βαλει το προγραμμα dest 6 kai 7 στην καρτα,θα μπω μεσα στο windows και θα παω εκει που λεει device οπως το κανεις στο βιντεακι που εχεις ανεβασει και θα παω στην SDMMC\Destinatorapps\Destinator\Destinator.exe και διπλο κλικ στο destinator.exe???Aυτη ειναι η διαδρομη???help please....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

 

κοιτα φιλε μου .τα 2 destinator τα έχω στον ιδιο φάκελο DestinatorApps και μοιραζοντε τον ιδιο χαρτη.

 

αυτο που αναφερεις παραπανω ονομαζετε διαδρομη

αλλα για να τρέξει πατώντας το εικονίδιο απο το μενού εγώ το εχω καθορίσει

να είναι

α Η διαδρομή για το destinator7 είναι η εξής

SDMMC\Destinatorapps\Destinator7\Destinator.exe

 

Β) Η διαδρομή για το destinator6 είναι η εξής

SDMMC\Destinatorapps\Destinator\Destinator.exe

 

δηλαδη με πιο απλα λογια Μετονομαζεις τον φακελο SDMMC\Destinatorapps\Destinator\Destinator.exe

σε SDMMC\Destinatorapps\Destinator7\Destinator.exe

 

βάζεις δηλαδή ένα (7) στο φάκελο destinator. AYTO ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΕΞΕΙ ΤΟ DESTINATOR 7

εγω μαζι με το μενου που κατεβασες εβαλα και τους φακελους απο το destinator 6 kai 7

Αυτό το έκανα για ευκολία σας ώστε να αντιγράψετε τα αρχεία του destinator σας στους αντίστοιχους φακέλους ώστε να βρίσκουν κατευθείαν την διαδρομή που τους όρισα

 

Ο Κανονικός τρόπος ειναι άλλος για να αλλάζεις διαδρομές αλλά θα σε μπερδέψω περισσότερο .:lol:

 

αν δεν τα καταφέρεις σήμερα ξανααπασχολησε με αύριο μην ντρεπεσε

απλα τωρα σχολασα απο την δουλεια και ειμαι λιγο :hypno::lost::zzz:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

:confused:

κοιτα φιλε μου .τα 2 destinator τα έχω στον ιδιο φάκελο DestinatorApps και μοιραζοντε τον ιδιο χαρτη.

 

αυτο που αναφερεις παραπανω ονομαζετε διαδρομη

αλλα για να τρέξει πατώντας το εικονίδιο απο το μενού εγώ το εχω καθορίσει

να είναι

α Η διαδρομή για το destinator7 είναι η εξής

SDMMC\Destinatorapps\Destinator7\Destinator.exe

 

Β) Η διαδρομή για το destinator6 είναι η εξής

SDMMC\Destinatorapps\Destinator\Destinator.exe

 

δηλαδη με πιο απλα λογια Μετονομαζεις τον φακελο SDMMC\Destinatorapps\Destinator\Destinator.exe

σε SDMMC\Destinatorapps\Destinator7\Destinator.exe

 

βάζεις δηλαδή ένα (7) στο φάκελο destinator. AYTO ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΕΞΕΙ ΤΟ DESTINATOR 7

εγω μαζι με το μενου που κατεβασες εβαλα και τους φακελους απο το destinator 6 kai 7

Αυτό το έκανα για ευκολία σας ώστε να αντιγράψετε τα αρχεία του destinator σας στους αντίστοιχους φακέλους ώστε να βρίσκουν κατευθείαν την διαδρομή που τους όρισα

 

Ο Κανονικός τρόπος ειναι άλλος για να αλλάζεις διαδρομές αλλά θα σε μπερδέψω περισσότερο .:lol:

 

αν δεν τα καταφέρεις σήμερα ξανααπασχολησε με αύριο μην ντρεπεσε

απλα τωρα σχολασα απο την δουλεια και ειμαι λιγο :hypno::lost::zzz:

 

 

Καλημερα φιλε μου.καλα εσυ τοσο αργα σχολας???και λεω μετα για εμενα που σχολαω αργα.λοιπον τα φωτα σου θελω γιατι εχω σκιλιασει και θελω να τα καταφερω.σε ζαλιζω αλλα σε εμπιστευομαι..Λοιπον εχω κατεβασει το destinator. Στο μενου που κατεβασα απο εσενα και στην διαδρομη SDMMC\Destinatorapps εχεις δυο φακελους με την ονομασια destinator kai destinator 7.οκ??Εγω εβαλα αυτα που κατεβασα ολα μαζι μαζι με την γλωσσα και κατι αλλα αρχεια στο φακελο destinator.ok μεχρι εδω???Το destinator.exe που το βρισκω??Γιατι δεν το βλεπω???:confused:Δεν ξερω και κανεναν εδω στον χολαργο που μενω να ξερει να μου το φτιαξει και φοβαμαι μην κανω καμια πατατα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε xroupista σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!Τώρα το μηχάνημα το έχω στο service γιατί παροουσίασε κάποιο πρόβλημα με τον διακόπτη. Μόλις το πάρω θα το δοκιμάσω...

Θα μου επιτρέψεις να σε ξαναενοχλήσω εάν προκύψει κάποιο πρόβλημα. Και πάλι σ' ευχαριστώ. Η συμβολή σου στο site είναι πραγματικά πολύτιμη!!

Η Μουσική εξημερώνει τα ζώα!
Link to comment
Share on other sites

εβαλα το new menu2 στο 390 και όλα καλα...τωρα ομως που παω να το βαλω και στο 590 τροω πακετο..με λιγα λογια ακολουθω τις οδηγιες εγκαταστασης αλλα μου βγαζει μηνυμα μετα το hard reset οτι δεν βρισκει την sd ενω οταν ξαναφορτοσω το newmenu στην καρτα το βλεπει κανονικα..καμια ιδεα κανενας??
vector master 390 the ultimate PNA machine!!!
Link to comment
Share on other sites

εβαλα το new menu2 στο 390 και όλα καλα...τωρα ομως που παω να το βαλω και στο 590 τροω πακετο..με λιγα λογια ακολουθω τις οδηγιες εγκαταστασης αλλα μου βγαζει μηνυμα μετα το hard reset οτι δεν βρισκει την sd ενω οταν ξαναφορτοσω το newmenu στην καρτα το βλεπει κανονικα..καμια ιδεα κανενας??

 

 

Φιλε μου πηγαινε εδω http://www.navimania.gr/showthread.php?t=8905 και κανε οτι λεει ο φιλος xroupitsa.τα εχει αρκετα αναλυτικα και με video οποτε θα το κανεις οπως λεει και ολα καλα.εγω ετσι το εκανα και ειναι τελειο.

Link to comment
Share on other sites

εβαλα το new menu2 στο 390 και όλα καλα...τωρα ομως που παω να το βαλω και στο 590 τροω πακετο..με λιγα λογια ακολουθω τις οδηγιες εγκαταστασης αλλα μου βγαζει μηνυμα μετα το hard reset οτι δεν βρισκει την sd ενω οταν ξαναφορτοσω το newmenu στην καρτα το βλεπει κανονικα..καμια ιδεα κανενας??

 

Φιλε μου πηγαινε εδω http://www.navimania.gr/showthread.php?t=8905 και κανε οτι λεει ο φιλος xroupitsa.τα εχει αρκετα αναλυτικα και με video οποτε θα το κανεις οπως λεει και ολα καλα.εγω ετσι το εκανα και ειναι τελειο.

 

Καλησπέρα

Να ενημερώσω ότι άλλο το μενού για το 300 άλλο για το 380 και άλλο για το 590

για το 590 το έχω ανεβάσει και εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=199621&page=3

και εδώ

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=8905

και εδώ

http://www.gpspocketpc.gr/phpbb/viewtopic.php?t=2814

Αν βρεις κάπου πρόβλημα και δεν μπορείς να το περάσεις γράψε μήνυμα στην αντίστοιχη σελίδα

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Παρτε και ένα τουβλάκι… και από μένα για την οικοδόμηση των vector

Χτίστης δεν είμαι αλλά τα χέρια μου πιάνουν…!!!

Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΦΙΛΩΝ ΣΑΣ

Με πολύ μεράκι και με την συνεχή βοήθεια του δασκάλου μου bbbb κατάφερα να διαμορφώσω ένα μενού για το vector 590 και για το 300ρακι .

Δεν είχα σκοπό να τα ανεβάσω γιατί όπως παλιά που είχε αναφερθεί . κάποιοι εκμεταλλεύονται την σελίδα και όχι μόνο … και πουλούν γνώσεις και ξένο κόπο … με αντάλλαγμα λεφτά. Μου έτυχε μια περίπτωση και με κακοφάνηκε πολύ!!!

Οι λόγοι που κάνω αυτήν την κίνηση είναι

Α) ότι βοηθήθηκα από πολλούς εδώ .(bbbb Sakis70- Papajo-bpanos kαι άλλοι.) και οφείλω να ανταποδώσω και εγώ κάτι (έστω το ελάχιστο)

Β) Επειδή θεωρώ πως αυτή η σελίδα είναι τυχερή…και πολύτιμη για όλους μας.

 

ΤΟ LINK ΓΙΑ ΤΟ 590 ΕΙΝΑΙ

 

http://rapidshare.com/files/116946185/Menu_by_590_xroupista-bbbb.rar

 

 

 

ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ 29 ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ GPS ( ΚΡΑΤΑΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.)

 

ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ 590

 

1)Κάντε μοναχά ένα HARD RESET (Mε την κάρτα βγαλμένη από το 590)

Αφού κατεβάσετε το μενού για το 590 το αποσυμπιέζετε και

πετάτε τα περιεχόμενα του αρχικού φακέλου στην κάρτα μνήμης δηλ

1( φάκελο ΜιοΑutoRun ) –

2( φάκελο destinatorapps σε αυτoν θα εγκαταστήσετε τα προγράμματα πλοήγησης και τους χάρτες , για ευνόητους λόγους οι φάκελοι με τα προγράμματα πλοήγησης είναι κενοί.)

3( τα τρία αρχεία της DIS για να ξεκλειδώνει το 590 με την εγκατάσταση της κάρτας σε αυτό)

 

ΠΡΟΣΟΧΗ !!!

Α) Η διαδρομή για το destinator7 είναι η εξής  SDMMC\Destinatorapps\Destinator7\Destinator.exe Β) Η διαδρομή για το destinator6 είναι η εξής  SDMMC\Destinatorapps\Destinator\Destinator.exe Γ) Η διαδρομή για το IGO Plus είναι η εξής

 SDMMC\IGO\NavnGo.exe

Δ) ) Η διαδρομή για το IGO8 είναι η εξής

 SDMMC\Navi\ui_igo8.exe

 

Για την εγκατάσταση του μενού η διαδικασία είναι λίγο μπελαλίδικη.

Αφού βάλετε την κάρτα μέσα στο gps το ενεργοποιείτε και ξεκλειδώνει αυτόματα τρέξτε μέσα από τα windows sdmmc στο φάκελο ΜιοΑutoRun  φάκελο windows kai πατάτε το κίτρινο mortscript (θα σας βγάλει ένα καρτελάκι) πατάτε οκ ΕΠΕΙΤΑ ΚΑΝΤΕ ένα soft reset katω από την τρυπούλα

Μόλις ξανανοίξει πάτε μέσα πάλι από τα windows  SDMMC  στο φάκελο ΜιοΑutoRunSKIN kai βλέπετε το αρχείο menu mscr έγινε γκρι

Tο πατάτε και τρεμοπαίζει λίγο η οθόνη Mετά πατάτε το Χ (έξοδος) τέρμα πάνω ΔΕΞΙΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ και το νέο μενού ενεργοποιείτε

Και για την καλύτερη κατανόηση των παραπάνω ετοίμασα ένα μικρό βιντεακι που τρέχει μέσα από το windows player σας

 

http://rapidshare.com/files/113915037/video_590.rar

 

ΓΕΝΙΚΑ (προβλήματα –επεξηγήσεις –διάφορα) ΣΤΟ ΝΕΟ ΜΕΝΟΥ (590)

Στο 590 όλα λειτουργούν άψογα σε μένα. Όταν ενεργοποιείτε την συσκευή από πάνω θα αρχίσει να μετρά ανάποδα (κάνει ανάγνωση την κάρτα)

Oταν είστε στο μενού και σε κάποιες εφαρμογές εμφανίζετε μια μικρή μπάρα με 3 εικονίδια όταν καμιά φορά δεν μπορείτε να βγείτε από κάποια εφαρμογή πατάτε το Χ και σας επαναφέρει στο μενού. Έχει και ένα ηχειακι που μπορείτε να ρυθμίζετε τον ήχο η και να τον απενεργοποιείτε.

Για να απενεργοποιήσετε το 590 πατάτε το πλήκτρο πάνω δεξιά στην οθόνη και σας βγάζει ένα πινακάκι πατάτε standby (display off) και μετά οκ .Αν πατήσετε soft reset η hard reset θα χρειαστεί να ξανακάνετε την διαδικασία εγκατάστασης Το έχω μεταγλώττιση οπότε είναι εύκολο να το επεξεργαστείτε και να το καταλάβετε. πως δουλεύει

 

Παρακαλώ διαβάστε και τις γενικές οδηγίες στο επομενο μήνυμα μου για να αποφύγουμε άσκοπες ερωτήσεις.

Τον παλιό φάκελο SKIN που υπάρχει ήδη στην SD τον κρατάμε ή δεν χρειάζεται?

Link to comment
Share on other sites

Τον παλιό φάκελο SKIN που υπάρχει ήδη στην SD τον κρατάμε ή δεν χρειάζεται?

Σε απάντησα εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=174595&page=96

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Teleio το νεο μενου. Δεν υπαρχει τροπος να μενει ενεργοποιημενο και μετα απο hard reset οπως το παλιο ?
Link to comment
Share on other sites

Χθες περασα το νεο μενου που εβγαλαν τα παιδια και πρεπει να πω ειναι ειναι πολύ καλο. Το βιντεο βοηθαει στον να καταλαβει και ο πιο ασχετος (εγω) τι να κανει. Το μονο σπαστικο ειναι οτι οταν μενει απο μπαταρια το 590 πρεπει να ξανακανεις την διαδιασια απο την αρχη.

Ευχαριστουμε για ολα παιδια, συνεχιστε ακαθεκτοι.

Link to comment
Share on other sites

Χθες περασα το νεο μενου που εβγαλαν τα παιδια και πρεπει να πω ειναι ειναι πολύ καλο. Το βιντεο βοηθαει στον να καταλαβει και ο πιο ασχετος (εγω) τι να κανει. Το μονο σπαστικο ειναι οτι οταν μενει απο μπαταρια το 590 πρεπει να ξανακανεις την διαδιασια απο την αρχη.

Ευχαριστουμε για ολα παιδια, συνεχιστε ακαθεκτοι.

Προς το παρών φίλε μου Γιάννη μην το αφήνεις να μένει από μπαταρία

ο δάσκαλος bbbb κάτι σκαρφίστηκε για το πρόβλημα αυτό

αλλά το κακό είναι ότι προσπαθώ να το λύσω και δεν μου βγαίνει...:(

θα δούμε...:shifty:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου εχει κανει προβλημα το 590

πηγα απο εξυπναδα να δοκιμασω αν τρεχει και το παλιο μενου πανω απο το καινουριο

και μολις εκανα hard reset μου βγαζει το μηνυμα (error createFile failed on INI file) ειτε εχω την καρτα μνημης ειτε οχι κανει το ιδιο.

μηπως ξερει κανενας απο τους "γιατρους" να βοηθησει?

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Εχει σβηστεί το APShell.ini.Σύνδεσε τη συσκευή με το pc και ακολούθησε την διαδικασία που γράφω στο μήνυμα #10

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=199621

Link to comment
Share on other sites

Εχει σβηστεί το APShell.ini.Σύνδεσε τη συσκευή με το pc και ακολούθησε την διαδικασία που γράφω στο μήνυμα #10

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=199621

 

φίλε τι να σου πω

οτι και να σου πω ειναι λιγο σου.μακαρι να ηταν ολος ο κοσμος τοσο γρηγορος και τοσο εξυπηρετικος.

οτι φας χαλαλι σου

σε ευχαριστω παρα πολυ

Link to comment
Share on other sites

έτσι για πλάκα έκανα και εγώ φίλε μου ότι έκανες και εσύ...:D

έτσι για να δοκιμάσω τι συμβαίνει...

Θα με πείτε τρελό που το σκαλίζω και το χαλάω το μηχανάκι :tease:..

την έχω αυτήν την αρρώστια από μικρός..:lol: και το κάνω καθαρά από περιέργεια και για να δω ποσο ακομα θα κρατησει αυτο το θρυλικο 590 που εχω ..:lol::lol:

τελικά ο δάσκαλος δεν είναι μόνο δάσκαλος είναι και γιατρός.

έπαθα πλάκα...όταν δίνει κάτι είναι εγγυημένο και έχει και το αντίδοτο..

ενα μεγάλο ευχαριστώ:bow: δεν είναι ποτέ αρκετό φίλε μου για την αλληλεγγύη και τις γνώσεις που μας προσφέρεις.:):happy:;):thanks:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε xroupista τελικά πήρα το μηχάνημα V. 590 από το Service και εγκατέστησα με επιτυχία και το νέο σου μενού και το Destinator 7. Όλα δουλεύουν υπέροχα! Σου οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ καθώς και στο φίλο σου τον bbbb. Εξ αιτίας σας το μηχάνημα έχει γίνει 100 φορές καλύτερο!! Ήθελα να σε ρωτήσω εάν βάλω και κανένα άλλο πρόγραμμα πλοήγησης από αυτά που έχεις συντομεύσεις στην επιφάνεια εργασίας του μενού σου (iGo Plus κ.λ.π.)θα έχω κανένα πρόβλημα ή να γυρεύω τη δουλειά μου καλύτερα; Και πάλι σ' ευχαριστώ.:):):)
Η Μουσική εξημερώνει τα ζώα!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε xroupista τελικά πήρα το μηχάνημα V. 590 από το Service και εγκατέστησα με επιτυχία και το νέο σου μενού και το Destinator 7. Όλα δουλεύουν υπέροχα! Σου οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ καθώς και στο φίλο σου τον bbbb. Εξ αιτίας σας το μηχάνημα έχει γίνει 100 φορές καλύτερο!! Ήθελα να σε ρωτήσω εάν βάλω και κανένα άλλο πρόγραμμα πλοήγησης από αυτά που έχεις συντομεύσεις στην επιφάνεια εργασίας του μενού σου (iGo Plus κ.λ.π.)θα έχω κανένα πρόβλημα ή να γυρεύω τη δουλειά μου καλύτερα; Και πάλι σ' ευχαριστώ.:):):)

Γεια σου φίλε μου

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια και χαίρομαι που σου άρεσε η δουλειά μας.

Σιδερένιο το 590 σου και καλοδούλευτο :)

Τα εικονίδια για το igo6 kai ιgo8 τα έβαλα προαιρετικά στο μενού.

όποιος θέλει και τα έχει τα τρέχει.

Να υπενθυμίσω ότι ειδικά για το igo ότι αναφέρθηκαν βλάβες πολλές...

Είμαι και ο ίδιος παθών..σε ένα vector 300.

Παρόλα αυτά ο καθένας βάζει στο μηχανάκι του ότι θέλει και είναι υπεύθυνος αυτός για οτιδήποτε πάθει... Αν πάθει...!!!

Αν θελήσεις να τα αφαιρέσεις τα εικονίδια από το μενού πες μου να σε βοηθήσω ;)

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε μου

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια και χαίρομαι που σου άρεσε η δουλειά μας.

Σιδερένιο το 590 σου και καλοδούλευτο :)

Τα εικονίδια για το igo6 kai ιgo8 τα έβαλα προαιρετικά στο μενού.

όποιος θέλει και τα έχει τα τρέχει.

Να υπενθυμίσω ότι ειδικά για το igo ότι αναφέρθηκαν βλάβες πολλές...

Είμαι και ο ίδιος παθών..σε ένα vector 300.

Παρόλα αυτά ο καθένας βάζει στο μηχανάκι του ότι θέλει και είναι υπεύθυνος αυτός για οτιδήποτε πάθει... Αν πάθει...!!!

Αν θελήσεις να τα αφαιρέσεις τα εικονίδια από το μενού πες μου να σε βοηθήσω ;)

 

Και εγώ χάλασα με το igo ένα vector 380 και ένα vector 390. Και η dis το λέει: Τα vector έχουν κάποια "αλλεργία" με το igo. Πλέον παρόπλισα το πρόγραμμα, τουλάχιστον μέχρι να γίνει χρήσιμο, γιατί τώρα είναι ΜΟΝΟ για επίδειξη, αφού απο χάρτες είναι μάπα και δεν μπορείς να έχεις ειδοποίηση για κάμερες ΚΑΙ επικίνδυνα σημεία την ΙΔΙΑ στιγμή και δεν σε ειδοποιεί για υπέρβαση ταχύτητας,αφου ΔΕΝ έβαλαν τα όρια ταχύτητας των δρόμων στους ελληνικούς χάρτες. Τα όρια υπάρχουν στους ευρωπαικκούς δρόμους. ( Τα δόκίμασα με κόστος την βλάβη μητρικής στο 380). Η αντίστοιχη εταιρεία που ετοιμάζει τους χάρτες για την ελλάδα, μας έχει γραμμένους. Γι' αυτό την γράφω και εγώ.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΣ!!!:wink:

Και επαυξάνω φίλε μου..

θα πρέπει να στηρίξουμε μόνο την εταιρία που μας στηρίζει με τους χάρτες της.;)

και όχι αυτούς που παίζουν με τα νεύρα μας και μας περνούν για Μαμελούκους

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera

katarxin sorry gia greekenglish alla den ta pao kala me tin orthografia

agorasa to vector 590 apo ta carrefour

eime poli eyxaristimenos

ekana kai thn anavathmisi

epidi den eime kai poli sxetikos me afta ta mixanimata mia erotisi

mporei to mixanima me kapia anavathmisi h kati tetio na mas vgazei upsometriti

eyxaristo

draminos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...