Jump to content

Mini Cooper


aristidis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το cooper το S στρίβει πολύ καλά. Σε όλα τα περιοδικά αναφέρουν οτι έχει στήσιμο καρτ.. Απο οδηγική συμπεριφορά είναι πολύ κάλο. Οπως και απο φινέτσα είναι άπιαστο. Πιστεύω πάντως οτι είναι υπερτιμημένο-ακριβό.. Μην ξεχνάμε οτι μέσα στην τιμή περιλαμβάνεται και το ότι είναι η αναγέννηση ενός θρύλου... Από χώρους δεν έχει ΤΙΠΟΤΑ..
http://www.tuningnews.net/news/041206a/TN_hamann-gallardo-01.JPG
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 156
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

italian job φιλε μου

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Guest powerulez

lipon to saki to exei enas filos mou kai milame to aftokinito paei SFERA! :X

 

90xiliometra tin ora me tin 3h sto kivotio ena patima sto gazi kai oi 2 mprostinoi troxi den elegan na stamatisoun na "xerogirizoun'' :)

Link to comment
Share on other sites

Ακομα και με το 1600αρι που εκανα test drive οταν εψαχνα για αμαξακι μου εκαναν εντυπωση το πολυ καλο του πατημα στο δρομο!!! Απο γκαζακι μια χαρουλα ηταν με τα 115 αλογα οποτε με τα 163 δεν το συζηταω καν... ΣΦΑΙΡΑ!!

Θεωρω πραγματι οτι ειναι υπερεκτιμημενο δεδομενου οτι θα πρεπει να ειναι δευτερο αυτοκινητο λογο χωρων... αν και 2 ατομα ταξιδευουν με τις αποσκευες τους αρκετα ανετα!! Το θεμα ειναι αν χρειαστει να μεταφερθουν παραπανω ατομα...

Link to comment
Share on other sites

ε μικρος ειναι δεν ειναι και οικογενειαρχης πιστευω ακομα οποτε δε θα τον ενδιαφερουν και τοσο οι πισω χωροι,τουλαχιστον αυτος θα καθεται ανετα μπροστα οποτε τι τον νοιαζουν οι πισω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

italian job φιλε μου

 

 

Πλάκα πλάκα, τα cooperάκια που παίζουν στο italian job είναι φτιαγμένα πάνω από 200 άλογα... ένα από τα συγκεκριμένα δεν θα με χάλαγε καθόλου να έχω... :p :wink:

http://www.tuningnews.net/news/041206a/TN_hamann-gallardo-01.JPG
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα, τα cooperάκια που παίζουν στο italian job είναι φτιαγμένα πάνω από 200 άλογα... ένα από τα συγκεκριμένα δεν θα με χάλαγε καθόλου να έχω... :p :wink:

γιατι θα χαλαγε εμενα? :p ασε οταν ειχ αδει την ταινια ανω κατω ειχα γινει :rolleyes:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

E,νταξει ρε συ ταξιδιωτη!! Δεν χρειαζεται να εισαι οικεγενειαρχης για να δεις λιγο και τους χωρους... Και εγω 19χρονων ειμαι και την μια πηγαινω βολτα Πηλιο, την αλλη Ξανθη και γενικα πηγαινω αρκετες εκδρομες με την παρεα μου... Γενικα ειμαι της αποψης οτι μπορει να μην μετραν οι χωροι πολυ στην επιλογη αυτοκινητου αλλα εχουν το ρολο τους!!
Link to comment
Share on other sites

prin 2 meres mpike o ksaderfos mou se mini cooper 115 hp.mpikan 5 atoma mesa kai itan elafros strimogmenoi.apo oti mou eipe oi xoroi ton piso kathismaton einai sxedon oso tou VW polo(2001) pou exei o idios.opote min iperbaloume gia tous poli mikrous xorous...min to bgazoume kai dithesio!
Link to comment
Share on other sites

τα άλογα είναι 173

μόνο που η bmw ανακοινώνει 170 για να μπορέσει να δικαιολογίσει κατα κάποιο τρόπο τα 10,000€ για την μετατροπη σε works(200ps)

mipos ennoeis 163 aloga?giati toso ksero oti einai apo tote pou bgike.a kai i works ekdosi einai 210 aloga..elegmeno..

Link to comment
Share on other sites

popolaros, ξέρεις τι ανάρτηση έχει πίσω;;;πολλαπλών;

Ζήσε τη ζωή σου!!!!

 

Bubby's Community : www.viennas.net/cs

 

Blogs, συζητήσεις, photo galleries και άλλα πολλά!

Link to comment
Share on other sites

mini cooper s 24900

mini cooper s chili 26400

 

σορυ,έχετε δίκιο.210ps η works

αλλά το κόλπο με τα 170(173) αλογα της πραγματικής τιμής νομίζω είναι σωστό γιατί το δίαβασα στο 4τροχοι φεβρουαρίου #413 όπου το έχει δοκιμή με rx8 challenge

ibiza cupra

corolla Ts

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

E,νταξει ρε συ ταξιδιωτη!! Δεν χρειαζεται να εισαι οικεγενειαρχης για να δεις λιγο και τους χωρους... Και εγω 19χρονων ειμαι και την μια πηγαινω βολτα Πηλιο, την αλλη Ξανθη και γενικα πηγαινω αρκετες εκδρομες με την παρεα μου... Γενικα ειμαι της αποψης οτι μπορει να μην μετραν οι χωροι πολυ στην επιλογη αυτοκινητου αλλα εχουν το ρολο τους!!

συμφωνω,μονο που εγω οταν κανονιζω τετοια πραγματα ο καθενας παιρνει το αμαξι του,δε μου αρςεσει να χω αλλους μαζι μου στο κατω κατω μπορει και στη διαδρομη να βρω και δουλεια για τον δρομο :p αλλα χωρις πλακα τωρα εμενα δε μου αρεσει να βαζω αλλους στο αμαξι ειμαι πολυ μυγιαγγιχτος

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

prin 2 meres mpike o ksaderfos mou se mini cooper 115 hp.mpikan 5 atoma mesa kai itan elafros strimogmenoi.apo oti mou eipe oi xoroi ton piso kathismaton einai sxedon oso tou VW polo(2001) pou exei o idios.opote min iperbaloume gia tous poli mikrous xorous...min to bgazoume kai dithesio!

Μηπως ο ξαδερφος σου και οι φιλοι του εχουν καποια σχεση με την Χιονατη..??? Το λεω αυτο για μονο 5.... νανοι θα μπορουσαν να μπουν μεσα στο μινι κουπερ!!! Ακομα και η BMW το αποκαλει 2+2 θεσεων... Οταν το εκανα test drive η πλατη της θεσης μου ακουμπουσε στο πισω καθισμα!! Πισω απο την κοπελια απο την BMW που με συνοδευε θα μπορουσε να καθισει ενα ατομο ακομα -οχι πολυ ψηλο- αλλα σχετικα ανετα!! Κανενας αλλος.... Να τονισω οτι το υψος μου αγγιζει τα 2 μετρα!!

Link to comment
Share on other sites

Αμελίδη, ο philip μαλλον λέει αλήθεια αλλα δεν μας υπολογίζει, εμας και τα 2 μας μέτρα! Έχω μπει και εγω μέσα συνοδηγός και πίσω μου δεν χώραγε με τίποτα κανεις, ούτε και ο philip! ;) Το κάθισμα του συνοδηγού σχεδόν ακουμπούσε πίσω...
Link to comment
Share on other sites

koita oi 3 apo tous 5 itan sxetika megalou ipsous,oxi kai 2 metra bebaia kai arketon kilon o odigos.i ginaika tou ksaderfou mou pou einai odontoglifida kai to allo atomo den ksero.afto pou thelo na po telos panton einai oti sigoura einai mikro alla ama thes atoma bazeis mesa.esi etsi ki allios kathesai aneta sti thesi tou odigou.ase tous allous na sfiggontai piso!!
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν ειπα οτι λεει ψεματα! Φυσικα και δεν λεει, απλα υπεθεσα οτι θα επρεπε να ειναι σχετικα (εως αρκετα) μικροσωμοι οι 5 που μπηκαν στο αμαξι...!! Αν τελικα το επαιρνα τωρα θα ειχα ενα 3θεσιο αμαξακι παντως!!!
Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: ναι εχεις δικιο, αλλα η γνωμη μου ειναι οτι ακομα και 5 ατομα υψους 1.80 δεν θα μπορουσαν να μπουν μεσα...! Και νομιζω οτι το 1.80 ειναι ενας καλος μεσος ορος!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...