Jump to content

Πρωταγωνιστές (Mega)


jog
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εφόσον δεν υπάρχει οδηγική παιδία στο Ελλάντα, μην περιμένατα αφίσες και τέτοιες πραγματικά πολύ σημαντικές εκπομπές να αλλάξουν τα μυαλά στον Έλληνα οδηγό.

Και εγώ έτυχε να περάσω να δω κάποια δυστυχήματα από κοντά, προβληματίστηκα και έκοψα ταχύτητα για λίγο αλλά μετά πάλι έτρεχα όπως και πριν.

Αν δε σε εκπαιδεύσει η πολιτεία από μικρή ηλικία τι σημαίνει σωστή συμπεριφορά στον δρόμο, δεν πρόκεται να αλλάξει τίποτα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 67
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οι πρωταγωνιστες ειναι ισως μια απ τισ 2-3 εκπομπες στην ελληνικη τηλεοραση που πραγματικα αξιζει να κατσεις να δεις...μεχρι και την "barbie" της συγγρου που ειχε κανει περυσι εκπομπη αν θυμαμαι καλα..την παρουσιασε με τετοιο τροπο ακρως επαγγελματικα.φανταστητε πωσ θα παρουσιαζε το ιδιο θεμα η Τατιανα.........
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bλέπω την εξαιρετική εκπομπή για τον Εβρο - πριν λίγες μέρες έπεσα σε ένα ρεπορτάζ του BBC για το ίδιο θέμα, που νομιζω χρησιμοποιούσε και ιδιο υλικο...δε θα μου εκανε εντυπωση αν τους κινηθηκε το ενδιαφέρον βλέποντας τους Πρωταγωνιστές.

 

Η επόμενη εκπομπή είναι για τον αλκολισμό και λογικά θα είναι απο τις δυνατές. Γενικά έχει μια πολύ καλή σεζόν (μαζί με τα τροχαία και το διωγμό των Τσιγγάνων που ηταν άψογα).

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά η εκπομπή είναι τόσο ενδιαφέρουσα που σε κάνει να πιστεύεις ότι καμιά φορά αξίζει να ανοίξεις την tv και να χαραμίσεις ένα σου βράδυ χωρίς να βγείς έξω.

 

just_a_comment, θα μπορούσες να μου παραθέσεις κάποιο link για να δω Online την εκπομπή για τον Έβρο;

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν υπάρχει οδηγική παιδία στο Ελλάντα, μην περιμένατα αφίσες και τέτοιες πραγματικά πολύ σημαντικές εκπομπές να αλλάξουν τα μυαλά στον Έλληνα οδηγό.

 

Από την άλλη όμως αν δεν κάνουμε και τίποτα ( έστω και σε μια εκπομπή τα χειροτερεύουμε τα πράγματα.Γενικά πάντως "οι Πρωταγωνιστές" είναι πάρα πολύ καλή σειρά και μπράβο τους :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν φταίει το κράτος που άσκεφτοι γονείς παίρνουν αυτοκίνητα σε 18χρονα-19χρονα παιδιά για να κοκορεύονται.

Ανάθεμα και αν υπάρχει έστω και μια οικογένεια που να μην ξέρει/άκουσε για κάποιο νέο παιδί που σκοτώθηκε λίγους μήνες αφότου του πήραν οι γονείς αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

Απο τις λιγες εξαισιες εκπομπες σε μια ελληνικη τηλεοραση γεματη σαπιλες...

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Οντως , οσο σαπιος και να 'ναι ο Στ. Θεοδωρακης , η εκπομπη ειναι απο τις καλυτερες που εχουν υπαρξει ποτε στην ελληνικη τηλεοραση ...(Ισως και η καλυτερη για εμενα)
Link to comment
Share on other sites

just_a_comment, θα μπορούσες να μου παραθέσεις κάποιο link για να δω Online την εκπομπή για τον Έβρο;

 

είναι όλες διαθέσιμες στο σάιτ του Μέγκα! ;)

 

http://www.megatv.com/article.asp?catid=14693

Link to comment
Share on other sites

Οντως , οσο σαπιος και να 'ναι ο Στ. Θεοδωρακης , η εκπομπη ειναι απο τις καλυτερες που εχουν υπαρξει ποτε στην ελληνικη τηλεοραση ...(Ισως και η καλυτερη για εμενα)

 

Ο Θεοδωράκης σάπιος ; Γιατί το λες αυτό. Μήπως σε επιρεάζει λίγο ο τρόπος που

τα λέει μερικές φορές ή οι εκφράσεις που παίρνει ;

Link to comment
Share on other sites

Ο Θεοδωράκης σάπιος ; Γιατί το λες αυτό. Μήπως σε επιρεάζει λίγο ο τρόπος που

τα λέει μερικές φορές ή οι εκφράσεις που παίρνει ;

Η πολιτική και νεοταξική προπαγάνδα του.

Link to comment
Share on other sites

δε κρίνουμε πρόσωπα, δεν χαρακτηρίζουμε πρόσωπα!

στο θέμα μας...

ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

Η πολιτική και νεοταξική προπαγάνδα του.

 

elaborate please!

 

Εμένα μου φαινεται απλά ανθρωπινος και πολλές από τις εκπομπές του με συγκινούν. Δεν εχω καταφερει να "αποκωδικοποιήσω" τυχον πολιτικά μηνύματα/στάσεις...το μόνο σιγουρο δεδομενο ειναι οτι ειναι στο Μέγκα, πράγμα που συνεπάγεται οτι δεν μπορεί να ναι και τελείως ανέγγιχτος από τη γραμμή του καναλιού...

 

Με μπερδεύει: πχ. στην εκπομπή με την κοπελιτσα τη μπατσίνα που την ειχαν γαζωσει οι τρομοκράτες και τον Τσίπρα τι ήθελε να πει? μια άλλη φορα πάλι είχε εναν εκπρόσωπο του παπαδαριού και μια άλλη το Μανο και το Μαρκουλακη, λιγο πριν γινουν κόμμα (το Δεκεμβρη του 08)...

 

Δεν ξερω...ελπιζω να μην ειναι off topic που ζηταω περισσοτερες ενδειξεις, για να κατανοησω καλυτερα την εκπομπη το λέω

Link to comment
Share on other sites

Οποιαδήποτε συζήτηση περί ύπαρξης ή όχι προπαγάνδας του παρουσιαστή της εκπομπής μπορεί να λυθεί με Προσωπικά Μηνύματα. Τυχόν συζήτηση του θέματος εδώ θεωρείται και είναι off topic, οπότε μηνύματα με τέτοιο περιεχόμενο δύνανται να διαγραφούν. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο θεμα και με καλη παρουσιαση η χθεσινη εκπομπη... παντα με την συνοδεια του bacardi μου!! :rolleyes:

 

Επιτελους σιγα σιγα καποιοι αρχιζουν να αντιλαμβανονται την πραγματικοτητα και να απομυθοποιουμε καποια πραγματα! :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...