Jump to content

Samsung SGH-G400


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ το αγόρασα και φαίνεται αρκετα καλό, ξερει κανείς πως μπορεί να γίνει απόρριψη κλήσης απο την εξωτερική οθόνη (χωρίς να χρεωθεί ο καλούμενος?)?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 84
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

hello kai sory gia ta greeks.... paidia eimai anamesa sto u900 ke to g400 mou aresoun ke ta dio eseis ti lete?

auto pou me endiaferei einai 1)pio vgazi kaliteres (pio kathares etc) foto

2)i bataria kai 3) to sar

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, είμαι και εγώ ένας υποψήφιος κάτοχος του G-400 και θέλω να ρωτήσω τα εξής:

Σε ένα από τα μεγαλύτερα forum του εξωτερικού έχει πάρει πολύ κακή βαθμολογία για την ποιότητα του ήχου στις εισερχόμενες κλήσεις.. Ισχύει αυτό ? σας παραθέτω link:

http://www.phonearena.com/htmls/Samsung-SGH-G400-Review-review-r_2009-p_4.html

 

Επίσης έχω βρει μια gold έκδοση..

http://www.mobilecenter.gr/images/detailed_images/g400jpg.jpgέχει κανεις αυτήν την version να μου στείλει καμια φωτό από το κινητό; Γιατι στο net δεν έχω βρει και πολλές φωτό που να καταλαβαίνω ποσο τελικά gold είναι το κινητό :D

Επίσης σε οποιο κατάστημα κινητής και να τηλεφώνησα ΠΟΥΘΕΝΑ δεν υπήρχε η ικανότητα επιδείξης του συγκεκριμένου :(

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ρε παιδιά, από όσους το έχουν, το τηλέφωνο παίζει κανονικά εφαρμογές java όπως Gmail και Opera Mini μέσω wap-proxy (με ενδιαφέρει με χρήση του wap της cosmote από το cosmote my view)
Link to comment
Share on other sites

έχω το G400 και προσπαθώ να το κάνω να οδυλέψει ως modem μέσω bluetooth.

τελευταία έκδοση pc studio 3 και win xp.

το έχει καταφέρει κανείς?

με usb δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μια ερώτηση παιδιά.....είχα δει ένα dummy του τηλεφώνου σε ένα κατάστημα wind και είχα μείνει με την εντύπωση ότι έχει xenon flash. Δεν ισχύει κάτι τέτοιο? Απλό led έχει?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 10 months later...
Γεια σας παιδια εχω αυτο το κινητο και θελω να του αλλαξω απο Ρωσσικα που εχει σε Ελληνικα, πως να το κανω αυτο? (στις γλωσσες δεν εχει τα ελληνικα) Πρεπει να κανω κατι με το προγραμμα Nemesis? (καπως ετσι) Ευχαριστώ!

Nokia N95

Sony Ericsson C905

Samsung SGH-i900 OMNIA

Sony Ericsson W995

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Γεια σας παιδια εχω αυτο το κινητο (Samsung SGH-G400) και θελω να του αλλαξω απο Ρωσσικα που εχει σε Ελληνικα, πως να το κανω αυτο? (στις γλωσσες δεν εχει τα ελληνικα, πρέπει να του αλλάξω product code) Πρεπει να κανω κατι με το προγραμμα Nemesis suite? Ευχαριστώ. Edited by sporoz

Nokia N95

Sony Ericsson C905

Samsung SGH-i900 OMNIA

Sony Ericsson W995

Link to comment
Share on other sites

Το Nemesis είναι για Nokia μόνο.

Δες καταρχήν αν είναι ξεκλείδωτο το τηλέφωνο ( *#7465625# ), αν ναι προχωράς.

Αρκεί να βρεις ένα firmware που να έχει ελληνικά (αυτά που αρχίζουν από G400XΧ ή G400XE συνήθως έχουν) και να τα περάσεις με το firmware downloader 5.40.

Θα πρέπει πρώτα να βάλεις το τηλέφωνο σε download mode πατώντας (ενώ είναι κλειστό) το Power και το 9.

Τώρα, για το που θα βρεις firmware και λοιπά, αρκεί να ψάξεις στο google.

Θα βρεις επίσης και οδηγίες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G400

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...