Jump to content

[Επίσημο] Nokia N96


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να αποφευγονται οι χαρακτηρισμοι και οι

προσωπικες αντιπαραθεσεις. Επιπλεον , για συγκρισεις κλπ

υπαρχει η καταλληλη ενοτητα . Ευχαριστω !!

Για συσκευες μιλαμε δεν χρειαζεται να τσακωνομαστε !!

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Να αποφευγονται οι χαρακτηρισμοι και οι

προσωπικες αντιπαραθεσεις. Επιπλεον , για συγκρισεις κλπ

υπαρχει η καταλληλη ενοτητα . Ευχαριστω !!

Για συσκευες μιλαμε δεν χρειαζεται να τσακωνομαστε !!

 

Προσυπογραφω Μιχαλη.

Αλλα για να ισχυει αυτο ανεξαιρετως, ας σβηστει και η δημοσιευση Νο 861 και 864 οπως σβηστηκε και η τελευταια δικη μου..

Link to comment
Share on other sites

έχω μια μικρή καθυστέρηση μερικών δευτερολέπτων, στο να έρθει το σήμα, όταν ανοίγει η συσκευή.

Πιθανώς το έχουν και άλλοι χρήστες?

Δηλαδή έρθετε πρώτα η ένδειξη μπαταρίας, μετά από λίγο το λογότυπο φορέα και μετά η ένδειξη σήματος.

 

Ευχαριστώ...

 

Το ιδιο και σ'εμενα φιλε.. Παντως, κακα τα ψεματα. Το κινητο θα δειξει τη μεγαλη του αξια, μετα απο 2-3 αναβαθμισεις ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Insight 41 covers news, N96, G1 and N-Gage

 

http://www.allaboutsymbian.com/images/news/podicon.jpg

 

http://www.allaboutsymbian.com/news/item/8180_Insight_41_covers_news_N96_G1_.php

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο και σ'εμενα φιλε.. Παντως, κακα τα ψεματα. Το κινητο θα δειξει τη μεγαλη του αξια, μετα απο 2-3 αναβαθμισεις ακομα.

 

εγω εχω δει αρκετες καθυστερησεις

γενικως.μου θυμιζει εποχη n80.

αλλα το δικαιολογω μιας που ειναι

αρχη ακομα.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα με τα παραπανω.Ειναι παρα πολυ καλο τηλ.και αρκετα αναβαθμισμενο απο τον προκατοχο του.Δεν ειναι σωστο να κανουμε κακη κριτικη ενω δεν εχουμε δοκιμασει αρκετα ενα κινητο ετσι, ωστε να εχουμε αντικειμενικη αποψη.Αυτο για καποιους που εσπευσαν να κατηγορησουν το τηλεφωνο,ενω ξερουμε οτι το κρατησαν μονο λιγες ωρες.

 

Το ύφος μου φυσικά και ήταν ειρωνικό , εχουμε ξαχάσει μου φαίνεται οτι αγοράζουμε κινητά ΤΗΛΕΦΩΝΑ και το τελευταίο που μας απασχολεί είναι οι κλήσεις και τα sms.

Προσωπικά αν δν είναι πάνω από όλα ικανός πομποδέκτης με ελάχιστη ακτινοβολία απλά δεν μου κάνει...

 

H αίσθηση που σου αφήνει βέβαια σαν συσκευή είναι οτι είναι στιβαρή και όμορφη:)

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω δει αρκετες καθυστερησεις

γενικως.μου θυμιζει εποχη n80.

αλλα το δικαιολογω μιας που ειναι

αρχη ακομα.:O

 

Mε την νέα αναβάθμιση V11.018 είναι γρηγορότερο από πριν και μάλιστα πιο γρήγορο και από το Ν95-8GB.

Link to comment
Share on other sites

Mε την νέα αναβάθμιση V11.018 είναι γρηγορότερο από πριν και μάλιστα πιο γρήγορο και από το Ν95-8GB.

 

Tο ιδιο βλεπω κι εγω. Και αρκετες μικροαλλαγες (προς το καλυτερο βεβαια), που με την πρωτη ματια δεν ειναι ορατες. Π.χ στο ξυπνητηρι, σημειωσεις κ.α.

p.s. Το νεο nokia tune, καλο ε..?!!:)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήρα την Τρίτη. Είμαι πολύ ευχαριστιμένος από όλα εκτός από το ότι δεν τερματίζει την κλήση με το κλείσιμο του slide !!! Πιστεύω ότι είναι απαράδεκτο. Δεν βρήκα πουθενά να υπάρχει επιλογή για την λειτουργία του slide όπως υπάρχει στα άλλα ΝΟΚΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

p.s. Το νεο nokia tune, καλο ε..?!!:)

Όλοι οι ήχοι του είναι πολύ όμορφοι, και ιδίως οι 5 νέοι ήχοι μηνύματος.

Παρεμπιπτόντως όλο το πακετάκι υπάρχει στο xxxxxxxxxxx. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι ήχοι του είναι πολύ όμορφοι, και ιδίως οι 5 νέοι ήχοι μηνύματος.

Παρεμπιπτόντως όλο το πακετάκι υπάρχει στο xxxxxxxxxxxx. ;)

 

Εμένα μου άρεσε περισσότερο ο προηγούμενος κλασικός ήχος μηνύματος. Ξέρει κανείς που μπορώ να τον βρώ;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσε περισσότερο ο προηγούμενος κλασικός ήχος μηνύματος. Ξέρει κανείς που μπορώ να τον βρώ;

Υπάρχει σχετικό θέμα στο xxxxxxxxxxxxxxx, το οποίο περιέχει όλους τους ήχους των τηλεφώνων της Nokia, στο section Ringtones. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σχετικό θέμα στο xxxxxxxxxxxx, το οποίο περιέχει όλους τους ήχους των τηλεφώνων της Nokia, στο section Ringtones. ;)

 

Το βρήκα! :up: Ευχαριστώ πολύ. :thanks:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήρα την Τρίτη. Είμαι πολύ ευχαριστιμένος από όλα εκτός από το ότι δεν τερματίζει την κλήση με το κλείσιμο του slide !!! Πιστεύω ότι είναι απαράδεκτο. Δεν βρήκα πουθενά να υπάρχει επιλογή για την λειτουργία του slide όπως υπάρχει στα άλλα ΝΟΚΙΑ.

Για το slide που λες, δοκίμασε το SlideHelper ν1.07 ( θα το βρεις στο xxxxxxxxxxx). Έχει βγει για να λειτουργεί στα Ν95 και Ν95 8GB. Μπορεί να λειτουργεί σωστά και στο N96 παρόλο που είναι S60 FP2. Δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις, είναι πολύ βολική εφαρμογή.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Για το slide που λες, δοκίμασε το SlideHelper ν1.07 ( θα το βρεις στο xxxxxxxxxx). Έχει βγει για να λειτουργεί στα Ν95 και Ν95 8GB. Μπορεί να λειτουργεί σωστά και στο N96 παρόλο που είναι S60 FP2. Δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις, είναι πολύ βολική εφαρμογή.

 

Σε ευχαριστώ. Το βρήκα, αλλά μάλλον δεν είναι συμβατό. Όταν πάει να κάνει εγκατάσταση βγάζει μήνυμα 'Σφάλμα πιστοποιητικού'

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να υπογράψεις την εφαρμογή πριν κάνεις την εγκατάσταση.

Για να μην βγαίνουμε εκτός θέματος τα υπόλοιπα στο αντίστοιχο θέμα με τις Εφορμογές.:)

 

EDIT: Α! καλορίζικο και για το νέο σου "παιχνίδι"!! :)

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήρα την Τρίτη. Είμαι πολύ ευχαριστιμένος από όλα εκτός από το ότι δεν τερματίζει την κλήση με το κλείσιμο του slide !!! Πιστεύω ότι είναι απαράδεκτο. Δεν βρήκα πουθενά να υπάρχει επιλογή για την λειτουργία του slide όπως υπάρχει στα άλλα ΝΟΚΙΑ.

 

Kαλοριζικο φιλαρακι για πες μου αυτο με το βιντεο που λενε οτι κολλαει ισχυει;Και πες μου τι εχει η συσκευασια μεσα:D

Link to comment
Share on other sites

Kαλοριζικο φιλαρακι για πες μου αυτο με το βιντεο που λενε οτι κολλαει ισχυει;Και πες μου τι εχει η συσκευασια μεσα:D

 

Βίντεο δεν δοκίμασα ακόμα. Στη συσκευασία εκτός από τον φορτηστή ρεύματος έχει και φορτηστή αυτοκινήτου, καλώδιο usb, καλώδιο tv, remote control ακουστικών και τα ακουστικά. Δεν έχει κάρτα μνήμης αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα αφού έχει 16 GB flash.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να υπογράψεις την εφαρμογή πριν κάνεις την εγκατάσταση.

Για να μην βγαίνουμε εκτός θέματος τα υπόλοιπα στο αντίστοιχο θέμα με τις Εφορμογές.:)

 

EDIT: Α! καλορίζικο και για το νέο σου "παιχνίδι"!! :)

 

Ευχαριστώ. Που είναι το θέμα με τις εφαρμογές; :O

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο σε όσους το απέκτησαν...Θα ήθελα να ρωτήσω πώς τα πάει σε μουσική από ηχεία και ακουστικά,όπως και στο θέμα κάμερα(και μέρα και με λιγότερο φωτισμό)...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο σε όσους το απέκτησαν...Θα ήθελα να ρωτήσω πώς τα πάει σε μουσική από ηχεία και ακουστικά,όπως και στο θέμα κάμερα(και μέρα και με λιγότερο φωτισμό)...

 

H φωτογραφία που συνάπτω είναι σούρουπο χωρίς φλας.

Link to comment
Share on other sites

Βίντεο δεν δοκίμασα ακόμα. Στη συσκευασία εκτός από τον φορτηστή ρεύματος έχει και φορτηστή αυτοκινήτου, καλώδιο usb, καλώδιο tv, remote control ακουστικών και τα ακουστικά. Δεν έχει κάρτα μνήμης αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα αφού έχει 16 GB flash.

 

Δοκιμασε το και πες μου αν μπορεις καλη μαγκια να εχει και φορτιστη αυτοκινητου στο πακετο;)

Link to comment
Share on other sites

τι γινεται με την τηλεοραση? ειναι δωρεαν????? δειχνει καλα? οσο για την μπαταρια που λενε οτι δεν κραταει πολυ ισχυει κατι τετοιο????
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...