Jump to content

[Επίσημο] Nokia N78


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

lol. αν εσυ πηρες το Ν78 επειδη χρησιμοποιεις πολυ την camera τοτε μαλλον την εχεις πατησει.

εγω το διαλεξα για την τιμη του. το gps, και το wifi.

ακριβως και εγω για τους ιδιους λογους το πηρα και αξιζει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά το multimedia key ποιο είναι???Αυτό που μπαίνεις στο μενού ή το άλλο το γκρι δίπλα στο κόκκινο?Δεν πιάνει το hard format!!Πάντα ανοίγει και ζητάει πιν.
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα τεράστιο πρόβλημα!Όταν κάνω ένα τηλ μέσω εταιρικού της μορφής *7χχχ δεν μου εμφανίζει το όνομα που τοχω αποθηκευμένο.Μόλις το έκανα φορμάτ και μου κάνει τα ίδια.Ξέρει κανείς τι μπορεί να παίζει???Έχω το τελευταίο φιρμ.Στο προηγούμενο δεν το έκανε.Επίσης,δεν έπιανε με το *,πρασινο,μουλτιμιντια!
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Mηπως εχεις περασμενο το ιδιο ονομα στις επαφες σου 2 φορες?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

οχι,έχω πολλά νούμερα σε ένα όνομα.Ετσι το είχα και με την 12αρα και δουλεύε μια χαρα!!!
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

πλεον για την τιμη του σιγουρα, μετα το feature pack 2 και τελος για την καλη μπαταρια του.Βασικα,το κυριοτερο ειναι η τιμη, αφου με αυτα τα χρηματα δυσκολα βρισκεις κατι αντιστοιχο σε θεμα δυνατοτητων...

Για μένα είναι και πιο όμορφο.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά το κάνει σε κανέναν άλλο ή μόνο σε εμένα; χάνει την ημερομηνία το κινητό.επειδή μερικές φορές το κλείνω τα βράδια μετά με έχει μια βδομάδα μπροστα....
BORN TO BE AEL
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ VODAFON

 

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά το κάνει σε κανέναν άλλο ή μόνο σε εμένα; χάνει την ημερομηνία το κινητό.επειδή μερικές φορές το κλείνω τα βράδια μετά με έχει μια βδομάδα μπροστα....

 

Το βράδυ αντί να το κλείνεις, να το βάζεις σε προφίλ Εκτός Σύνδεσης. Καταναλώνει ελάχιστη ενέργεια.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. έχω το ν78 είναι νέο το έχω φορτίσει 4 φορές μέχρι στιγμής. Μου βγάζει 2 μιση μέρες η μπαταρία, χρήση κανονική θα έλεγα. για 1200mah δεν ειναι λιγο ? το θέμα ειναι οτι μένει μια μέρα χωρίς να χάσει καμμια παύλα στην ένδειξη και μόλις φεύγει η πρώτη παύλα παίρνει τον κατήφορο. σε μια μερα αδειάζει μετά.

Λέτε κατι παίζει ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω τη συσκευή για να σου πω αν κάτι δεν πάει καλά ή είναι νορμάλ να σου κρατάει 2,5 μέρες. Αυτό που μπορώ να σου πω είναι πως η 7η μπάρα πάντα διαρκεί πολύ περισσότερο από τις υπόλοιπες.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Πριν λίγες μέρες, μάλλον μετά από ένα soft reset, χάθηκαν όλα τα παιχνίδια java καθώς και η δυνατότητα να εγκαθηστώ νέα προγράμματα - παιχνίδια java. Επίσης, όταν πηγαίνω στη διαχείρηση εφαρμογών στην επιλογή Αρχεία εγκατάστασης, με γυρίζει στο κεντρικό μενού!!! Ξέρετε τί μπορεί να φταίει;;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]...μα πως να μην ξεχάσεις την αυλή σου και την παλιά τη γνώμη καθενός όσους κρυφά περπάτησαν μαζί σου να σημαδεύουν πάλι τη ζωή σου και να 'σαι το πουλί κι ο κυνηγός στις μαύρες λαγκαδιές του παραδείσου...

Μάνος Ελευθερίου Ακούστε το

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον ειρθε η ωρα να κανεις hard format στην συσκευη σου και format στην καρτα μνημης..

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253385#post2253385

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. έχω το ν78 είναι νέο το έχω φορτίσει 4 φορές μέχρι στιγμής. Μου βγάζει 2 μιση μέρες η μπαταρία, χρήση κανονική θα έλεγα. για 1200mah δεν ειναι λιγο ? το θέμα ειναι οτι μένει μια μέρα χωρίς να χάσει καμμια παύλα στην ένδειξη και μόλις φεύγει η πρώτη παύλα παίρνει τον κατήφορο. σε μια μερα αδειάζει μετά.

Λέτε κατι παίζει ?

Έτσι είναι το Ν78. Μπορεί να έχει μεγάλη μπαταρία, αλλά έχει και μεγάλη κατανάλωση.

Για να τη βελτιώσεις απενεργοποίησε όλα τα LEDs στην αναμονή, σβήσε bluetooth, σβήνε την οθόνη γρήγορα και κλείδωσέ το σε GSM.

Α, και επίσης να ξέρεις ότι τόσο η πρώτη όσο και η τελευταία μπάρα της μπαταρίας κρατάνε πολύ περισσότερο από τις ενδιάμεσες.

Link to comment
Share on other sites

Πόσες μέρες κρατάει η μπαταρία του κινητού?

 

Το πόσο θα σου κρατήσει, εξαρτάται αποκλειστικά από την χρήση που του κανείς. Μετά από φορμάτ και με λίγη χρήση, με έβγαζε άνετα 4ήμερο. Τώρα με παρά πολύ internet μέσω gprs, ακρόαση μουσικής και πολλά τηλ, με βγάζει 1 μέρα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ισως μια χαζη ερωτηση...επειδη ειχα μονο κινητα της σονυ ερικσον και ειχα συνιθησει τα smilies,emoticons η οπως θελετε...και τα εστελνα και μ τα στελνουν υπαρχει καποιος τροπος να περασω κατι τετοιο?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η εφαρμογή A-SMS.

Αλλά αν η άλλη συσκευή δεν υποστηρίζει emoticons θα βλέπει απλώς τους χαρακτήρες :-) ;-) κτλ...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η εφαρμογή A-SMS.

Αλλά αν η άλλη συσκευή δεν υποστηρίζει emoticons θα βλέπει απλώς τους χαρακτήρες :-) ;-) κτλ...

 

καποιες ερωτησεις

ειναι pay?

θελει υπογραφη?

θα τα βλεπει ο αλλος οπως εγω τωρα?

 

Σορρυ για τις πολλες μου ερωτησεις...

Ευχαριστω για την απαντηση...

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε στο site που σου έδωσα για να δεις τι παίζει.

Υπόψην, υπάρχει και στα γνωστά μαγαζάκια.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

εγώ την έχω βάλει σε n79 και μια χαρά τρέχει...!!!

το μόνο σπαστικό σε αυτη την εφαρμογή είναι ότι για ελληνικούς χαρακτήρες 1 μήνυμα χωράει 70 χαρακτήρες μόνο... και όχι 160...:(:(:( μόνο για λατινικούς χωράει 160...

και δεν έχω βρει κάποια ρύθμιση που να το αλλάζει αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε στο site που σου έδωσα για να δεις τι παίζει.

Υπόψην, υπάρχει και στα γνωστά μαγαζάκια.

 

ευχαριστω αλλα δεν γνωριζω και πολλα απο τον κοσμο του symbian ως νεος χρηστης...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Η 20αρα η βερσιον παίζει ναναι πολύ σάπια!Ή απτην αναβαθμιση που εκανα δεν μπηκε καλά ή όντως προκαλεί τόσα προβλήματα.Προγράμματα που δούλευαν πριν,τωρα κολλάνε στο άνοιγμα.Αυτο με το πιστοπιοιτικό δεν πιάνει καθόλου και μου δημιούργησε προβλήματα με τις επαφές μ.Και πόσα ακόμα πρόκειται να βγάλει.ΕΛΕΟΣ!!!
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...