Jump to content

[Επίσημο] Nokia N78


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σημερα μετα απο ενα μηνα χρησης χρειαστηκε να κανω καποιες κλησεις με το μεγαφωνο ενεργοποιημενο.

καθε φορα που πατουσα μεγαφωνο-ενεργοποιηση μου εγραφε ακουστικο ενεργοποιηθηκε και συνεχιζε κανονικα απο το ακουστικο η κληση ,γνωριζει κανεις γιατι δεν λειτουργει το μεγαφωνο?

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω πάντα μέσω ΒΤ ακουστικού. Μερικές φορές όμως που τυχαίνει να μην είναι συνδεμένο ή να κλείνει κατά την διάρκεια της κλήσης, πατάω το δεξί ειδικό και το μεγάφωνο ενεργοποιείται χωρίς πρόβλημα. Έχει τύχει να κάνω και εναλλαγή ακουστικού - μεγαφώνου αλλά και πάλι δεν μου κόλλησε ποτέ. Ποιά έκδοση έχεις; Την 12.046 ή παλιότερη;
Link to comment
Share on other sites

σημερα μετα απο ενα μηνα χρησης χρειαστηκε να κανω καποιες κλησεις με το μεγαφωνο ενεργοποιημενο.

καθε φορα που πατουσα μεγαφωνο-ενεργοποιηση μου εγραφε ακουστικο ενεργοποιηθηκε και συνεχιζε κανονικα απο το ακουστικο η κληση ,γνωριζει κανεις γιατι δεν λειτουργει το μεγαφωνο?

 

και μενα το εχει κανει αυτο...απλα κολλαει καμμια φορα,αν κανεις μια επανεκκινηση θα δουλευει παλι κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

απαντήστε και σε μένα ρε παιδιά... !! υπάρχει περιπτωση να υπάρξει πρόβλημα με τα κουμπιά;;
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν σου πούμε όχι, θα είσαι ήσυχος; Τί να σου πούμε; Ανάλογα την χρήση, το πόσο το προσέχεις, το πόσο θα το κρατήσεις... Πολλά παίζουν ρόλο.
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη σου προοριζοταν για αλλη χωρα. Διαβασε εδω και θα κατελαβεις..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253380#post2253380

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

μου το κράτησαν τα παιδιά στο μαγαζί για να περάσουν Ελληνικά οπότε εντάξει απλά με παραξένεψε
BORN TO BE AEL
Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανόν σε επόμενη αναβάθμιση που κάνεις μέσω του Nokia Software Updater να χάσεις τα ελληνικά.

Οπότε έχε κατά νου τη διαδικασία που αναφέρεις πιο πάνω ο gianpithio.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να κανουν οτι γραφει και στον οδηγο. Καλο θα ειναι να μαθεις για ποια χωρα προοριζοταν η συσκευη σου :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ναι παίζει. Δεν είναι σπάνιο. Έχει συμβεί σε αρκετούς.

Πάντως καλό είναι να βρεις τη χώρα από την οποία προέρχεται η συσκευή σου ώστε να γνωρίζεις αν σε καλύπτει η εγγύηση της alpha copy ή όχι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

τέλοσπαντων ας ελπίσουμε να μην έχω πρόβλημα. κάτι άλλο. ποιο πρόγραμμα πάει καλύτερα με τον Ν78 το sygic ή το garmin;
BORN TO BE AEL
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα το garmin.

Δες το αντίστοιχο θέμα για οδηγίες κτλ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

σημερα μετα απο ενα μηνα χρησης χρειαστηκε να κανω καποιες κλησεις με το μεγαφωνο ενεργοποιημενο.

καθε φορα που πατουσα μεγαφωνο-ενεργοποιηση μου εγραφε ακουστικο ενεργοποιηθηκε και συνεχιζε κανονικα απο το ακουστικο η κληση ,γνωριζει κανεις γιατι δεν λειτουργει το μεγαφωνο?

 

kai μενα μου το εκανε μια φορα και με παραξενεψε να σου πω την αληθεια αλλα το εκανα απενεργοποιηση και μετα ολα καλα.:X

HAVE FUN AND ENJOY LIFE
Link to comment
Share on other sites

Λέτε να πέσει η τιμούλα του καθόλου μέχρι τον Φεβρουάριο; Θέλω να το τιμήσω γι'αυτό, αλλά δεν θέλω να δώσω 320e που έχει τώρα. Αναφέρομαι στα καταστήματα Vodafone, μιας και μόνο από κει μπορώ να το πάρω.
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Λέτε να πέσει η τιμούλα του καθόλου μέχρι τον Φεβρουάριο; Θέλω να το τιμήσω γι'αυτό, αλλά δεν θέλω να δώσω 320e που έχει τώρα. Αναφέρομαι στα καταστήματα Vodafone, μιας και μόνο από κει μπορώ να το πάρω.

 

Λόγω αναβάθμισης????

ΠΛΑΙΣΙΟ φίλε μου με κλειστά μάτια.

Ασε που σου βγαίνει η επιδότηση σε καλύτερη τιμή.

Μην με ρωτας πως κ τι δεν γνωρίζω.

Αλλα όντως έτσι είναι καρατσεκαρισμένο.Εγώ έτσι το πήρα

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή θα πέσει, λογικό άλλωστε, το θέμα είναι πόσο μπορείς να περιμένεις. Πολύ πιθανόν, μετά το πέρας των γιορτών, να φτάσει τα 300 ευρώ. Εκείνη την περίοδο θα σκάσουν και τα Ν79 και 5800.
Link to comment
Share on other sites

Λόγω αναβάθμισης????

ΠΛΑΙΣΙΟ φίλε μου με κλειστά μάτια.

Ασε που σου βγαίνει η επιδότηση σε καλύτερη τιμή.

Μην με ρωτας πως κ τι δεν γνωρίζω.

Αλλα όντως έτσι είναι καρατσεκαρισμένο.Εγώ έτσι το πήρα

Δε μπορώ να πάω στο πλαίσιο γιατί έχω επιταγή από το Pointmania. (Καταραμένη vodafone.)

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να πάω στο πλαίσιο γιατί έχω επιταγή από το Pointmania. (Καταραμένη vodafone.)

 

δεν ξέρω πόσα γλιτώνεις αλλα εγώ σε σχέση με τη vodafone γλίτωσα καμια 80άρα

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μου κλεψαν το κινητο και το ειχα μολις 1 μηνα, υπαρχει κατι που μπορω να κανω για να το βρω? ακουω διαφορα για αυτο ρωταω..
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το να δηλώσεις το imei στην alpha copy πηγαίνοντας σε κάποιο Nokia Shop, δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.

Και με τη δήλωση αυτή μη φανταστείς τίποτα... απλά αν το πάνε σε κάποιο Nokia Shop είτε για αναβάθμιση είτε για επισκευή μόνο τότε θα το κρατήσουν και θα σε ενημερώσουν.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...