Jump to content

[Επίσημο] Nokia N78


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το AGPS δεν έχει σχέση με την άδεια χρήσης και τη Nokia...

Απλά πακέτα δεδομένων είναι, και η χρέωση γίνεται από το δίκτυο σου.

 

Thanx again!Εγω εχω cosmocarta οποτε αμα το εχω ενεργοποιημενο και συνδεθει για λήψη (λεμε τωρα) αφαιρει χρηματα απο το υπολοιπο της καρτας μου...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα πως μπορώ να ακουω απο ενα site π.χ. onradio τους σταθμούς με το τηλέφωνο. Μόλις πάω να ανοίξω τον σταθμό δεν παίζει τίποτα, μήπως θέλει κάποιο πρόγραμμα?
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησε το πρόγραμμα CorePlayer για να κάνεις stream live radio.

Υπάρχει και σχετικό θέμα: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=191076

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δωρεαν οι 3ης μηνες απο τι διαβάζω έτσι?Μην μου ερθει κανενα μπουγιουρντί και πληρώνω!

ΑΝάλογα με την συσκευή, δεν ισχύει για όλες το ίδιο. Αυτό το βλέπεις απο το έξτρα, άδειες χρήσης. Ανα πάσα στιγμή, ενημερώνεσαι πόσο υπόλοιπο έχεις.

 

Αν λήξει, δεν πρόκειται να σε χρεώσει αυτό χωρίς πρώτα ναλάβεις κάποια ειδοπόιηση. Το πότε θα λήξει, θα το καταλάβεις αφού δεν θα δουλεύει πλέον η φωνητική πλοήγηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις πηρα το κινητο μεταχειρισμενο απο εναν φιλο:)Μου φαινεται παρα πολυ καλο αλλα εχω μια ερωτηση....το μεσαιο πληκτρο αναβοσβηνει καθε τοσο.Τι ειναι αυτο και απο που μπορω να το απενεργοποιησω?:)Ευχαριστω!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ονομάζεται αναπνοή.

Υπάρχει για να σε ενημερώνει πως η συσκευή λειτουργεί κανονικά σε κατάσταση αναμονής.

Όταν μάλιστα έχεις κάποιο μήνυμα, αναπάντητη κλήση ή e-mail αυτό αναβοσβήνει πιο γρήγορα.

Γιατί θέλεις να το απενεργοποιήσεις;

Δεν καταναλώνει ενέργεια.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ονομάζεται αναπνοή.

Υπάρχει για να σε ενημερώνει πως η συσκευή λειτουργεί κανονικά σε κατάσταση αναμονής.

Όταν μάλιστα έχεις κάποιο μήνυμα, αναπάντητη κλήση ή e-mail αυτό αναβοσβήνει πιο γρήγορα.

Γιατί θέλεις να το απενεργοποιήσεις;

Δεν καταναλώνει ενέργεια.

Ωραια ευχαριστω πολυ φιλε μου,δεν το ηξερα.Οχι ενταξει δεν με πειραζει!!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Η ρύθμιση ενεργοποίησης/απενεργοποίησης της αναπνοής είναι στο ρυθμίσεις-γενικές-τροχός navi-αναπνοή.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα πει "έξυπνο" κινητό... Αναπνέει κιόλας!!! (Κρύο, αλλά μ' άρεσε!) :-D

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιό type του Ν78 κυκλοφορεί στην αγορά; Το RM-235, 236 ή 342; Ρωτάω για να δω τι SAR έχει γιατί σκέφτομαι να το αγοράσω.

Επίσης, να υποθέσω ότι το ράδιό του δεν είναι με RDS ε?

Link to comment
Share on other sites

Το μοντέλο που κυκλοφορεί εδώ είναι το N78-1 RM-235 με sar 1.23 W/kg.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη ειναι λιγο χαζη ερωτηση αλλα πως μπορω να βγαλω το screensaver?Γιατι εχει ενα της cosmote και μου εχει σπασει τα νευρα....καθε 15 δευτερα εμφανιζετε:pΕυχαριστω προκαταβολικα
Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση λογισμικού έχεις; Με τις τελευταίες 20 και 21 έχεις επιλογή μόνο για κατάσταση νάρκης. Αλλιώς βάλε την εφαρμογή cClock η οποία προσφέρεο αμέτρητες ρυθμίσεις για screensaver.
Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση λογισμικού έχεις; Με τις τελευταίες 20 και 21 έχεις επιλογή μόνο για κατάσταση νάρκης. Αλλιώς βάλε την εφαρμογή cClock η οποία προσφέρεο αμέτρητες ρυθμίσεις για screensaver.

Την 21 εχω σημερα την κατεβασα.....ωραια μαλλον θα κατεβασω την εφαρμογη που μου λες.Ευχαριστω πολυ!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

με το καινούργιο firmware λειτουργεί ο πομπός ραδιοφώνου?

Γιατί με το προηγούμενο δεν....

Link to comment
Share on other sites

Τελικά άδικα κλαιγόμουν..χθες με πήραν τηλέφωνο και μου έδωσαν νεο κινητό.Είμαι εκτός χώρας οπότε θα το δω από κοντά άυριο, αλλά οι δικοί μου που το παρέλαβαν έιπαν οτι είναι άλλο και οτι δεν έχει οπτικά κανένα πρόβλημα.

<?)))><`·.FISHERMAN.·`·.?><((((?>

qtek9100-TYTN-TYTNII-TouchDiamondPro-Desire

Ν78-E52- Motorola ATRIX 4G - LG NEXUS 4-THL5000 - INNOS D6000

Link to comment
Share on other sites

με το καινούργιο firmware λειτουργεί ο πομπός ραδιοφώνου?

Γιατί με το προηγούμενο δεν....

 

Εμένα με την 20αρα δούλευε ο πομπός!

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με την 20αρα δούλευε ο πομπός!

 

Και εγώ πότε δεν είχα πρόβλημα με τον πομπό με καμία έκδοση..

Link to comment
Share on other sites

Ο πομπός δούλευε απο την αρχή σε όλες τις εκδόσεις. Τώρα, το αν θα καταφέρεις να το κάνεις να λειτουργήσει σωστά, είναι κάτι που εξαρτάται απο άλλες παραμέτρους.
Link to comment
Share on other sites

Απο το μεσημερι οταν μπαινω στους χαρτες και παταω ''Η θεση μου'' μου βγαζει μια ασχετη οδο πολυ πιο μακρια απο το σπιτι μου....γιατι μπορει να συμβαινει αυτο??:rolleyes:Ενω 2 μερες που εχω το κινητο και δοκιμαζω το gps μου εβγαζε κανονικα την οδο μου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα, σήμερα απόκτησα ένα όμορφο Ν78 και ως σωστός high tech τύπος που είμαι αμέσως έκανα update και … έχασα τα Ελληνικά δεν συγνώμη εάν το έχετε ξανασυζητήσει αλλά θα εκτιμούσα αν κάποιος ξέρει κάτι σχετικά
Αγγελίες στο buy & Sell
Link to comment
Share on other sites

Σου βγάζει το τελευταίο σημείο που είχε λοκάρει. Αν ανοίξεις ο πρόγραμμα και είσαι κάπου αλλού, πρέπει να περιμένεις να βρει την θέση σου για να ενημερωθεί η λειτουργία "Θέση μου".
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα, σήμερα απόκτησα ένα όμορφο Ν78 και ως σωστός high tech τύπος που είμαι αμέσως έκανα update και … έχασα τα Ελληνικά δεν συγνώμη εάν το έχετε ξανασυζητήσει αλλά θα εκτιμούσα αν κάποιος ξέρει κάτι σχετικά

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 3rd Edition Platform FAQ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253380#post2253380

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...