Jump to content

[Επίσημο] Nokia N78


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και ενα αλλο παραπονο το προγραμμα για μουσικη που εχει ειναι τρισαθλιο!!του περναω ενα φακελο πχ.με ξενα κομματακια και μου τα ταξινομει οπως θελει αυτο ..δεν αφηνει το φακελο οπως ειναι.καμια καλη εφαρμογη για μουσικη υπαρχει??

ετσι πρεπει, αυτη ειναι η δουλεια του, γι'αυτο υπαρχουν τα tags.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά, στα τραγούδια όταν τα περνάτε, σας εμφανίζει τα covers? Εμένα επιλεκτικά, ενώ όλα τα τραγούδια μου έχουν covers και δεν έχω καταφέρει ακόμη να καταλάβω με ποιο κριτήριο εμφανίζει...

 

Την εικόνα που έχεις για cover πρέπει να έχει οριστεί (από τον υπολογιστή) ως εξώφυλλο και όχι ως κάποια άλλη κατηγορία-π.χ. ένθετο, οπισθόφυλλο κλπ. Αλλιώς δεν το δείχνει. Δες μήπως οφείλεται σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, το βρήκα τελικά (μετά απο πολύ ψάξιμο:p) τι ήταν...το Winamp τα αποθήκευε στους φακέλους κι όχι στο ίδιο το tag!

 

Ξαναπέρασα μερικά δοκιμαστικά με το media monkey κι ήταν οκ.

 

Ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

οχι μωρε 20 ρικακι ειναι καλυτερο.πιο σκληρο ..:D

και αμα ξεμεινεις εχεις και καβατζα:lol::lol:

Εγώ πάντως έβαλα απλό χαρτάκι (3 φυλλαράκια). Πολύ καλύτερη αίσθηση από πριν. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Οκ, το βρήκα τελικά (μετά απο πολύ ψάξιμο:p) τι ήταν...το Winamp τα αποθήκευε στους φακέλους κι όχι στο ίδιο το tag!

 

Ξαναπέρασα μερικά δοκιμαστικά με το media monkey κι ήταν οκ.

 

Ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις.

 

Εμ και εσύ πας να κάνεις δουλειά με Winamp; Αφού το Nokia Nseries PCSuite έχει φάτσα κάρτα τo Windows Media POlayer 11.;)

 

Τώρα που είπες και tag.Εβαλα tag στις foto,Η αναζήτηση γίνεται παιχνιδάκι όταν υπάρχουν πολλές.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι τα tag?Ασχετος τελειως ειμαι ε?:O

 

Με αυτο το μικροφωνο απ το handsfree τι γινεται εαν παρω καινουργια handsfree θα γινει τπτ γιατι ειναι χαλι η κατασταση με τα παρασιτα απο τι μου λενε..:blink:

TO NOY SAS
Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι τα tag?Ασχετος τελειως ειμαι ε?:O

 

Με αυτο το μικροφωνο απ το handsfree τι γινεται εαν παρω καινουργια handsfree θα γινει τπτ γιατι ειναι χαλι η κατασταση με τα παρασιτα απο τι μου λενε..:blink:

 

Για το μικρόφωνο δεν ξέρω BT ακουστικό έχω.

Tag είναι οι ετικέτες.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Με το bluetooth ειναι καλη η ποιοτητα γιατι σκεφτομαι να παρω και γω.

εαν δεν ειναι της nokia δεν υπαρχει προβλημε ε??:rolleyes:

 

Αληθεια υπαρχει κανενα καλο antivirus να μου προτεινετε το οποιο κατα προτιμηση να μην ειναι unsigned?

TO NOY SAS
Link to comment
Share on other sites

Με το bluetooth ειναι καλη η ποιοτητα γιατι σκεφτομαι να παρω και γω.

εαν δεν ειναι της nokia δεν υπαρχει προβλημε ε??:rolleyes:

 

Εχω το ασορτί ακουστικό (το BH-902)για ομιλία είναι τέλειο.Για μουσική δεν έχω δοκιμάσει καθόλου γιατί δεν με ενδιαφέρει.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Με το bluetooth ειναι καλη η ποιοτητα γιατι σκεφτομαι να παρω και γω.

εαν δεν ειναι της nokia δεν υπαρχει προβλημε ε??

Μια χαρά είναι η ποιότητα, βεβαία η εξαρτάται και το bt ακουστικό, έτσι...;

Και άλλης εταιρίας να είναι δεν υπάρχει πρόβλημα ως προς την ομιλία.

Τώρα αν έχει εμφάνιση καλούντος επάνω του δεν θα παίζει αν δεν είναι συμβατό με το κινητό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αν και λιγο εκτος θεματος με τα bluetooth ακουστικα οσον αφορα τη φορτιση πως γινεται?εχουν δικο τους φορτιστη?
TO NOY SAS
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχουν δικό τους.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αν και λιγο εκτος θεματος με τα bluetooth ακουστικα οσον αφορα τη φορτιση πως γινεται?εχουν δικο τους φορτιστη?

Καθε ακουστικό έχει και δικό του φορτιστή στο κουτί.Αν πάρεις ΝΟΚΙΑ ακουστικό φορτίζει και με τον φορτιστή απο το Ν78.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση φιλε.

Ξέρω για τις διαφορές ν78-ν82 απλά ρωτάω για το gps γιατί ένας φίλος είπε οτι κάνει 10 λεπτά να βρει δορυφόρο!!!

Αν κάνει όντως τόσο είναι πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση συμβολαίου μπορείς να κάνεις για vodafone και cosmote από πλαίσιο σίγουρα.Και εκεί φέρνουν μόνο τηλέφωνα ελληνικά!Για ψάξτο λίγο...:!:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια χαρα. Εχει βρει κανεις αν εχει πορτοφολι? Θελω να γραψω αριθμους πιστωτικων οπως στα παλια αλλα να εχει κωδικο (οχι σημειωσεις).

Επισις η καρτα κλειδωνετε? Εχω βαλει κωδικο καρτας εκει που ρωταει αλλα οι εικονες και ολα φορτωνουν χωρις να το ζητησει.

(Νεος χρηστης στο S60)...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια χαρα. Εχει βρει κανεις αν εχει πορτοφολι? Θελω να γραψω αριθμους πιστωτικων οπως στα παλια αλλα να εχει κωδικο (οχι σημειωσεις).

Επισις η καρτα κλειδωνετε? Εχω βαλει κωδικο καρτας εκει που ρωταει αλλα οι εικονες και ολα φορτωνουν χωρις να το ζητησει.

(Νεος χρηστης στο S60)...

 

Πορτοφόλι δεν έχει, μπορείς να χρησιμοποιήσεις εφαρμογές άλλων κατασκευαστών όπως το Handy Safe που μπορείς να βρείς στα γνωστά μέρη:shifty:

 

Το password που βάζεις είναι νομίζω ώστε να μην μπορεί να χρησιμοποιηθεί η κάρτα σε άλλη συσκευή-όχι για να μην επιτρέπεται η πρόσβαση.

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να πέσει κι'άλλο?

 

Επίσης ξέρετε αν μπορώ να εκμεταλευτώ vodafone επιδότηση απο eshop?

Φιλε μου δυστηχώς δεν μπορείς...Πηρα τηλ και μου το επιβεβαίωσαν προχθές..Και γω το ίδιο ψάχνω..

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κι εγώ θα ήθελα να μάθω πώς τα πάει με το GPS. Υπάρχει κάποιος που να έβαλε και να δουλεύει τα Garmin/Sygic???

Στην υπογραφή εφαρμογών αντιμετωπίσατε δυσκολίες? Με το S60 hack όλα OK τελικά ή υπάρχει πρόβλημα??? :confused:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Στην υπογραφή εφαρμογών αντιμετωπίσατε δυσκολίες? Με το S60 hack όλα OK τελικά ή υπάρχει πρόβλημα??? :confused:

Πάνο εγώ που το παίδεψα με τα hacks, δούλεψε μια χαρά ο τρόπος για τις αναβάθμιση του E51 και τυχών άλλων συσκευών.

Για τις υπογραφές ισχύουν τα κλασσικά πχ mobileSingner, αν και δεν χρειάζεται πλέον με το προαναφερθέν hack.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

το gps εμενα παντως που το ψιλοδοκιμασα οχι στ αμαξι βεβαια μου επιασε σημα μετα απο κανα 2 λεπτα περιπου.

 

Παντως εγω που κατεβασα το garmin 4.10.80 το κανω κανονικα εγατασταση το αρχειο .sis και μολις παω να ανοιξω την εφαρμογη κολαει και το μονο που μπορω να κανω ειναι επανεκινηση του τηλεφωνου.

 

οι χαρτες της nokia παντως μια χαρα μου φαινονται..τωρα δεν ξερω γιατι δεν τους προτιμουν:happy:

 

φιλε Itchrist86 σε πιο προαναφερθεν hack αναφερεσε για sign των εφαρμογων υπαρχει καποιος ευκολονοητος τροπος να κανεις sign τις εφαρμογες γιατι ειμαι και λιγο ασχετος απο s60..

TO NOY SAS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...