Jump to content

Sony Ericsson C702


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 515
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να αναφέρω κάτι που με προβληματίζει στο C702: τα 2 sof keys, τα πλήκτρα αποδοχής και τερματισμού κλήσης, καθώς και τα πλήκτρα «C» και «Activity menu», δεν φωτίζονται. Αυτό ισχύει τουλάχιστον στο μοντέλο που είδα εγώ από κοντά, αν το έχει δει και κανάς άλλος, ας μας πει...

 

EDIT

 

Ιδού ένα δείγμα: http://i.gsmarena.com/vv/reviewsimg/se-c702/gsmarena_038.jpg

 

Ούτε στο μοντέλο που είχα δει από κοντά φωτίζονταν να πλήκτρα. Αυτός ήταν ένας από τους λόγους που δεν το πήρα και κατέληξα στο Ε51.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
OYAAAAAAAOYYY!!!! FOBERO KINHTO!!!!! TO XARIZOYNE???? GIATI EGW DEN PLHRWNW!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Το δικό σου στο χαρίσανε το 6500 :confused:!! Διότι εγώ ΔΕΝ θα το αγόραζα ειδάλλως ;).

Link to comment
Share on other sites

Θα χρειαστει μια πτωση τιμης για να γινει ελκυστικο.

 

Το πολύ (μέχρι) 250ε έπρεπε να έχει! και σε καμία περίπτωση 300ε.

Link to comment
Share on other sites

Για να μου φυγει η περιεργεια για το ποσο ανθεκτικο ειναι το βουτηξα σημερα το πρωι σε ενα ποτηρι δροσερο νερο.

 

Μεχρι στιγμης το κινητο δουλευει αψογα :p

Παντως δεν το αφησα μεσα ωρα.

Το βουτηξα και το εβγαλα.

 

Αν δεν το δοκιμαζα θα εσκαγα απο την περιεργεια :D

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Βαλτε καμια φωτο αυτοι που το εχουν να δουμε τι λεει.Τα Ledakia αναβουν οταν τραβας βιντεο;Απο ηχειο τι λεει;
Link to comment
Share on other sites

Βαλτε καμια φωτο αυτοι που το εχουν να δουμε τι λεει.Τα Ledakia αναβουν οταν τραβας βιντεο;Απο ηχειο τι λεει;

 

Τα λεντακια δουλευουν σαν φακος και για το βιντεο.

Απο ηχειο μετρια ποιοτητα λιγο καλυτερο απο το Κ850.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest Dream1976chaser

Καλησπέρα σε όλους.

Επειδή σκέφτομαι να αξιοποιήσω την επιδότηση συσκευής που έχω, επιλέγοντας το C702 μπορεί να μου λύσει κάποιος την απορία:

Αναφέρεται ότι το εν λόγω κινητό δουλεύει με Google Maps και Wayfinder. Αυτό προϋποθέτει διαρκή πρόσβαση στο internet για να "κατεβάζει" χάρτες από την υπηρεσία του Google Maps ή μπορεί να δουλέψει και ανεξάρτητα από το internet μέσω του Wayfinder, έχοντας αποθηκευμένους τους χάρτες στο memory stick ή στη μνήμη του τηλεφώνου (που σιγά που επαρκεί...)

 

Μπορεί κάποιος στο εν λόγω κινητό να εγκαταστήσει άλλο πρόγραμμα πλοήγησης πχ Navigator?

 

Σας ευχαριστώ εκ των πρωτέρων για τις όποιες απαντήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Κανένας που να το έχει πάρει να μας πει αν φωτίζονται τα πλήκτρα;

 

Επαναλαμβάνω, μπορεί να μας ενημερώσει όποιος το έχει;

Link to comment
Share on other sites

Το δικό σου στο χαρίσανε το 6500 :confused:!! Διότι εγώ ΔΕΝ θα το αγόραζα ειδάλλως ;).

 

 

ΝΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΔΩΡΟ. ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ! :cool: ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ. ΟΧΙ ΠΩΣ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΡΑΤΑΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΗΝΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Κ800 ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΜΕΤΑ ΤΟ 8800 SAPPHIRE ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΛΑ.

:D:D:D

S. E. A.
Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απορία έχω και εγώ φίλε μου, αν μπορούμε δηλαδή να εγκαταστήσουμε πρόγραμμα πλοήγησης και να δουλεύει χωρίς σύνδεση ίντερνετ. Αν δεν παίρνει άλλο πρόγραμμα, δεν πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο.

Αν κάποιος φίλος το έχει αποκτήσει ας μας ενημερώσει σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

Η υψηλότερη τιμή SAR της συσκευής είναι 1,00 W/Kg.

 

http://www.sonyericsson.com/cws/download/1/484/346/1212729497/C702__SAR_ROW_R1a_Multilingual.pdf

Link to comment
Share on other sites

Guest Dream1976chaser
Καλησπέρα σε όλους.

Επειδή σκέφτομαι να αξιοποιήσω την επιδότηση συσκευής που έχω, επιλέγοντας το C702 μπορεί να μου λύσει κάποιος την απορία:

Αναφέρεται ότι το εν λόγω κινητό δουλεύει με Google Maps και Wayfinder. Αυτό προϋποθέτει διαρκή πρόσβαση στο internet για να "κατεβάζει" χάρτες από την υπηρεσία του Google Maps ή μπορεί να δουλέψει και ανεξάρτητα από το internet μέσω του Wayfinder, έχοντας αποθηκευμένους τους χάρτες στο memory stick ή στη μνήμη του τηλεφώνου (που σιγά που επαρκεί...)

 

Μπορεί κάποιος στο εν λόγω κινητό να εγκαταστήσει άλλο πρόγραμμα πλοήγησης πχ Navigator?

 

Σας ευχαριστώ εκ των πρωτέρων για τις όποιες απαντήσεις σας.

 

Την ίδια απορία έχω και εγώ φίλε μου, αν μπορούμε δηλαδή να εγκαταστήσουμε πρόγραμμα πλοήγησης και να δουλεύει χωρίς σύνδεση ίντερνετ. Αν δεν παίρνει άλλο πρόγραμμα, δεν πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο.

Αν κάποιος φίλος το έχει αποκτήσει ας μας ενημερώσει σχετικά.

 

Επανέρχομαι στο θέμα που έθεσα σε προηγούμενο post που παραθέτω εδώ, καθώς την ίδια απορία έχουν και άλλα μέλη.

Υπάρχει κάποια σχετική απάντηση;

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις παιδια τι αναλυση video εχει? frames..? Ας ειναι και σ'αυτα καλο, γιατι κατα τ'αλλα, πεταει. Ειναι απ'τα πολυ καλα κινητα.
Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα πάω να το πάρω με την επιδότηση που έχω.

 

Έχω όμως και εγώ την ίδια απορία με τους φίλους παραπάνω...! Θα χρεωνόμαστε για την υπηρεσία GPS?

Όποιος ξέρει ας μας φωτήσει...

Στη Wind δεν ξέρανε...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κανένας δεν ξέρει? Δεν το έχει αγοράσει κάποιος από εδώ μέσα?

 

Γενικά οι Google maps μπορούν να αποθηκευτούν κάπου ή δουλεύει αναγκαστικά μόνο με Internet?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C702

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...