Jump to content

Sony Ericsson G900


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia dn sindeetai to kin mou sto m.youtube ! i myoutube patisw i http://www.youtube patisw ta idia pragmata mou vgazei....

 

Ίσως φταίει το προφίλ WAP της Wind.

Εγώ μέσω WiFi συνδέομαι χωρίς πρόβλημα

αλλά με WAP δεν τα έχω καταφέρει ποτέ.

Εξάλλου είναι τέτοιες οι ταχύτητες που και να συνδεθεί, δε θα μπορέσεις να κάνεις και πολλά...

Link to comment
Share on other sites

Ειστε ευχαριστημενοι απο το g900?

 

Εγώ αρκετά ευχαριστημένη μπορώ να πω...

Αν εξαιρέσεις ότι δεν υπάρχουν πάρα πολλές εφαρμογές και ότι πιθανότατα δε θα βγουν πολλές ακόμα!

Κατά τα άλλα, δεν είχα περισσότερα "προβληματάκια" από αυτά που συνήθως αντιμετωπίζεις όταν αλλάζεις συσκεύη.

Link to comment
Share on other sites

2 erotiseis

..Apo videokliseis pos paei?vlepo ehi 3g alla mono 384 kbs

..Apo mpataria ti leei?akougontas radio as poume vgazeo mia nera?upotheto ehi radio

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

2 erotiseis

..Apo videokliseis pos paei?vlepo ehi 3g alla mono 384 kbs

..Apo mpataria ti leei?akougontas radio as poume vgazeo mia nera?upotheto ehi radio

 

Geia sou file! gia tin 3g klisi dn kserw! i mpataria einai poli kali! mou krataei aneta 1.5-2meres me ap'ola! alla ama milaw me allon ekei.....feugei grigora!

Link to comment
Share on other sites

Ίσως φταίει το προφίλ WAP της Wind.

Εγώ μέσω WiFi συνδέομαι χωρίς πρόβλημα

αλλά με WAP δεν τα έχω καταφέρει ποτέ.

Εξάλλου είναι τέτοιες οι ταχύτητες που και να συνδεθεί, δε θα μπορέσεις να κάνεις και πολλά...

 

exw vf/Cu...!:) alla exw kanei tis rithmiseis kai mporw kai mpainw kai mesw tis vf kai mesw wifi! ola jet douleuoun! kai i taxitita tis vf einai kali...dn argei kai tosoooo poli! mporw na pw kanoniki! apla exw auto to prob me to m.youtube! thx pantws!

Link to comment
Share on other sites

i mpataria einai poli kali! mou krataei aneta 1.5-2meres me ap'ola! alla ama milaw me allon ekei.....feugei grigora!

 

Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος ότι όταν μιλάς η μπαταρία φεύγει πολύ γρήγορα;

Ένας φίλος μου που δε μιλάει σχεδόν καθόλου του κρατάει 4-5 μέρες.

Ενώ εμένα λόγω Wind F2G μιλάω 1+ ώρες τη μέρα και μου κρατάει 1-1,5 μέρα!

Και δοκιμάσαμε να αλλάξουμε και μπαταρίες, και τα αποτελέσματα ήταν τα ίδια!!!

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου κρατάει 2 με 3 μέρες

αν μιλάω με ΒΤ μου κρατάει λιγότερο

αν συνδεθώ με wifi στο internet τότε δεν κρατάει πάνω από 1 μέρα

 

πάντως επειδή δεν μιλάω πάνω από 8 ώρες τον μήνα δεν ξέρω να σου πω με πολύ χρήση τι γίνεται

 

το φοβερό με το BT της Ericsson που έχω πάρει είναι ότι η μπαταρία του κρατάει ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ (με την χρήση που κάνω εγώ 8 ώρες τον μήνα)

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Το λογικο είναι να κρατάει 1-2 μέρες. Τώρα η ομιλία καταναλώνει σαφώς περισσότερη ενέργεια από την αναμονή. Επίσης όλες οι εφαρμογές ή οτιδήποτε αλλό κάνεις με το τηλ καταναλώνει ενέργεια!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά από φωτογραφική μηχανή τί λέει? είναι καλή η φωτογραφία του?

sorry...σίγουρα θα έχει ξανααναφερθεί κάτι τέτοιο, αλλά έψαξα λίγο και δεν το πέτυχα ποθενά..γίνεται και χαμός εδώ..

Link to comment
Share on other sites

Για να σου πω την αληθεια εγω θα περιμενα καλυτερη μια φωτογραφικη 5Μ αλλα μπορει να κανω και λαθος. Φυσικα δεν παιζει ρολο μονο η αναλυση! Ενα παραδειγμα φωτογραφιας που εχω τραβηξει εγω ειναι αυτο
Link to comment
Share on other sites

παιδιά από φωτογραφική μηχανή τί λέει? είναι καλή η φωτογραφία του?

sorry...σίγουρα θα έχει ξανααναφερθεί κάτι τέτοιο, αλλά έψαξα λίγο και δεν το πέτυχα ποθενά..γίνεται και χαμός εδώ..

Ρίξε μια ματιά στο θέμα Post your pictures (and videos) taken with your G900/G700.

Με το resizing πάντως, οι φωτογραφίες φαίνονται μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Όχι το G900 δεν είναι φωτογραφικό κινητό, είναι χειρότερο από το κλασσικό cybershot K800i των 3,2ΜΡ, για να βγάλει καλή φωτογραφία απαιτεί πολύ καλό φωτισμό και πλήρη απουσία κίνησης (αλλιώς έχει θόρυβο/θολούρα/κουνημένη φωτογραφία).

 

Αν το κριτήριό σου είναι η κάμερα να ξέρεις ότι δεν ανήκει στα ατού του.

 

Προσωπικά όταν φωτογραφίζω με το g900 έχω ρίξει την ανάλυση στα 3 (αφού ο αισθητήρας του δε λέει για 5) και το αποτέλεσμα είναι λιγότερο άσπρο δες τα παραδείγματα του verikets.

Sony Ericsson G900 >Nokia 5800 >Omnia II>HTC Diamond 2> Nexous S> Galaxy Nexus> Samsung Galaxy tab P7500> Sony Xperia P> Sony Xperia Z> Tablet Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Note 10.1[LTE], LG G3, Sony Xperia XA Ultra, Samsung Edge S7, Samsung S8plus, Samsung Gear s3, Samsung S3 tab, Samsung watch, mi Note 10 pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μέχρι πρόσφατα δεν υπάρχει sony ericsson pc suite που να λειτουργεί σε windows xp x64 παρόλα αυτά βρήκα μια επεξεργασμένη έκδοση σε γνωστα torrent site η οποία φαίνεται να λειτουργεί κανονικά! Πιστεύω όποιος έχει παρόμοιο πρόβλημα αξίζει να το κοιτάξει!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες SOS!!! Όταν η μπαταρία του g900 μου είναι κάτω από το μισό, τότε η εφαρμογή της κάμερας δεν ανοίγει!!! Καμία ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Paidia paratirisa oti kapia video pou vgazw ta apothikeuei san .thm gt??

Ναι και εγώ το παρατήρησα όταν μετέφερα κάτι βίντεο στο pc. Δεν ξέρω γιατί.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ το παρατήρησα όταν μετέφερα κάτι βίντεο στο pc. Δεν ξέρω γιατί.

 

Δεν είναι τα βίντεο αυτά, είναι τα thumbnails του κάθε βίντεο, το πρώτο στιγμιότυπο δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson G900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...