Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστώ wild... έχω την pctech αλλά θέλω έτσι από περιέργια να δω τι είναι αυτό το leo κλπ...για να δούμε λοιπόν αξίζει τον κόπο???θα επιστρέψω με εντυπώσεις...

 

Κι εγώ την PCTech ειχα και ειχα βαρεθει λιγακι, παντως την ειχα 3 μηνες (συνηθως δεν κρατουσα ΡΟΜ πανω απο εβδομαδα...φαντασου!) και σιγουρα εκει θα επιστρεψω αμα θελω να ησυχασω παλι λιγο απο τα φλασαρισματα :p

Θα σου αρεσει το LEO...Περιμενουμε εντυπωσεις και σχόλια! :D

 

Την pctech την πέρασα κι εγώ χτες επειδή άκουσα καλά λόγια εδώ μέσα...

Μπορεί να είναι ελληνική rom, μπορεί να έχει ένα σωρό προγράμματα μέσα, αλλά δεν είδα καμιά αισθητή διαφορά στην ταχύτητα απ' την valkyrie και προσωπικά δεν την κράτησα ούτε μια μέρα...

Όσο για την valkyrie η 3.5 είναι χαμένος χρόνος...

 

Τα παραπάνω ήταν καθαρά υποκειμενική άποψη μετά από μια μέρα χρήσης..

Τώρα εσύ έχεις την άποψη σου, εγώ γύρισα στην valkyrie με 6.5 wm και είμαι κατευχαριστημένος...

 

Η valkyrie δεν μου κόλησε καμιά φορά απ' την στιγμή που πέρασα το Nodata...

 

Γούστα είναι αυτά! Κι εγώ λατρεύω την PCTech αλλά όντως με τη Valkyrie FireStorm 3.3 δε βλεπω σημαντικες διαφορες στην ταχυτητα ως τωρα.

Γιωργο ποια Valkyrie λες εσυ? Λεμε την ιδια?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είχα κατεβάσει την 3.2 και χρησιμοποιούσα..

Σήμερα δοκίμασα την 3.5 αλλα όπως μπήκε έτσι βγήκε...

Ξαναγύρισα στην 3.2..Ξέρει κανείς αν αξίζει τον κόπο να δοκιμάσω την 3.3 ή να αρχίσω τις ρυθμίσεις σε αυτήν που έχω ήδη?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις εβαλα την Valkyrie FireStorm 3.3...Οι πρωτες εντυπωσεις μου μετα την pctech4u που με εβγαλε ασπροπροσωπο τους τελευταιους μηνες ειναι οτι υστερει καπως σε ταχυτητα αλλα ΝΑΙ ειναι απιστευτα εντυπωσιακη!!!

 

Μηπως εχετε παρατηρησει ενα κολλημα κατα την περιστροφη της οθονης με το ανοιγμα του πληκτρολογιου??Εμενα τουλαχιστον κολλαει αρκετα και δεν εμφανιζει πληρως την οθονη!!!!Για να δουμε την θα γινει στην συνεχεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις εβαλα την Valkyrie FireStorm 3.3...Οι πρωτες εντυπωσεις μου μετα την pctech4u που με εβγαλε ασπροπροσωπο τους τελευταιους μηνες ειναι οτι υστερει καπως σε ταχυτητα αλλα ΝΑΙ ειναι απιστευτα εντυπωσιακη!!!

 

Μηπως εχετε παρατηρησει ενα κολλημα κατα την περιστροφη της οθονης με το ανοιγμα του πληκτρολογιου??Εμενα τουλαχιστον κολλαει αρκετα και δεν εμφανιζει πληρως την οθονη!!!!Για να δουμε την θα γινει στην συνεχεια!!!

 

Ίσως, δεν ξέρω, το μανίλα να μην έχει δυνατότητα να έχει landscape προβολή.

 

Πάντως πραγματικά είναι ωραίο το τηλέφωνο με το νέο μανίλα και τα wm6.5...! Ειδικά τα builts που έχουν κουμπάκια κάτω, αντί για γράμματα.;)

Link to comment
Share on other sites

Κολλαει κολλαει!!!Προσπαθησα να αλλαξω θεμα και τα επαιξε!!!!αναγκαστικα να κανω hard reset...Συνεχιζω και βλεπουμε τι αλλο θα δουμε!!!Ξερουμε αν θα βγει συντομα η pctech 6.5?
Link to comment
Share on other sites

Κολλαει κολλαει!!!Προσπαθησα να αλλαξω θεμα και τα επαιξε!!!!αναγκαστικα να κανω hard reset...Συνεχιζω και βλεπουμε τι αλλο θα δουμε!!!Ξερουμε αν θα βγει συντομα η pctech 6.5?

 

Απο την δουλεια που ειχε κανει για την 6.1, φανταζομαι θα περιμενει να βγει επισημα απο την Microsoft και να μπουν μετα στα Topaz και Rhodium, να την παρει απο εκει, να την περιποιηθεί και μετα να την βγαλει για το Kovsky...;)

 

Παντως, ειναι σε αρκετα καλο επιπεδο οι ρομ που βγαινουν τωρα. Για το HD τουλαχιστον ειναι πολυ καλα. ΚΑι σταθερες, και γρηγορες(παντα βάζοντας τον παραγοντα τι εχουν μεσα τους γιατι σε συγκριση με τις καλες ρομ που υπαρχουν δεν υπαρχει βάση;)).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα : Συνδέοντας τα ακουστικά handsfree της συσκευασίας δεν ακούω τον ήχο κλήσης παρά μόνο μέσα από αυτά και όχι από το μεγάφωνο του τηλεφώνου.

Παρακαλώ όποιος ξέρει κάτι επί του θέματος ας απαντήσει το συντομότερο.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και περιμένω .........

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα : Συνδέοντας τα ακουστικά handsfree της συσκευασίας δεν ακούω τον ήχο κλήσης παρά μόνο μέσα από αυτά και όχι από το μεγάφωνο του τηλεφώνου.

Παρακαλώ όποιος ξέρει κάτι επί του θέματος ας απαντήσει το συντομότερο.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και περιμένω .........

 

Αυτό είναι ήδη γνωστό και δεν έχω δει λύση... Οπότε, μένεις έτσι, η απλά δεν χρησιμοποιείς το handfree...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!! :D

 

Μήπως ξέρει κανείς πως μπορώ να βγάλω απ το Destinator αυτό το τσακ τσακ που ακούγεται όταν πατάς στην οθόνη? Δεν είδα να υπάρχει στις ρυθμίσεις κάτι, και όταν βάζω δυνατά τον ήχο δυναμώνει και αυτό και ειναι κάπως ενοχλητικό... :O

 

Thanks! :p

 

p.s Από Δευτέρα λέω να μπω και γω σιγά σιγά στον κόσμο των custom rom... Και μάλλον θα βάλω, για αρχή τουλάχιστον, την PCtech4u.... :cry::D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!! :D

 

Μήπως ξέρει κανείς πως μπορώ να βγάλω απ το Destinator αυτό το τσακ τσακ που ακούγεται όταν πατάς στην οθόνη? Δεν είδα να υπάρχει στις ρυθμίσεις κάτι, και όταν βάζω δυνατά τον ήχο δυναμώνει και αυτό και ειναι κάπως ενοχλητικό... :O

 

Thanks! :p

 

p.s Από Δευτέρα λέω να μπω και γω σιγά σιγά στον κόσμο των custom rom... Και μάλλον θα βάλω, για αρχή τουλάχιστον, την PCtech4u.... :cry::D

 

Αν μπεις, μπες γερά με μια WM6.5.. Για να δεις πως είναι. Και μετά βάλε την PCTech4U. Για να μπορέσεις να εκτιμήσεις την ταχύτητα και την σταθερότητα της δουλειάς του;).

 

Για το τσακ τσακ, δεν ξέρω. Δεν βρήκα κάτι. Αλλά δεν είναι ενοχλητικό! :) Καταλαβαίνεις πότε πάτησες το κουμπάκι!

Link to comment
Share on other sites

Αν μπεις, μπες γερά με μια WM6.5.. Για να δεις πως είναι. Και μετά βάλε την PCTech4U. Για να μπορέσεις να εκτιμήσεις την ταχύτητα και την σταθερότητα της δουλειάς του;).

 

Για το τσακ τσακ, δεν ξέρω. Δεν βρήκα κάτι. Αλλά δεν είναι ενοχλητικό! :) Καταλαβαίνεις πότε πάτησες το κουμπάκι!

 

Εγώ έλεγα να αρχίσω με την PCtech4U για να πάω μετά στα wm6.5 και να μείνω εκεί αλλά βλέπω οτι οι περισσότεροι προτιμούν τα wm6.1 ακόμα... έχεις δίκαιο, αυτό που λες θα κάνω... ;)

 

όταν έχω χαμηλά την ένταση είναι οκ, όταν την ανεβάζω ειναι το πρόβλημα... :lol::p

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως θελει ακομα δουλεια,εχει αρκετες ατελειες,για να φτασει την pctech.Εχει κατι fix μεσα τα οποια κατι κανουν αλλα αν σκεφτεις οτι εχω κανει ηδη 2 soft reset και 1 hard reset για να ξεκολλησει,τοτε για μενα δεν ειναι σταθερη και καλη για την ωρα...Ομορφη μεν αλλα και αρκετα σπαστικη δε!!!Θα δειξει θα την περιεργαστω και αλλο και βλεπω παλι την pctech να με καθοδηγει!!!!Αντε τα 6.5 γρηγορα!!!
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως θελει ακομα δουλεια,εχει αρκετες ατελειες,για να φτασει την pctech.Εχει κατι fix μεσα τα οποια κατι κανουν αλλα αν σκεφτεις οτι εχω κανει ηδη 2 soft reset και 1 hard reset για να ξεκολλησει,τοτε για μενα δεν ειναι σταθερη και καλη για την ωρα...Ομορφη μεν αλλα και αρκετα σπαστικη δε!!!Θα δειξει θα την περιεργαστω και αλλο και βλεπω παλι την pctech να με καθοδηγει!!!!Αντε τα 6.5 γρηγορα!!!

 

Μην ξεχνάμε ότι ακόμα είναι beta εκδόσεις αυτά. Δεν είναι final builts. Οπότε είναι λογικό να κολλάνε και να μην έχουν την αναμενόμενη σταθερότητα.

Αλλά γενικά, εγώ δεν περιμένω σπουδαίες αλλαγές ακόμα και όταν θα βγουν και τα επίσημα 6.5 σε αυτές τις εκδόσεις που θα δούμε για τις συσκευές μας...:worry:

Υπομονή όμως, και όλα θα τα δούμε!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Είχα κατεβάσει την 3.2 και χρησιμοποιούσα..

Σήμερα δοκίμασα την 3.5 αλλα όπως μπήκε έτσι βγήκε...

Ξαναγύρισα στην 3.2..Ξέρει κανείς αν αξίζει τον κόπο να δοκιμάσω την 3.3 ή να αρχίσω τις ρυθμίσεις σε αυτήν που έχω ήδη?

 

Εγώ έβαλα απευθείας την 3.3 οπότε δεν ξέρω να σου πω.

Ίσως ξέρει ο halo αλλά δεν έχει μπει στο φόρουμ σήμερα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα απευθείας την 3.3 οπότε δεν ξέρω να σου πω.

Ίσως ξέρει ο halo αλλά δεν έχει μπει στο φόρουμ σήμερα...

 

Μιας και μέχρι το μεσημέρι που θα σχολάσω δεν πρόκειται να ασχοληθώ με το κινητό, για στείλε ένα link για την 3.3 να δοκιμάσω κι αυτή

Link to comment
Share on other sites

Μιας και μέχρι το μεσημέρι που θα σχολάσω δεν πρόκειται να ασχοληθώ με το κινητό, για στείλε ένα link για την 3.3 να δοκιμάσω κι αυτή

 

http://rapidshare.com/files/276819491/FireStorm_v3.3.41LEO.rar.html

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ας πούμε τώρα τις εντυπώσεις από τη νalkyrie v3.3 μετά από τρεις μήνες με Pctech4u 2... ωραία εφέ η νalkyrie, ωράιο το μανίλα του, πιο πολλά πραγματάκια έχει αλλά με το ανάλογο κόστος...για να τη δουλεύεις χρειάζεσαι κάθε λίγο και λιγάκι ή soft ή hard reset (τουλάχιστον σε μένα χρειάζεται). Και το κακό είναι ότι πλέον σε αυτό το θέμα μας κακόμαθε η Pctech4u 2 η οποία δουλεύει άψογα χωρίς reset έχει μέσα ότι ακριβώς χρειάζεσαι αλλά και να βάλεις κάποιο ή κάποια προγράμματα δεν θα σου κολλήσει.....οπότε η νalkyrie v3.3 κράτησε μία μέρα και ξαναγυρίζω πάλι στην Pctech4u 2 περιμένοντας τα 6.5 από το δημιουργό της Pctech ο οποίος έχει αποδείξει ότι μπορεί να αργεί αλλά όταν βγάλει τη ρομ ίσως είναι η καλύτερη και σύμφωνα με τα λεγόμενα του όπου να 'ναι θα την βγάλει με 6.5!!!!!!!!!!

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι, έκανα χτες την αλλαγή σε Ελληνικά.. Όλα οκ προς το παρόν, μόνο σε ένα σημείο τα ελληνικά φαίνονται αλαμπουρνέζικα, στις επιλογές ήχου στη λίστα που διαλέγεις ήχο για κάθε ενέργεια του κινητού, εκεί που είναι για τα sms οι χαρακτήρες είναι ακαταλαβίστικοι!!!. Μέχρι τώρα δνε έχω διαπιστώσει κάτι άλλο τέτοιο ή κάτι άλλο τρελό.. Ερώτηση, αν πχ θελήσω κάποια στιγμή να το ξαναγυρίσω στα αγγλικά επειδή έχει πολλά γλωσσικά faults ή δεν παλεύεται πως μπορώ να το κάνω?

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι, έκανα χτες την αλλαγή σε Ελληνικά.. Όλα οκ προς το παρόν, μόνο σε ένα σημείο τα ελληνικά φαίνονται αλαμπουρνέζικα, στις επιλογές ήχου στη λίστα που διαλέγεις ήχο για κάθε ενέργεια του κινητού, εκεί που είναι για τα sms οι χαρακτήρες είναι ακαταλαβίστικοι!!!. Μέχρι τώρα δνε έχω διαπιστώσει κάτι άλλο τέτοιο ή κάτι άλλο τρελό.. Ερώτηση, αν πχ θελήσω κάποια στιγμή να το ξαναγυρίσω στα αγγλικά επειδή έχει πολλά γλωσσικά faults ή δεν παλεύεται πως μπορώ να το κάνω?

 

για να καταλάβουμε λίνα τη ρομ έχεις???τι εννοείς ότι έκανες την αλλαγή σε ελληνικά??πως?

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

για να καταλάβουμε λίνα τη ρομ έχεις???τι εννοείς ότι έκανες την αλλαγή σε ελληνικά??πως?

 

Δεν έχω κάνει καμμία αλλαγή μόνη μου, έχω το κινητό όπως το αγόρασα στα Αγγλικά και πήγα στην SE χτες στα κεντρικά και μέσα σε 2 ώρες μου άλλαξαν τη γλώσσα της συσκευής από Αγγλικά σε Ελληνικά, όπως είπα σε προηγούμενο Post (σελ. 163-164):D.. Αυτή η αλλαγή έγινε όχι κάτι άλλο και απλά εμφάνισε αυτό με τους χαρακτήρες όπως είπα

 

Υποσημείωση δεν πολυκαταλαβαίνω και πολλά από αυτά που λέγονται εδώ μέσα, είμαι ψιλοnoob.. Οπότε να μου λες λιγάκι σε πιο απλή γλώσσα σε μένα:lol::p Rom είναι η έκδοση?? :p

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάνει καμμία αλλαγή μόνη μου, έχω το κινητό όπως το αγόρασα στα Αγγλικά και πήγα στην SE χτες στα κεντρικά και μέσα σε 2 ώρες μου άλλαξαν τη γλώσσα της συσκευής από Αγγλικά σε Ελληνικά, όπως είπα σε προηγούμενο Post:D.. Αυτή η αλλαγή έγινε όχι κάτι άλλο και απλά εμφάνισε αυτό με τους χαρακτήρες όπως είπα

 

Υποσημείωση δεν πολυκαταλαβαίνω και πολλά από αυτά που λέγονται εδώ μέσα, είμαι ψιλοnoob.. Οπότε να μου λες λιγάκι σε πιο απλή γλώσσα σε μένα:lol::p Rom είναι η έκδοση?? :p

 

λοιπόν ρομ είναι το λειτουργικό, μπορείς να το πεις και έκδοση αφού εσύ έχεις ακόμα την επίσημη...για να καταλάβεις στην επίσημη έκδοση η SE έχει τη RI τη R2 τη R3 κλπ οπότε μπορείς να το πεις και έκδοση..τώρα αφού εσύ πήγες στα επίσημα θα σου έχουν περάσει και την τελευταία έκδοση(update). λοιπόν όσον αφορά το ερώτημα σου για τη γλώσσα όλα είναι απλά. διαλέγεις αν θέλεις να το ξαναπάς και να στα βάλουν αυτοί ή το φτιάχνεις μόνη σου που για μένα είναι και το καλύτερο....απλά, γρήγορα και χωρίς ακαταλαβίστικα γράμματα....από ότι κατάλαβα δεν πρέπει να έχεις πολυασχοληθεί με το κινητό σου...καλό είναι να το κάνεις για να ξέρεις τι έχεις και για να έχεις ένα ωραίο εργαλείο μαζί σου...

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

όπου να ναι θα έρθει και το δικό μου!

 

καμμιά καλή θήκη και screen protector έχετε να προτείνετε;

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν ρομ είναι το λειτουργικό, μπορείς να το πεις και έκδοση αφού εσύ έχεις ακόμα την επίσημη...για να καταλάβεις στην επίσημη έκδοση η SE έχει τη RI τη R2 τη R3 κλπ οπότε μπορείς να το πεις και έκδοση..τώρα αφού εσύ πήγες στα επίσημα θα σου έχουν περάσει και την τελευταία έκδοση(update). λοιπόν όσον αφορά το ερώτημα σου για τη γλώσσα όλα είναι απλά. διαλέγεις αν θέλεις να το ξαναπάς και να στα βάλουν αυτοί ή το φτιάχνεις μόνη σου που για μένα είναι και το καλύτερο....απλά, γρήγορα και χωρίς ακαταλαβίστικα γράμματα....από ότι κατάλαβα δεν πρέπει να έχεις πολυασχοληθεί με το κινητό σου...καλό είναι να το κάνεις για να ξέρεις τι έχεις και για να έχεις ένα ωραίο εργαλείο μαζί σου...

 

Ξέρω ότι έχω καλό εργαλείο, απλά για να ασχοληθώ πρέπει να υπάρχει και κάποιος να με βοηθήσει είτε από εδώ ή από κανα φίλο μου από κοντά.. Το μόνο που έχω κάνει είναι να βάλω το Xperia TweaK, PIM Backup, ένα anti-virus, Skyfire και διάφορες εφαρμογές και παιχνιδάκια αρχικά :lol: και να το ψαχουλεύω.. Πιο πολύ το έχω για internet στη δουλειά όταν βαριέμαι να χαζεύω και επίσης σαν GPS μιας και έχω βάλει το Destinator 7:cool: που το βρίσκω πολύ εξυπηρετικό και καλό, εκτός αν έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο! Μου αρέσουν όμως οι καλές χρήσιμες εφαρμογές που κάνουν τη ζωή και την χρησιμοποιήση της συσκευής ευκολότερη και πιο ενδιαφέρουσα

Πάντως στις πληροφορίες μέσα λέει για τη ROM έκδοση 1.05.926.7 και στο λογισμικό R3AA007, προφανώς εσύ θα ξέρεις και θα έχεις καταλάβει:rolleyes:

Όσο για την εναλλαγή στα αγγλικά πάλι μου φαίνεται θα το κάνω γιατί είμαι και λίγο τελειομανής και δε μπορώ να βλέπω τα αλαμπουρνέζικα στο μενού:D, αρκεί βέβαια να με βοηθήσετε εσείς οι ειδήμονες.. Και εγώ να αρχίζω να κατανοώ και να "πειράζω" τη συσκευή μου για το κάλλιστο, όχι να το διαλύσω, χαχα. Οπότε κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη για να γίνω και εγώ καλύτερη..

 

Καλημέρα,

 

όπου να ναι θα έρθει και το δικό μου!

 

καμμιά καλή θήκη και screen protector έχετε να προτείνετε;

 

ευχαριστω!

 

Με το καλό να το υποδεχτείς!! Εγώ είχα κάνει ένα απλό search στο ebay αν ασχολείσαι και έχει πολύ καλές θήκες σιλικόνης και screen protectors σε πολύ καλή τιμή κάτω των 6ευρώ νομίζω κιόλας.. Ακόμα να την κάνω την παραγγελία, πολύ την έχω καθυστερήσει..

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

όπου να ναι θα έρθει και το δικό μου!

 

καμμιά καλή θήκη και screen protector έχετε να προτείνετε;

 

ευχαριστω!

Ρίξε μια ματιά και σε αυτό το topic

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

@halo

 

Εχεις πρόβλημα στη Vlakyrie με το ιστορικο κλησεων?

Οταν παταω το κουμπι (το κανονικο κουμπι) με το τηλεφωνακι για να βγει η λιστα κληθεντων αριθμων και πχ να καλεσω τον τελευταιο που ειχα καλεσει, δεν εμφανιζει αυτη αλλά εμφανίζει όλη τη λιστα με αναπαντητες κλπ και μαλιστα ουτε καν ενημερωμενη, αλλά όπως ήταν όταν επανεφερα το Backup μου μόλις περασα τη ΡΟΜ!!! :blink: Κοίταξα για φιξ στους xda αλλά δε βρισκω κάτι...Τώρα θα πιασω και τις απαντησεις στο thread τις Valkyrie να δω μηπως το εχει παθει και κανενας αλλος...

Τις κλησεις τις βρισκεις πατωντας το "Phone" στην οθονη, ή το κουμπι με το κινητο, του τηλεφωνου, και μετα πατας στην οθονη το ανθρωπακι με το τηλεφωνο (διπλα απο το "Talk", αριστερα του, κατω δλδ απο το *)....:shifty:

Εγω δεν εχω κανενα προβλημα, μου τις βγαζει ολες...:happy:

 

Απο οτι βλεπω εβγαλε κι αλλη ο ατιμος...:ninja:Αν δεν βαρεθω αργοτερα μπορει να την δοκιμασω...

Παντως, επειδη διαβασα οτι καποιος ρωτουσε για την 3.3, ειναι η πιο σταθερη εκδοση που εχει βγαλει στα 6.5....Την 3.4 δεν μπορουσα να την εχω ουτε με soft ή hard reset!!:mad:

Ενω με την 3.3 δεν εχω κανενα προβλημα.... Μια φορα εχει χρειαστει να κανω ενα soft rest , κι αυτο επειδη εκανα βλακεια και κολλησε....:O

 

:!:Επισης, κατι που ηθελα να ρωτησω.... Το footprint γραφει οτι λειτουργει μονο με αν κανουμε load καποια database... Ξερει κανεις πως το κανουμε αυτο??:worry:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...