Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Παιδια χρειαζομαι την βοηθεια σας επειγοντως. Ειναι να παρω κινητο και ψαχνομαι τις τελευταιες ημερες. Εχω καταληξει σε 2 κινητα και ειμαι μεταξυ του Vivaz και του Xperia X10. Οποιος ξερει μπορει να μου πει ποιο ειναι προτιμοτερο?? Σιγουρα αυτη η απαντηση ειναι δυσκολη και ισως να μην μπορει να απαντηθει απολυτα, γιατι και τα 2 εχουν αλλα πλεονεκτηματα και μειονεκτηματα. Ποια ειναι αυτα λιγο-πολυ??? Δεν θελω καμια αναλυση. Μια απλη αποψη, γιατι εσεις ειστε πολυ πιο ψαγμενοι και ενημερωμενοι απο εμενα.

 

Τέτοιες συζητήσεις... αποκλειστικά στους Διαξιφισμούς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάτι περίεργο.. πήγα να ανοίξω χθες την κλασσική youtube application (την απλή όχι με το panel) και δεν ξεκίναγε..την έκανα απεγκατάσταση επανεγκατάσταση 2 φορές και πάλι τζίφος..έχει φάει κάποια φρίκη το κινητό μου ή κάποιος εξωγήινος την εμποδίζει να τρέξει?
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας σας παρακαλω, εχω ενα σοβαρο προβλημα μου εσπασε το καπακι καμερας σε xperia x1 υπαρχει πιθανοτιτα να βρω ανταλακτικο? εαν ναι, που θα το εβρισκα? αν μπορει καποιος να με βοηθησει ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

gkm8123 σε ένα sony ericsson service point μπορείς να βρεις αυτό που ζητάς.. :)

 

 

σχετικά με το δικό μου θέμα, είχα ξεχάσει ότι πρέπει να μετονομαστεί ένα αρχείο ανάλογα με τη γλώσσα του λειτουργικού συστήματος..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Αν και με καθηστερηση.... 2 ετων......:O σκεφτομαι να αγωρασω το χ1. Το εχω ερωτευθει : Love :αυτο το τηλεφωνο οπως και το χ2...... Ο λογος καθηστερησης αποκτησης του κυριως οικομικοι. Θα ηθελα λοιπον να σας ρωτησω, αξιζει η αγωρα του, ασχετος που ειναι πλεον παλιο. Επισεις θα ειναι ευκολη η χρηση των w.m? Ειναι η πρωτη μου επαφη με αυτα
I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος τη καλοσυνη και το χρονο να μου στειλει το zip για το ΗardSPL και την επαναφορα? 'Η καποιο συνδεσμο που να δουλευει σιγουρα Ftp,rapidshare κτλ?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Αν και με καθηστερηση.... 2 ετων......:O σκεφτομαι να αγωρασω το χ1. Το εχω ερωτευθει : Love :αυτο το τηλεφωνο οπως και το χ2...... Ο λογος καθηστερησης αποκτησης του κυριως οικομικοι. Θα ηθελα λοιπον να σας ρωτησω, αξιζει η αγωρα του, ασχετος που ειναι πλεον παλιο. Επισεις θα ειναι ευκολη η χρηση των w.m? Ειναι η πρωτη μου επαφη με αυτα

 

Με ενδιαφέρει κι εμένα καθώς το βλέπω στα Multirama στα 179 ευρώ. Με δεδομένο ότι θέλω ένα φτηνό τηλέφωνο με qwerty πληκτρολόγιο και WiFi, χωρίς καμία προτίμηση στο τι λειτουργικό σύστημα θα έχει, το παίρνω άφοβα; Τηλέφωνα παίρνει ή κάνει όλα τα υπόλοιπα υστερώντας στην κύρια χρήση για την οποία (υποτίθεται ότι) σχεδιάστηκε;

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πλέον... θα σας συμβούλευα να οδηγηθείτε σε κάτι πιο σύγχρονο. Η συσκευή είναι παρωχημένη πια. Βέβαια για κάποιον που διατίθεται να δώσει 180 ευρώ και δεν έχει ιδιαίτερες απαιτήσεις... θα κάνει μια χαρά τη δουλειά του.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πλέον... θα σας συμβούλευα να οδηγηθείτε σε κάτι πιο σύγχρονο. Η συσκευή είναι παρωχημένη πια. Βέβαια για κάποιον που διατίθεται να δώσει 180 ευρώ και δεν έχει ιδιαίτερες απαιτήσεις... θα κάνει μια χαρά τη δουλειά του.

 

Αυτό ήθελα να διαπιστώσω αν ισχύει. Ευχαριστώ. :)

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά στο xperia μου πέθανε η οθόνη...

Ανοίγει το κινητό αλλά η οθόνη είναι νεκρή, δεν δείχνει τίποτα....

Καμιά ιδέα τι μπορεί να είναι?

 

Το ίδιο έπαθα κι εγώ!!!

Ξέρει κανείς κάτι?

make love not work
Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει κι εμένα καθώς το βλέπω στα Multirama στα 179 ευρώ. Με δεδομένο ότι θέλω ένα φτηνό τηλέφωνο με qwerty πληκτρολόγιο και WiFi, χωρίς καμία προτίμηση στο τι λειτουργικό σύστημα θα έχει, το παίρνω άφοβα; Τηλέφωνα παίρνει ή κάνει όλα τα υπόλοιπα υστερώντας στην κύρια χρήση για την οποία (υποτίθεται ότι) σχεδιάστηκε;

 

Σε ποιο καταστημα το βρηκες τοσο???

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους εχω το xperia x1 με ραγισμα στο μεσαιο καπακι ειχα διαβαση πριν καιρο οτι το καλυπτει η εγγυηση. το πηγα στο service point στην καλλιθεα για αυτον ακριβως τον λογο εκαναν καποια ωρα να το καταλαβουν μου ειπαν οκ!!! μετα απο 2 μερες πηρα τηλεφωνω και μου ειπαν ολα καλα καναμε αναβαθμιση δεν μου το αλλαζουν!!!! μαλλον μονο αυτο ξερουν να κανουν....
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς πήγαινε το κατευθείαν στην omnitec ή αν δε μπορείς πήγαινε το ξανά στο κατάστημα γράψε ένα σημείωμα ότι το ράγισμα προήλθε από κατασκευαστικό λάθος και όχι πέσιμο και ζήτα να το στείλουν εκείνοι στην omnitec
Link to comment
Share on other sites

κατ' αρχην ευχαριστω για την απαντηση, ναι μου ειπαν ολα οκ! μια χαρα και οτι θελει 150 ευρω για ολο το κελυφος!!!!! που ακριβως ειναι βρε παιδια το omnitec εχετ καποιο τηλεφωνο??? ευχαριστω και παλι...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
κατ' αρχην ευχαριστω για την απαντηση, ναι μου ειπαν ολα οκ! μια χαρα και οτι θελει 150 ευρω για ολο το κελυφος!!!!! που ακριβως ειναι βρε παιδια το omnitec εχετ καποιο τηλεφωνο??? ευχαριστω και παλι...

 

Θα πληρώσεις 150 ευρώ; Που είναι το μια χαρά σε αυτό; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά στο xperia μου πέθανε η οθόνη...

Ανοίγει το κινητό αλλά η οθόνη είναι νεκρή, δεν δείχνει τίποτα....

Καμιά ιδέα τι μπορεί να είναι?

 

Το ίδιο έπαθα κι εγώ!!!

Ξέρει κανείς κάτι?

 

Μήπως κάποιος ξέρει κάτι?

make love not work
Link to comment
Share on other sites

Νταξει τελικά, φοβήθηκα μήπως είχε πάρει και νερά, αλλά ήταν από τουμπίτσα και είχε φύγει η φίσα της οθόνης.

Όλα καλα, ευχαριστώ!

make love not work
Link to comment
Share on other sites

καλά παιδια τα ατομα ειναι απιστευτα!!! το πηγα και στο γερακα δεν το καλυπτει η εγγυηση!!!! και τελικα σκεφτικα το ebay με 50 ευρω ολα τα καπακια μαζι... γελοια sony ericsson... δεν θα ασχοληθω ξανα μαζι τους... 600 ευρω κινητο κανει ρογμες,και να μην το αλλαζουν.. τα εχω παρεειειιιιιιιιιιι............
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...