Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι αλλα μου καθεται πωση ωρα στο loading και η μπαρα δεν εμφανιζεται.και βαριεμαι και το κοβω:Oνα περιμενω οσο να ωε?

 

τρεις κινησεις ειναι που πρεπει να κανεις,

 

1. ελεγξε αν οντως εχεις κανει hard spl

2. ελεγξε τη καρτα σου αν ειναι σε format 'fat 32'

3. ελεγξε αν εχεις κανει σωστα την μετονομασια οπως περιγραφετε πανω.

;)

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τρεις κινησεις ειναι που πρεπει να κανεις,

 

1. ελεγξε αν οντως εχεις κανει hard spl

2. ελεγξε τη καρτα σου αν ειναι σε format 'fat 32'

3. ελεγξε αν εχεις κανει σωστα την μετονομασια οπως περιγραφετε πανω.

;)

 

πρωτα απο ολα σε ευχαριστω για την βοηθεια,μετα πως θα δω σε τι format ειναι η καρτα?και πως μπορω να κανω hard?και πως βλεπω αν εχω κανει?

Link to comment
Share on other sites

πρωτα απο ολα σε ευχαριστω για την βοηθεια,μετα πως θα δω σε τι format ειναι η καρτα?και πως μπορω να κανω hard?και πως βλεπω αν εχω κανει?

 

Για να δεις αν εχεις κανει hardspl(απαραιτητο για να μπορεσεις να βαλεις μια custom rom):

κλεινεις το κινητο

πατας το κουμπι που μειωνει την ενταση(το κρατας πατημενο)

ταυτοχρονα ανοιγεις την συσκευη(κρατωντας το κουμπι)

τα αφηνεις οταν εμφανιστει η οθονη με τα 3 χρωματα.

 

Αν εχεις κανει hardspl θα γραφει

KOVS110

SPL-0.72.OliNex

MicroP1-787

MicroP2-707

 

Αλλιως πρεπει να κανεις.

 

Η διαδικασια του να κανεις θα την δεις εδω:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=446070

 

και στα βιντεο στην υπογραφη μου.

Link to comment
Share on other sites

Για να δεις αν εχεις κανει hardspl(απαραιτητο για να μπορεσεις να βαλεις μια custom rom):

κλεινεις το κινητο

πατας το κουμπι που μειωνει την ενταση(το κρατας πατημενο)

ταυτοχρονα ανοιγεις την συσκευη(κρατωντας το κουμπι)

τα αφηνεις οταν εμφανιστει η οθονη με τα 3 χρωματα.

 

Αν εχεις κανει hardspl θα γραφει

KOVS110

SPL-0.72.OliNex

MicroP1-787

MicroP2-707

 

Αλλιως πρεπει να κανεις.

 

Η διαδικασια του να κανεις θα την δεις εδω:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=446070

 

και στα βιντεο στην υπογραφη μου.

 

KOVS110

SPL-0.78.0000

MicroP1-787

MicroP2-707

 

αυτα λεει.

Link to comment
Share on other sites

Για να δεις αν εχεις κανει hardspl(απαραιτητο για να μπορεσεις να βαλεις μια custom rom):

κλεινεις το κινητο

πατας το κουμπι που μειωνει την ενταση(το κρατας πατημενο)

ταυτοχρονα ανοιγεις την συσκευη(κρατωντας το κουμπι)

τα αφηνεις οταν εμφανιστει η οθονη με τα 3 χρωματα.

 

Αν εχεις κανει hardspl θα γραφει

KOVS110

SPL-0.72.OliNex

MicroP1-787

MicroP2-707

 

Αλλιως πρεπει να κανεις.

 

Η διαδικασια του να κανεις θα την δεις εδω:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=446070

 

και στα βιντεο στην υπογραφη μου.

 

KOVS110

SPL-0.78.0000

MicroP1-787

MicroP2-707

 

αυτα λεει.

μπορω να κανω hard μεσω καρτας?

Link to comment
Share on other sites

πρωτα απο ολα σε ευχαριστω για την βοηθεια,μετα πως θα δω σε τι format ειναι η καρτα?και πως μπορω να κανω hard?και πως βλεπω αν εχω κανει?

 

το φορματ για να το δεις θα συνδεσεις το τηλ με το pc σου αλλα σαν εξωτερικη μοναδα και μετα θα πας ο υπολογιστης μου/ θα κανεις δεξι κλικ στην καρτα/ ιδιοτητες και θα δεις το φορματ.

 

για τα υπολοιπα που ρωτας, αν δεις τα βιντεο που εχει ο soom στην υπογραφη του θα καταλαβεις.;)

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις κανει Hard SPL για να σου γραφει αυτα.

 

Για να μπορεσεις να βαλεις μια ΜΗ Official ROM θα πρεπει να κανεις πρωτα hardspl.. Για να κανεις hardspl θα πρεπει να ακολουθησεις τις οδηγιες που σου εδωσα στο λινκ παραπανω.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=446070

 

Αν δεν κανεις, δεν μπορεις να βαλεις custom ρομ. Μονο official μεσω SEUS.

 

Hard μεσω καρτας δεν υπαρχει.

 

Πρεπει ομως πρωτα να βεβαιωθεις οτι η καρτα μνημης την οποια θα χρησιμοποιησεις για να φλασαρεις την ρομ ειναι σε fat32 format.

 

Δες στα βιντεο της υπογραφης μου αυτο που λεει:

2. How To Install HARD_SPL (So that you can install custom roms)

Download .mov file here 33mb (Quicktime Format)

 

και δες και αυτο:

3. How To Install A Custom Rom

Download .mov file here 63mb (Quicktime Format)

 

για να καταλαβεις.

Link to comment
Share on other sites

Στην official ρομ, στο πανελ της Sony Ericsson 1 & 2 και μενα μοθ αλλαζε η ωρα. Αλλα αν μπεις στο ρολοι(δεν εχω τωρα πανελς, και δεν εχω και οφφισιαλ ρομ και δεν τα θυμαμαι καλα) εχει καπου να τσεκαρεις το daylight savings(:X???:X) δεν θυμαμαι ακριβως πως γραφει... Αμα το τσεκαρεις αυτο φτιαχνει. Το ιδιο πρεπει να γιενι και σε προγραμματα πλοηγησης οπως το dest7 που την χαλαει την ωρα....

 

Παντου την αλλαζει ακομα και στο SBH Shell Panel. Και το κανει κανα 5ημερο τωρα στο ξαφνικο....Τι σκατα

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις κανει Hard SPL για να σου γραφει αυτα.

 

Για να μπορεσεις να βαλεις μια ΜΗ Official ROM θα πρεπει να κανεις πρωτα hardspl.. Για να κανεις hardspl θα πρεπει να ακολουθησεις τις οδηγιες που σου εδωσα στο λινκ παραπανω.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=446070

 

Αν δεν κανεις, δεν μπορεις να βαλεις custom ρομ. Μονο official μεσω SEUS.

 

Hard μεσω καρτας δεν υπαρχει.

 

Πρεπει ομως πρωτα να βεβαιωθεις οτι η καρτα μνημης την οποια θα χρησιμοποιησεις για να φλασαρεις την ρομ ειναι σε fat32 format.

 

Δες στα βιντεο της υπογραφης μου αυτο που λεει:

2. How To Install HARD_SPL (So that you can install custom roms)

Download .mov file here 33mb (Quicktime Format)

 

και δες και αυτο:

3. How To Install A Custom Rom

Download .mov file here 63mb (Quicktime Format)

 

για να καταλαβεις.

 

οκ.θα δω και θα στειλω καποια στιγμη.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

ενα τεταρτο υποθεση ειναι να τα κατευασετε ολα τα βιντεακια..

αξιζει το κοπο γιατι αν τα δειτε θα σας λιθουν αν οχι ολες οι περισσοτερες αποριες.. :)

 

και για να αλλαξω λιγο θεμα,

 

φιλε soom, help me....:p

 

εσυ που χρησημοποιεις το igo.

 

ψαχνω κανα σκιν γιατι αυτο που εχει απτη μαμα μου τη σπαει.

στο αλλο ppc που ειχα εβαζα οτι ηθελα λογο αναλυσεις οθονης.

τωρα με το xperia ειναι λιγακι χλωμο η ξερεις τιποτα?

 

αν ναι,

πεσμου απο που και τι να βαλω στο sys αρχειο.

 

οχι οτι το χρησημοποιω, για να παιζω το θελω... :lol::p:lol:

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

λοιπον.θα σας πω τι κανω.συνδεω το κινιτο στο pc μετα περιμενω να κανει conect me active μετα ανοιγω το προγραμα για το Hard τσεκαρω το κουτακι,μετα το δευτερο κουτακι ξανα,και μετα μου βγαζει το update το κινιτο το αφινω ανοιχτω για να δει την image λεει,με οταν βρισκει την εικονα παταω update και βγαζει μια μπαρα,αλλα δεν φορτωνει,και το κινιτο το κλεινω και μου βγαζει αυτα τα πολιχρωμα,και βγαζει και μια μπαρα στο κινιτο αλλα ουτε εκει φωρτινει η μπαρα.και μετα απο λιγο μου βγαζει error...

:!::!::!::!::!::!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

ενα τεταρτο υποθεση ειναι να τα κατευασετε ολα τα βιντεακια..

αξιζει το κοπο γιατι αν τα δειτε θα σας λιθουν αν οχι ολες οι περισσοτερες αποριες.. :)

 

και για να αλλαξω λιγο θεμα,

 

φιλε soom, help me....:p

 

εσυ που χρησημοποιεις το igo.

 

ψαχνω κανα σκιν γιατι αυτο που εχει απτη μαμα μου τη σπαει.

στο αλλο ppc που ειχα εβαζα οτι ηθελα λογο αναλυσεις οθονης.

τωρα με το xperia ειναι λιγακι χλωμο η ξερεις τιποτα?

 

αν ναι,

πεσμου απο που και τι να βαλω στο sys αρχειο.

 

οχι οτι το χρησημοποιω, για να παιζω το θελω... :lol::p:lol:

 

Επειδη δεν ειχα πολυ χρονο δεν εχω ψαξει πολλα για το iGo8 ακομα αλλα εχω βρει 2 site που πρεπει να εχουν ΑΠΕΙΡΑ πραγματα, μεταξυ των οποιων και skins.

 

Θα σε παραπεμψω προς το παρον εκει γιατι δεν τα εχω ψαξει ακομα. Σκοπευω βεβεαια αυριο και μεθαυριο να το κανω αγνωριστο!

 

1)http://gpspocketpc.gr/phpbb/viewforum.php?f=51

2)http://www.greekgalaxy.net/forum/forumdisplay.php?f=368

 

λοιπον.θα σας πω τι κανω.συνδεω το κινιτο στο pc μετα περιμενω να κανει conect me active μετα ανοιγω το προγραμα για το Hard τσεκαρω το κουτακι,μετα το δευτερο κουτακι ξανα,και μετα μου βγαζει το update το κινιτο το αφινω ανοιχτω για να δει την image λεει,με οταν βρισκει την εικονα παταω update και βγαζει μια μπαρα,αλλα δεν φορτωνει,και το κινιτο το κλεινω και μου βγαζει αυτα τα πολιχρωμα,και βγαζει και μια μπαρα στο κινιτο αλλα ουτε εκει φωρτινει η μπαρα.και μετα απο λιγο μου βγαζει error...

:!::!:!:

 

Εκανες hardspl??? Οταν μπαινεις στην οθονη με τα χρωματα σου γραφει αυτο που σου ειπα?????

Μην το κλεινεις το κινητο. Αστο. Μπορει να παρει λιγη ωρα. Αστο μερικα λεπτα....

 

 

Μολις φλασαρα την τελευταια.... Αντε να δουμε! Θα επιστρεψω με εντυπωσεις!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον.θα σας πω τι κανω.συνδεω το κινιτο στο pc μετα περιμενω να κανει conect me active μετα ανοιγω το προγραμα για το Hard τσεκαρω το κουτακι,μετα το δευτερο κουτακι ξανα,και μετα μου βγαζει το update το κινιτο το αφινω ανοιχτω για να δει την image λεει,με οταν βρισκει την εικονα παταω update και βγαζει μια μπαρα,αλλα δεν φορτωνει,και το κινιτο το κλεινω και μου βγαζει αυτα τα πολιχρωμα,και βγαζει και μια μπαρα στο κινιτο αλλα ουτε εκει φωρτινει η μπαρα.και μετα απο λιγο μου βγαζει error...

:!::!::!::!::!::!:

 

βγαλε τη καρτα sd και τη μπαταρια και ξανα προσπαθησε.

 

και σε μενα το ειχε κανει κανα 2 φορες στην αρχη.

 

και μη περιμενεις να φορτωσει η μπαρα κανα τεταρτο,

η ολη διαδικασια για το hard spl ειναι μπαμ μπαμ.

(τουλαχιστον σε μενα).

 

απλα καθε φορα που προσπαθεις, να βγαζεις την μπαταρια και να κανεις ενα ελεγχο να δεις αν μπηκε.. ;)

 

 

soom σε ευχαριστω για την απαντηση..

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω Djivo...!

 

Θα σου βρω ομως πραγματακια.. Αφου τα κανω στο δικο μου και δουλεψουν θα σου πω να τα κανεις και συ να εχεις να παιζεις και στο τελος θα το κανεις μονιμο προγραμματα.. Θα σε πεισουμε με τον JimmyT, που θα παιε! :lol::p:lol:

 

 

Λοιπον, όσων αφορά τωρα την TouchX v10...

 

Παιδια απογοητεύτικα..:(:( Ισως να φταινε τα χρωματα. Αυτο το γκρι στις μπαρες πανω και κατω μου αρεσει, αλλα δεν μου αρεσει το μπλε στο background παντου... Εβαλα ενα wallpaper αλλα δεν πιανει ολες τις οθονες. Και αν βαλω το cabaki που το φτιαχνει μετα δεν θα δουλευει το show 5 appointments που με ενδιαφερει να φαινεται......

 

Και τωρα με εχει πιασει να βαλω WM6.5 αλλα με TF3D... Εχετε υποψην σας καμια ρομ ετσι καλη με 6.5 και μανιλα???

 

ΤouchIT λεει οτι δεν σταθερη οποτε δεν βαζω..

 

Θα βαλω αυτην:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=512050

 

εχουμε γνωμη???

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω Djivo...!

 

Θα σου βρω ομως πραγματακια.. Αφου τα κανω στο δικο μου και δουλεψουν θα σου πω να τα κανεις και συ να εχεις να παιζεις και στο τελος θα το κανεις μονιμο προγραμματα.. Θα σε πεισουμε με τον JimmyT, που θα παιε! :lol::p:lol:

 

 

Λοιπον, όσων αφορά τωρα την TouchX v10...

 

Παιδια απογοητεύτικα..:(:( Ισως να φταινε τα χρωματα. Αυτο το γκρι στις μπαρες πανω και κατω μου αρεσει, αλλα δεν μου αρεσει το μπλε στο background παντου... Εβαλα ενα wallpaper αλλα δεν πιανει ολες τις οθονες. Και αν βαλω το cabaki που το φτιαχνει μετα δεν θα δουλευει το show 5 appointments που με ενδιαφερει να φαινεται......

 

Και τωρα με εχει πιασει να βαλω WM6.5 αλλα με TF3D... Εχετε υποψην σας καμια ρομ ετσι καλη με 6.5 και μανιλα???

 

ΤouchIT λεει οτι δεν σταθερη οποτε δεν βαζω..

 

Θα βαλω αυτην:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=512050

 

εχουμε γνωμη???

η καλυτερη στα 6.5...την ειχα δοκιμασει για καμια βδομαδα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η καλυτερη στα 6.5...την ειχα δοκιμασει για καμια βδομαδα...

 

Και μετα γιατι την αφησες??? :p

 

Θα την βαλω και γω να δω πως τα παει....

Link to comment
Share on other sites

βγαλε τη καρτα sd και τη μπαταρια και ξανα προσπαθησε.

 

και σε μενα το ειχε κανει κανα 2 φορες στην αρχη.

 

και μη περιμενεις να φορτωσει η μπαρα κανα τεταρτο,

η ολη διαδικασια για το hard spl ειναι μπαμ μπαμ.

(τουλαχιστον σε μενα).

 

απλα καθε φορα που προσπαθεις, να βγαζεις την μπαταρια και να κανεις ενα ελεγχο να δεις αν μπηκε.. ;)

 

 

soom σε ευχαριστω για την απαντηση..

 

αυτο γινεται καθε φορα και για hard και για new rom.Συνδαιω το κινητο στο pc περιμενω να κανει conect με το προγραμα και οταν συνχρονιστει παταω το hard,μετα μου βγαζει να τσεκαρω ενα κουτακι,μετα παταω next μετα τσεκαρω αλλο ενα κουτακι και παταω next.μετα μου λεει για να βρει την εικονα,παταω update και βρισκει την εκδοση και μετα παταω next και μου βγαινει η μπαρα στο pc μετα κλεινει το κινητο μονο του και βγαινουν τα χρωματα,και μετα βγαινει και η μπαρα στο κινητο αλλα περιμενω περιμενω τιποτα και καποια στιγμη μου βγαζει ERROR στην μπαρα που ειναι στο pc...αυτα.μια χαρα δεν τα κανω?

Link to comment
Share on other sites

Και μετα γιατι την αφησες??? :p

 

Θα την βαλω και γω να δω πως τα παει....

την αφησα γιατι τα 6.1 ειναι πιο βολικα για μενα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω Djivo...!

 

Θα σου βρω ομως πραγματακια.. Αφου τα κανω στο δικο μου και δουλεψουν θα σου πω να τα κανεις και συ να εχεις να παιζεις και στο τελος θα το κανεις μονιμο προγραμματα.. Θα σε πεισουμε με τον JimmyT, που θα παιε! :lol::p:lol:

 

 

Λοιπον, όσων αφορά τωρα την TouchX v10...

 

Παιδια απογοητεύτικα..:(:( Ισως να φταινε τα χρωματα. Αυτο το γκρι στις μπαρες πανω και κατω μου αρεσει, αλλα δεν μου αρεσει το μπλε στο background παντου... Εβαλα ενα wallpaper αλλα δεν πιανει ολες τις οθονες. Και αν βαλω το cabaki που το φτιαχνει μετα δεν θα δουλευει το show 5 appointments που με ενδιαφερει να φαινεται......

 

Και τωρα με εχει πιασει να βαλω WM6.5 αλλα με TF3D... Εχετε υποψην σας καμια ρομ ετσι καλη με 6.5 και μανιλα???

 

ΤouchIT λεει οτι δεν σταθερη οποτε δεν βαζω..

 

Θα βαλω αυτην:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=512050

 

εχουμε γνωμη???

 

βρηκα αρκετα και καλα πραγματακια για να παιζω εκει που μου ειπες....

:lol::D

ευχαριστω..

 

οσο για τη ρομ,

γιατι δε βαζεις την 10.1 αλλα την πρωτη εκδωση που δεν εχει μπλε.???

 

τη δινει λιγο ποιο πανω απο αυτη που κατευασες.

ειναι η μαυρη σαν την 7 που ειχες..:)

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

ενα μεγαλο ευχαριστω στον djivo για την πολύτιμη βοήθεια του.... να είσαι καλά κώστα. τελικά εγινε η αναβάθμιση σε R3 αγγλικη μέσο του update service. το κινητό φαίνεται ότι πάει πιο γρήγορα και το σήμα έφτιαξε....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πείτε μου μια σχετικά καλή ρομ για να ξεκινήσω το φλασαρισμα..... αυτή τη στιγμή δεν έχω το χρόνο για φλασαρισματα και δοκιμές όπως έκανα με το touch pro !!!!
Link to comment
Share on other sites

ενα μεγαλο ευχαριστω στον djivo για την πολύτιμη βοήθεια του.... να είσαι καλά κώστα. τελικά εγινε η αναβάθμιση σε R3 αγγλικη μέσο του update service. το κινητό φαίνεται ότι πάει πιο γρήγορα και το σήμα έφτιαξε....

 

ας ειναι καλα η τεχνολογια... :w00t:

τιποτα φιλε μου geo...

ολοι περασαμε τις δυσκολιες μας..... και ακομα περναμε ;)

 

Παιδιά πείτε μου μια σχετικά καλή ρομ για να ξεκινήσω το φλασαρισμα..... αυτή τη στιγμή δεν έχω το χρόνο για φλασαρισματα και δοκιμές όπως έκανα με το touch pro !!!!

 

αυτη ειναι μια απο τις καλυτερες custom που χρησιμοποιουν αρκετοι.

(γνωμη μου παντα):p

κατευασε την να την εχεις γιατι λογο αποχωρισεις του κατασκευαστη ισως διαγραφει απο το site.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=493848

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, όσων αφορά τωρα την TouchX v10...

 

Παιδια απογοητεύτικα..:(:( Ισως να φταινε τα χρωματα. Αυτο το γκρι στις μπαρες πανω και κατω μου αρεσει, αλλα δεν μου αρεσει το μπλε στο background παντου... Εβαλα ενα wallpaper αλλα δεν πιανει ολες τις οθονες. Και αν βαλω το cabaki που το φτιαχνει μετα δεν θα δουλευει το show 5 appointments που με ενδιαφερει να φαινεται......

 

Και τωρα με εχει πιασει να βαλω WM6.5 αλλα με TF3D... Εχετε υποψην σας καμια ρομ ετσι καλη με 6.5 και μανιλα???

 

ΤouchIT λεει οτι δεν σταθερη οποτε δεν βαζω..

 

Θα βαλω αυτην:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=512050

 

εχουμε γνωμη???

 

Δε σου αρεσε!!! Δεν το πιστευω! :blink: Καλα, και δεν πιστευω οτι σου αρεσε το γκρι και οχι το μπλε! Εγω το γκρι αηδιασα με το που το ειδα και πηγα και του αλλαξα θεμα και εβαλα το Xperia Black.

 

Windows Mobile 6.5 με TF3D? Ωραιος! Αν και δεν εχω πιασει ακομα το πώς ακριβως λειτουργει το ολο θεμα... Την εβαλες;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λόγω του ότι ήμουν κι εγώ κολλημένος με την Touch X Ultimate αλλά ένα όνειρο ήταν και πάει, αποφάσισα να αλλάξω rom και να πάω σε κάποια άλλη με wm6.5... Απόπειρα.... Μπορώ να πω πως είμαι πολύ ευχαριστημένος!!! Δοκίμασα αυτή. Γρήγορη, σταθερή, με ωραία εικονίδια (και τακτοποιημένα), με αρκετά πραγραμματάκια πάνω χωρίς να τη βαραίνει και δουλεύουν και διάφορα cabάκια...π.χ. αυτό για αλλαγή του HOME TAB του TouchFlo 3D με το οποίο έχω φάει τρελλό σκάλωμα. . . Αυτή είναι η δική μου η εκδοχή soom . . . :)

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...