Jump to content

Samsung SGH-G810


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαλησπέρα εχω δυο ερωτησεις για το κινητο ! το έχω δυο μέρες και θέλς να μάθω αν καποιοσ γνωρίζει

α) πως μπορω να εχω συνεχως ενεργοποιημενο το anti-shaking οταν ειναι ανοιχτη η φωτογραφικη

και β) garmin ver?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 820
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Στο 1ο όχι από όσο ξέρω. Και στο 2ο έχει βγει η 5.00

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση του garmin είναι η 5.00.10 και λένε οτι είναι συμβατή με τα i8510 και G810. Θα την βρείς στο ipmart.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Μήπως μπορεί κάποιος να ανεβάσει φωτογραφίες (και νυχτερινές) και κάποιο βίντεο σε ανοιχτό χώρο από το κινητό.Σκέφτομαι να αγοράσω το κινητό σύντομα και από το ίντερνετ δεν έχω βγάλει μια σαφή εικόνα της καμεράς του (άλλες φωτογραφίες είναι πάρα πολύ καλές και άλλες ξεθωριασμένες) καθώς και του αν το βίντεο τραβάει χωρίς κοψίματα.Κοίταξα και στο σχετικό θέμα αλλά δεν βρήκα πολλές φωτογραφίες.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλημερα

εχω το εξης προβλημα με το κινητο αυτο.

Καποιες φορες οταν αποσυνδεω τον φορτιστη το κινητο κανει επανεκκινηση...

Επισης καποιες φορες οταν μιλαω στο τηλεφωνο για πολυ ωρα και ζεσταινεται αυτο παλι επανεκκινει..

Ξερει καποιος κατι γιαυτα??

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

εχω το εξης προβλημα με το κινητο αυτο.

Καποιες φορες οταν αποσυνδεω τον φορτιστη το κινητο κανει επανεκκινηση...

Επισης καποιες φορες οταν μιλαω στο τηλεφωνο για πολυ ωρα και ζεσταινεται αυτο παλι επανεκκινει..

Ξερει καποιος κατι γιαυτα??

TO επαθα και εγω ξαφνικα μολις το εβγαλα απο την φορτιση συνεχεια επανεκκινηση ,μπαταρια εβγαλα τι καρτες τιποτε το εδωσα στην wind στο servise αντε να δω ποτε θα γυρισει
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Πόσες μέρες αντέχει η μπαταρία σας? Έχω το κινητό από τις 15-11-08 και πάνω από 1,3 μέρες δεν με βγάζει!!!! Και δεν μιλάω καθόλου!! (πες 10 λεπτά την μέρα) αυτό το παρατηρώ την τελευταία βδομάδα! Χωρίς φωτογραφίες gps και το 3g κλειστό!! Τι να κάνω? Το φόρτισα στις 4 το μεσημέρι και τώρα έχει πέσει 2 μπάρες (9:30 το βράδυ) το έχω πάρει από πλαίσιο λένε εγγύηση από Samsung 2 χρόνια πρέπει να το στείλω στην Samsung?? πάτησα το *#0000# και η version είναι G810BDHF3 2008-06-19
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,

 

Σκέφτομαι να το πάρω σαν δεύτερο κινητό και να φωτογραφίζω τα τέκνα μου.

Τελικά οι φωτογραφίες και τα βίντεο αξίζουν κάτι, αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ για αυτό το P990 γιατί το Χ7500 είναι σε αυτό το θέμα άστα να πάνε.

Σαν πρώτο κινητό έχω το X7500 οπότε είμαι καλυμένος σε θέματα office, gps, media player κλπ. Με ενδιαφέρει επειδή έχει το οπτικό zoom, και μεγάλη (σχετικά πάντα) οθόνη. Το μέγεθος δεν είναι πρόβλημα είμαι συνηθισμένος.

Ερώτηση: Συγχρονισμό με το outlook κάνει ?(αν έχει απαντηθεί σας παρακαλώ παραπέμψτε με)

Δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα τα candy bars σε σχεδιασμό κινητά, γι' αυτό και προσπαθώ να αποφύγω τα SE-G900 & C902, N82 κ.α.

Σκεφτόμουν και το N85 αλλά ~500ευρώ για δεύτερο κινητό το βρίσκω υπερβολικό (και προκλητικό για μερικούς ίσως).

 

Συγγνώμη για το μακροσκελές, σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Πόσες μέρες αντέχει η μπαταρία σας? Έχω το κινητό από τις 15-11-08 και πάνω από 1,3 μέρες δεν με βγάζει!!!! Και δεν μιλάω καθόλου!! (πες 10 λεπτά την μέρα) αυτό το παρατηρώ την τελευταία βδομάδα! Χωρίς φωτογραφίες gps και το 3g κλειστό!! Τι να κάνω? Το φόρτισα στις 4 το μεσημέρι και τώρα έχει πέσει 2 μπάρες (9:30 το βράδυ) το έχω πάρει από πλαίσιο λένε εγγύηση από Samsung 2 χρόνια πρέπει να το στείλω στην Samsung?? πάτησα το *#0000# και η version είναι G810BDHF3 2008-06-19

 

Περίπου τρεις μέρες. Εάν όμως ακούω ραδιόφωνο τότε διαρκεί το πολύ μία μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,

 

Σκέφτομαι να το πάρω σαν δεύτερο κινητό και να φωτογραφίζω τα τέκνα μου.

Τελικά οι φωτογραφίες και τα βίντεο αξίζουν κάτι, αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ για αυτό το P990 γιατί το Χ7500 είναι σε αυτό το θέμα άστα να πάνε.

Σαν πρώτο κινητό έχω το X7500 οπότε είμαι καλυμένος σε θέματα office, gps, media player κλπ. Με ενδιαφέρει επειδή έχει το οπτικό zoom, και μεγάλη (σχετικά πάντα) οθόνη. Το μέγεθος δεν είναι πρόβλημα είμαι συνηθισμένος.

Ερώτηση: Συγχρονισμό με το outlook κάνει ?(αν έχει απαντηθεί σας παρακαλώ παραπέμψτε με)

Δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα τα candy bars σε σχεδιασμό κινητά, γι' αυτό και προσπαθώ να αποφύγω τα SE-G900 & C902, N82 κ.α.

Σκεφτόμουν και το N85 αλλά ~500ευρώ για δεύτερο κινητό το βρίσκω υπερβολικό (και προκλητικό για μερικούς ίσως).

 

Συγγνώμη για το μακροσκελές, σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

NAI αξιζουν οι φωτογραφιες αρκει να παιξεις λιγο με τις ρυθμισεις ,VIDEO δεν εβγαλα [το εχω λιγο καιρο] συγχρονισμο κανονικα ,πολυ καλη ποιοητητα κατασκευης και ακομα τρομερα χαμηλο SAR
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Samsug G810 η i8510 η Nokia E66.Αν γινετε να μου απαντησει καποιος με ενα ναι η με ενα οχι για να μην βγαινουμε και:offtopic:Με ενδιαφερει ποιοτητα και μουσικες ικανοτητες και λιγο photo.
Link to comment
Share on other sites

Ναί ή όχι θα σου πει κάποιος μόνο ως προς το G810. Για να διαλέξει αντί για σ΄΄ενα θα πρέπει να έχουν περάσει και οι 3 συσκευές από τα χέρια του. Από ποιότητα είναι εξαιρετικό. Για μουσική δεν το χρησιμοποιώ - μόνο αν τύχει να μείνω από μπαταρία στο mp3 - οπότε δεν ξέρω τι απαιτήσεις έχεις αλλά δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα. Στις φωτό είναι επίσης πάρα πολύ καλό.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.

Εχω το Ν-82 εδω και ενα 7μηνο και ειμαι σε ολα τα θεματα πολυ ευχαριστημενος.

Ο αδερφος μου σκεφτεται να παρει το G810.Τι γνωμη εχετε εσεις? Βγαζει καλυτερη φωτο?Εχει καλυτερο video? Frames sto video? Flash xenon?destinator παιρνει?Προβληματα?

Δωστε μου μια συνολικη εικονα.

Ευχαριστω Προκαταβολικα.:)

Link to comment
Share on other sites

Τρομερή προσφoρα απο το media markt 249 eyro!!! Τα χριστούγεννα ήρθαν νωριτερα... :)

 

ρε παιδία θα μας τρελλάνουν...στην Κύπρο πήγα να το πάρω σε μια πολύ καλή τιμή 250 ευρώ και μου έχουν πεί ότι το απέσυραν!!!!!

 

εμεινά με άδεια χέρια διοτι πώς να παρω τωρα κινιτό αυτού του επιπέδου και σε τέτοια τιμή!!!!

 

:mad:

Link to comment
Share on other sites

Τρομερή προσφoρα απο το media markt 249 eyro!!! Τα χριστούγεννα ήρθαν νωριτερα... :)

 

Είσαι σίγουρος; :confused:

Άρα θα ισχύει και για τα media markt της Θεσσαλονίκης. Θα πάω να δώ. Παιδιά μιλάμε για "μεγάλη" τιμή, άν ισχύει!

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

εγω το πήρα απο το μαρούσι!!

τώρα παιδεύομαι με το pc studio...κανει conflict με το pc studio ths nokia και δεν μπορώ να το εγκαταστήσω...

 

any ideas????

Link to comment
Share on other sites

Πήγα χθές (12/12/08) στο media market της Θεσσαλονίκης. Δεν υπάρχει τέτοια τιμή στο υποκατάστημα αυτό, προς το παρόν τουλάχιστον. Η τιμή του είναι 429Ε. :(

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Media στο Μαρούσι το έχει σίγουρα...επειδή πολλές προσφορές στη συγκεκριμένη αλυσίδα είναι αναλογα το κατάστημα! μπορεί να είναι μόνο εκει!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατάφερα να δουλέψει το Garmin! Με το 4 είχα προβληματάκια δεν μπορούσε να βρεί το εσωτερικό GPS.αλλά η 5.00.10 είναι super!!!Οι οδηγίες του vagelisda είναι μια χαρά ... απλά ήθελε λίγο χρόνο να προσαρμοστώ στο S60!:)
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ψίνομαι με την προσφορά του Media Markt, θέλω να μάθω κάποια πράγματα.

 

1. Tο βίντεο βρήκα ότι είναι 640χ480 αλλά στα πόσα καρέ είναι; Είστε ικανοποιημένοι;

 

2. Το ράδιο έχει rds;

 

3. Είχα Sony Ericsson K850, τι μπορεί να με χαλάσει στο samsung; Τα μειονεκτήματα που έχω βρει μέχρι τώρα είναι ότι δεν έχει auto rotation, φωνητική κλήση και ηχογράφηση συνομιλίας. Επίσης αυτό που με προβλημάτισε είναι το αδύναμο ηχείο. Το έχει συγκρίνει κανείς με του Κ850; Από ποιότητα και ένταση αναπαραγωγής μουσικής στα ακουστικά πως πάει;

 

Τα ρωτάω όλα αυτά γιατί φοβάμαι μην κάνω κάποια βιαστική αγορά και μετά το μετανιώσω.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

2. Δεν έχει rds.

 

3. Δεν έχω το Κ850 αλλά η ένταση αναπαραγωγής στα ακουστικά είναι ικανοποιητική και η ποιότητα καλύτερη από το σχετικά φτηνό mp3 μου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...