Jump to content

Samsung SGH-G810


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε τελευταία μου επικοινωνία χθες με τη Wind μου είπαν ότι στα computer τους φαίνεται ότι δεν είναι διαθέσιμο αυτή τη στιγμή αλλά αισιοδοξούν ότι τις επόμενες ημέρες θα ξαναείναι πάλι διαθέσιμο.Επίσης μου είπαν off the record ότι μερικές εταιρίες ή αλυσίδες καταστημάτων δεσμεύουν τις πρώτες παρτίδες για να τις προωθήσουν μέσω της διαφήμησής τους σαν αποκλειστικότητα.Τώρα τι παίζει κανείς δεν ξέρει. Μου είπαν δε ότι απο βδομάδα θα το ξαναπαραγγείλουν και ότι νωρίτερα από την επόμενη εβδομάδα θεωρούν απίθανο να έρθει.

Και ένα καλό νέο. Η τιμή του έπεσε στα 446 € από 466 € που είχε.

Υπομονή και αναμονή τουλάχιστον από τη μεριά μου. :(

Άδραξε τη μέρα

Huawei Ascend P1, Neo N003 2/32

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 820
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=30006

 

Για ρίξτε μια ματιά κι εδώ.Επί πλέον μου είπαν πως θα το έχουν διαθέσιμο από Δευτέρα και σε χρώμα gold στα 430€

 

σωθηκες τωρα,ξερεις απο ποτε το χουν και καλα διαθεσιμο αι μολις παρεις σου λενε μεχρι τελος βδομαδας?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

σωθηκες τωρα,ξερεις απο ποτε το χουν και καλα διαθεσιμο αι μολις παρεις σου λενε μεχρι τελος βδομαδας?

 

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=30006

 

 

apo tin proigoumeni paraskeui einai edo

 

ti na leme tora......

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=30006

 

 

apo tin proigoumeni paraskeui einai edo

 

ti na leme tora......

 

δεν ξερω,εγω οποια στιγμη κι αν καλεσα η κοπελα ελεγε οτι δεν υπαρχει και μολις θα ναι διαθεσιμο θα με ειδοποιησει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στην Κύπρο έχει έρθει και κοστίζει 440 ευρώ... πολύ καλή τιμή με τέτοια χαρακτηριστικά...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Στην Κύπρο έχει έρθει και κοστίζει 440 ευρώ... πολύ καλή τιμή με τέτοια χαρακτηριστικά...

 

Καλά,και τα κινέζικα πολύ καλές τιμές έχουν:rolleyes:...Στην πράξη να δούμε...;):ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλά,και τα κινέζικα πολύ καλές τιμές έχουν:rolleyes:...Στην πράξη να δούμε...;):ninja:

 

Δεν κατάλαβα τι θέλεις να πείς!:worry::O

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πώ ότι στα χαρτιά έχει μια από τις καλύτερες(αν όχι την καλύτερη)κάμερα σε κινητό...Αλλά από διάφορα σχόλια κτλ η κάμερα δεν αποδίδει τα αναμενόμενα,οπως και το GPS του είναι χάλια,πληκτρολόγιό του λίγο άβολο και το ηχείο του πολύ σιγανό,όπως όλα τα Samsung...Και όταν μιλάμε για το καλύτερο multimedia κινητό της Samsung(που προορίζεται να μην περιοριστεί στη Samsung και να χτυπήυσει Ν95,Ν82 κτλ)δεν πρέπει συνεχώς να κάνουμε τα στραβά μάτια...Αυτό θέλω να πώ...Βέβαια περιμένω σχόλια από χρήστες...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

(Smape.com) The Red Square camera deathmatch: Samsung G810 vs. Nokia N95

 

 

http://img147.imageshack.us/img147/5605/img3593dp2.jpg

Link to comment
Share on other sites

το πηρααααααα!!!!!!!!!!!!

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το πηρααααααα!!!!!!!!!!!!

 

Καλορίζικο Γιάννη :)! Περιμένω φυσικά το καθιερωμένο και αξιόπιστο Review.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου.

 

λοιπον,οπως καταλαβαινετε δεν το εχω και πολυ ωρα στα χερια μου,ετσι λοιπον θα γραψω μια πρωτη εντυπωση απλα.

εξωτερικα το κινητο ειναι πολυ ομορφο αν και λιγο χοντρουλη,οχι σε κατασταση αρνητικη,απλα λιγο περισσσοτερο απο το n95.

σε ποιοτητα ομως κατασκευης ας μην παραμυθιαζομαστε,απλα ουδεμιαν σχεση εχει με καθε symbian που εχει κυκλοφορησει ειτε η nokia ειτε καποια αλλη εταιρεια.

<<δεμενη>> κατασκευη διχως τον παραμικρο τζογο.

το πληκτρολογιο του και το πολυπληκτρο αριστα κι αυτα.

το μονο που δεν μου αρεσε και πολυ ειναι οτι το πισω καπακι της καμερας θελει λιγο ζορι για να ανοιξει και για να κλεισει.

η οθονη του απλα πολυ καλη.

το μενου του κλασσικο ταχυτατο symbian και ιδιο σχεδον με του n95.

στον τομεα του ηχου θα μπορουσαν να ειναι και καλυτερα τα πραγματα,πιο δυνατο ηχειο δηλαδη.

σε ολα τα υπολοιπα δεν εχει τεσταριστει ακομη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αυτό το κινητό όμορφο ???? πω πω ... θα τρελαθώ εγώ ... αυτό ωραίο κινητό ????
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

αυτό το κινητό όμορφο ???? πω πω ... θα τρελαθώ εγώ ... αυτό ωραίο κινητό ????

 

Αφού δεν σου αρέσει μην το αγοράσεις

Link to comment
Share on other sites

αυτό το κινητό όμορφο ???? πω πω ... θα τρελαθώ εγώ ... αυτό ωραίο κινητό ????

 

οχι ρε,το δικο σου ειναι καλυτερο:lol:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!Καλορίζικο ταξιδιωτης22!Απογοήτευση για τον ήχο...Περιμένω να ακούσω για κάμερα(flash,ανέβασε καμιά φωτό και το βράδυ κτλ. ξέρεις εσύ!),GPS και ότι άλλο θεωρείς απαραίτητο!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αφού δεν ξέρεις ποιο έχω ... εγώ έχω το viewty ... πες μας τώρα ότι το δικό σου είναι ποιο ωραίο ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

αφού δεν ξέρεις ποιο έχω ... εγώ έχω το viewty ... πες μας τώρα ότι το δικό σου είναι ποιο ωραίο ...

τελικα το προτεινετε για αντικατασταση του i560?

Link to comment
Share on other sites

αφού δεν ξέρεις ποιο έχω ... εγώ έχω το viewty ... πες μας τώρα ότι το δικό σου είναι ποιο ωραίο ...

 

παντως καλυτερο απο την πλαστικουρα την δικια σου.και την οθονη που ειναι τα χρωματα σαν ξεπλυμενα με skip:lol:

 

τεσπα οποιος δεν γουσταρει τα κουβαδακια του και σε αλλη παραλια,εδω ειναι θεμα για το samsung και το symbian του,δεν αφορα Lg και καθε αλλο κινητο που δεν εχει λογισμικο ανοιχτο.

δεν ειναι θεμα αν ειναι δικο μου η οχι,δε θα το υποστηριξω γι αυτο τον λογο,οπως και το n95,το ειχα,μου αρεσε ομως ποτε μου δεν το παραδεχτηκα σαν ποιοτητα κατασκευης.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα είναι νωρίς,καθώς περιμένουμε το review από τον ταξιδιώτη22 και για να μην βγαίνουμε και off-topic,αν θες άνοιξε θέμα στους διαξιφισμούς!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλύτερα πλαστικούρα και ωραίο πάρα υπερβολικά παχύ και άσχημο ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...