Jump to content

Samsung SGH-G810


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 820
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

και εμενα μου εχει μπει στο ματι αυτο το τηλ.ομως τοσα καλουδια σε μια οθονη 265k ειναι λιγο παραξενο:!: το θεμα ειναι εφαρμογες θα τις δεχεται οπως τα νοκια;:)
Link to comment
Share on other sites

Αφού είναι symbian,μάλλον...Το menu του είναι αντιγραφή Nokia πάντως!!!...Αυτό δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου,ειτε προκειται για 265Κ ειτε για 16Μ χρωματα,οταν μιλαμε για τοσο μικρες οθονες οπως ειναι αυτες των κινητων δεν μπορεις να διακρινεις τη διαφορα!Εδω κοιτας αλλα πραγματα οπως π.χ. αναλυση οθονης!

Το βλεπω να ερχεται Απριλιο με αρχες Μαιου,αν το φερουν...

Link to comment
Share on other sites

Αφού είναι symbian,μάλλον...Το menu του είναι αντιγραφή Nokia πάντως!!!...Αυτό δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό...

τωρα για το αν ειναι αντιγραφη θα σε γελασω,το symbian δεν το εφευρε η Nokia και σαφως και δεν ανηκει μονο στην Nokia,οποτε δεν το θεωρω αντιγραφη.

τελικα 265k ειναι η οθονη του;αυτο ειναι σοβαρο μειονεκτημα γιατι με 5MP θα επρεπε να ειναι 16Μ:(

 

πλακα κανεις???δες απο κοντα μια οθονη n95 Που ειναι 16m και θα δεις οτι στην ουσια δεν ειναι και τοσο ευκρηνης,Pixeliazei και κανει μπαμ αμα ξερεις απο κινητα,σε αυτες τις διαστασεις οθονης η διαφορα ειναι μηδενικη,αμα δεις του w910 φαινεται πιο ευκρηνης κι ας εχει 262000 χρωματα αν θυμαμαι καλα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ειναι ετσι γιατι μου αρεσει πολυ!απο καρτα μνημης μεχρι ποσα gb υποστηριζει;απο μπαταρια;παλιοτερα ειχα παρει το V200 και ειχα πολυ μετανιωσει που "επεσα" σε αυτη την μαρκα!!τωρα ελπιζω να εχουν φτιαξει τα πραγματα σε ολους τους τομεις:)
Link to comment
Share on other sites

http://www.gsmarena.com/nokia_n96-2253.php

http://www.gsmarena.com/samsung_g810-2257.php

http://www.gsmarena.com/htc_touch_cruise-2174.php

 

nokia N96 , samsung G810, HTC Touch Cruise :!::!::!::X

Το τελευταιο διατιθεται, τα αλλα δυο μακαρι να ερθουν συντομα εδω!!!:p

Αν δεν κανω λαθος, προκειται για κινητα που λειτουργουν ακριβως και εχουν τις ιδιες λειτουργιες οπως και τα PDA υπολογιστες παλαμης (?)

 

 

Τα δυο πρωτα εχουν το ιδιο λειτουργικο, gps, wifi, 3g.....

και οι εφαρμογες λογικα κοινες (δεν ειμαι εμπειρος σε αυτα αλλα δεν βλεπω τον λογο ασυμβατοτητας σε μια απο τις δυο συσκευες, αν ξερει καποιος κατι ας πει!..)

 

 

Τοι τριτο το HTC εχει ολα τα παραπανω αλλα λειτουργικο Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional

και η ερωτηση ειναι απλη !, πολυ απλη για οσους ασχολουνται....;)

 

 

Γιατι καποιος να προτιμησει symbian και οχι windows????:confused:

Aφου στη δευτερη περιπτωση εχεις ολο το office και γνωριμο Interface, και μπορεις να κανεις install μαλλον πολυ περισσοτερες εφαρμογες....

Δες και αυτο!!.. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=202511

 

Συγνωμη που ρωτω, αλλα δεν ξερω, δηλαδη τι ειναι το symbian ?? Tι διαφερει??? Σταθεροτητα??

(χοντρα χοντρα, κατι σαν τα linux απο τη μια μερια και απο την απεναντι τα windows xp pro???)

 

 

 

Και τελευταια ερωτηση!!... , κατα ποσο εχουν προοδευσει οι browsers στα παραπανω νεα κινητα και γενικα σημερα στις νεες συσκευες?? Δηλαδη μπορουν να απεικονισουν καθε site που ανοιγω και βλεπω στο PC οπως φαινεται και εκι..?, ή η γκαμα τους των site ειναι περιοριοσμενη?????

 

 

 

 

ευχαριστω για οποια απαντηση!!

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο,το θελω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει παρει κανεις κινητο Samsung με s60 ?Εχουν καθολου κολληματα στυλ νοκια?Μακαρι να ειναι σταθερο σαν τα δικα της..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει παρει κανεις κινητο Samsung με s60 ?Εχουν καθολου κολληματα στυλ νοκια?Μακαρι να ειναι σταθερο σαν τα δικα της..

 

Εγώ έχω Samsung με λειτουργικό symbian και δουλεύει ρολόϊ χωρίς απολύτως κανένα κόλλημα και με τη γνωστή ποιότητα κατασκευής της Samsung. :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

η καμερα του βεβαια απο οτι βλεπω ειναι μαπα αν κρινω απο τις φωτο που ειδα ιντερνετ!!!αν ειναι τετοιας αναλησης τοτε να λειπει
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα δεν με ενδιαφερει καθολου η καμερα του.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οντως δεν οι photo του δεν καλες..αλλα δεν νομιζω οτι θα ειναι ετσι και στο τελικο γιατι εχει την ιδια photo με G800..ισως σε καμια βελτιωση firmware
Link to comment
Share on other sites

ναι το θεμα ειναι να εχουμε και την χαρα και την τιμη να το δουμε κι εδω κι οχι με κανενα vodafone λογοτυπο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ναι το θεμα ειναι να εχουμε και την χαρα και την τιμη να το δουμε κι εδω κι οχι με κανενα vodafone λογοτυπο.

 

 

sosta, mi kanoun kamia stravi kai to xalasoun tsampa to kinito:(

 

pados einai pragmatika poly kalo, etsi fainete diladi... isos na antikatastisei to n73 mou kati pou poly prospathisan alla........

i camera den me endiaferei kai poly.

Link to comment
Share on other sites

αν το δουμε απο κοντα πιστεψε με επαξια θα το αντικαταστησει φιλε μου.

 

τον απριλιο ξεκιναει η διαθεσιμοτητα του.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

πω πω σε μαυρο τα σπαει μιλαμε?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι με χαλαει η καμερα του.δεν μπορει να εχει οπτικο 3χ και να τραβαει αθλιες φωτο.το Ν73 ΜΕ εχει καλυτερη φωτο:mad:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...