Jump to content

Samsung SGH-G810


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 820
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

αν δεν ερθει επισημα τιποτα δεν ειναι σιγουρο για την τιμη.στην ελλαδα ζουμε δυστυχως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πάντος θα έπρεπε να έρθει γύρω στα 450 ευρώ για να χτυπήσει το Ν82...Αλλά δεν το βλέπω...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή τιμή!Αν τα χαρακτηριστικά του είναι και στην πράξη όπως στα χαρτιά,τότε είναι τρομερό!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή τιμή!Αν τα χαρακτηριστικά του είναι και στην πράξη όπως στα χαρτιά,τότε είναι τρομερό!

 

Απο τα reviews που εχουμε δει δεν λεει και πολυ η καμερα του:O

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοούσα...Και βέβαια η ένταση του είχου είναι ένα ακόμα θέμα το οποίο πρέπει να βελτιώσει η Samsung...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοούσα...Και βέβαια η ένταση του είχου είναι ένα ακόμα θέμα το οποίο πρέπει να βελτιώσει η Samsung...

 

Θα συμφωνησω απολυτα;)

Link to comment
Share on other sites

το ειδες???

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα δεί το Σάββατο από ένα φίλο.

η κατασκευή του είναι πραγματικά άψογη.

Θα μου το φέρουν την Τρίτη. Σε σχέη με το 6110 που έχω τώρα και το Ν95 που είχα,

είναι η μέρα με την νύχτα. Όταν το πιάσεις στα χέρια σου θα καταλάβεις τι εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα δεί το Σάββατο από ένα φίλο.

η κατασκευή του είναι πραγματικά άψογη.

Θα μου το φέρουν την Τρίτη. Σε σχέη με το 6110 που έχω τώρα και το Ν95 που είχα,

είναι η μέρα με την νύχτα. Όταν το πιάσεις στα χέρια σου θα καταλάβεις τι εννοώ.

 

επιτελους λοιπον,απο μεγεθος?οθονη?ευκρηνεια δηλαδη.

ελπιζω να μην εχει κανενα χαζο λογοτυπο πανω του.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν έχει κανένα λογότυπο. εγώ παιδιά πιστεύω ότι είναι φανταστικό.

έχει και wi fi και gps και 5 mpixel και symbian και 1200 μπαταρία και φανταστική ποιότητα κατασκευής. είναι και η τιμή του λογική.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι δεν τίθεται θέμα για τη συμβατότητα με τιs υπάρχουσες εφαρμογές για το S60? Γιατί τελικά είναι καλό αν κ δε του είχα δώσει ιδιαίτερη σημασία και πήγαινα καρφί για Ν82 Black... Μπερδεύτηκα!!!:confused:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

ασε το 82 και πηγαινε στο 810.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά παραείναι λογική η τιμή του.. 466 ευρώ στην wind σημαίνει ότι θα μπορέσουμε να το βρούμε και κάτω από 450 αλλού, ίσως 430-440.

Γεννιέται ένας killer κατά την γνώμη μου.

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Πάει να χτυπήσει το Ν82...Και καλά κάνει...Πιστεύω όμως ότι δεν θα τα καταφέρει σε δυνατότητες,πέρα από τα χαρτιά...Και εγώ το περίμενα πως και πως,αλλά μετά από reviews ξενέρωσα εντελώς...Πιστεύω ότι θα μπορεί να το χτυπήσει μόνο σε ποιότητα κατασκεής και οθόνη...Αλλά ας περιμένουμε τους πρώτους κατόχους του...Και plz,προσπαθήστε οι πρώτοι κάτοχοι,όσο δύσκολο και να είναι,να είστε αντοκειμενικοί και να μην ενθουσιαστείτε...Πάντα αυτό προσπαθώ να κάνω κι εγώ,αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάει να χτυπήσει το Ν82...Και καλά κάνει...Πιστεύω όμως ότι δεν θα τα καταφέρει σε δυνατότητες,πέρα από τα χαρτιά...Και εγώ το περίμενα πως και πως,αλλά μετά από reviews ξενέρωσα εντελώς...Πιστεύω ότι θα μπορεί να το χτυπήσει μόνο σε ποιότητα κατασκεής και οθόνη...Αλλά ας περιμένουμε τους πρώτους κατόχους του...Και plz,προσπαθήστε οι πρώτοι κάτοχοι,όσο δύσκολο και να είναι,να είστε αντοκειμενικοί και να μην ενθουσιαστείτε...Πάντα αυτό προσπαθώ να κάνω κι εγώ,αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα...

 

Συμφωνω απολυτα!και γω στο ιδιο πνευμα!εχω δει απο κοντα το Ν82 και περιμενω εντυπωσεις απο το 810!μακαρι να βγω ψευτης αλλα μονο κατασκευη οθονη θα παει καλα στα υπολοιπα...:(

Link to comment
Share on other sites

Απο τα reviews που εχουμε δει δεν λεει και πολυ η καμερα του:O
smartphone ειναι,οχι ψηφιακη,και σιγουρα το ομορφοτερο smartphone.

 

Συμφωνω απολυτα!και γω στο ιδιο πνευμα!εχω δει απο κοντα το Ν82 και περιμενω εντυπωσεις απο το 810!μακαρι να βγω ψευτης αλλα μονο κατασκευη οθονη θα παει καλα στα υπολοιπα...:(
τι να το χτυπησει το 82,στην καμερα μονο υπολειπεται,στα υπολοιπα λογικα θα ειναι μια χαρουλα κι εννοειται οτι ειναι και πανεμορφο απλα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

οπου κι αν πηρα τηλ το κινητο δεν υπαρχει ακομα,σε πιο καταστημα wind το ειδες φιλε μου?

μηπως το μπερδεψες με υτο?http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=22&category=69978004&product=1115200

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Και γω πηγα και ρωτησα στην wind και μου ειπαν οτι δεν εχει καμια τετοια συσκευη..

 

μα μιλαμε απο το πρωι δεν ξερεις τι τηλεφωνα εχω κανει κι ουτε που το ξερουν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Και γω πηγα και ρωτησα στην wind και μου ειπαν οτι δεν εχει καμια τετοια συσκευη..

 

Μια από τα ίδια και για μένα :rolleyes::(.

Link to comment
Share on other sites

ταξιδιώτης22,από reviews το GPS του είναι χάλια,το πληκτρολόγιο άβολο,η ένταση του ηχείου μικρή...Και όλα αυτή τη στιγμή που είναι ακριβότερο!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...