Jump to content

MWg Zinc II


Selespeed
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σαν το Atom V αλλά με πληκτρολόγιο...

 

-Operating System: Windows Mobile 6 Professional

-Processor: Samsung 500MHz

-Cellular Data: UMTS Tri-band, GSM Quad-band, HSDPA 3.6 Mbps

-Wireless Connectivity: Bluetooth v2.0, 802.11b/g WLAN

-Display: 2.8” TFT QVGA (Touch Screen)

-RAM/ROM: 258MB Flash + 64MB SDRAM

-GPS: SirF Star III

-Semi-automatic sliding mechanism with QWERTY keypad

-Dimenstions: 109.5 x 59 x 18 mm

 

Και φυσικά εξίσου όμορφο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

ξερει κανεις γιατι το αγγλικο expansys το εχει τοσο φθηνα??

μιλαμε για 250 ευρω (200 λιρες) απο αγγλια και ολη η υπολοιπη ευρωπη 450 τουλαχιστον

εχει παραγγειλει κανεις απο αγγλικο expanys???

Link to comment
Share on other sites

η τιμή είναι με συμβόλαιο (πάγιο) !

αν πρόσεξες λέει : "With Contract From Free on Τ-mobile..."

:confused:

 

EDIT:

τώρα που το ξαναείδα, ναι είναι σε προσφορά (και με συμβόλαιο είναι δωρεάν)!

 

μάλλον πάλιωσε ήδη και θέλει να τα διώξει...

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Το ψάξατε,μπορούμε να το παραγγείλουμε από κει?δε θα χουμε κανά πρόβλημα με τελωνεία κλπ..??θενκς

edit: μεταφορικά γύρω στα 11 ευρώ έχουν απ ότι βλέπω...ξέρει κανείς να πει αν παιζει να χουμε πρόβλημα με τελωνείο??

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδια...ειναι πολυ καλη προσφορα αν ισχυει...

αν εχει παραγγειλει κανενας καλο ειναι να βοηθησει

εχει εξτρα φορους απο αγγλια?

Link to comment
Share on other sites

εντός Ε.Ε δεν υπάρχει καμία επιπλέον χρέωση...

 

έχω παραγγείλει από expansys ελληνικό (και έρχονται απο Γαλλία σε 3 ημέρες) ;)

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ και μου είπαν ότι δεν γίνεται να παραγγείλω από το αγγλικό σάιτ,οπότε μόνο αν έχετε κανά γνωστό αγγλία γίνεται...

Έτσι μπορούμε να το πάρουμε φαντάζομαι ε?να μας το αγοράσει κάποιος γνωστός από αγγλία και να μας το φέρει,δε θα υπάρξει πρόβλημα αν το έχει μέσα στις αποσκευές του....??

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πήρα τηλ και μου είπαν ότι δεν γίνεται να παραγγείλω από το αγγλικό σάιτ,

 

Apo to aggliko expansys ennoeis? Exw paragkeilei arketes fores apo ekei aproblimatista.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι μου λέει ότι θα αλλάξει η παραγγελία και θα γίνει από το ελληνικό σάιτ με την τιμή που υπάρχει στο ελληνικό :(
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ναι μου λέει ότι θα αλλάξει η παραγγελία και θα γίνει από το ελληνικό σάιτ με την τιμή που υπάρχει στο ελληνικό :(

 

Exeis plirwsei? Ean nai den mporeis na kaneis tipota pleon.

 

Ean oxi... akyrwse tin paraggelia sou kai kane kainourgia sto aggliko.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι όχι δεν έχω πληρώσει,αλλά μου είπε η κοπέλα ότι δε γίνεται να κάνω αγορά από το αγγλικό με παράδοση στην ελλάδα με την τιμή που υπάρχει στο αγγλικό και ότι θα πρρέπει να πληρώσω την τιμή του ελληνικού
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Opws sou proeipa exw agorasei kanonika apo expansys aggliko.

 

Oi logoi pou sou eipe etsi i k. Lina Papadopoulou (pithanotata) einai profaneis. ;)

 

Apo ekei kai pera... krineis kai prateis. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμμμμμμ.......Γενικά το φοβάμαι λίγο το θέμα αλλά αν είναι θα πω σε φίλο από αγγλία να μου το φέρε να είναι πιο σίγουρο...Θενκς για τη βοηθεια παντως:)
Link to comment
Share on other sites

γμτ....λεω να το δοκιμασω την αλλη βδομαδα

ελπιζω να μην με χρεωσουν 450

ρε s2117 εκανες κανονικα την παραγκελια απο αγγλια και σε πηραν ΜΕΤΑ τηλ να σου πουν οτι δεν την δεχονται????

Link to comment
Share on other sites

όχι @@@@ μου έλεγε αυτή τελικά...Αν πας να κάνεις την παραγγελία από το αγγλικό στείλτους ένα μέιλ στο αγγλικό σάιτ και θα δεις ότι σου στέλνουν πληρωμή που είναι 200 λίρες και άλλες 24 η αποστολή σύνολο 283 ευρώ νομίζω δηλαδή....
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρότεινα να δώσεις κάτι παραπάνω και να πάρεις ένα Diamond μεταχειρισμένο. Τα 64ΜΒ ram θα δεις ότι είναι πολύ λίγα.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ απλά το κάτι παραπάνω που λες είναι 150 ευρώ το λιγότερο από ότι έχω πετύχει τουλάχιστον εγώ σε αγγελίες,που δεν είναι και λίγα,είναι πάνω απο το 50% του προϊόντος...Το έχει κανείς αυτό,να μας πει εντυπώσεις,είναι πράγματι λίγα τα 64mb ram?σέρνεται δηλαδή:( ?
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου πάντως μου φαίνονται λίγα (Atom life). Μια γρήγορη ματιά που έριξα είναι +100-150€ το Diamond. Αν μπορείς περίμενε κανά μήνα ακόμη να φέρει κανείς το αγγλικό HD να δεις τιμές που θα έχουν τότε τα μεταχειρισμένα Diamond.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Sorry αν σε πρήζω κιόλας. αλλά που παρατηρείς προβλήματα?όταν έχεις ανοιχτές πολλές εφαρμογές ή μπορεί ακόμα και αν δεν έχεις ανοιχτές πολλές,αν είναι μία εφαρμογή ''βαριά'' να σέρνεται??
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια καλησπερα και απο εμενα.Μολις παραγειλλα το κινητο απο το εξπανσυς Αυστραλιας και μαζι με τα μεταφορικα θα πληρωσω 350 ευρω.Εκανα καλη κινηση? Τι λετε οσοι απο εσας εχεται την συσκευη? Ειστε ευχαριστημενοι? Ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια καλησπερα και απο εμενα.Μολις παραγειλλα το κινητο απο το εξπανσυς Αυστραλιας και μαζι με τα μεταφορικα θα πληρωσω 350 ευρω.Εκανα καλη κινηση?

 

Δεν θα το έλεγα! :O

 

Από το αγγλικό expansys το παίρνεις πιο γρήγορα, με τη σιγουριά ότι δεν περνάει τελωνείο και το σημαντικότερο... 199.99 GBP = 246.358 EUR

 

http://www.expansys.com/p.aspx?i=161302

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...